Автор Тема: На Хрещатику сталася перестрілка. Є поранені - ЗМІ  (Прочитано 42206 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
И самое главное – что из-за этих мудаков, теперь хрен пройдет нормальный «закон об Оружие»….!

розкажи це в штатах, де підлітки в Школас класи розстрілюють

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
бачу і цей форум засрали - набігло куча штабних ботів - як і тут працюють - було б вас на майдані скільки

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147


ну за балаклави пропонуєш же затримувати + штраф

Безумовно, нащо вони в них ходять? Від чого (кого) ховають свої обличчя??

від зміни влади, судячи з криму вона в нас - БЕЗХРЕБЕТНА і Акаков як тільки завтра вернеться Яник на танку - ПЕРШИ з ЮЛЬКОЮ і прочими псевдоПАТРІОТАМИ свалить в чехію чи Італію

Вам приятно, что Украина превращается в Сомали?
За это погибли люди?

Prosperity is based on people and ideas

Offline Ренегат

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 701
  • Стать: Чоловіча
  • Україна понад усе!
аваковські=захарченковські орли вбили Музичка тим самим порушили принципи законності в країні. Чи вони думали що друзям все а ворогам закон? Скриньку пандори відкрив аваков!!!! До цього часу хоч якісь були намагання не застосовувати зброю... Я не підтримую правий сектор - але те що відбулось - закономірно, причина -наслідок..

На кону стоит существование Украины и если из-за правого сектора моей страны может не стать то мне насрать что "они воевали" рука не дрогнет.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
АВАКОВ=ЗАХАРЧЕНКО
оБИДВА організатори вбивств (тільки аваков це признав на пресконференції і обіцяв це робити надалі)
Обидва назначали на посади злочинні елементи (Швидкий м. Луцьк)
Обидва користуються кортежами(за який такий хуй питається?)

АВАКОВ ВІДКРИВ ЯЩИК ПАНДОРИ УБИВШИ МУЗИЧКА!!!!
Причина - наслідок....
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ruza

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2190
  • Стать: Чоловіча
  • UA
И самое главное – что из-за этих мудаков, теперь хрен пройдет нормальный «закон об Оружие»….!
Да можно забыть уже... :(
Fools Rush In Where Angels Fear to Tread

Offline Елена

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 560


в кармане, в сумке- и ношение, и хранение это уже статья
не говоря уже о применении

Навіть, зареєстроване?

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
А мав увагу не стрільця - того під суд. Я про решту, які полюбили позувати в балаклавах з автоматами, у чистеньких уніформах, без жодної плямки від спалених шин...
Еще на майдане это доставало - все как кочегары. эти всегда как из магазина, при этом  понтов как дров.
походу Закона об оружии с этими мудаками не дождемся
Батя, мы стараемся ...

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937


ну за балаклави пропонуєш же затримувати + штраф

Безумовно, нащо вони в них ходять? Від чого (кого) ховають свої обличчя??

від зміни влади, судячи з криму вона в нас - БЕЗХРЕБЕТНА і Акаков як тільки завтра вернеться Яник на танку - ПЕРШИ з ЮЛЬКОЮ і прочими псевдоПАТРІОТАМИ свалить в чехію чи Італію

Вам приятно, что Украина превращается в Сомали?
За это погибли люди?

За кортежі вони вмирали ? на яких уже СЬОГОДНІ вишивають акакоми с тухчіновим ? за це ?

Offline Ruza

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2190
  • Стать: Чоловіча
  • UA
АВАКОВ ВІДКРИВ ЯЩИК ПАНДОРИ УБИВШИ МУЗИЧКА!!!!
Причина - наслідок....
Это пипец... Т.е. дебилы с пушками могут ходить и шмалять в кого попало??? Я хоть и против Авакова но в данной ситуации он прав...
Fools Rush In Where Angels Fear to Tread

Offline wind

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1601
  • Стать: Чоловіча
Пора вже припиняти з ПС, бо інакше буде пи...а. Я раніше теж скептично відносився до Авакова, але тепер повністю його підтримую. Це бандфармування треба ліквідовувати.

Offline Cage

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 308
В Раиссе такое ежедневно случается.

Так вот наши и должны использовать такие случаи в РФ как контрпропаганда и во всех международных инстанциях заявлять о разгуле неофашизма... расизма.. бандитизма в России... особенно, когда пострадавшей стороной являются этнические украинцы, да и др. нац.
 Поза вечно оправдывающихся - неэффективная и проигрышная. имхо

Offline Елена

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 560
бачу і цей форум засрали - набігло куча штабних ботів - як і тут працюють - було б вас на майдані скільки

Тут нормальні люди, а не боти.
Послухайте, що кияни кажуть про нинішній ПС, тоді  не будете про "ботів" розмірковувати..

Offline Ренегат

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 701
  • Стать: Чоловіча
  • Україна понад усе!
И самое главное – что из-за этих мудаков, теперь хрен пройдет нормальный «закон об Оружие»….!

розкажи це в штатах, де підлітки в Школас класи розстрілюють

Не сравнивай хуй с пальцем.

