Автор Тема: На Хрещатику сталася перестрілка. Є поранені - ЗМІ  (Прочитано 43061 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Вы доиграетесь, что будет массовый митинг киевлян - против ПС, с их балаклавами и оружием.

Виходь попротестуй, сміливиця ти наша :)

Offline Луша

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 161

ага. уже их послушали и сдали Крым. какая территория под сдачу на очереди?

Сам ПС и сдает, причем, всю Украину, только слепой этого не видит.
Ну, это же уму непостижимо, как только Совет Безопасности ООН по Украине, так сразу проблема от ПС.

да уж, похоже на традицию :smilie2:

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Вы доиграетесь, что будет массовый митинг киевлян - против ПС, с их балаклавами и оружием.
мы? вы это о ком? я сам по себе. сижу себе спокойно в Харькове. и почему-то меньше всего боюсь правого сектора  :smiley16:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Ну ещё одна такая перестрелка в Киеве и Донецк, Луганск, Николаев, Херсон сами сдадутся...
хватит бредить  :smiley23:
Ты со стороны на это блядство посмотри, а плюс правильная агитация...
с какой это "стороны" мне надо смотреть? со стороны путин-тв и Киселева?  :laugh:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
это че за форма такая - кроссовки ?



Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
В нас зараз війна і командирами є уряд. Його треба слухати яким би він зараз не був.
ага. уже их послушали и сдали Крым. какая территория под сдачу на очереди?

По причинах здачі Криму треба піднімати окремий топік, там причин цілий клубок заплутаний. Але не тільки керівництво допустило промахи, а і більшість місцевих мєнтів, сбушників і вояків аж бігом перейшли на сторону Росії. З тої картини, як я її бачу, шанс не допустити захоплення Криму був біля 10%, але з іншого боку могло бути так що ми вже б воювали напівпартизанськими методами під Києвом і в по Дніпру зараз. Не все так просто ...

Offline Елена

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 560

Виходь попротестуй, сміливиця ти наша :)

І вийду, ще пару таких епізодів і вийде не одна тисяча киян.
Задрали вже своїм вихвалянням зброєю...
За що пацана ваш "нервовий" діяч пристрелив?

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
асавелюк возле днепра



Offline Елена

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 560

мы? вы это о ком? я сам по себе. сижу себе спокойно в Харькове. и почему-то меньше всего боюсь правого сектора  :smiley16:

О тех, кто беспредельщиков ПС защищает.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
это че за форма такая - кроссовки ?



примерно такая же форма, как лакированные туфли у расстрельной команды возле Октябрьского

Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police

мы? вы это о ком? я сам по себе. сижу себе спокойно в Харькове. и почему-то меньше всего боюсь правого сектора  :smiley16:

О тех, кто беспредельщиков ПС защищает.
я не считаю их беспридельщиками.

беспридельщики - это представители правоохранительных органов Украины  :smiley16:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Ренегат

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 701
  • Стать: Чоловіча
  • Україна понад усе!
Право вільного володіння зброєю, це не є право бігання з нею балаклавах і лякання нею інших громадян. Тому на першому етапі не повинно бути ніякої безплатної роздачі зброї, хіба що при повній мобілізації. Але кожен громадянин повинен мати право законно вільно купити зброю. І зброя повинна коштувати досить дорого. Це спочатку відсіє більшість неадекватів.

Цілком згодний. Треба розділяти право на володіння зброєю і право на її ношення.

У меня две единицы огнестрельного оружия гладкоствольное помповое 12к и нарезное АКМС.
Я имею право его хранить и носить могу использовать для самообороны но в пределах допустимого.
Я ненавижу своих соседей часть родственников и многих на работе кроме этого я с "большой"  любовью отношусь к милиции. Тем не менее все они живы и не покалечены.

Владение оружием это прежде всего ответственность перед собой о потом перед обществом.

Offline Ливси

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1407
  • Стать: Чоловіча
  • Цинизм - это неприятный способ говорить правду.
З тої картини, як я її бачу, шанс не допустити захоплення Криму був біля 10%
Дедушка Кучма, в свое время, решил в Крыму более сложную ситуацию, из Киева прибыло всего десять человек... Сейчас Крым тупо сдали! или продали... :-[
sine ira et studio

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
я так понял, судя по разговору - эту гниду асавелюка туда прислали разоружать ПС ?! писец...сюр

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
я так понял, судя по разговору - эту гниду асавелюка туда прислали разоружать ПС ?! писец...сюр
это не сюр. это специальная провокация. это же очевидно.

он же не зря снял балаклаву и показал свое лицо. он же не дурак и понимал, что рискует быть растерзанным толпой. зачем он показал лицо? намеренно провоцировал толпу. провокация не удалась, люди повели себя сдержанно, и его увезли за ненадобностью :smiley16:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Луша

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 161
я так понял, судя по разговору - эту гниду асавелюка туда прислали разоружать ПС ?! писец...сюр

а увез сотник Ведмидь...

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
я так понял, судя по разговору - эту гниду асавелюка туда прислали разоружать ПС ?! писец...сюр
это не сюр. это специальная провокация. это же очевидно.

