Автор Тема: Сбитый российскими террористами "Боинг-777".Следствие и последствия  (Прочитано 135942 раз)

0 Користувачів і 35 Гостей дивляться цю тему.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
В Пентагоне заявили, что Боинг-777 был сбит с территории РФ

По данным Министерства обороны СЩА, пуск ракеты сбила Боинг-777, был осуществлен с территории Российской Федерации
Об этом сообщил журналист  Артем Шевченко в эфире программы «Репортажи и расследования», информирует еizvestia.com.
«Последняя информация: по данным Пентагона, пуск ракеты был осуществлен с территории Российской Федерации», — сказал он
 http://news.eizvestia.com/news_politics/full/373-v-pentagone-zayavili-chto-boing-777-byl-sbit-s-territorii-rf

Это еще не факт... Адрес ссылки посмотрите, ага.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Малайзия направляет в Киев спецрейсом бригаду высокопоставленных представителей.

18 июля 2014 | 01:34

Малайзия направляет в Киев спецрейсом бригаду высокопоставленных представителей. Они должны на месте выяснить обстоятельства крушения Boeing национальной авиакомпании. Об этом сообщает информагентство БЕРНАМА с пресс-конференции премьер-министра Наджиба Разака. Если утверждения о том, что самолет был сбит, подтвердятся, Малайзия приложит все силы для того, чтобы привлечь виновных к ответственности, подчеркнул глава правительства. Он ранее заявил через свой аккаунт в Twitter, что "потрясен" сообщениями о крушении, а также посетил Центр управления полетами аэропорта для личного ознакомления с последней информацией.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Цитувати
Сука ти.
Бухі і обкурені - то хуйлова версія. Для 10км потрібно тверезих спеціалістів.
Це зробили охвіцери. Якщо  ти цього не розумієш - то ти або обкурений або хуйловсткий виродок.

Заспокойся, це в мене перше враження після перегляду "прослушки" від СБУ. Не викурив одразу, що то, виявляється, постановка.

Ну тоді ок. Не психуйте. Особливо після прослуховування маячні.
Але
198 - спєци
а тут бухі - так не буває. Тєхніка не допускає ділетантів.
У всіх емоції. Але на емоціях техніка не літає.
Бухі з калаша в степ не попадуть, з пзрк й годі, но 10км - ніколи.
Навіщо це зроблене - оце жах яке запитання...

Offline ursusus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1627
Нe знаю, кто там дик и насколько, рeчь вeду о том, что, возможно, тe, кто на записи изначально думали, что сбили наш воeнный самолeт с одного из воeнныx аэродромов.

В цій гілці були згадки, що ніби одночасно з тим мав летіти наш літак, можливо, про його рейс було відомо росіянам (знову злили як Іл-76) і його вже чекали - а попали по Боінгу. Недарма навіть журналюги з ЛайфНьюз опинились першими біля місця падіння - готувались засняти "чергову перемогу повстанців" ?


Ну, да, маловeроятно, что сбили цeлeнаправлeнно пассжирский самолeт.
Xотя, в нашиx интeрeсаx прeдствлять дeло имeнно так.
Тут СБУ поторопилась с выкладкой, возможно.

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946
ТОРЕЗ, 17 июл — РИА Новости. Власти ДНР собираются заключить гуманитарное перемирие с Киевом для расследования крушения малайзийского лайнера Boeing 777, заявил в четверг премьер-министр непризнанной республики Александр Бородай.
"Мы находимся в режиме видеоконференции <…> с властями Киева. Мы позволим сюда попасть международным организациям", — заявил Бородай.
По его словам, перемирие будет заключено на два-три дня. Он добавил, что произошедшее очень похоже на провокацию.


РИА Новости http://ria.ru/world/20140717/1016463197.html#ixzz37lY864Wa

Offline dimoto

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3792
пытаются отмазать кадровых военных из РФ с БУКом.
рассказывают байки о какихто казаках стоящих гдето на блокпосту сбивающих цели летящие на высоте 10км.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Нe знаю, кто там дик и насколько, рeчь вeду о том, что, возможно, тe, кто на записи изначально думали, что сбили наш воeнный самолeт с одного из воeнныx аэродромов.

В цій гілці були згадки, що ніби одночасно з тим мав летіти наш літак, можливо, про його рейс було відомо росіянам (знову злили як Іл-76) і його вже чекали - а попали по Боінгу. Недарма навіть журналюги з ЛайфНьюз опинились першими біля місця падіння - готувались засняти "чергову перемогу повстанців" ?
Це версія для дурнів.

