Автор Тема: И гуляют с детьми .... и фотаются .... животные !!!!  (Прочитано 4110 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
бляяя.....а по отаким-о фоткам у світі будуть судити про всіх нас - про українців!!!
дуже там будуть розбирати, чим Донбас від Дніпра чи Києва відрізняється :smilie2:
і як тепер переконати світ, що то що на фотках - то не ми! що то взагалі не люди!
що то мутанти...
ацкій стид.... :smilie2: :smilie2: :smilie2:

А вас беспокоит только "что скажут иностранцы, какой позор" (с)
У вас не верная на мой взгляд позиция.
На фотках мы, и никуда от этого не денешься.
На фото абсолютно дикие люди, вы не поймете их дикости, вы слишком далеко от них. Они были дикими всегда, такие есть в каждом регионе, даже предположу под Львовом (точно не знаю). Под Донецком их просто больше. Проблема именно в их дикости, они мало образованы, 95% дальше своего городка или села не выезжали, всю жизнь смотрели то что им показывали... Что вы от них хотите?
Суть кто виноват\что делать.... я не берусь говорить.
Знаю одно точно, нам сейчас, как и раньше, и это было всегда... нам них наплевать, нас-ать по большому счету на их судьбы. Мы их ненавидим и они нас. Кто предлагает их уничтожить, кто расстрелять, кто маленький геноцид...
Мы ничего еще не сделали для обуздания их дикости, предполагаю должен был делать янукович или ющенко, но никак не мы...

Все же скажу, есть рецепт один. Судьба давным давно опробовала его на мне ))).
Человеку нужно чтоб он увидел другой мир. Позитивный и современный. Он должен увидеть как можно ухаживать за территорией возле своего домика, он должен заметить что люди ему при встречи улыбаются и здороваются, он должен понять что такое уважение к нему и к окружающим, да много чего нужно...
Нужна ей богу какая то национальная программа, нужно покупать им билет и возить на экскурсии.
Кто готов сброситься ребенку и его маме на дисней ленд куда ни будь в сердце пендосстана?
Я свою дитину не маю змоги не то що в "пєндостан" повезти, а елементарно на море.
І я повинна якусь мерзоту, яка витанцьовує, радіючи смерті мого земляка, кудись везти відпочивати?!.
Дурниці ви пишете...Гнила людина залишиться гнилою завжди...

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
На старшем поколении уже можно ставить крест ,
 а вот малышей с детсадосвкого возраста нужно учить  быть украинцами
потом школа
а там глядишь и процент любящих свою, а не чужую родину увеличится
ігнор Квант

Offline Скептик

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 355
  • Стать: Чоловіча
[
Ви вірите, що є шанс?
Бачили відео, як "звільнені" у Славянску стоять за гуманітарною допомогою від українців у черзі і, при тому, проклинають тих же українців?
А відео, як радіють збитому літаку?
Ну, не вірю я, що можна з цих "людей" щось виліпити, на жаль... :smilie2:

можна, повірте.
1. Заборона супутникових тарілок + раша ТБ з ефіру;
2. Призначення воєнних комендантів - ніяких виборів;
3. Усіх ментів, прокурорів, СБУ, суддів - нахуй у відставку. Ніяких грошових компенсацій.
4. Тотальне виконання законів усіма. Похуй чий родич, або ким він працював раніше;

повірте, за 3 роки вони стануть більшими "бендерівцями" ніж є ми зараз
Шановний Скептик, я пишу про реальне життя.
У якому ніхто з "нової влади" не зробить ні одного з перелічених вами пунктів.
Навпаки, нам пропонують їх "накормити, обігріти, зрозуміти", не дратувати українською мовою та українськими героями.
Ви хочете такого розвитку подій?
От я не бажаю...

ну звичайно я також не маю бажання ані годувати, ані слухати цю бидлоту.
те що я написав - це єдиний шлях зберегти ці землі у складі Украіни без коврових бомбометань ...

Offline буковинка

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 172

бляяя.....а по отаким-о фоткам у світі будуть судити про всіх нас - про українців!!!
дуже там будуть розбирати, чим Донбас від Дніпра чи Києва відрізняється :smilie2:
і як тепер переконати світ, що то що на фотках - то не ми! що то взагалі не люди!
що то мутанти...
ацкій стид.... :smilie2: :smilie2: :smilie2:

А вас беспокоит только "что скажут иностранцы, какой позор" (с)

да, мене бєспокоіт, що по оцим нелюдям будуть так сприймати усю мою країну!
Мене це дуже бєспокоіт!
А показати їм "інакше"... - а вони бачити то хочуть??
Вони здатні чути щось взагалі??
Ну та, можна відвезти одну дитину в Діснейленд (до речі, мої діти ніколи того не бачили і це не завадило вирости їм людьми), та не факт, що після того благочиння вас же ще й лохами називати не будуть.
Прєцендєнти імєюцца.

