Автор Тема: москальська біржа, нафта, курси валют і тд. (у сусіда корова дохне)  (Прочитано 179731 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Grizzly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1102
  • ИПАЛ Я ЭТУ КАРМУ


вот так вот прямо в первый же день усиления санкций? Не верю!

Offline H2O

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 685

Забавно, но неужели в параше никто не просчитал всех последствий? Неужели китайцы не ожидали этого?
Да троллинг это. Фэйк.

Думаю, Путин все просчитал. Народ России последние годы богател, складывался средний класс, возникали болотные - очень опасная для хуйла тенденция. Теперь же народ будет нищать, исчезать средний клас, нищие будут содержаться подачками за счет газо-нефтяной иглы и Китая, будут еще долго молиться на Путина, валить все проблемы на Запад и гордиться Крымом и Новороссией.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46516
  • Never give in!
Санкції - це коли наєлєніє санкціоніруємой страни не пускають до країн, які проголошують санкції.
А так, багаті залишаться на Заході. А бєдниє і так сидітимуть в парашці. А Путін буде правити і стріляти в нас.
If you are going through hell, keep going.

Offline dimoto

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3792
Санкції - це коли наєлєніє санкціоніруємой страни не пускають до країн, які проголошують санкції.
А так, багаті залишаться на Заході. А бєдниє і так сидітимуть в парашці. А Путін буде правити і стріляти в нас.
и не только пускают а  ещё и депортируют!

вот тогда поднимется вой когда заставят какуюто часть народа переместится на горячо любимую родину.

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278


вот так вот прямо в первый же день усиления санкций? Не верю!

А якби це був перший день Великої Вітчизняної - повірили б?

Але ж для російського бізнесу це приблизно вона і є, коли Захід несподівано об'явив, що буде російський бізнес чморити. Чому несподівано? Бо росіяни свято вірили, що у Пуйла "все схвачено" і все прораховано (див комент вище) і що Захід скоріше удавиться, аніж відмовиться від газових грошей.

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
Да троллинг это. Фэйк.

Думаю, Путин все просчитал. Народ России последние годы богател, складывался средний класс, возникали болотные - очень опасная для хуйла тенденция. Теперь же народ будет нищать, исчезать средний клас, нищие будут содержаться подачками за счет газо-нефтяной иглы и Китая, будут еще долго молиться на Путина, валить все проблемы на Запад и гордиться Крымом и Новороссией.
:smiley24: троллинг якобы патриотический

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
если это правда. то ничего удивительного нет. В хуйлостане подавляющее большинство населения считает что они весь мир могут нагнуть и на рашу никто и рыкнуть не посмеет. Поэтому никто и не шевелился.
В вашому пості ключові слова "якщо це правда".
Ме ні б так хотілося, щоб це було правдою. Дуже-дуже-дуже. :br

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Газпром



Сбербанк.




Offline Quark_p

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 198
Красиво летят индексы, а с ними и деньги

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
по результатам за сьогодні... маловато, але краще ніж нічого :)



Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Цитувати

Росія скочується до дефолту - Bloomberg
Понеділок, 21 липня 2014, 17:46


Російський фондовий ринок плавно падає вже шостий день поспіль. Акції крупних російських компаній знецінюються, інвестори виводять з Росії гроші, і ризик дефолту стає все більш можливий в разі запровадження третього рівня санкцій, передає Bloomberg.

Аналітики видання зазначають, що ситуація значно погіршилася після падіння літака Malaysia Airlines.
"Російський фондовий індекс Micex Index (INDEXCF) впав на 2,4%, до 1,388.45. Близько $47 млрд було виведено інвесторами з російського ринку за минулий тиждень, і це найбільша цифра за останні чотири місяці", - пише Bloomberg.

Аналітики також наголошують, що акції газового монополіста "Газпром" впали сьогодні на 2,4%.

Всі ці катаклізми пов’язані з тим, що Росія спонсорує сепаратистів на сході України, пояснює агентство.


Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26919
С начала года серьезное падение идет, до 30%

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
імхо, біржа ще якось тримається в заданих межах тому, що москалі туди закачують скільки бабла, що ппц.
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Цитувати

Росія скочується до дефолту - Bloomberg
Понеділок, 21 липня 2014, 17:46


Російський фондовий ринок плавно падає вже шостий день поспіль. Акції крупних російських компаній знецінюються, інвестори виводять з Росії гроші, і ризик дефолту стає все більш можливий в разі запровадження третього рівня санкцій, передає Bloomberg.

Аналітики видання зазначають, що ситуація значно погіршилася після падіння літака Malaysia Airlines.
"Російський фондовий індекс Micex Index (INDEXCF) впав на 2,4%, до 1,388.45. Близько $47 млрд було виведено інвесторами з російського ринку за минулий тиждень, і це найбільша цифра за останні чотири місяці", - пише Bloomberg.