Цитувати
Коротше - я вже нічому не здивуюсь після того, що з нами було за останні місяці.
Не беріть дурні в голову - легше мислити буде.


Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012

Offline H2O

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 685
Ну, да, маловeроятно, что сбили цeлeнаправлeнно пассжирский самолeт.
+1
Не следует приписывать злому умыслу то, что вполне можно объяснить глупостью (c) Бритва Хэнлона

Offline Ренегат

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 701
  • Стать: Чоловіча
  • Україна понад усе!
Нe знаю, кто там дик и насколько, рeчь вeду о том, что, возможно, тe, кто на записи изначально думали, что сбили наш воeнный самолeт с одного из воeнныx аэродромов.

В цій гілці були згадки, що ніби одночасно з тим мав летіти наш літак, можливо, про його рейс було відомо росіянам (знову злили як Іл-76) і його вже чекали - а попали по Боінгу. Недарма навіть журналюги з ЛайфНьюз опинились першими біля місця падіння - готувались засняти "чергову перемогу повстанців" ?


Ну, да, маловeроятно, что сбили цeлeнаправлeнно пассжирский самолeт.
Xотя, в нашиx интeрeсаx прeдствлять дeло имeнно так.
Тут СБУ поторопилась с выкладкой, возможно.

В наших интересах не слушать таких как у тебя советов а то это в конце концов приведет к тому что официоз зашьётся во вранье.

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча
В Пентагоне заявили, что Боинг-777 был сбит с территории РФ

По данным Министерства обороны СЩА, пуск ракеты сбила Боинг-777, был осуществлен с территории Российской Федерации
Об этом сообщил журналист  Артем Шевченко в эфире программы «Репортажи и расследования», информирует еizvestia.com.
«Последняя информация: по данным Пентагона, пуск ракеты был осуществлен с территории Российской Федерации», — сказал он
 http://news.eizvestia.com/news_politics/full/373-v-pentagone-zayavili-chto-boing-777-byl-sbit-s-territorii-rf
Скорее всего, похоже на правду. Буки там для замыливания глаз, вся работа ПВО днр\лнр возложена на комплексы С-300 которые стоят вдоль гранцы и полностью покрывают радиусом действия оккупированную территорию.
 За неделю до этого была инфа что кацапы завезут С-300, но видимо решили ограничится установкой вдоль границ.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Нe знаю, кто там дик и насколько, рeчь вeду о том, что, возможно, тe, кто на записи изначально думали, что сбили наш воeнный самолeт с одного из воeнныx аэродромов.

В цій гілці були згадки, що ніби одночасно з тим мав летіти наш літак, можливо, про його рейс було відомо росіянам (знову злили як Іл-76) і його вже чекали - а попали по Боінгу. Недарма навіть журналюги з ЛайфНьюз опинились першими біля місця падіння - готувались засняти "чергову перемогу повстанців" ?


Ну, да, маловeроятно, что сбили цeлeнаправлeнно пассжирский самолeт.
Xотя, в нашиx интeрeсаx прeдствлять дeло имeнно так.
Тут СБУ поторопилась с выкладкой, возможно.

слухає не тільки СБУ, в зоні конфлікту  пасуться специ всіх розвідок...

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Ще б Гебельс радіо включив в окопі. Я чьо, я хочу знати про що думає німеччіна.  :bu

Offline Willie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1749
  • Стать: Чоловіча
  • Чернівці, Україна
Нe знаю, кто там дик и насколько, рeчь вeду о том, что, возможно, тe, кто на записи изначально думали, что сбили наш воeнный самолeт с одного из воeнныx аэродромов.

В цій гілці були згадки, що ніби одночасно з тим мав летіти наш літак, можливо, про його рейс було відомо росіянам (знову злили як Іл-76) і його вже чекали - а попали по Боінгу. Недарма навіть журналюги з ЛайфНьюз опинились першими біля місця падіння - готувались засняти "чергову перемогу повстанців" ?


Ну, да, маловeроятно, что сбили цeлeнаправлeнно пассжирский самолeт.
Xотя, в нашиx интeрeсаx прeдствлять дeло имeнно так.
Тут СБУ поторопилась с выкладкой, возможно.

Та ні, скоріше за все, "козачки" Гіркіна дійсно щось випускали, може, навіть в напрямку літака. Але одночасно з ними працювало ППО з території Росії. Використовуючи цих клоунів "втемну". Схоже, вони навіть не уявляли, що це не вони такі "круті".

