Автор Тема: Новый вид пропаганды: "Нужно объявлять войну"  (Прочитано 5127 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Скептик

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 355
  • Стать: Чоловіча
пля, я дійсно поражаюсь ... "тисячі і тисячі" .... пиздець. а ти спитав цих людей, чи хочуть вони їсти ковбасу в рабстві у орди, або краще якийсь час поголодувати, але назавжди здихатись усіх ординців???

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
невже хтось думає, що все скінчиться просто так і раша дасть нам перемогти на Сході?

рано чи пізно нам доведеться і збивати російські літаки і бити по території супротивника (і отримувати такі удари вглиб нашої території).

ескалація конфлікту відбувається НЕ з нашого боку. ми або віддаємо Донбас, або воюємо по-дорослому. третього не дано.

Плюсую.
Згодна, що Х*йло або загине, або переможе. Іншого варіянту закінчення війни бути не може. Я хочу, щоб він загинув. І стріляти по ньому скоро буде не тільки Україна. Насамперед, Х*йло оголосив війну англо-саксам. Україна - це привід. Це всі добре розуміють. Так що війна попереду. І буде вона  на території ПаРашки невдовзі.

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
ну от коли оголосимо війну - будемо розмовляти про війну. поки що достатньо ввести ембарго на будь які стосунки з ворогом.
і звідки інфа про "тисячі і тисячі людей"? з Генштабу РФ, чи від ФСБ безпоседеньо?


Инфа с укрстата
Чи ты совсем дурак, и думаешь, что в Рашу товары продают только Ахметов с Новинским?
Или ты полоумный пенс, которому экономика до задницы, лишь бы получить глубокое моральное удовлетворение?

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
невже хтось думає, що все скінчиться просто так і раша дасть нам перемогти на Сході?

рано чи пізно нам доведеться і збивати російські літаки і бити по території супротивника (і отримувати такі удари вглиб нашої території).

ескалація конфлікту відбувається НЕ з нашого боку. ми або віддаємо Донбас, або воюємо по-дорослому. третього не дано.


А мы что, не воюем по-взрослому?
Или с официальным объявлением войны что-то изменится?
У нас больше войск станет? Больше оружия?

Offline Скептик

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 355
  • Стать: Чоловіча
ну от коли оголосимо війну - будемо розмовляти про війну. поки що достатньо ввести ембарго на будь які стосунки з ворогом.
і звідки інфа про "тисячі і тисячі людей"? з Генштабу РФ, чи від ФСБ безпоседеньо?


Инфа с укрстата
Чи ты совсем дурак, и думаешь, что в Рашу товары продают только Ахметов с Новинским?
Или ты полоумный пенс, которому экономика до задницы, лишь бы получить глубокое моральное удовлетворение?

да пішов ти нахуй, руськомирний дебіл!!! ще раз повторюю, або ми припиняемо усі стосунки з ворогом, або стаємо іх протекторатом.
ТО до чого ти схиляєшся, а пропагандон російськомовний наш????

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
Війну оголошувати не потрібно. Потрібно почати називати речі своїми іменами.

Іде війна. Нашій військові воюють з російськими банд формуваннями. Цього для початку достатньо


А толку? Ну выступит Порох на ТВ, скажет "Люби друзи, на меня сегодня снизошло откровение: оказывается, мы воюем не просто с бандитами, а с кацапскими бандитами!" И все тут же скажут "Ах! И как мы раньше сами не додумались-то до такого"

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460

да пішов ти нахуй, руськомирний дебіл!!! ще раз повторюю, або ми припиняемо усі стосунки з ворогом, або стаємо іх протекторатом.
ТО до чого ти схиляєшся, а пропагандон російськомовний наш????


Склоняюсь к тому, что ты морально уже готов быть под кацапским протекторатом.
Истерика у тебя постоянная, скоро будешь готов хоть под дьявола лечь, лишь бы кто-то вернул тебе душевное равновесие и прекратил "постоянную зраду и АААА! ВСЕПРАПАЛА!"

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Війну оголошувати не потрібно. Потрібно почати називати речі своїми іменами.

