Автор Тема: Правда про Майдан. Чому ми не даємо розбирати барикади і не йдемо з Майдану  (Прочитано 26295 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Chambaly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 524
Сложные проблемы очень часто имеют простые,
наглядные и понятные всем неправильные решения...

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
а тезами можна?
бо 35 хв. то занадто багато
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
а тезами можна?
бо 35 хв. то занадто багато

Если тезисно, то им Мудачук деньги дает, вот и сидит сброд в центре Киева, хотя война идет на востоке

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
ну, Chambaly єдиний на СУПі хто підтримує стояння на Майдані зараз, от і хотілось би взнати
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
ну, Chambaly єдиний на СУПі хто підтримує стояння на Майдані зараз, от і хотілось би взнати


Деньги не пахнут

Offline Куркуль

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2090
А я бы штук 6-8 палаток оставил для туристов.
Всё-таки это наша фишка.

Но не больше.

Offline СашКо

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 175
а тезами можна?
бо 35 хв. то занадто багато

Если тезисно, то им Мудачук деньги дает, вот и сидит сброд в центре Киева, хотя война идет на востоке
не знаю чи "присутній" там мудачку але Майдан повинен, як на мнене, продовжувати працювати у вигляді громадсько-плітичноіі організаціі.
 Для цього вже не обов'язково сидіти на центральній площі в палатках а працювати в в більш прогесивнь-дієвіх напрямках: у вигляді політичноі сили що має пресувати всю систему влади , яка прдовжує жити"по понтіям".
Не за це гинули люди на Майдані (с)
« Останнє редагування: Липня 15, 2014, 12:07:22 00:07 від СашКо »

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
не знаю чи "присутній" там мудачку але Майдан повинен, як на мнене, продовжувати працювати у вигляді громадсько-плітичноіі організаціі.
 Для цього вже не обов'язково сидіти на центральній площі в палатках а працювати в в більш прогесивнь-дієвіх напрямках: у вигляді політичноі сили що має пресувати всю систему влади , яка прдовжує жити"по понтіям".
Не за це гинули люди на Майдані (с)


Поддерживаю
Можно было бы даже выделить, например, Украинский Дом для размещения там штаба такой политсилы

Хотя в идеале эти функции должен выполнять Люстрационный комитет

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
подивився, зрозумів, що при розбиранні барикад знаходять докази
застосування зброї проти повстанців
"розбирати барикади вручну"  і "не давати розбирати барикади" різна постановка питання
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1607
подивився, зрозумів, що при розбиранні барикад знаходять докази
застосування зброї проти повстанців
"розбирати барикади вручну"  і "не давати розбирати барикади" різна постановка питання

понад сотня вбитих. які ще потрібні докази застосування сили? всерівно, зброї, із якої тоді стріляли, напевно, вже не існує в цьому світі.
І 100%-ї правди ми вже не дізнаємось ніколи, як ніколи не буде і покарання всіх винних.

Offline Chambaly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 524
Почитав коментарі.
Дуже сумно.
Рівень інтелекту більшості просто зашкалює...

Позатим, нічого дивного, цілком нормальна ситуація.
Сложные проблемы очень часто имеют простые,
наглядные и понятные всем неправильные решения...

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Сьогодні проходив - забиті жалізні палі в плитку.


Питається, а от нахіба зараз її портити? Беркут наступає? А в асфальт нашо бити?


І який контроль виконує той майдан, якщо прямо у нього на головах ятки з торговцями? Ясно ніби який.
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Chambaly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 524
понад сотня вбитих. які ще потрібні докази застосування сили? всерівно, зброї, із якої тоді стріляли, напевно, вже не існує в цьому світі.
І 100%-ї правди ми вже не дізнаємось ніколи, як ніколи не буде і покарання всіх винних.

Тобто, нехай ті, хто вбив понад 100 людей спокійно собі гуляють по світі тому, що напевне їх неможливо буде притягнути до відповідальності.

Отбля куррво, які ж ви толерантні!
Сложные проблемы очень часто имеют простые,
наглядные и понятные всем неправильные решения...

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
понад сотня вбитих. які ще потрібні докази застосування сили? всерівно, зброї, із якої тоді стріляли, напевно, вже не існує в цьому світі.
І 100%-ї правди ми вже не дізнаємось ніколи, як ніколи не буде і покарання всіх винних.

