Автор Тема: Сбитый российскими террористами "Боинг-777".Следствие и последствия  (Прочитано 130397 раз)

0 Користувачів і 6 Гостей дивляться цю тему.

Offline wind

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1601
  • Стать: Чоловіча
Новости Украины ‏@Dbnmjr
Консульство #РФ в Гааге демонстративно проигнорировало государственный траур



Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Саме після того як збили корейський "Боїнг" тодішній президент Америки Рейган оголосив СРСР "імперією зла" та оголосив проти нього "хрестовий похід". Ми тоді посміялись - і не думали, що наслідком їхніх дій в кінці-кінців буде кінець СРСР меньше ніж за 8 років....

Якщо наслідок збиття малазійського лайнера для Росії буде такий самий - я тільки втішуся. Думаю, що і 8 років не знадобиться - от тільки у Вашингтоні не Реган, а Обама - нажаль....

Обама засцяв, але тепер є Україна  :upa
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!


Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
О боже, перепрошую за джерело, але, виявляється ніяких жертв не було, це були зомбі з попереднього  малазійського літака і все це рука ЦРУ... Що вони там курять? А версія подається на повному серйозі...

Судя по всему, самолёт НЕ СОВСЕМ НАСТОЯЩИЙ, и вся трагедия — спектакль, как и снос башен в Нью-Йорке 11 сентября...
http://ai-zhilin.livejournal.com/1412720.html

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
 Никита Баталов @nikbatalov

Простите нас, если сможете. У посольства Голландии в Москве. pic.twitter.com/ZXtO8TqnOO


Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Обама засцяв, але тепер є Україна  :upa

Так - і Путінська Росія в значно гіршому стані (перш за все - моральному) ніж СРСР у 1983 році. Так що довго не протримається, якщо весь світ почне їх чморити. А таки почнуть!

Offline EZelenyk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1543
  • Стать: Чоловіча
  • Львiв'янин з USA
    • AZAM

Дякую, що нагадали про мій вік - бо я таки пам"ятаю, навіть пам"ятаю "картинку"з того випуску програми "Врємя", коли оголосили про подію.  :shuffle: :smilie5:

А от про "як ніби головна історична подія століття" - це ви дали маху. Видно що молода людина і погано знаєте нашу історію. Саме після того як збили корейський "Боїнг" тодішній президент Америки Рейган оголосив СРСР "імперією зла" та оголосив проти нього "хрестовий похід". Ми тоді посміялись - і не думали, що наслідком їхніх дій в кінці-кінців буде кінець СРСР меньше ніж за 8 років....

Якщо наслідок збиття малазійського лайнера для Росії буде такий самий - я тільки втішуся. Думаю, що і 8 років не знадобиться - от тільки у Вашингтоні не Рейган, а Обама - нажаль....


Я тоже хорошо помню, когда корейский Боинг сбили... У нас на ВЦ машинное время на всю ночь было, мы слушали по радио Голос Америки, ощущение было - вот завтра война и зачем всё, что мы делаем и отлаживаем...
Интересно, сейчас в России они что-то похожее ощущают? или уже всем все пох...
Sapere aude

Offline Л.Одеська

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1929

Обама засцяв, але тепер є Україна   :upa

Я не расист, но глядя на обамку, мне кажется негры-рабы на геном уровне
А жизнь остается прекрасной всегда....

(Леонид Утёсов)

Offline Willie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1749
  • Стать: Чоловіча
  • Чернівці, Україна
москальська мразота думає відмазатись?..
Kremlin delenda est.

Offline Л.Одеська

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1929
Ну и где на радаре был сбитый су?
А жизнь остается прекрасной всегда....

(Леонид Утёсов)

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46877
  • Never give in!


Сепаратисти виклали тіла 36 загиблих в авіакатастрофі «Боїнга-777». Про це повідомляє сайт «Новости Донбасса» з посиланням на прес-службу Донецької облдержадміністрації.

У повідомленні йдеться, що після закінчення активної стадії робіт на місці трагедії, бойовики угрупування «ДНР», яке Україна визнала терористичною організацією, прибули до села Розсипне Донецької області і викрали тіла.

У Донецькій ОДА повідомляють, що озброєні бойовики відігнали рятувальників, забравши у більшості з них засоби зв’язку.

«Очевидно, що терористи прагнуть зірвати слідчі дії. Очевидно, що цей крок не має ніякого морального виправдання», – повідомляє прес-служба.

За повідомленням облдержадміністрації Донеччини, рятувальники сьогодні виявили 182 тіла загиблих.

Як повідомляв речник Інформаційного центру РНБО Андрій Лисенко, сепаратисти оточили місце падіння «Боїнга-777» і відбирають у рятувальників всі речові докази, знайдені на місці катастрофи.

17 липня о 16.20 в небі над Донецькою областю був збитий малайзійський лайнер, який виконував рейс Амстердам – Куала-Лумпур. За даними Державної служби України з надзвичайних ситуацій, на борту літака перебувало 298 людей, зокрема 15 членів екіпажу. СБУ опублікувала записи розмов бойовиків, з яких виходить, що саме вони збили літак.

Міжнародні правозахисні організації закликають забезпечити доступ фахівців на місце катастрофи.
If you are going through hell, keep going.

Offline Л.Одеська

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1929
Бедные родственники погибших... Представляете этот шок приехать за телом и узнать что убийцы их похитили....
А жизнь остается прекрасной всегда....