Offline Стиви Джи

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 298
  • Гурвіник-антисеміт


в кармане, в сумке- и ношение, и хранение это уже статья
не говоря уже о применении

Навіть, зареєстроване?

зарегистрированное боевое у школоты? это нонсенс
у нас право на ношение боевого имеют очень мало народу- судьи, прокуроры, менты, военные ну пожалуй и всё
Буду Ніцше читати, а потім превозмагать в собі поца, їбать по ночах дику вовчицю і в Ганконзі дурний план курить(с)

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
лайте лайте - а караван іде )))

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
И самое главное – что из-за этих мудаков, теперь хрен пройдет нормальный «закон об Оружие»….!

розкажи це в штатах, де підлітки в Школас класи розстрілюють

Не сравнивай хуй с пальцем.

весомий аргумент :smiley14:

Offline Стиви Джи

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 298
  • Гурвіник-антисеміт
лайте лайте - а караван іде )))

Чуркин и Лавров аплодируют вашему каравану, хуле
Буду Ніцше читати, а потім превозмагать в собі поца, їбать по ночах дику вовчицю і в Ганконзі дурний план курить(с)

Offline Sailor

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1320
  • Стать: Чоловіча
  • Dum spiro, spero.
лайте лайте - а караван іде )))

Какой караван, куда идэ… Вы засрали идею майдана полностью. Вы засрали идею закона об оружие, полностью… Идэ караван, бля.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Я не фанат Музичка, заїбали уже - скоріше ідеологічний противник, Аваков порушив норми законності. Все крапка!!!!
Він зробив для путіна більше ніж Музичко, Мірошниченко і фаріон разом взяті.
Вбивство білого відкрило ящик пандори - це бля зрозуміло чи ні? Питання коли почне стріляти інша зброя вже не стоїть.
Я писав два дні назад що міліцонери прифігіли з цього вбивства - багато уже знову бояться виходити на вулицю. Деякі пишуть заяви на звільнення(самі адекватні). Ну і хто після цього гнойний підар на кортежі?
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ruza

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2190
  • Стать: Чоловіча
  • UA
Чуркин и Лавров аплодируют вашему каравану, хуле
Да скорее всего засланные суки... Как какое то событие (типа радбеза) - так и провокация от этих уипанов.
Fools Rush In Where Angels Fear to Tread

Offline Cage

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 308
Пора вже припиняти з ПС, бо інакше буде пи...а. Я раніше теж скептично відносився до Авакова, але тепер повністю його підтримую. Це бандфармування треба ліквідовувати.

ну да...ну да. А в случае военного обострения Аваков со своими орлами будет страну защищать, а не сбежит...как раньше.

Offline Volodimyr

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 50
От цікаво за які гроші цей бенкет, їх же хтось фінансує. Напевно проживання в готелі не дешево коштує.

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Пора вже припиняти з ПС, бо інакше буде пи...а. Я раніше теж скептично відносився до Авакова, але тепер повністю його підтримую. Це бандфармування треба ліквідовувати.

ну да...ну да. А в случае военного обострения Аваков со своими орлами будет страну защищать, а не сбежит...как раньше.

да таак і буде, воно чмо від Тюрми втікло, а тут родіну защіщать :weep:

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
такі як я їх і фінансують

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
Не, с Правым сектором уже пора завязывать, достали уже всех.

Были бы патриотами, самоликвидировались бы... A так , хватит народ подставлять.


+1млн

Offline Ренегат

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 701
  • Стать: Чоловіча
  • Україна понад усе!
Я не фанат Музичка, заїбали уже - скоріше ідеологічний противник, Аваков порушив норми законності. Все крапка!!!!
Він зробив для путіна більше ніж Музичко, Мірошниченко і фаріон разом взяті.
Вбивство білого відкрило ящик пандори - це бля зрозуміло чи ні? Питання коли почне стріляти інша зброя вже не стоїть.
Я писав два дні назад що міліцонери прифігіли з цього вбивства - багато уже знову бояться виходити на вулицю. Деякі пишуть заяви на звільнення(самі адекватні). Ну і хто після цього гнойний підар на кортежі?

Что делать?

Offline Стиви Джи

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 298
  • Гурвіник-антисеміт
От цікаво за які гроші цей бенкет, їх же хтось фінансує. Напевно проживання в готелі не дешево коштує.

а можно подумать Музычко рейдерил предприятия на халяву и ничо с этого они не имели
у нас в Запорожье вон бандюганы с "отвалов" записались в "Правый сектор", наверняка доляху с металлолома Ярошу засылают
Буду Ніцше читати, а потім превозмагать в собі поца, їбать по ночах дику вовчицю і в Ганконзі дурний план курить(с)

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
багато вас було патріотів вранці після розгону студентів ?

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
аваковські=захарченковські орли вбили Музичка тим самим порушили принципи законності в країні. Чи вони думали що друзям все а ворогам закон? Скриньку пандори відкрив аваков!!!! До цього часу хоч якісь були намагання не застосовувати зброю... Я не підтримую правий сектор - але те що відбулось - закономірно, причина -наслідок..


Музычко за то, что он бегал везде с огнестрелом, а при задержании начал в ментов палить, нужно было по головке гладить?