Автор Тема: москальська біржа, нафта, курси валют і тд. (у сусіда корова дохне)  (Прочитано 181301 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Offline Радник

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 344
Процес потроху розвертається в потрібному напрямку.:)

Offline runner

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 575
шота я не уловил , кацапы нефть и газ уже за рупли  продают ?

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
PayPal ввела обмеження на анонімні платежі в Росії
17 Жовтня 2014 П'ятниця 20:33
 PayPal ввела обмеження на анонімні платежі в Росії
МОСКВА, 17 жовтня. /ТАСС/. Міжнародна платіжна система PayPal ввела обмеження на електронні платежі в Росії у відповідності з пакетом антитерористичних поправок. Про це йдеться в новій угоді, яка набуде чинності 18 листопада 2014 року.

Тепер фізичні особи, які не пройшли перевірку особи не можуть мати на рахунку понад 15 тис. руб. Максимальна сума разового грошового переказу становить 15 тис. руб., при цьому загальна сума електронних переказів, вхідних і вихідних, протягом одного місяця не може перевищувати 40 тис. руб. Якщо особу встановлено, залишок на рахунку не може перевищувати 550 тис. руб., максимальна сума разового перекладу також становить 550 тис. руб. Переказ коштів можна здійснювати в іншій валюті, еквівалентній максимальної суми, що зазначається в угоді.

Нові правила PayPal забороняють юридичним особам і індивідуальним підприємцям переводити гроші користувачам, що не пройшли ідентифікацію. Загальна сума переказу користувачеві за кордон не може перевищувати $5 тис.

"Зміни в угоді з користувачами PayPal набудуть чинності 18 листопада 2014 року. Це стандартна регулярна процедура, яка зазвичай проводиться, якщо потрібно оновити умови обслуговування наших користувачів. Законодавчі зміни лише одна з причин для таких оновлень, які проводяться не тільки в Росії, але і за кордоном", - пояснила ТАСС прес-секретар PayPal в Росії Галина Скаткина.

Згідно із законом, входить у так званий антитерористичний пакет і вводящему обмеження на анонімні платежі, для ідентифікації користувача в режимі реального часу потрібно буде представити номер мобільного телефону, номера паспорта і номер ІПН, СНІЛС або поліса ОМС за вибором. Також є можливість ідентифікації через договір з мобільним оператором і банками.

Джерело: itar-tass.com

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Moody's понизило кредитный рейтинг лаптестана. Отныне сей рейтинг на две ступени выше мусорного или бросового рейтинга. Прогноз по рейтингу негативный.

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800


закрилися на 86... ну, будемо чекати на наступний тиждень...
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800




навіть боюсь уявити величину спалювання бакса центробанком...
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Natan

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3144
  • Стать: Чоловіча
В наших новостях пишут, что Moody's понизила кредитный рейтинг РФ от BAA1 до BAA2, в связи с конфликтом в Украине, санкциями, оттоком капитала, и прогнозом слабого экономического роста.
« Останнє редагування: Жовтня 18, 2014, 08:18:23 08:18 від Natan »
Иврит: רשע [раша] - злодей.

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
В наших новостях пишут, что Moody's понизила кредитный рейтинг РФ от BAA1 до BAA2, в связи с конфликтом в Украине, санкциями, оттоком капитала, и прогнозом слабого экономического роста.

РБК

http://top.rbc.ru/economics/18/10/2014/54418479cbb20f3438ddf4e3

Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
В наших новостях пишут, что Moody's понизила кредитный рейтинг РФ от BAA1 до BAA2, в связи с конфликтом в Украине, санкциями, оттоком капитала, и прогнозом слабого экономического роста.

давно писал о возможности использовать рейтинговые агентства как оружие, чтобы их рейтинги вызывали отток капитала, а не наоборот.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Natan

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3144
  • Стать: Чоловіча
давно писал о возможности использовать рейтинговые агентства как оружие, чтобы их рейтинги вызывали отток капитала, а не наоборот.
Если рейтинги перестанут отображать реальное положение вещей в угоду тем или иным интересам, то им перестанут верить.
Иврит: רשע [раша] - злодей.

Offline Irris

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9163

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
давно писал о возможности использовать рейтинговые агентства как оружие, чтобы их рейтинги вызывали отток капитала, а не наоборот.
Если рейтинги перестанут отображать реальное положение вещей в угоду тем или иным интересам, то им перестанут верить.

я думаю, нет смысла напоминать о рейтингах Лемана и прочих Стернсов в 2007 году.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован


 :lol: :smiley14:
Че ты ржешь? Все правильно сказала, только ещё бы огласили где он стабилизируется. :smilie3:
Ник зарезервирован

Offline Roland Deschain

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1040

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
В наших новостях пишут, что Moody's понизила кредитный рейтинг РФ от BAA1 до BAA2, в связи с конфликтом в Украине, санкциями, оттоком капитала, и прогнозом слабого экономического роста.

