Автор Тема: Помнітє как Війка собірала Рєшіку дєнєг на пропой  (Прочитано 1826 раз)

0 Користувачів і 7 Гостей дивляться цю тему.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8755
  • Стать: Чоловіча
вот здєсь вот  http://forum.pravda.com.ua/read.php?2,215135441,page=1

Рєшік і єво "мальчік" (которого всєм фупом спасалі от панкреонекроза, тут нужно нєбольшоє пояснєніє - нєкроз поджелудочной в возрастє "мальчіка" возможєн только от массірованной інтоксікації організма, в данном случає - нєкачєствєнной спіртосодєржащєй жідкостью)  "подносілі снаряди" сєпарям.
Рєшік запостіл  фотку, чтоби оправдать свой майн кампф протів хунти. Вот ету:



на фото ми відім алканавта-пропойцу срєдніх лєт. Мною он ідєнтіфіцірован как Рєшік.
Рєшік  дєржіт дєвочку(тєло дєвочкі?). Возможно дєвочку постіг лєтальний ісход, возможно - фотошоп.
Дажє вслучає худшего ісхода для дєвочкі, Рєшік нє хочєт задаться вопросом о прічінах проізошедшего. Войска хунти точно не бонбілі жілиє квартали, етім занімалісь сєпаря. Но для Рєшіка прічіна - хунта.

Вот здєсь рєшєк вискочіл як пилип з конопель  http://forum.pravda.com.ua/read.php?2,215137689,page=1  с оправданіямі

а здєсь я забанєн на мєсяц  http://forum.pravda.com.ua/read.php?2,215135441,page=17


я  знаю, что на решіка дрочілі там війка, сьостри і онжелічкі с адєси (йолка)  і днєпра.
прітула, попри всю її антиукраїнську позицію мала тих онжелок всраці.

Получаєцца, по наводкє війкі мєня жахнулі?
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17675
  • Стать: Чоловіча
1. Нехер тусовать на ФУПе
2. Не трогай ЖАД-а. Он  - редкое дерьмо.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14556
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
1. Нехер тусовать на ФУПе
2. Не трогай ЖАД-а. Он  - редкое дерьмо.

+1

а вийка ТП, специально созданная для таких  :smilie7:
Mocsia delenda est

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Решик і жад одно і те ж?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17675
  • Стать: Чоловіча
Решик і жад одно і те ж?

Видимо, да. Я знаю его, как Zhad. Решик - это уже что-то новое. Я просто на ФУПе давно не был.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Решик і жад одно і те ж?

Видимо, да. Я знаю его, как Zhad. Решик - это уже что-то новое. Я просто на ФУПе давно не был.
ясно. Кубз щось наплутав. На фотці Словянськ. жада (решика) там не було. І Жад на фупі так і писав, про якогось лікаря на цій фотці. Жад, до речі, свої фотки викладав. Мужик на фото - не він.

Offline Микроба

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 416
На фото не Жад, это врач несет девочку. Если сильно помогли  Жаду, напишите сколько, может вам соберем и отдадим, что бы закрыть эту тему навсегда.

Offline Микроба

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 416
А панкреонекроз был вроде у жены Злого, я думаю это с возрастом не связано, да и врядли жена Злого пьет шмурдяк.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17675
  • Стать: Чоловіча
Решик і жад одно і те ж?

Видимо, да. Я знаю его, как Zhad. Решик - это уже что-то новое. Я просто на ФУПе давно не был.
ясно. Кубз щось наплутав. На фотці Словянськ. жада (решика) там не було. І Жад на фупі так і писав, про якогось лікаря на цій фотці. Жад, до речі, свої фотки викладав. Мужик на фото - не він.

Да при чем тут фотка?

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14556
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
обана
профком попрошаек подтянулсо popcorn1
Mocsia delenda est

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525

Да при чем тут фотка?

при том шо

на фото ми відім алканавта-пропойцу срєдніх лєт. Мною он ідєнтіфіцірован как Рєшік.


сорри. то был не кубз, а медвед.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17675
  • Стать: Чоловіча
обана
профком попрошаек подтянулсо popcorn1

Если бы только...

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17675
  • Стать: Чоловіча
На фото не Жад, это врач несет девочку. Если сильно помогли  Жаду, напишите сколько, может вам соберем и отдадим, что бы закрыть эту тему навсегда.

Помогать Жаду? Фигасе...