Іде війна. Нашій військові воюють з російськими банд формуваннями. Цього для початку достатньо


А толку? Ну выступит Порох на ТВ, скажет

люди дивним чином надають значення словеним формам
в ситуації коли значення мають лише ДІЇ слова взагалі байдуже які

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
люди дивним чином надають значення словеним формам
в ситуації коли значення мають лише ДІЇ слова взагалі байдуже які


100%

Offline Скептик

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 355
  • Стать: Чоловіча

да пішов ти нахуй, руськомирний дебіл!!! ще раз повторюю, або ми припиняемо усі стосунки з ворогом, або стаємо іх протекторатом.
ТО до чого ти схиляєшся, а пропагандон російськомовний наш????


Склоняюсь к тому, что ты морально уже готов быть под кацапским протекторатом.
Истерика у тебя постоянная, скоро будешь готов хоть под дьявола лечь, лишь бы кто-то вернул тебе душевное равновесие и прекратил "постоянную зраду и АААА! ВСЕПРАПАЛА!"

бугагага ... якось насрати на те, що про мене подумають "нельзя разрывать связи с Россией, ибо тысячи граждан останутся без куска хлеба" ...
якщо ти не розумієш, що цим ти ллєш воду на млин ФСБ, то хто тобі дохтур. Я сподіваюсь, що ти не є іх кадровим співробітником .... :smiley23:

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Війну оголошувати не потрібно. Потрібно почати називати речі своїми іменами.

Іде війна. Нашій військові воюють з російськими банд формуваннями. Цього для початку достатньо


А толку? Ну выступит Порох на ТВ, скажет

люди дивним чином надають значення словеним формам
в ситуації коли значення мають лише ДІЇ слова взагалі байдуже які
:smiley24:

Це 10 років дикого популізму, коли правий більше той хто більше кричить і ніхто нічого не робив (зараз ми маємо наслідки цього). особливо юльки на це хворіли.
Зараз інший час. коли мають значення тільки дії. парадігма змінилася, а деякі ще за інерцією живуть в тому світі міражів - коли слова заміняли все, все було на словах і була іллюзія що є якісь наслідки (теж на словах)

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Це 10 років дикого популізму, коли правий більше той хто більше кричить і ніхто нічого не робив (зараз ми маємо наслідки цього). особливо юльки на це хворіли.
Зараз інший час. коли мають значення тільки дії. парадігма змінилася, а деякі ще за інерцією живуть в тому світі міражів - коли слова заміняли все, все було на словах і була іллюзія що є якісь наслідки (теж на словах)

це навіть не десять років
я ще з дитинства (70-ті минулого сторіччя) пам"ятаю вислів - главноє отпіздеться

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
бугагага ... якось насрати на те, що про мене подумають "нельзя разрывать связи с Россией, ибо тысячи граждан останутся без куска хлеба" ...
якщо ти не розумієш, що цим ти ллєш воду на млин ФСБ, то хто тобі дохтур. Я сподіваюсь, що ти не є іх кадровим співробітником .... :smiley23:


Я не писал "нельзя разрывать связи с Россией", не ври
Я писал, что полностью прекращать все экономические отношения сразу - значит делать хуже себе
А на войне надо делать хуже врагу
Плохо, что ты этого не понимаешь

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412

да пішов ти нахуй, руськомирний дебіл!!! ще раз повторюю, або ми припиняемо усі стосунки з ворогом, або стаємо іх протекторатом.
ТО до чого ти схиляєшся, а пропагандон російськомовний наш????


Склоняюсь к тому, что ты морально уже готов быть под кацапским протекторатом.
Истерика у тебя постоянная, скоро будешь готов хоть под дьявола лечь, лишь бы кто-то вернул тебе душевное равновесие и прекратил "постоянную зраду и АААА! ВСЕПРАПАЛА!"

