Автор Тема: Сбитый российскими террористами "Боинг-777".Следствие и последствия  (Прочитано 130648 раз)

0 Користувачів і 16 Гостей дивляться цю тему.

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Та агентом вона була. І тепер Х*йло її тим шантажує.


Так вышла, сказала, была агентом, так и так, хочу в отставку.

Дело на 10 минут. И в дуже европейских ценностей
Contra Spem Spero

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Та агентом вона була. І тепер Х*йло її тим шантажує.

хай шурує у відставку - тоді шантажу не буде.

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Та агентом вона була. І тепер Х*йло її тим шантажує.
Раз жила на территории ГДР сто процентов была агентом Штази.Теперь боком выходит.Деваться то некуда.
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline o.tel.o

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 435
Сколько должно быть ракет?

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Та агентом вона була. І тепер Х*йло її тим шантажує.


Так вышла, сказала, была агентом, так и так, хочу в отставку.

Дело на 10 минут. И в дуже европейских ценностей
не все так просто.
своим прошлым, если она признается, она поставит крест не только на своей персоне, а поставит под подозрение весь немецкий истеблишмент и всю европейскую политическую систему. поэтому здесь даже она себе не хозяин, и не она решает вопрос, делать или не делать такое заявление и уходить в отставку.
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
С ней все ясно, увы :(
ZN.UA @zn_ua Меркель не видит альтернативы диалогу с Путиным для мира в Украине
Правду говорит. Именно с Путиным, а не с ДНР/ЛНР. Или война с Путиным, или переговоры с Путиным. Что не так?

Цитувати
Меркель за переговори з терористами попри збитий Боїнг
Канцлер Німеччини Агнела Меркель навіть після катастрофи пасажирського Боїнга, до якої причетні терористи, вважає що переговори з бойовиками мають продовжуватись.
Про це вона заявила на прес-конференції в Берліні, повідомляє кореспондент Укрінформу.
«Контактна група має продовжити консультації, потрібно знайти шляхи, як досягти взаємного припинення вогню», - підкреслила вона.
На її думку, цей шлях є «важким», але розумної альтернативи дипломатичним методам врегулювання українського конфлікту канцлер нині не бачить.

Меркель також переконана, що досягнення домовленості про встановлення режиму взаємного припинення вогню на сході України можливе лише через залучення до переговорів терористів.
23
13:46 18.07.2014

це вже перебор, фрау...

Offline otaman

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1330
  • Стать: Чоловіча
  • Збирач мінусів

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Та агентом вона була. І тепер Х*йло її тим шантажує.


Так вышла, сказала, была агентом, так и так, хочу в отставку.

Дело на 10 минут. И в дуже европейских ценностей
не все так просто.
своим прошлым, если она признается, она поставит крест не только на своей персоне, а поставит под подозрение весь немецкий истеблишмент и всю европейскую политическую систему. поэтому здесь даже она себе не хозяин, и не она решает вопрос, делать или не делать такое заявление и уходить в отставку.

А вот тогда нехрен нас учить "типа чистоплотности в делах"
Contra Spem Spero

Offline Квітка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1630
  • Стать: Жіноча
  • Там де зустрічаються два океани
Саакашвілі: Без байдужості Європи, Путін би так далеко не зайшов

Головний винуватець воєнного свавілля, яке відбувається в Україні, сидить у Кремлі, але без посібників в Берліні, Брюсселі, в Римі, в Парижі навряд чи цей кремлівський упир посмів би виходити на щоденне криваве полювання.


"Загострення воєнного конфлікту в Україні, на переконання Саакашвілі, пов’язано з байдужістю Європи.

«Ця трагедія далеко не звалилася з неба, вона готувалася вже давно. На очах Європи російська бронетехніка і засоби ППО перетинають кордон суверенної України, найбільшої за територією європейської держави, а Європа воліє безсоромно дивитися в інший бік», – зазначив Саакашвілі"

http://zik.ua/ua/news/2014/07/18/saakashvili_bez_bayduzhosti_yevropy_putin_by_tak_daleko_ne_zayshov_507050

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Liveuamap @Liveuamap -81s
Terrorists moving SAM Buk without missiles to RF border liveuamap.com/e/2014/18-of-j… youtube.com/watch?v=L4HJme… #Boeing777 #MH17 of Malaysia Airlines

ракет там не повний комплект, але це може бути спосіб взяти на себе те, що зробила росія зі своєї території.
принаймі, як варіант.
« Останнє редагування: Липня 18, 2014, 12:57:00 12:57 від entp »

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
И что это дает?

Установлены имена трех российских военнослужащих, которые непосредственно запустили ракету из ЗРК "БУК", поразившуе вчера самолет "Боинг-777" авиакомпании Malaysia Airlines, следовавший по курсу Амстердам (Нидерланды) - Куала-Лумпур (Малайзия).

Как передает корреспондент "Сегодня.ua", об этом заявил глава СБУ Валентин Наливайченко на брифинге в кризисном центре.

"Имена трех офицеров России установлены, тех, которые нажали кнопку и запустили ракету", - сказал он.

Кроме того глава СБУ заявил, что на границе с РФ задержаны двое корректировщиков огня ЗРК "БУК" из России
ігнор Квант

Offline lompa

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 119
  • Стать: Чоловіча
Сколько должно быть ракет?

Ракет повинно бути чотири. На відео - дві.

Offline Roman_V_M

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1231
  • Стать: Чоловіча
  • THERE IS NO JUSTICE. THERE IS JUST ME.
Сколько должно быть ракет?


4. Двох середніх немає.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
ДО ПЕРЕГОВОРОВ, любых, с Путиным, Украина должна восстановить контроль над своей территорией (включая Крым) и уничтожить терористов.

