Автор Тема: Правда про Майдан. Чому ми не даємо розбирати барикади і не йдемо з Майдану  (Прочитано 26434 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8673
  • Стать: Чоловіча
нучотам, разгоняют защітнічков?

я с марта раза 2 ілі 3 бил у справах в районє майдана, оба трі раза наблюдал разборкі штимпов с заточкамі і бітамі
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
нучотам, разгоняют защітнічков?

я с марта раза 2 ілі 3 бил у справах в районє майдана, оба трі раза наблюдал разборкі штимпов с заточкамі і бітамі

наполовину разогнали
Contra Spem Spero

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
трясця, накаркав, почали без мене  :shuffle:

Так іди допомагати, може вломиш мені піздюлів...

я давно вийшов з юнацького віку  :gigi: щоб піздюлями щось доводити,
а фінансова піздюліна вам забезпечена, наскільки я зрозумів  :smilie8:
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
трясця, накаркав, почали без мене  :shuffle:

Так іди допомагати, може вломиш мені піздюлів...

я давно вийшов з юнацького віку  :gigi: щоб піздюлями щось доводити,
а фінансова піздюліна вам забезпечена, наскільки я зрозумів  :smilie8:

Теперешний "майдан" - опаснее ДНР и ЛНР вместе взятых...

Думается, нацгвардии таки стоит его убрать за ночь.


Уверен, ни одни киевлянин или житель провинции не поедет их защищать.

Contra Spem Spero

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8673
  • Стать: Чоловіча
нучотам, разгоняют защітнічков?

я с марта раза 2 ілі 3 бил у справах в районє майдана, оба трі раза наблюдал разборкі штимпов с заточкамі і бітамі

наполовину разогнали


ну наполовіну нє счітаєтся, єто всьо равно как прищавий юнєц уговаріваєт  подружку  - ну я жє тока на пол-шішєчкі
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline dreamer

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1733
Цитувати
e.   Договорились реанимировать часть баррикад в исторической ретроспективе.

 :Sho_za:

 :fp2

Реконстркукторы хреновы... Гиркиндта уже пригласили для консультаций?
Это писец... лечить бесполезно - только ампутировать!

В здоровом теле - здоровый дух: http://runnersclub.com.ua/

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
У Києві затримано 35 псевдомайданівців, які захопили ресторан у центрі столиці
05 серпня 2014, 16:38 КИЇВ


3. Сьогодні на Майдані спільно з МО, НГ, та Майданом встановлено мобілізаційний намет, де добровольці зможуть отримати офіційний статус війсковослужбовця і бути офіційно направленими до тих частин, які виберуть для проходження служби, з усіма належними статусами і виплатами.


Шамбала, пить надо меньше :(
Contra Spem Spero

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Процесс пошел :hot:

До того, как "процесс пошел" - шла покупка всех, кого только можно. Когда остались только те, кто "не продаётся" - начался террор. Когда выяснилось, что террор вызывает повышение мобилизации - пошли на переговоры.

Разговаривают только с силой.

а шо ви Їм продаєте ? тим горе-протестувальникам?

чи тут на форумі дописувачі брешуть, що у вас там свій інтерес

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
У Києві затримано 35 псевдомайданівців, які захопили ресторан у центрі столиці
05 серпня 2014, 16:38 КИЇВ


3. Сьогодні на Майдані спільно з МО, НГ, та Майданом встановлено мобілізаційний намет, де добровольці зможуть отримати офіційний статус війсковослужбовця і бути офіційно направленими до тих частин, які виберуть для проходження служби, з усіма належними статусами і виплатами.


Шамбала, пить надо меньше :(

а що - нема палаток? чи  там в ЛНР/ДНР вербують?

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
По-моєму шамбала з товаришами довийобувалися. Не знаю як це сказати лагідніше, але збройний заколот в столиці під час війни це щось. Років на п`ятнадцять роздумів тягне однозначно.

Offline Chambaly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 524
чи тут на форумі дописувачі брешуть, що у вас там свій інтерес

Нє, пишуть про мене тіко чисту правду...

То я про все брешу... 
Сложные проблемы очень часто имеют простые,
наглядные и понятные всем неправильные решения...

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
У Києві затримано 35 псевдомайданівців, які захопили ресторан у центрі столиці
05 серпня 2014, 16:38 КИЇВ


3. Сьогодні на Майдані спільно з МО, НГ, та Майданом встановлено мобілізаційний намет, де добровольці зможуть отримати офіційний статус війсковослужбовця і бути офіційно направленими до тих частин, які виберуть для проходження служби, з усіма належними статусами і виплатами.


Шамбала, пить надо меньше :(

а що - нема палаток? чи  там в ЛНР/ДНР вербують?

Может, и были, а после обеда уже нет.

И потом, просто с бюрократической точки зрения нереальная фигня написана.

