Автор Тема: Чи буде колись побудований "Паркан Коломойського"?  (Прочитано 901 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline iМолодéць

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 143
  • Стать: Чоловіча
Щось мені здається що ця слушна ідея ніколи не буде втілена. Зараз, коли є бажання та політична воля - немає можливості (через військові дії).
А коли все утрясеться, та з'явиться можливість - зникне "як роса не сонці" політична воля та фінансування. Одразу ж у суспільстві (не без допомоги п'ятої колони) підніметься затребуваність "дбання про пенсіонерів" - тобто традіційне "лучшє би бабушкам пєнcії паднялі за еті дєньгі".
 :smilie8:
Як вважаєте?

Offline locomach

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1568
  • чешский аборигин
Из параши в Украину стреляют, счас строит забор какой придумал Коломойский не возможно и безсмысленно. Нужна стена как Израиле, думаю.  :smiley15:
www.stopfake.org, FaceBook: Wings Phoenix, www.antiterror.in.ua

Offline shifr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1069
Мне кажется, нужно строить уже сейчас пилот-проект в  Харьковской или Сумской области, чтобы когда все закончится на Донбассе строить там с учетом опыта и ошибок-пилот-проекта.

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Мне кажется, нужно строить уже сейчас пилот-проект в  Харьковской или Сумской области, чтобы когда все закончится на Донбассе строить там с учетом опыта и ошибок-пилот-проекта.

100%  :Prapor2:
Бо як завжди будуть якiсь проблеми та питання, в тому числi з боку рашкостану - який почне встромляти палицi в колеса що мов не була проведена демаркацiя та таке iнше

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Не побудують. Бо 5-а колона кругом. І дурні.

Offline locomach

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1568
  • чешский аборигин
Учиться можно в не горячих точках кордону.  :smilie8:
www.stopfake.org, FaceBook: Wings Phoenix, www.antiterror.in.ua

Offline com

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 931
  • Е=мс2
Мне кажется, нужно строить доты, блок-посты и окопы для пехоты и техники в первую очередь, например там, где нет угрозы их захвата - то есть невозможно отрезать от снабжения - усиленный вариант. В поле - из подручных средств - бревна и т.д.
Всё это с учётом защиты от минометов, градов и прочей....бомбы.

И другие инженерные сооружения - рвы и т.д. В первую очередь для прикрытия подразделений на передовой.
« Останнє редагування: Липня 12, 2014, 11:20:45 23:20 від com »

Offline Kozak Taras

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 222
  • Стать: Чоловіча
  • Слава Україні!
    • Форум села Козацьке
На жаль не побудують, а потрібно було б...
Чи блакитна кров проллється, як пробити пану груди? (c) Леся Українка

Offline Алєх

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 404
Ну рів ніби ж риють північніше Лугандону.

НМД, потрібна лише політична воля. З фінансуванням думаю проблем не буде. Європа сама зацікавлена. Не беручи до уваги корумповані кола. І не лише Європа. Західний світ профінансує без проблем.
Почати можна хоча б з рову і паркану з колючкою. Це вже щось. Ефект буде очевидний.

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Сподiваюсь що побудують бо життя вже навчило. Майдан може допомогти почати працювати.

А ще треба провести систему заходiв по пiдсиленню охорони як кордонiв так i военних частин/аеропортiв
 
В першу чергу, це знесення усiх споруд громадянського призначення в радiусi 5 км.
Та перенесення населенних пунктiв на вiдстань мiнiмум 8-10 км вiд кордона.

Для усiх волаючих про "земля предков" поблизу кордону дати можливiсть дожити на iх дiлянках. Але при цьому не дозволяти капiтальний ремонт та перебудову примiщень, та будь яку можливiсть змiни права власностi. Пiсля смертi власникiв будинок стае власнiстю держави i може бути зруйнований. Схема ця не нова, так роблять у Пiвн. Америцi коли якiсь землi стають частиною нац. парку     

Offline Алєх

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 404
Це ж тема не нова. Багато де в світі є кордони з серйозними інженерно-фортифікаційно-оборонними барєрами.
ЮеС-Мексика, чи Ізраїль-Палестина - то два взірці що перші на думку спадають.

Та нам хоча б щось на подобі як ЄС на сході відгородився

До речі, якщо ми серйозно думаємо про якусь ЄвроІнтеграцію, то це неодмінна складова. Тому починати треба чимраніш

Offline iМолодéць

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 143
  • Стать: Чоловіча
Ну рів ніби ж риють північніше Лугандону.

НМД, потрібна лише політична воля. З фінансуванням думаю проблем не буде. Європа сама зацікавлена. Не беручи до уваги корумповані кола. І не лише Європа. Західний світ профінансує без проблем.
Почати можна хоча б з рову і паркану з колючкою. Це вже щось. Ефект буде очевидний.


Останнє що я чув з цього питання це те що була згода в парламенті на виділення грошей (відмовилися від грошей Коломойського). Але не знаю чим це все закінчилось - чи оформлене фінансування, чи ні.
Графік робот, та виконавці контракту також невідомі.