бугагага ... якось насрати на те, що про мене подумають "нельзя разрывать связи с Россией, ибо тысячи граждан останутся без куска хлеба" ...
якщо ти не розумієш, що цим ти ллєш воду на млин ФСБ, то хто тобі дохтур. Я сподіваюсь, що ти не є іх кадровим співробітником .... :smiley23:

до речі, використання таких штампів якраз натякає саме  на Вашу комсомольську юність  :smilie3:
я таке чув лише у радянських новинах і на політінформаціях на заводі  :gigi:
« Останнє редагування: Липня 17, 2014, 02:47:01 14:47 від finli »

Offline Скептик

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 355
  • Стать: Чоловіча

да пішов ти нахуй, руськомирний дебіл!!! ще раз повторюю, або ми припиняемо усі стосунки з ворогом, або стаємо іх протекторатом.
ТО до чого ти схиляєшся, а пропагандон російськомовний наш????


Склоняюсь к тому, что ты морально уже готов быть под кацапским протекторатом.
Истерика у тебя постоянная, скоро будешь готов хоть под дьявола лечь, лишь бы кто-то вернул тебе душевное равновесие и прекратил "постоянную зраду и АААА! ВСЕПРАПАЛА!"

бугагага ... якось насрати на те, що про мене подумають "нельзя разрывать связи с Россией, ибо тысячи граждан останутся без куска хлеба" ...
якщо ти не розумієш, що цим ти ллєш воду на млин ФСБ, то хто тобі дохтур. Я сподіваюсь, що ти не є іх кадровим співробітником .... :smiley23:

до речі, використання таких штампів натякає саме  про Вашу комсомольську юність  :smilie3:
я таке чув лише у радянських новинах і на політінформаціях на заводі  :gigi:

я тобі навіть більше скажу - я є уродженцем Донбасу. Ще 10 років тому я мріяв про "Великую славянскую страну" і боявся "бендеровцев"  :smiley25:

Offline акын

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3670
Ветка устарела.

В районе Изварино зафиксированы солдаты РФ, - СНБО
Группировка имеет на вооружении артиллерию и установки "Град". В районе приграничного поселка Изварино (Луганская область) в составе боевиков зафиксированы группы военнослужащих в форме Вооруженных сил РФ.
Об этом сообщается в сводках информационно-аналитического центра СНБО.
"Террористы наращивают группировку сил и средств на нашей территории, в том числе в их составе зафиксированы группы военнослужащих в форме Вооруженных сил РФ без знаков распознавания. Такую группу замечено в районе поселка Изварино. Группировка имеет на вооружении артиллерию и установки «Град»", - сказано в сообщении.
Заявление СНБО прокомментировал Дмитрий Тымчук - координатор группы "Информационное сопротивление", которая ранее сообщала о фактах скрытого военного вторжения в Украину.
"«Замечены» - это очень мягко сказано. Мы насчитали порядка 300 «зеленых человечков». Но сегодня в ходе консультаций с представителями украинских спецслужб получили информацию, что, по их данным, количество российских военных в Донбассе уже может перевались за отметку в 400 чел. Не будем спорить, дело не в цифре, а в факте: вторжение идет полным ходом. У этих российских засланцев нет документов. Они извещены своим командованием, что в случае их пленения и идентификации все они будут срочным образом уволены из рядов ВС РФ задним числом (с датой увольнения в июне или мае)", - пишет Тымчук.

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
Ветка устарела.


Ветка НЕ устарела, и эту информацию я читал
Более того, не нахожу в ней ничего нового

Или кто-то думает, что до сегодняшнего дня в Луганде были только "местные жители"?

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Це 10 років дикого популізму, коли правий більше той хто більше кричить і ніхто нічого не робив (зараз ми маємо наслідки цього). особливо юльки на це хворіли.
Зараз інший час. коли мають значення тільки дії. парадігма змінилася, а деякі ще за інерцією живуть в тому світі міражів - коли слова заміняли все, все було на словах і була іллюзія що є якісь наслідки (теж на словах)

це навіть не десять років
я ще з дитинства (70-ті минулого сторіччя) пам"ятаю вислів - главноє отпіздеться
Так совок тому і дав дуба.
А ці 10 років просто найдикішого популізму. це не могло закінчитися добре  :smilie10:

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412

да пішов ти нахуй, руськомирний дебіл!!! ще раз повторюю, або ми припиняемо усі стосунки з ворогом, або стаємо іх протекторатом.
ТО до чого ти схиляєшся, а пропагандон російськомовний наш????