Как вас в палатке определят официально в конкретную часть, причем по вашему выбору??? Ну подумайте..

Contra Spem Spero

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Нє, пишуть про мене тіко чисту правду...

То я про все брешу...

ну хоч зізнався і то добре...

Offline Chambaly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 524
По-моєму шамбала з товаришами довийобувалися. Не знаю як це сказати лагідніше, але збройний заколот в столиці під час війни це щось. Років на п`ятнадцять роздумів тягне однозначно.

Яка знайома риторика... Те саме я чув від міліцейського полковника на Грушевського. Якраз перед тим, як їх почали пиздити коктейлями та кийками...
Сложные проблемы очень часто имеют простые,
наглядные и понятные всем неправильные решения...

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
По-моєму шамбала з товаришами довийобувалися. Не знаю як це сказати лагідніше, але збройний заколот в столиці під час війни це щось. Років на п`ятнадцять роздумів тягне однозначно.

Яка знайома риторика... Те саме я чув від міліцейського полковника на Грушевського. Якраз перед тим, як їх почали пиздити коктейлями та кийками...

Про сквер Небесной Сотни - понравилось - его легализация в органах власти - реальное правильное дело...

Ну и почему N.N.   У этого человека имени фамилии нет?

Или он все еще боится Януковича, вот зимой не боялся, а теперь боится?

Contra Spem Spero

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Яка знайома риторика... Те саме я чув від міліцейського полковника на Грушевського. Якраз перед тим, як їх почали пиздити коктейлями та кийками...

те саме ти чути не міг - тоді не було ВІЙНИ

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
По-моєму шамбала з товаришами довийобувалися. Не знаю як це сказати лагідніше, але збройний заколот в столиці під час війни це щось. Років на п`ятнадцять роздумів тягне однозначно.

Яка знайома риторика... Те саме я чув від міліцейського полковника на Грушевського. Якраз перед тим, як їх почали пиздити коктейлями та кийками...

Ось коли ви зберете сімсот тисяч на мітинг, як взимку. Тоді поговоримо. А з вашими "Віче" по сто чоловік ви маргінали, які просто паразитують на ідеї. Я тобі вже декілька разів пояснював.

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
чи тут на форумі дописувачі брешуть, що у вас там свій інтерес

Нє, пишуть про мене тіко чисту правду...

То я про все брешу...

так є чи нема, якийсь комерційний інтерес  ? )

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
По-моєму шамбала з товаришами довийобувалися. Не знаю як це сказати лагідніше, але збройний заколот в столиці під час війни це щось. Років на п`ятнадцять роздумів тягне однозначно.

Яка знайома риторика... Те саме я чув від міліцейського полковника на Грушевського. Якраз перед тим, як їх почали пиздити коктейлями та кийками...

Ось коли ви зберете сімсот тисяч на мітинг, як взимку. Тоді поговоримо. А з вашими "Віче" по сто чоловік ви маргінали, які просто паразитують на ідеї. Я тобі вже декілька разів пояснював.

Он все равно не поймет...

Contra Spem Spero

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
По-моєму шамбала з товаришами довийобувалися. Не знаю як це сказати лагідніше, але збройний заколот в столиці під час війни це щось. Років на п`ятнадцять роздумів тягне однозначно.

Яка знайома риторика... Те саме я чув від міліцейського полковника на Грушевського. Якраз перед тим, як їх почали пиздити коктейлями та кийками...

Ось коли ви зберете сімсот тисяч на мітинг, як взимку. Тоді поговоримо. А з вашими "Віче" по сто чоловік ви маргінали, які просто паразитують на ідеї. Я тобі вже декілька разів пояснював.

Он все равно не поймет...

Це я вже зрозумів. Пояснив для себе приватним інтересом.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
А з вашими "Віче" по сто чоловік ви маргінали, які просто паразитують на ідеї. Я тобі вже декілька разів пояснював.

як ВЛУЧНО!

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
висловлю свою думку з приводу того, що відбувається з Майданом.

1. Майдан виконує свою функцію тільки до тих пір, поки його підтримують мільйони людей. Якщо такої підтримки немає, значить відбувається "приватизація" Майдану групками особистостей, що паразитують на тілі суспільства.
2. Якщо знадобиться і люди відчують що це потрібно, новий Майдан збереться за півгодини, а ще через дві там будуть стояти намети і горіти шини. А нинішнє стояння купки нікому невідомих людей, та ще й з провокаціями - це злочин проти того Майдану, який має завжди існувати в Україні і бути каталізатором справжніх змін.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча

Offline Chambaly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 524
Про сквер Небесной Сотни - понравилось - его легализация в органах власти - реальное правильное дело...