Offline Микроба

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 416
Я имела ввиду, что может Медвед помог когда то Жаду, и теперь жалеет, то может как то собрать ему, Медведу, компенсировать типа.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Вія рідкісна ТП. Клінічна
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Вія рідкісна ТП. Клінічна

Неадекват. Якщо просто - остаточно з'їхала з глузду. Жаль.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8755
  • Стать: Чоловіча
нік Зада на форє - Re, тіпа от латінского  ре -  дєйствовать, хуяріть.Отсюда - Рєшік.
Ну токо шо за ісключенієм дєйствовать, єтот мудєнь занімаєтся дрочьбой і хуєсоством у сєпарєй.
фора там тоже участвововала, там єсть онжелка Leda (одна із мудераторов?, хуєсоска Скєптіка?), она там напісала - я і нє знала шо "наш Рєшік на фупє - Жад. Давайтє жє паможєм нашему Рєшіку уєхать в Ростов"
То єсть фора собірала Рєшіку дєнєг на евакуацію в ростов к хряку, війка - на вивоз рєшіка к сєбє на дачу.
рєшік вибрал

 "ну у меня ближайший на мирном
он вроде не закрывается но чтото ассортимент резко падает
коньяк по триста гривен конечно есть а вот копеечной борщевой заправки чото уже нет
тут проблема - оптимальность "
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Помадка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 597
А Віа сама гроші давала, чи тільки інших закликала?

Offline pin2

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 954
  • Стать: Чоловіча
2 роки тому малому Жада збирали, там не панкреонекроз, а некроз частини тонкої здається кишки, в результаті чого було бак. обсіменіння очеревини і ще там якихось вісцеральних органів... забув яких саме, ми з Ізьою говорили... назбирали тоді кілька десятків тис. грн. Йож цим займалась...
я з цим кончєним меломаном, любителем старого рока, ще й переписувався... не віриться й досі, що любитель тьоплого лампового звуку і вінілу може бути таким гандоном-сєпаром... але війна все показала...
і Вія туди ж
пічялька
та шо тут дивуватись, тут у Києві троє колишніх друзів, яких знаю більше 20 років, підтримують Хуйла... інтілігєнти, бля, історики-археологи-психологи-соціологи... почалося ще з Майдану
жалко було їх посилати, але вороги є вороги...

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8755
  • Стать: Чоловіча
2 роки тому малому Жада збирали, там не панкреонекроз, а некроз частини тонкої здається кишки, в результаті чого було бак. обсіменіння очеревини і ще там якихось вісцеральних органів... забув яких саме, ми з Ізьою говорили... назбирали тоді кілька десятків тис. грн. Йож цим займалась...
я з цим кончєним меломаном, любителем старого рока, ще й переписувався... не віриться й досі, що любитель тьоплого лампового звуку і вінілу може бути таким гандоном-сєпаром... але війна все показала...
і Вія туди ж
пічялька
та шо тут дивуватись, тут у Києві троє колишніх друзів, яких знаю більше 20 років, підтримують Хуйла... інтілігєнти, бля, історики-археологи-психологи-соціологи... почалося ще з Майдану
жалко було їх посилати, але вороги є вороги...


сдай іх в сбу
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1220
Ти переплутав святе, грішне й праведне. Жад на Цугундері - це також Жад. Ре - це інша людина.
Так, я організувала збір коштів Жаду на дорогу, щоб виіхав звідти на початку війни. Жад вирішив залишитися під бомбами і зараз живе в ЛНРі, це його вибір.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8755
  • Стать: Чоловіча
Ти переплутав святе, грішне й праведне. Жад на Цугундері - це також Жад. Ре - це інша людина.
Так, я організувала збір коштів Жаду на дорогу, щоб виіхав звідти на початку війни. Жад вирішив залишитися під бомбами і зараз живе в ЛНРі, це його вибір.
:fp :fp2
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Ти переплутав святе, грішне й праведне. Жад на Цугундері - це також Жад. Ре - це інша людина.
Так, я організувала збір коштів Жаду на дорогу, щоб виіхав звідти на початку війни. Жад вирішив залишитися під бомбами і зараз живе в ЛНРі, це його вибір.

жад був Re ДО ТОГО як став жадом
так само як спортсмен колись був @

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8755
  • Стать: Чоловіча
Ти переплутав святе, грішне й праведне. Жад на Цугундері - це також Жад. Ре - це інша людина.
Так, я організувала збір коштів Жаду на дорогу, щоб виіхав звідти на початку війни. Жад вирішив залишитися під бомбами і зараз живе в ЛНРі, це його вибір.

жад був Re ДО ТОГО як став жадом
так само як спортсмен колись був @
:smiley24:
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…