1 . Ми, лідери Канади, Франції, Німеччини, Італії, Японії, Великобританії, США, Президент Європейської Ради і президент Європейської комісії зустрілися в Гаазі, щоб знову підтвердити нашу підтримку суверенітету України, її територіальній цілісності та незалежності.
2. Міжнародне право забороняє відчуження частини або всієї території іншої держави через примус чи насильство. Це порушує принципи, на яких побудована міжнародна система. Ми засуджуємо незаконний референдум, що відбувся в Криму на порушення Конституції України. Ми також рішуче засуджуємо незаконні спроби Росії анексувати Крим з порушенням міжнародного права і конкретних міжнародних зобов'язань.
3. Сьогодні ми підтверджуємо, що дії Росії будуть мати серйозні наслідки. Це явне порушення міжнародного права є серйозним викликом для верховенства права в усьому світі і повинно бути проблемою для всіх країн. У відповідь на порушення Росією суверенітету України та її територіальної цілісності, а також аби продемонструвати нашу рішучість у відповідь на ці незаконні дії, індивідуально і колективно ми ввели різні санкції проти Росії і осіб та організацій, відповідальних за ситуацію. Ми як і раніше готові до активних дії, в тому числі узгоджених галузевих санкцій, які матимуть все більш значний вплив на російську економіку, якщо Росія продовжуватиме ескалацію конфлікту.
4. Нагадаємо, Росія має низку міжнародних зобов'язань, у тому числі для світової економіки. Росія має зробити чіткий вибір. Дипломатичні шляху до деескалації ситуації залишаються відкритими, і ми закликаємо російський уряд прийняти їх. Росія повинна поважати територіальну цілісність і суверенітет України, розпочати переговори з урядом України, і скористатися пропозицій міжнародного посередництва та моніторингу для вирішення будь-яких законних інтересів.
5. Підтримка Російською Федерацією Організації безпеки і співробітництва в Спеціальній місії зі спостереження Європи до України є кроком у правильному напрямку. Ми з нетерпінням чекаємо якнайшвидшого розгортання місії, з тим щоб полегшити діалог, зниження напруженості і сприяти нормалізації ситуації, і ми закликаємо всі сторони забезпечити постійний гарантований доступ членам Спеціальної Моніторингової місії на всій території України для виконання їх повноважень.
6. Ми зібралися разом через поділяючи спільність переконань і відповідальності. Дії Росії в останні тижні не узгоджуються з ними. У цих умовах, ми не будемо брати участь в запланованому сочинському саміті. Ми призупинимо нашу участь в G-8 , поки Росія не змінює курс зовнішньої політики тим часом ми знову зберемося у форматі G-7 у запланований час , в червні 2014, в Брюсселі, щоб обговорити широке коло питань. Ми також радимо нашим міністрам закордонних справне відвідувати засідання, що мало відбутися у квітні в Москві. Крім того, ми вирішили, що міністри енергетики G-7 зустрінуться, щоб обговорити шляхи зміцнення нашої колективної енергетичної безпеки.
7. У той же час, ми твердо стоїмо на позиції підтримки народу України, який прагне відновити єдність, демократію, політичну стабільність і економічне процвітання своєї країни. Ми високо оцінюємо амбітні реформи українського уряду і будемо підтримувати їх реалізацію, сподіваючись, що Україна почне нову главу у своїй історії, засновану на впровадженні конституційної реформи, вільних і справедливих президентських виборів у травні, та поваги до прав людини та національних меншин.
8. Міжнародний валютний фонд відіграє центральну роль у запровадженні спільних міжнародних зусиль на підтримку української реформи, зменшуючи економічну вразливість України, і сприяючи інтеграції країни з ринковою економікою в рамках багатосторонньої системи. Ми рішуче підтримуємо роботу МВФ з українською владою і закликаємо їх досягти швидкого порозуміння. Підтримка МВФ буде мати вирішальне значення в отриманні додаткової допомоги від Світового банку та інших міжнародних фінансових інститутів, ЄС, і двосторонніх джерел. Ми як і раніше єдині у своїй прихильності забезпечити сильну фінансову підтримку України, задля координації нашої технічної допомоги, а також надання допомоги в інших сферах, в тому числі за допомогою заходів із підвищення торгівлі та зміцнення енергетичної безпеки.