Склоняюсь к тому, что ты морально уже готов быть под кацапским протекторатом.
Истерика у тебя постоянная, скоро будешь готов хоть под дьявола лечь, лишь бы кто-то вернул тебе душевное равновесие и прекратил "постоянную зраду и АААА! ВСЕПРАПАЛА!"

бугагага ... якось насрати на те, що про мене подумають "нельзя разрывать связи с Россией, ибо тысячи граждан останутся без куска хлеба" ...
якщо ти не розумієш, що цим ти ллєш воду на млин ФСБ, то хто тобі дохтур. Я сподіваюсь, що ти не є іх кадровим співробітником .... :smiley23:

до речі, використання таких штампів натякає саме  про Вашу комсомольську юність  :smilie3:
я таке чув лише у радянських новинах і на політінформаціях на заводі  :gigi:

я тобі навіть більше скажу - я є уродженцем Донбасу. Ще 10 років тому я мріяв про "Великую славянскую страну" і боявся "бендеровцев"  :smiley25:


 :smiley15:  але ж заціни мій нюх .... :gigi:

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Яка нам різниця зелені то чоловічкі кадирівці фіолетові у крапочку нанайці з таймиру

Вбити всіх нах....хай їх чорти сортують

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
люди дивним чином надають значення словеним формам
в ситуації коли значення мають лише ДІЇ слова взагалі байдуже які

так, дивним чином надають значення.

а ще воюють за символи. український прапор - це ж лише символ. то чого за його втановлення у звільненому місті треба битися?

не треба недооцінбвати значення слів, бо це такі ж саме символи.

до Джолі. про оголошення війни не йдеться, як правильно сказав монах. а про сенс візнання цієї війни зовнішньою агресією вже говорено-переговорено. пробіжись по форуму. все вже пояснено.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Palermo

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1140
Всем агрессивно настроенным на то, чтобы пойти разрушить Мордор: у нас еще нет армии. Нужно ее обучить, перевооружить, обуть, одеть, обеспечить тыл. Вот тогда можно ответить по взрослому. А пока что терпеть, тянуть время насколько можно.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
а ще воюють за символи. український прапор - це ж лише символ.

символ є КОНЦЕНТРОВАНИМ уособленням
люди воюють не за символи а за ЗМІСТ якийф в собі ці символи КОНЦЕНТРУЮТЬ

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
до Джолі. про оголошення війни не йдеться, як правильно сказав монах. а про сенс візнання цієї війни зовнішньою агресією вже говорено-переговорено. пробіжись по форуму. все вже пояснено.


С такой формулировкой я не спорю
Просто увидел в т.ч. на СУПе именно про "объявление войны"

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
ми їх не можемо всіх вбити бо вони мірниє дємонстранти і вєжлівіє люді
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
А пока что терпеть, тянуть время насколько можно.

нажаль так
це НАЙРОЗУМНІШЕ що ми зараз можемо

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
ми їх не можемо всіх вбити бо вони мірниє дємонстранти і вєжлівіє люді

бо просто нічим нікому і не вміємо

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
ми їх не можемо всіх вбити бо вони мірниє дємонстранти і вєжлівіє люді

бо просто нічим нікому і не вміємо

ми слабиє ані сільниє,
ми нє будєм ваєвать ані нас убьют
єслі сєгодня будєм ваєвать завтра танкі будут уже пад Кієвам
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
ми їх не можемо всіх вбити бо вони мірниє дємонстранти і вєжлівіє люді

В них випадково влучить ракета випущена з літака РФ, того шо незаконно перетнув наш кордон.
Прикра помилка помилка російського пілота. :idea:

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
ми їх не можемо всіх вбити бо вони мірниє дємонстранти і вєжлівіє люді

В них випадково влучить ракета випущена з літака РФ, того шо незаконно перетнув наш кордон.
Прикра помилка помилка російського пілота. :idea:

от коли б дочекатися
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!