(Леонид Утёсов)

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46877
  • Never give in!
Світ нарешті увідєл і услишал Донбас.
І охрінів від побаченого...
If you are going through hell, keep going.

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Бедные родственники погибших... Представляете этот шок приехать за телом и узнать что убийцы их похитили....

А скоро і справді почнуть приїжджати родичі... Як дивно розпоряджається інколи історія:

Марічка Падалко
3 год · Kyiv ·

Почувши в новинах, що родичі загиблих на літаку, зокрема, голандці поїдуть на опізнання тіл до Харкова, згадала, скільки їх там було два роки тому. І яке взаємне кохання трапилося між Харковом та Амстердамом, і як вони зворушливо прощалися у центрі міста на цьому відео. Тепер в гостей буде зовсім інша, сумна місія, але Харків, я впевнена залишиться теплим і співчутливим господарем


Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
 David Cameron        ✔ @David_Cameron

I spoke to @BarackObama tonight about the #MH17 disaster. We agreed on the need for independent investigation and full access to crash site.

Offline Willie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1749
  • Стать: Чоловіча
  • Чернівці, Україна
Kremlin delenda est.

Offline Л.Одеська

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1929
Шакалы
Мерзкие трусливые убийцы
А жизнь остается прекрасной всегда....

(Леонид Утёсов)

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525

Дякую, що нагадали про мій вік - бо я таки пам"ятаю, навіть пам"ятаю "картинку"з того випуску програми "Врємя", коли оголосили про подію.  :shuffle: :smilie5:

А от про "як ніби головна історична подія століття" - це ви дали маху. Видно що молода людина і погано знаєте нашу історію. Саме після того як збили корейський "Боїнг" тодішній президент Америки Рейган оголосив СРСР "імперією зла" та оголосив проти нього "хрестовий похід". Ми тоді посміялись - і не думали, що наслідком їхніх дій в кінці-кінців буде кінець СРСР меньше ніж за 8 років....

Якщо наслідок збиття малазійського лайнера для Росії буде такий самий - я тільки втішуся. Думаю, що і 8 років не знадобиться - от тільки у Вашингтоні не Рейган, а Обама - нажаль....


Я тоже хорошо помню, когда корейский Боинг сбили... У нас на ВЦ машинное время на всю ночь было, мы слушали по радио Голос Америки, ощущение было - вот завтра война и зачем всё, что мы делаем и отлаживаем...
Интересно, сейчас в России они что-то похожее ощущают? или уже всем все пох...
у мене з кінця лютого перманентно таке відчуття...

Offline Л.Одеська

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1929


у мене з кінця лютого перманентно таке відчуття..

Не впадайте в пессимизм - от этого падает экономика :smilie7:
А жизнь остается прекрасной всегда....

(Леонид Утёсов)

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Почему Штаты не могут кинуть батальон солдат для охраны места падения самолета?

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19240
Почему Штаты не могут кинуть батальон солдат для охраны места падения самолета?

Куди? В оточення, без броні та артилерії?  :smilie10: О це ідея так ідея. :smilie8:

Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615
Почему Штаты не могут кинуть батальон солдат для охраны места падения самолета?

Куди? В оточення, без броні та артилерії?  :smilie10: О це ідея так ідея. :smilie8:
У них есть кое-что получше:  американский паспорт

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19240
Почему Штаты не могут кинуть батальон солдат для охраны места падения самолета?

Куди? В оточення, без броні та артилерії?  :smilie10: О це ідея так ідея. :smilie8:
У них есть кое-что получше:  американский паспорт

Калорадам похуй - вони ні за що ні перед ким не відповідають і втрачати їм вже нехуй.

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961


Я не расист, но глядя на обамку, мне кажется негры-рабы на геном уровне


в мене погані новини. ти - расист.  :smilie8:
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
та ні він правий про обаму так само як і рассеяне - не люди...
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
До чого тут Обама? Американська традиція - ізоляціонізм. Філософія США з часів заснування - це втеча зі Старого - наскрізь прогнилого - світу. Популярне гасло - нехай ті ідіоти-європейці хоч повиздихають - нам пох. Єдине, що не пох - це коли зачіпають американців. Тому Обама й очікував на ідентифікацію пасажирів. Нажаль для нас - американець виявився ліше один. А цього недостатньо, бо хіба мало різних фріків? Чого він у ту Європу поперся? Сидів би дома - був би живий.

Я трохи гіперболізував, але суть передав вірно.

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
ARMED MEN RESTRICT MH17 INSPECTION

ось такий заголовок на головній CNN.com. і фотка того довбойоба, який іграшкою розмахував.

таки піста бандитам.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline free UA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3971
  • Стать: Чоловіча
Ну и где на радаре был сбитый су?

та эта "версия" еще со вчерашнего вечера по всем ватным каналам проскользила огненной стрелой  :lol:

примерно в таком виде: "Укры сбили сушкой боинг, а наши доблестные пво за это сразу сбили ту сушку что шла следом по курсу и сбила мирный гражданский самолетек"  :laugh: (НА ПОЛНОМ СЕРЬЕЗЕ КСТАТИ!) и по зелло раза 2 слышал

кацапы – это даже не вата... это асфальт  :moskali:

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline free UA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3971
  • Стать: Чоловіча