1. Поскольку вопрос о легализации сквера Небесной Сотни должен был быть подписан на заключительной встрече АП КМДА и Майдана завтра, 08.08.2014, а сегодня произошло то, что произошло, то, как ты понимаешь, все договорённости накрылись большим половым органом.

Поздравляю.

2. Клинику на Трехсвятительской 7, которую защищали от рейдеров майдановцы - отжали.

Ещё раз, мои поздравления.
Сложные проблемы очень часто имеют простые,
наглядные и понятные всем неправильные решения...

Offline Chambaly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 524
чи тут на форумі дописувачі брешуть, що у вас там свій інтерес

Нє, пишуть про мене тіко чисту правду...

То я про все брешу...

так є чи нема, якийсь комерційний інтерес  ? )

Є комерційний інтерес, є...

Та заспокойся вже...
Сложные проблемы очень часто имеют простые,
наглядные и понятные всем неправильные решения...

Offline Chambaly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 524
висловлю свою думку з приводу того, що відбувається з Майданом.

1. Майдан виконує свою функцію тільки до тих пір, поки його підтримують мільйони людей. Якщо такої підтримки немає, значить відбувається "приватизація" Майдану групками особистостей, що паразитують на тілі суспільства.

Дякуємо. Ваша думка ду-уже важлива для нас. Особливо приємно бачити як ваша думка коливається разом з тими месиджами, що ллються з телевізора та інтернету.



Цитувати
2. Якщо знадобиться і люди відчують що це потрібно, новий Майдан збереться за півгодини, а ще через дві там будуть стояти намети і горіти шини. А нинішнє стояння купки нікому невідомих людей, та ще й з провокаціями - це злочин проти того Майдану, який має завжди існувати в Україні і бути каталізатором справжніх змін.

Не филюйтеся.
Не знадобиться.
Не відчують.

За дуже короткий час ви станете такими самими самозакоханими зомбі, як і вєлікій російський нарід.
Станете такими собі "українськими ватніками"...

Бачте, в іншій гілці фінлі вже стверджує, що мета Майдану змінити систему ніколи не існувала і це наші вигадки...

Я розумію, чому в цій гілці йде масоване шельмування Майдану - вам того що є - досить.
Ваша звивина - закінчилась.

Сложные проблемы очень часто имеют простые,
наглядные и понятные всем неправильные решения...

Offline vetala

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1035
  • Стать: Чоловіча
  • HW
В якійсь мірі правда може бути, що не все зробили що хотіли. Але якщо не вдаватись в деталі, де абсолютно всіх задовольнити важко. Скажу простіше:

Chambaly, Хуйло тобі і подібним аплодує стоячи, за патріотичний ніж в спину рідній країні під час війни.

Можна і далі прикриватись гарними гаслами, які б вони щирі не були, не бачачи наслідків свої дій.

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
чи тут на форумі дописувачі брешуть, що у вас там свій інтерес

Нє, пишуть про мене тіко чисту правду...

То я про все брешу...

так є чи нема, якийсь комерційний інтерес  ? )

Є комерційний інтерес, є...

Та заспокойся вже...

який саме ? шо тулиш патріотам ? )

Offline Chambaly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 524
В якійсь мірі правда може бути, що не все зробили що хотіли. Але якщо не вдаватись в деталі, де абсолютно всіх задовольнити важко. Скажу простіше:

Chambaly, Хуйло тобі і подібним аплодує стоячи, за патріотичний ніж в спину рідній країні під час війни.

Можна і далі прикриватись гарними гаслами, які б вони щирі не були, не бачачи наслідків свої дій.

Ще одна брехня: ви, і такі як ви лєммінги пиздуєте гарматним м'ясом під патріотичні гасла на лінію вогню - вчора на виїзді з Києва майданівці завернули ще один автобус, що їхав в зону АТО - везли 32 пацанів, з них близько 20 було 17 років, ще 9 18 років, і троє по 16 років...

Аплодуйте стоячи, патріоти засрані, гандони ви штопані.
Що, бляді ще нарожають?

Де куррво ти про це почув хоч в одних телевізійних новинах? А камер було штуки зо три! Зате на усіх каналах було написано, що майданівці заважають комунальникам...
« Останнє редагування: Серпня 08, 2014, 12:30:34 00:30 від Chambaly »
Сложные проблемы очень часто имеют простые,
наглядные и понятные всем неправильные решения...

Offline Chambaly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 524
чи тут на форумі дописувачі брешуть, що у вас там свій інтерес

Нє, пишуть про мене тіко чисту правду...

То я про все брешу...

так є чи нема, якийсь комерційний інтерес  ? )

Є комерційний інтерес, є...

Та заспокойся вже...

який саме ? шо тулиш патріотам ? )

Шо, шо...

Самий ходовий товар...

Доброє, разумноє, вєчноє...
Сложные проблемы очень часто имеют простые,
наглядные и понятные всем неправильные решения...