он же не зря снял балаклаву и показал свое лицо. он же не дурак и понимал, что рискует быть растерзанным толпой. зачем он показал лицо? намеренно провоцировал толпу. провокация не удалась, люди повели себя сдержанно, и его увезли за ненадобностью :smiley16:

все равно сюр...я уже и не спрашиваю, кто его туда мог привезти

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
я так понял, судя по разговору - эту гниду асавелюка туда прислали разоружать ПС ?! писец...сюр

а увез сотник Ведмидь...

ну, не факт, что он его увез, потому что он его туда привез - мог опередить события и увезти его оттуда от греха подальше

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
\\Гена,братику,от поясни-що це було?
Для чого стріляти у своїх?
Хлопець в реанімації.
Це так треба?
До чого тут Майдан?\\

Бо понабирали ідіотів !!! І це щастя що одинокий випадок -- всіх не просієш - завжди десь ідіот найдеться. Я ж кажу що лоханулися

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
З тої картини, як я її бачу, шанс не допустити захоплення Криму був біля 10%
Дедушка Кучма, в свое время, решил в Крыму более сложную ситуацию, из Киева прибыло всего десять человек... Сейчас Крым тупо сдали! или продали... :-[

 :smilie5: За Кучми зелені чоловічки так не нагліли. А ви собі уявіть, що в той момент, коли нова влада переймала керування, навіть не було кого послати туди і інформації звідти достовірної зовсім не було. Ну а потім момент вже був упущений і поїзд пішов.

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395

Offline Ливси

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1407
  • Стать: Чоловіча
  • Цинизм - это неприятный способ говорить правду.
З тої картини, як я її бачу, шанс не допустити захоплення Криму був біля 10%
Дедушка Кучма, в свое время, решил в Крыму более сложную ситуацию, из Киева прибыло всего десять человек... Сейчас Крым тупо сдали! или продали... :-[

 :smilie5: За Кучми зелені чоловічки так не нагліли. А ви собі уявіть, що в той момент, коли нова влада переймала керування, навіть не було кого послати туди і інформації звідти достовірної зовсім не було. Ну а потім момент вже був упущений і поїзд пішов.
Не, ну недели конечно мало чтоб найти кого послать...
sine ira et studio

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
\\Гена,братику,от поясни-що це було?
Для чого стріляти у своїх?
Хлопець в реанімації.
Це так треба?
До чого тут Майдан?\\

Бо понабирали ідіотів !!! І це щастя що одинокий випадок -- всіх не просієш - завжди десь ідіот найдеться. Я ж кажу що лоханулися

глупая отмазка
Prosperity is based on people and ideas

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
..глупая отмазка

 а що в армії нема чп ? чи може ми тому армію розпустим ? хоча за бездіяльність мвс може це і слушна пропозиція - розпустити армію і мвс = все рівно ніхрена не роблять

Offline Sailor

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1320
  • Стать: Чоловіча
  • Dum spiro, spero.
..глупая отмазка

 а що в армії нема чп ? чи може ми тому армію розпустим ? хоча за бездіяльність мвс може це і слушна пропозиція - розпустити армію і мвс = все рівно ніхрена не роблять

В армии есть уставы, хоть и хуевая, но дисциплина. А у Вас нихера нет. Чистой воды, махновщина. Охота служить вперед в НГ. Не нравится НГ, ждет ВДВ.

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Бо понабирали ідіотів !!! І це щастя що одинокий випадок -- всіх не просієш - завжди десь ідіот найдеться. Я ж кажу що лоханулися
А ви впевнені, що одинокий? Може не будемо ризикувати, тим більше, що провкацій з боку ПС досить багато?

Offline garri

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 371
і знову той Медвідь
Війка, а чому це твій побратим возить Асавелюка?

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
..А ви впевнені, що одинокий? Може не будемо ризикувати, тим більше, що провкацій з боку ПС досить багато?

ні на жаль не впевнений - але іншого виходу нема на жаль - відразу буде інший Януковч чи Януковична. Ці хлопці хоч які вони не є мішають цьому - видно по інформаційній компанії що дуже мішають деяким

Offline sicher

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 64
що робили дійові особи:
- перший заступник голови КМДА Богдан Дубас (НУНС, держслужбовець 5рангу, колишній банкір) та за сумісництвом - новий комендант Майдану
- член "Правого сектора" Андрій Козюбчик - стрілок ПС - він не один туди прийшов
- сотник 11 сотні Анатолій Ведмідь (в миру Анатолій Жорновой) - згадайте вибух в БП, захоплення банку, зниклі бентлі....

як вони перетнулися на майдані і ця фатальна зустріч закінчилася стріляниною. виглядає як звичайна бандитьська стрєлка і розборки славних 90-х.

всі озвучені учасниками версії розраховані на дебілів і гебельсТБ.


Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
..глупая отмазка

 а що в армії нема чп ? чи може ми тому армію розпустим ? хоча за бездіяльність мвс може це і слушна пропозиція - розпустити армію і мвс = все рівно ніхрена не роблять
Если бы в армии все с утра до вечера бегали с автоматами, то чп были бы очень часто. И это при том, что в армии дисциплина по жестче, чем в ПС. Если на стене в первом акте висит ружьё, то в последнем оно обязательно выстрелит и не факт,что в нужную сторону. Именно потому разоружать ребят просто необходимо!