так тоді перемовини стануть НЕПОТРІБНІ

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Сколько должно быть ракет?

как минимум одной не хватает
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Кроме того глава СБУ заявил, что на границе с РФ задержаны двое корректировщиков огня ЗРК "БУК" из России     
Віддати їх США.

Offline Blackout

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 483
  • Стать: Чоловіча
Давайте поставимо крапку з  диркаме в паспортах , кожен хто хоч раз стріляв  по мішенях в тирі чи де інде глянувши на акуратно вирізані отвори вам пояснить що це не від метальних предметів .

 :smiley24:

паспорта фальшивые или аннулированные
Та пох на ті паспорта .
  Я каг бе намікаю що не треба перетворювати цю гілку у подобу гілки з ФУПу про глісади і" п'яних льотчиків" бо знову дійде до обговорень що з'їли на сніданок стюардеси і розтягнеться це на +100 стор.
Важливо що тепер зроблять євростурбованці  , адже правильно пишуть що був би то наш АН 26 то  їм  було б побарабану.

Offline Kolbasa

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 447
В результате авиакатастрофы, может ли быть консервация текущего положения на этой территории? Какие предположения на этот счет?
 Втягивание днр в какие то мирные комиссии, переговоры о прекращении огня и т.п., гуманитарные коридоры под патронатом гиркина...
Не нравится мне все это.

Offline Roland Deschain

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1040
Та агентом вона була. І тепер Х*йло її тим шантажує.


Так вышла, сказала, была агентом, так и так, хочу в отставку.

Дело на 10 минут. И в дуже европейских ценностей

Так сам факт - имхо, не компромат вовсе: там полстраны в прошлом "красные" (фигурально выражаясь). Я другое имел в виду: не то, что вообще была агентом, а конкретные дела. Такие, что вся Германия содрогнется, если узнает.

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Сколько должно быть ракет?

как минимум одной не хватает

это весь комплекс
ігнор Квант

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Давайте так! Хто хоче заболтати тему якимись пашпортами, які не дійсні, відкривайте окрему гілку і дрочить там на ці пашпорти скільки завгодно! І досить підіймати тему, яка не несе ніякої інформації.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Сколько должно быть ракет?

как минимум одной не хватает

это весь комплекс
он может работать и без всех этих девайсов, если будет наводится стационарными или передвижными РЛС из Рашки
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Давайте так! Хто хоче заболтати тему якимись пашпортами, які не дійсні, відкривайте окрему гілку і дрочить там на ці пашпорти скільки завгодно! І досить підіймати тему, яка не несе ніякої інформації.

Краще одразу - бан

Offline dreamer

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1733
...
« Reply #834 : Липня 18, 2014, 01:13:14 13:13 »
От нафига эти Наливайченки подбрасывают СМИ протеворечивые версии... то стреляли с территории раши, то завезли буки через границу? Чтобы увести хуйла от ответственности? Публично официальные власти должны объявить, что это теракт спецслужб РФ, у нас есть неопровержимые доказательства и точка. До окончания расследования никаких версий и фактов...

А в это время должна работать международная группа, которая подведет хуйла под вышку... Я думаю так.
« Останнє редагування: Липня 18, 2014, 01:26:37 13:26 від dreamer »
В здоровом теле - здоровый дух: http://runnersclub.com.ua/

Offline Roland Deschain

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1040
А вот тогда нехрен нас учить "типа чистоплотности в делах"

Да ладно! В большой политике лицемерие - скилл номер 1 :D

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Сколько должно быть ракет?

как минимум одной не хватает

это весь комплекс
он может работать и без всех этих девайсов, если будет наводится стационарными или передвижными РЛС из Рашки

это понятно
но суслики  должны быть
ігнор Квант

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: ...
« Reply #837 : Липня 18, 2014, 01:18:34 13:18 »
От нафига эти Наливайченки подбрасывают СМИ протеворечивые версии... то стреляли с территории раши, то завезли буки через границу? Чтобы увести хуйла от ответственности? Публично официальные власти должны объявить, что это теракт спецслужб РФ и точка. До окончания расследования никаких версий и фактов...

А в это время должна работать международная группа, которая подведет хуйла под вышку... Я думаю так.

+ 1000 Я такої ж думки. До речі, там згадується кликуха "Гюрза". Якщо я не помиляюсь, нещрдавна була інформація, що його наша СБУ затримала.
Чи я знову щось наплутала?

Offline vs

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 533
Re: ...
« Reply #838 : Липня 18, 2014, 01:21:42 13:21 »
До речі, там згадується кликуха "Гюрза". Якщо я не помиляюсь, нещрдавна була інформація, що його наша СБУ затримала.
Чи я знову щось наплутала?

Це той, хто організував екскурсію журналістів під вогонь, коли загинув чи помер оператор орт. Про подальший його арешт якось не було інформації.

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
Re: ...
« Reply #839 : Липня 18, 2014, 01:21:56 13:21 »
От нафига эти Наливайченки подбрасывают СМИ протеворечивые версии... то стреляли с территории раши, то завезли буки через границу? Чтобы увести хуйла от ответственности? Публично официальные власти должны объявить, что это теракт спецслужб РФ и точка. До окончания расследования никаких версий и фактов...

А в это время должна работать международная группа, которая подведет хуйла под вышку... Я думаю так.

Зараз прослуховують всі записи мобілок  і находять цікаві  моменти
Під катастрофу  з боінгом  мабуть отримали добро  від прокуратури і забрали всю базу  записів  телефонних розмов всіх операторів  за послідні місяці  .  Так що нас  ще  чекає багато різних цікавих новин.
І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?