Я свою дитину не маю змоги не то що в "пєндостан" повезти, а елементарно на море.
І я повинна якусь мерзоту, яка витанцьовує, радіючи смерті мого земляка, кудись везти відпочивати?!.
Дурниці ви пишете...Гнила людина залишиться гнилою завжди...
+100500
Люди, які здатні бачити, мислити - вже давно визначились. На жаль тільки, що таких там меншість, як видно :smilie2:
Зрештою, як не цинічно - події, які мусимо пережити, таки проявлять кожне нутро, протипсіхом, мояхатазкраєм  бути вже не вийде.

Offline Kolbasa

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 447
бляяя.....а по отаким-о фоткам у світі будуть судити про всіх нас - про українців!!!
дуже там будуть розбирати, чим Донбас від Дніпра чи Києва відрізняється :smilie2:
і як тепер переконати світ, що то що на фотках - то не ми! що то взагалі не люди!
що то мутанти...
ацкій стид.... :smilie2: :smilie2: :smilie2:

А вас беспокоит только "что скажут иностранцы, какой позор" (с)
У вас не верная на мой взгляд позиция.
На фотках мы, и никуда от этого не денешься.
На фото абсолютно дикие люди, вы не поймете их дикости, вы слишком далеко от них. Они были дикими всегда, такие есть в каждом регионе, даже предположу под Львовом (точно не знаю). Под Донецком их просто больше. Проблема именно в их дикости, они мало образованы, 95% дальше своего городка или села не выезжали, всю жизнь смотрели то что им показывали... Что вы от них хотите?
Суть кто виноват\что делать.... я не берусь говорить.
Знаю одно точно, нам сейчас, как и раньше, и это было всегда... нам них наплевать, нас-ать по большому счету на их судьбы. Мы их ненавидим и они нас. Кто предлагает их уничтожить, кто расстрелять, кто маленький геноцид...
Мы ничего еще не сделали для обуздания их дикости, предполагаю должен был делать янукович или ющенко, но никак не мы...

Все же скажу, есть рецепт один. Судьба давным давно опробовала его на мне ))).
Человеку нужно чтоб он увидел другой мир. Позитивный и современный. Он должен увидеть как можно ухаживать за территорией возле своего домика, он должен заметить что люди ему при встречи улыбаются и здороваются, он должен понять что такое уважение к нему и к окружающим, да много чего нужно...
Нужна ей богу какая то национальная программа, нужно покупать им билет и возить на экскурсии.
Кто готов сброситься ребенку и его маме на дисней ленд куда ни будь в сердце пендосстана?
Я свою дитину не маю змоги не то що в "пєндостан" повезти, а елементарно на море.
І я повинна якусь мерзоту, яка витанцьовує, радіючи смерті мого земляка, кудись везти відпочивати?!.
Дурниці ви пишете...Гнила людина залишиться гнилою завжди...
Я ж не говорю шо то ви особисто повинні. Це питання суспільства в цілому, та і ваше тоді частково. Якщо ні, то ваша дитина, будучи дорослою може потрапити під кулі тих теж вже дорослих орків. Відгородитись не вдастся.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!

Я ж не говорю шо то ви особисто повинні. Це питання суспільства в цілому, та і ваше тоді частково. Якщо ні, то ваша дитина, будучи дорослою може потрапити під кулі тих теж вже дорослих орків. Відгородитись не вдастся.
Знаєте, може я і жорстока.
Але, після стількох смертей наших бійців я підтримую лише один з двох таких варіантів.
Або зачистити з повітря територію Донбаса або примусово їх виселити з України.
На жаль, розумію, що це неможливо. Тому не буду підтримувати жодних дій і розмов щодо допомоги тим виродкам "мірним житєлям".

Offline Kolbasa

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 447

Я ж не говорю шо то ви особисто повинні. Це питання суспільства в цілому, та і ваше тоді частково. Якщо ні, то ваша дитина, будучи дорослою може потрапити під кулі тих теж вже дорослих орків. Відгородитись не вдастся.
Знаєте, може я і жорстока.
Але, після стількох смертей наших бійців я підтримую лише один з двох таких варіантів.
Або зачистити з повітря територію Донбаса або примусово їх виселити з України.
На жаль, розумію, що це неможливо. Тому не буду підтримувати жодних дій і розмов щодо допомоги тим виродкам "мірним житєлям".
О, так кацапи теж про таке мріють. Вас зачищати.
Звичайно я розумію різницю між вами, але ж , у вас такий же рух думок.
« Останнє редагування: Липня 18, 2014, 06:59:47 18:59 від Kolbasa »