Нагадує історію з пізнього совка, як з Брєжнєвим на полюванні синхронно стріляв прихований єгер.
Kremlin delenda est.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4113
ТОРЕЗ, 17 июл — РИА Новости. Власти ДНР собираются заключить гуманитарное перемирие с Киевом для расследования крушения малайзийского лайнера Boei


РИА Новости http://ria.ru/world/20140717/1016463197.html#ixzz37lY864Wa


какое нах перемирие???
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Ну, да, маловeроятно, что сбили цeлeнаправлeнно пассжирский самолeт.
+1
Не следует приписывать злому умыслу то, что вполне можно объяснить глупостью (c) Бритва Хэнлона

 :smiley24:

Offline Willie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1749
  • Стать: Чоловіча
  • Чернівці, Україна
Виступ Обами на сайті посольства:
Промова Президента Обами щодо трагедії з літаком Малазійських авіаліній

17 липня 2014 р.

Перед тим, як я почну, зауважу, що світ спостерігає за повідомленнями про пасажирський літак, який впав близько російсько-українського кордону. І, схоже, це могла бути жахлива трагедія. Прямо зараз ми працюємо над тим, аби з’ясувати, чи були на борту громадяни США. Це є нашим пріоритетом номер один. Я також дав розпорядження команді фахівців з національної безпеки  бути у тісному контакті з українським урядом. Сполучені Штати Америки нададуть будь-яку можливу допомогу, аби допомогти встановити, що саме сталося й чому. Думки і молитви нашої країни наразі зі всіма родинами пасажирів, незважаючи з яких країн вони були.   

http://ukrainian.ukraine.usembassy.gov/uk/statements/obama-07172014.html

він же майже нічого не сказав
Kremlin delenda est.

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
завтрішня обгортка британської The Sun:

Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Robert Wall@R_Wall
RT @julianbarnes: US official: very unlikely Ukrainians shot down #MH17, "The only groups we are looking at are the separatists or the Russ…

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
ТОРЕЗ, 17 июл — РИА Новости. Власти ДНР собираются заключить гуманитарное перемирие с Киевом для расследования крушения малайзийского лайнера Boei


РИА Новости http://ria.ru/world/20140717/1016463197.html#ixzz37lY864Wa


какое нах перемирие???

Сука, и ты, Брут?
Сотри: РИА Новости
Ну сколько можно быть такими мудаками?

Offline ursusus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1627
Та ні, скоріше за все, "козачки" Гіркіна дійсно щось випускали, може, навіть в напрямку літака. Але одночасно з ними працювало ППО з території Росії. Використовуючи цих клоунів "втемну". Схоже, вони навіть не уявляли, що це не вони такі "круті".

Нагадує історію з пізнього совка, як з Брєжнєвим на полюванні синхронно стріляв прихований єгер.

Очeнь сложная сxeма какая то.
Как раз ПВО раши с куда мeньшeй вeроятностью могло (ошибочно) сбить пассажирский смамолeт, чeм гиркинсковскиe абрeки.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Виступ Обами на сайті посольства:
Промова Президента Обами щодо трагедії з літаком Малазійських авіаліній

17 липня 2014 р.

Перед тим, як я почну, зауважу, що світ спостерігає за повідомленнями про пасажирський літак, який впав близько російсько-українського кордону. І, схоже, це могла бути жахлива трагедія. Прямо зараз ми працюємо над тим, аби з’ясувати, чи були на борту громадяни США. Це є нашим пріоритетом номер один. Я також дав розпорядження команді фахівців з національної безпеки  бути у тісному контакті з українським урядом. Сполучені Штати Америки нададуть будь-яку можливу допомогу, аби допомогти встановити, що саме сталося й чому. Думки і молитви нашої країни наразі зі всіма родинами пасажирів, незважаючи з яких країн вони були.   

http://ukrainian.ukraine.usembassy.gov/uk/statements/obama-07172014.html

він же майже нічого не сказав

Коли тобі потрібно слов - піздуй до юлі або до путіна.
Він все сказав. Навіть пріорітети розставив. Не зрозуміло це тільки юлькам або хуйлам.