Аналітики також наголошують, що акції газового монополіста "Газпром" впали сьогодні на 2,4%.

Всі ці катаклізми пов’язані з тим, що Росія спонсорує сепаратистів на сході України, пояснює агентство.



От тільки я не зрозумію. Найбільше падіння було в середині березня. У того ж Газпрому падіння відбулося з відмітки 150 до 120, грубо кажучи. Потім до кінця червня той же Газпром піднявся знов майже до показника 150. Якщо у березні падіння пояснювалось виводом іноземного капіталу, то зростання за чий рахунок? Теж іноземний капітал? Чи це вже внутрішньоросійський капітал вливався? Тоді за рахунок чого таке сильне падіння?
Хто в темі?   
... і хай Росія згине як держава

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Цитувати

Росія скочується до дефолту - Bloomberg
Понеділок, 21 липня 2014, 17:46


Російський фондовий ринок плавно падає вже шостий день поспіль. Акції крупних російських компаній знецінюються, інвестори виводять з Росії гроші, і ризик дефолту стає все більш можливий в разі запровадження третього рівня санкцій, передає Bloomberg.

Аналітики видання зазначають, що ситуація значно погіршилася після падіння літака Malaysia Airlines.
"Російський фондовий індекс Micex Index (INDEXCF) впав на 2,4%, до 1,388.45. Близько $47 млрд було виведено інвесторами з російського ринку за минулий тиждень, і це найбільша цифра за останні чотири місяці", - пише Bloomberg.

Аналітики також наголошують, що акції газового монополіста "Газпром" впали сьогодні на 2,4%.

Всі ці катаклізми пов’язані з тим, що Росія спонсорує сепаратистів на сході України, пояснює агентство.



От тільки я не зрозумію. Найбільше падіння було в середині березня. У того ж Газпрому падіння відбулося з відмітки 150 до 120, грубо кажучи. Потім до кінця червня той же Газпром піднявся знов майже до показника 150. Якщо у березні падіння пояснювалось виводом іноземного капіталу, то зростання за чий рахунок? Теж іноземний капітал? Чи це вже внутрішньоросійський капітал вливався? Тоді за рахунок чого таке сильне падіння?
Хто в темі?   

Іноземний виводиться, заливається з так званих резервів, яких у москалів щось було на початку березня 500 мільярдів зелених американських рублів... цікаво б було глянути на цифру тих резервів зараз...
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
http://www.micex.ru/marketdata/indices/today




це я тільки один так бачу індекси в москалів?  :smilie8:
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Серг

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2001
  • Стать: Чоловіча



це я тільки один так бачу індекси в москалів?  :smilie8:

Включи "Технический анализ" там все есть. Причем рост :(

Offline dorosh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1291
может еще не открылись, вчера все было ядовито зеленого цвета, ни одной красной циферки.

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
щось вони там явно мутять...
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800


короч, гейропа ще та прастітутка... санкції мля...
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Алекс

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2606
  • Стать: Чоловіча
Ну дык они себя показали во всей красе. После такого по дороге ли нам?...

Offline Sudar

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 880
Сусідська корова знову гладшає.(((
Нічого, почекаємо.

Offline Спiка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 11554
  • Стать: Жіноча
Пока это технический откат, отнюдь не рост.
А вообще, еще по объемам торгов смотреть надо.
101 км от Москвы

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
сьогоднішній хід торгів


це не відкат. Це якісь сталінградські методи утримати рівень
... і хай Росія згине як держава

Offline Спiка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 11554
  • Стать: Жіноча
це не відкат. Це якісь сталінградські методи утримати рівень
Фигегознает, могут договорные сделки проводиться через биржу, много чего может быть подковерного.
101 км от Москвы

Offline dreamer

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1733
Роснефть - (-5%)... :smilie7:

Акции "Роснефти" подешевели на 5,8% в начале торгов на Московской бирже, падение произошло на фоне объявления нового витка санкций Америки против Российской Федерации.
http://ugnovosti.ru/articles/detail.php?ID=146184
« Останнє редагування: Липня 23, 2014, 10:35:14 10:35 від dreamer »
В здоровом теле - здоровый дух: http://runnersclub.com.ua/

Offline Спiка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 11554
  • Стать: Жіноча
Роснефть - (-5%)... :smilie7:

Акции "Роснефти" подешевели на 5,8% в начале торгов на Московской бирже, падение произошло на фоне объявления нового витка санкций Америки против Российской Федерации.
http://ugnovosti.ru/articles/detail.php?ID=146184
у тебя данные от 17 июля, а вот
Про "Роснефть" и санкции, свеженькое
http://top.rbc.ru/economics/21/07/2014/937950.shtml
101 км от Москвы

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
сьогоднішні дані, на зараз



Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
сьогоднішні дані, на зараз



А колись я не любив червоного кольору...