РБК

http://top.rbc.ru/economics/18/10/2014/54418479cbb20f3438ddf4e3

це означае що москалям буде дорожче брати у кредит

Offline Lazy

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 596
В наших новостях пишут, что Moody's понизила кредитный рейтинг РФ от BAA1 до BAA2, в связи с конфликтом в Украине, санкциями, оттоком капитала, и прогнозом слабого экономического роста.

РБК

http://top.rbc.ru/economics/18/10/2014/54418479cbb20f3438ddf4e3

це означае що москалям буде дорожче брати у кредит

Уже нет. Внутри страны эти рейтинги ничего не значат, а снаружи... тоже уже ничего не значат: работают санкции и все с ними связанное. Кредиты давно уже не дают ни дешево, ни дорого. Рейтинги тут скорее выступают термометром: пациент еще не остыл до комнатной температуры.

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
В наших новостях пишут, что Moody's понизила кредитный рейтинг РФ от BAA1 до BAA2, в связи с конфликтом в Украине, санкциями, оттоком капитала, и прогнозом слабого экономического роста.

РБК

http://top.rbc.ru/economics/18/10/2014/54418479cbb20f3438ddf4e3

це означае що москалям буде дорожче брати у кредит

Уже нет. Внутри страны эти рейтинги ничего не значат, а снаружи... тоже уже ничего не значат: работают санкции и все с ними связанное. Кредиты давно уже не дают ни дешево, ни дорого. Рейтинги тут скорее выступают термометром: пациент еще не остыл до комнатной температуры.
Ну вообще то санкции не весь мир ввел. Так что эта инфа для тех кто, вдруг, ещё не понял. Ну и инвестиции не во все отрасли запрещены.
Ник зарезервирован

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Британцi заблокували спробу росiйського олiгарха Фрiдмана купити газовi поля у Пiвнiчному морi. Тепер основним покупцем компанii RWE Dea залишаеться нiмецька компанiя BASF. Угода оцiнюеться в 5 млрд евро.

 http://www.ft.com/cms/s/0/9f45c70c-5458-11e4-84c6-00144feab7de.html#ixzz3GX6V19rD

Mr Fridman’s attempt to buy RWE Dea, the oil and gas arm of German utility RWE, could be subject to big delays or might even collapse, according to people close to the deal. BASF, the German chemicals company, is a potential alternative acquirer of the RWE assets, analysts say.

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Инвесторы бывшего нефтяного концерна ЮКОС намерены добиваться конфискации имущества Российской Федерации в странах Европы и США в рамках выплаты компенсации в 50 миллиардов долларов, которую присудил им в июле 2014 года Международный третейский суд в Гааге за национализацию ЮКОСа. Об этом сообщил немецкому журналу Der Spiegel адвокат инвесторов Тим Осборн.

 Соответствующий материал появится в печатной версии издания в понедельник, 20 октября. По словам Осборна, в ближайшие недели бывшие владельцы ЮКОСа подадут необходимые документы в суды Германии. Подобные процессы они планируют инициировать также в Великобритании, Нидерландах, Франции и США. Источник: http://censor.net.ua/n307813
Ник зарезервирован

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Фіксуємо дані на початок

БРЕНТ



Долар



Євро



Фондова біржа



даних по ЗВР і по валютних інтервенціях ще не має.
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
В наших новостях пишут, что Moody's понизила кредитный рейтинг РФ от BAA1 до BAA2, в связи с конфликтом в Украине, санкциями, оттоком капитала, и прогнозом слабого экономического роста.

РБК

http://top.rbc.ru/economics/18/10/2014/54418479cbb20f3438ddf4e3

це означае що москалям буде дорожче брати у кредит

це означає, що навіть з врахуванням того, що західні кредитні гроші і так не доступні для кацапських сильних світу цього, та ще і серйозні контори, які цими рейтингами користуються, будуть ще з більшою силою виводити свої гроші з кацапії. ці рейтинги впливають в основному на інвестиційний клімат...
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Инвесторы бывшего нефтяного концерна ЮКОС намерены добиваться конфискации имущества Российской Федерации в странах Европы и США в рамках выплаты компенсации в 50 миллиардов долларов, которую присудил им в июле 2014 года Международный третейский суд в Гааге за национализацию ЮКОСа. Об этом сообщил немецкому журналу Der Spiegel адвокат инвесторов Тим Осборн.

 Соответствующий материал появится в печатной версии издания в понедельник, 20 октября. По словам Осборна, в ближайшие недели бывшие владельцы ЮКОСа подадут необходимые документы в суды Германии. Подобные процессы они планируют инициировать также в Великобритании, Нидерландах, Франции и США. Источник: http://censor.net.ua/n307813

 :smilie7: це нормальна практика, коли боржник зажав кредитору платити... може москалі і наклали велику купу на міжнародне право... але це не означає, що міжнародне право від цього відмінилось.

Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
фондова біржа відкрилась в плюсі


долари і євро по ходу це оцінили  :smilie5:



Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
тю, я аж розстроївся... за п'ятницю тільки два ярди залили...

Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline golden aplle

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 240

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
м-да...

щось нафта себе погано веде...

Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
хм я дивлюсь тута - зовсім інші цифри - http://www.livecharts.co.uk/MarketCharts/brent.php

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
а ні ті самі - я просто час британський дивлюсь