Offline Willie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1749
  • Стать: Чоловіча
  • Чернівці, Україна
Обама і Порошенко поговорили телефоном:
THE WHITE HOUSE
Office of the Press Secretary
FOR IMMEDIATE RELEASE
July 17, 2014
Readout of the President’s Call with President Poroshenko of Ukraine
President Obama spoke with Ukrainian President Poroshenko this afternoon to discuss the tragic crash of flight Malaysian Airlines 17. President Poroshenko welcomed the assistance of international investigators to ensure a thorough and transparent investigation of the crash site. President Obama assured him that U.S. experts will offer all possible assistance immediately. The Presidents emphasized that all evidence from the crash site must remain in place on the territory of Ukraine until international investigators are able to examine all aspects of the tragedy.
Kremlin delenda est.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Jeffrey Sparshott@jeffsparshott
Obama, Poroshenko: "all evidence from the crash site must remain in place on the territory of Ukraine" #MH17

і ніяких вивозів чорних ящиків до кацапії.

Offline Willie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1749
  • Стать: Чоловіча
  • Чернівці, Україна
Виступ Обами на сайті посольства:
Промова Президента Обами щодо трагедії з літаком Малазійських авіаліній

17 липня 2014 р.

Перед тим, як я почну, зауважу, що світ спостерігає за повідомленнями про пасажирський літак, який впав близько російсько-українського кордону. І, схоже, це могла бути жахлива трагедія. Прямо зараз ми працюємо над тим, аби з’ясувати, чи були на борту громадяни США. Це є нашим пріоритетом номер один. Я також дав розпорядження команді фахівців з національної безпеки  бути у тісному контакті з українським урядом. Сполучені Штати Америки нададуть будь-яку можливу допомогу, аби допомогти встановити, що саме сталося й чому. Думки і молитви нашої країни наразі зі всіма родинами пасажирів, незважаючи з яких країн вони були.   

http://ukrainian.ukraine.usembassy.gov/uk/statements/obama-07172014.html

він же майже нічого не сказав

Коли тобі потрібно слов - піздуй до юлі або до путіна.
Він все сказав. Навіть пріорітети розставив. Не зрозуміло це тільки юлькам або хуйлам.

фільтруй базар, чмо
Kremlin delenda est.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
 Svyatoslav Tsegolko        ✔ @STsegolko

Порошенко записав телезвернення: сьогодні терористи одним пострілом вбили майже 300 людей

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Та ні, скоріше за все, "козачки" Гіркіна дійсно щось випускали, може, навіть в напрямку літака. Але одночасно з ними працювало ППО з території Росії. Використовуючи цих клоунів "втемну". Схоже, вони навіть не уявляли, що це не вони такі "круті".

Версия маловероятная. Если попали из ПВО, то выходит что "казачки" промазали. Куда в этом случае делась ракета "казачков", она ж должна была где-то упасть на землю и взорваться?


Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Виступ Обами на сайті посольства:
Промова Президента Обами щодо трагедії з літаком Малазійських авіаліній

17 липня 2014 р.

Перед тим, як я почну, зауважу, що світ спостерігає за повідомленнями про пасажирський літак, який впав близько російсько-українського кордону. І, схоже, це могла бути жахлива трагедія. Прямо зараз ми працюємо над тим, аби з’ясувати, чи були на борту громадяни США. Це є нашим пріоритетом номер один. Я також дав розпорядження команді фахівців з національної безпеки  бути у тісному контакті з українським урядом. Сполучені Штати Америки нададуть будь-яку можливу допомогу, аби допомогти встановити, що саме сталося й чому. Думки і молитви нашої країни наразі зі всіма родинами пасажирів, незважаючи з яких країн вони були.   

http://ukrainian.ukraine.usembassy.gov/uk/statements/obama-07172014.html

він же майже нічого не сказав

Коли тобі потрібно слов - піздуй до юлі або до путіна.
Він все сказав. Навіть пріорітети розставив. Не зрозуміло це тільки юлькам або хуйлам.

фільтруй базар, чмо

Та фіг з ним, я то чмо - а ти читати не вмієш.

Зі: Що тебе більше образило юльок або хуйло?

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Jeffrey Sparshott@jeffsparshott
Obama, Poroshenko: "all evidence from the crash site must remain in place on the territory of Ukraine" #MH17


 Maxim Eristavi @MaximEristavi

#MH17: Obama on Air Force One talking with Pres. @Poroshenko



Добре, що поговорили, думаю, Петро сказав все що думав і доповів про усю інфу, що вже спливла. Обамич усе почув з перших вуст.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Jeffrey Sparshott@jeffsparshott
Obama, Poroshenko: "all evidence from the crash site must remain in place on the territory of Ukraine" #MH17


 Maxim Eristavi @MaximEristavi

#MH17: Obama on Air Force One talking with Pres. @Poroshenko



Добре, що поговорили, думаю, Петро сказав все що думав і доповів про усю інфу, що вже спливла. Обамич усе почув з перших вуст.
це добре.