Автор Тема: Розробка ігор  (Прочитано 1921 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline das

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 159
Розробка ігор
« : Грудня 17, 2023, 05:09:14 17:09 »
Вітання, друзі. Якщо мого сина цікавить розробка ігор, які курси йому краще записатися? Потрібна онлайн школа.

Offline Lora

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 148
Re: Розробка ігор
« Reply #1 : Грудня 18, 2023, 01:37:24 13:37 »
Мене також цікавить. Але я в таких питаннях зовсім не розуміюсь. Знаю, що багато молоді обирає саме іт.

Offline Saterkaf

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 237
  • Стать: Чоловіча
Re: Розробка ігор
« Reply #2 : Грудня 22, 2023, 09:06:01 21:06 »
Дуже правильне рішення вчитись на програміста ігор, тому що тут можна гарні гроші заробляти. Я також про це думаю, але поки що записався на курс https://foxminded.ua/front-end-1/ , хочу почати з простого, що може знадобитись в роботі. А вашому сину рекомендую онлайн школу програмування Foxminded. Залежно від його підготовки, тут можна обрати курс, навіть початківці знайдуть тут підтримку та допомогу.

Offline Фрида

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 193
Re: Розробка ігор
« Reply #3 : Квітня 13, 2024, 07:23:17 19:23 »
Ця стаття пропонує короткий, але всебічний огляд концепцій та правил, що регулюють онлайн-рулетку nya.zp.ua/ruletka-onlajn-ponyattya-ta-pravyla-gry Незалежно від того, чи ви є новачком або досвідченим гравцем, керівництво надає цінну інформацію про механіку гри, підвищуючи ваше розуміння та задоволення. Завдяки зрозумілим поясненням і корисним порадам, воно служить чудовим ресурсом для всіх, хто хоче поринути у захоплюючий світ онлайн-рулетки.