Тобто, нехай ті, хто вбив понад 100 людей спокійно собі гуляють по світі тому, що напевне їх неможливо буде притягнути до відповідальності.

Отбля куррво, які ж ви толерантні!

тобто, доки триватиме те вилучення речових доказів,
за прогнозами тих хто їх охороняє?
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
тобто, доки триватиме те вилучення речових доказів,
за прогнозами тих хто їх охороняє?


Какие вещдоки?
На кого эта сказка вообще рассчитана?

Цитувати
Столичні комунальники намагалися прибрати одну із барикад на вулиці Інститутській.

Таку вказівку вони отримали через численні скарги мешканців центру міста на сморід. Люди, що нині мешкають в наметах на Майдані, дозволили комунальникам розібрати лише частину барикади, аби дістати звідти органічне сміття, що зіпсувалося через спеку. Потому каміння склали назад до купи. Барикади розбирати не дозволять і обіцяють зберігати їх, як речові докази масових вбивств та як пам’ять про Революцію гідності.

Однак це подобається далеко не всім. Наприклад, комунальниця Тетяна Костенко каже: "Я києвлянка і я ці сама барикади строїла особисто – ці барикади строїлися 20 лютого – я теж їх хочу прибрати. Я хочу, щоб було у нас тут парк красивий, квітів побільше, дерев, і поставити стелу цій сотні – дійсно, ці хлопці цього заслужили".

На сьогодні люди, які залишаються на Майдані, погодились звільнити 7 адміністративних будівель в центрі Києва. 12 адмінбудівель і досі перебувають під контролем самооборонців. Серед них – Жовтневий палац та Український дім.


Из баррикад вынули часть мучора, часть мусора бомжи побросали братно
Не говоря уже о том, что эти баррикады там уже полгода без всякой охраны стоят, туда могли что угодно набросать
Кто после такого цирка будет этот мусор в качестве вещдоков рассматривать?

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Почитав коментарі.
Дуже сумно.
Рівень інтелекту більшості просто зашкалює...

Позатим, нічого дивного, цілком нормальна ситуація.

Шмабала, Вы неправы... Я огорчен за Вас, зная сколько Вы сделали, когда это было действительно нужно...

Что вы теперь поддерживаете мутный бомжатник, простите.

Майдан - это не стояние в палатках на улице - в этой форме - просто происходила защита митинга, в этой защите сейчас нет ни малейшей потребности - всякий может митинговать сколько угодно.

Contra Spem Spero

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
понад сотня вбитих. які ще потрібні докази застосування сили? всерівно, зброї, із якої тоді стріляли, напевно, вже не існує в цьому світі.
І 100%-ї правди ми вже не дізнаємось ніколи, як ніколи не буде і покарання всіх винних.

Тобто, нехай ті, хто вбив понад 100 людей спокійно собі гуляють по світі тому, що напевне їх неможливо буде притягнути до відповідальності.

Отбля куррво, які ж ви толерантні!
[/quote

Ну какие  доказательства с реальной  мусорки через полгода???  Издеваетесь? (
Contra Spem Spero

Offline Chambaly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 524
Шмабала, Вы неправы...

Сергей, прежде чем говорить о чьей - либо неправоте, следовало бы приготовить хоть какую - либо аргументацию... А то вы пишете, что "я не прав", но оставляете этот тезис без какого-либо наполнения...


Цитувати
Я огорчен за Вас, зная сколько Вы сделали, когда это было действительно нужно...

Сергей, вы не представляете себе, сколько я продолжаю делать того, что действительно нужно сейчас...

Цитувати
Что вы теперь поддерживаете мутный бомжатник, простите.

...и я чрезвычайно огорчен, что вы следуете исключительно за "формой", не вдаваясь нисколько в содержание...

Цитувати
Майдан - это не стояние в палатках на улице - в этой форме - просто происходила защита митинга, в этой защите сейчас нет ни малейшей потребности - всякий может митинговать сколько угодно.

Вот, яркое свидетельство того, что вы не понимаете сути и смысла того, что сейчас происходит. Ни о какой защите митингов речь не идёт ни сейчас, ни тогда - полгода назад...
Сложные проблемы очень часто имеют простые,
наглядные и понятные всем неправильные решения...

Offline Chambaly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 524
ну, Chambaly єдиний на СУПі хто підтримує стояння на Майдані зараз, от і хотілось би взнати

Извините, я никогда на Майдане не стоял. Не видел никакого смысла в стоянии. Я действовал. То же самое продолжаю и сейчас.
Сложные проблемы очень часто имеют простые,
наглядные и понятные всем неправильные решения...

Offline Chambaly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 524
не знаю чи "присутній" там мудачку але Майдан повинен, як на мнене, продовжувати працювати у вигляді громадсько-плітичноіі організаціі.
 Для цього вже не обов'язково сидіти на центральній площі в палатках а працювати в в більш прогесивнь-дієвіх напрямках: у вигляді політичноі сили що має пресувати всю систему влади , яка прдовжує жити"по понтіям".
Не за це гинули люди на Майдані (с)

От скажи мені, розумнику, скільки разів за цей час, з березня місяця ти  ходив з бітою давати піздюлів цій владі? ніскільки?

То я тобі поясню: поки ти тут цвірінькаєш, то від 100 до 250 бійців з Майдану кожного дня у Києві давлять тих підорасів, що НІКУДИ І НЕ ПІШЛИ з тієї Влади Януковича!

Чи ти вважаєш, що мета досягнута?
Чи винні покарані?
Система змінена?

Ти вже заспокоївся, в тебе все в порядку?

То загляни в своє майбутнє, хоча б на 3 роки...
Сложные проблемы очень часто имеют простые,
наглядные и понятные всем неправильные решения...

Offline Chambaly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 524
Ну какие  доказательства с реальной  мусорки через полгода???  Издеваетесь? (

Ну скажи, ну скажи честно мне - ведь ты даже не смотрел видео, которое я выложил, правда?
Сложные проблемы очень часто имеют простые,
наглядные и понятные всем неправильные решения...

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча


Вот, яркое свидетельство того, что вы не понимаете сути и смысла того, что сейчас происходит. Ни о какой защите митингов речь не идёт ни сейчас, ни тогда - полгода назад...

А о чем идет речь? Об общественном контроле?
Contra Spem Spero

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Ну какие  доказательства с реальной  мусорки через полгода???  Издеваетесь? (

Ну скажи, ну скажи честно мне - ведь ты даже не смотрел видео, которое я выложил, правда?

Нет, не смотрел. Я и так там хожу каждый день.
Contra Spem Spero

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Теперь посмотрел.

Спасибо. Гнать эту компанию в зашей.  :upa
Contra Spem Spero

Offline Chambaly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 524
Сложные проблемы очень часто имеют простые,
наглядные и понятные всем неправильные решения...

Offline Chambaly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 524
А о чем идет речь? Об общественном контроле?

Не только. Например, о полной замене в 4 районах Украины всех органов и механизмов власти, грубо говоря, по "грузинскому" образцу...

Видишь, я был прав - ходишь каждый день - но ничего не знаешь, придумал себе и видишь только бомжатник...
« Останнє редагування: Липня 15, 2014, 11:16:42 23:16 від Chambaly »
Сложные проблемы очень часто имеют простые,
наглядные и понятные всем неправильные решения...

Offline Chambaly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 524
Спасибо. Гнать эту компанию в зашей.  :upa

А я даже и пытаться не стану переубеждать...  :smilie5:
Сложные проблемы очень часто имеют простые,
наглядные и понятные всем неправильные решения...

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946
Дивно, це тільки мені не зрозуміло, нафіга ТС відкрив цю гілку, якщо нічого крім заклинання всім відомих нісенітниць ми від нього нічого не почули і обговорення в черговий раз засвідчило, що треба це шобло розганяти.

Може ТС відкрити голосування на цю тему, щоб він остаточно заспокоївся зі своїм бомжатником?

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
То я тобі поясню: поки ти тут цвірінькаєш, то від 100 до 250 бійців з Майдану кожного дня у Києві давлять тих підорасів, що НІКУДИ І НЕ ПІШЛИ з тієї Влади Януковича!

И в чем это проявляется? Максимум они напишут заявление об отставке.
Лучше пусть идут ловить Ефремова, Бондаренку и отп**дят их.

Offline Chambaly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 524
що треба це шобло розганяти.

Ну так спробуй порозганяти...  :gigi:
Сложные проблемы очень часто имеют простые,
наглядные и понятные всем неправильные решения...