Автор Тема: Шота бритиши озверели ни на шутку  (Прочитано 3162 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46763
  • Never give in!
Re: Шота бритиши озверели ни на шутку
« Reply #30 : Липня 21, 2014, 05:14:20 17:14 »
Я досить скептично налаштований.
Це бардак.
Рашу реально можуть понищити лише реальні санкції а не цей вибірковий балаган. Ембарго має вводитися не на відправку Містралів то Раші, а навпаки - на доставку нафти і газу з Раші. Де припинення польотів Аерофлоту до західних країн? Де відмова у візах гомадянам Раші? Так ні, ЧФ з футболу буде в Раші.



If you are going through hell, keep going.

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Re: Шота бритиши озверели ни на шутку
« Reply #31 : Липня 21, 2014, 05:18:45 17:18 »
Великобританія припиняє продавати зброю Росії

http://www.eurointegration.com.ua/news/2014/07/21/7024350/
Великобританія припинила дію ліцензій на постачання зброї, її компонентів та продукції подвійного призначення до Росії через ситуацію на сході України.

Про це повідомляє РІА "Новости" з посиланням на відповідний документ британського уряду.

Зокрема, кабмін Британії переглядає економічне співробітництво з РФ, призупинивши "всі наявні ліцензії та заявки на поставку Росії озброєнь, всі ліцензії на постачання продукції подвійного призначення для російських збройних сил і федеральних відомств, експортні ліцензії для поставок у треті країни, якщо існує ризик того, що кінцева продукція, що поставляється до Росії, буде використана проти України", уточнюється в документі.

Уряд також зазначає, що на даний момент скасовано всі візити на вищому рівні, зустрічі економічних делегацій. Призупинена військова співпраця Росії та Великобританії.

"Рішення про подальші дипломатичних кроках буде прийматися в узгодженні з країнами-членами G7 і Євросоюзу", - пояснюється в документі.
... і хай Росія згине як держава

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Шота бритиши озверели ни на шутку
« Reply #32 : Липня 21, 2014, 05:29:34 17:29 »
Великобританія припиняє продавати зброю Росії

http://www.eurointegration.com.ua/news/2014/07/21/7024350/
Великобританія припинила дію ліцензій на постачання зброї, її компонентів та продукції подвійного призначення до Росії через ситуацію на сході України.

Про це повідомляє РІА "Новости" з посиланням на відповідний документ британського уряду.

Зокрема, кабмін Британії переглядає економічне співробітництво з РФ, призупинивши "всі наявні ліцензії та заявки на поставку Росії озброєнь, всі ліцензії на постачання продукції подвійного призначення для російських збройних сил і федеральних відомств, експортні ліцензії для поставок у треті країни, якщо існує ризик того, що кінцева продукція, що поставляється до Росії, буде використана проти України", уточнюється в документі.

Уряд також зазначає, що на даний момент скасовано всі візити на вищому рівні, зустрічі економічних делегацій. Призупинена військова співпраця Росії та Великобританії.

"Рішення про подальші дипломатичних кроках буде прийматися в узгодженні з країнами-членами G7 і Євросоюзу", - пояснюється в документі.

Однако (с)

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Re: Шота бритиши озверели ни на шутку
« Reply #33 : Липня 21, 2014, 05:37:27 17:37 »
Я досить скептично налаштований.
Це бардак.
Рашу реально можуть понищити лише реальні санкції а не цей вибірковий балаган. Ембарго має вводитися не на відправку Містралів то Раші, а навпаки - на доставку нафти і газу з Раші. Де припинення польотів Аерофлоту до західних країн? Де відмова у візах гомадянам Раші? Так ні, ЧФ з футболу буде в Раші.

+1.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Шота бритиши озверели ни на шутку
« Reply #34 : Липня 21, 2014, 06:01:10 18:01 »
Я досить скептично налаштований.
Це бардак.
Рашу реально можуть понищити лише реальні санкції а не цей вибірковий балаган. Ембарго має вводитися не на відправку Містралів то Раші, а навпаки - на доставку нафти і газу з Раші. Де припинення польотів Аерофлоту до західних країн? Де відмова у візах гомадянам Раші? Так ні, ЧФ з футболу буде в Раші.

+1.

Блін, знову таже фупівська болячка. Кожен дописувач знає, що має робити British Foreign Office  :smilie10:
Ви чьо? :Sho_za:
Ви ото, не вчить батька, ну той...
Вони вже одного разу з російським ведмедем впоралися а може і не одного.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Шота бритиши озверели ни на шутку
« Reply #35 : Липня 21, 2014, 06:01:53 18:01 »
Канада введет новые санкции против России

Об этом сообщил министр иностранных дел Канады Джон Бэрд, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на УНИАН.

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: Олланд просит Путина повлиять на террористов: необходимо вернуть бортовые самописцы и прекратить мешать следствию

Министр, который сейчас находится в Лондоне, сообщил журналистам, что решение о новых мерах было принято после консультаций с союзниками Оттавы. Канада также рассматривает возможность введения санкций против целых секторов российской экономики.


По словам Джона Бэрда, новые санкции разрабатывались еще до крушения малазийского авиалайнера на востоке Украины. Однако этот инцидент может повлиять на расширение санкционного пакета, отметил глава МИДа, не уточнив при этом сроки введения новых санкций. Источник: http://censor.net.ua/n294802

Offline транс

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 16
Re: Шота бритиши озверели ни на шутку
« Reply #36 : Липня 21, 2014, 08:01:03 20:01 »
А они не хотят Мистрали нам отдать. А мы потом сеном откосим ну или салом можем отдать :) А в качестве бонуса лично для французов увеличим в Килие поголовье лягушек :)
Только заикнитесь, про бартер лягушками. От вас и так шарахаются. :D

Offline Маковій

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 261
Re: Шота бритиши озверели ни на шутку
« Reply #37 : Липня 21, 2014, 08:20:31 20:20 »
В мене, до того як я особисто познайомився з британцями, про них були стереотипи як про таких собі чопорних флегматиків, пофігістів-філософів, ну там "овсянка, сер..." Начитався того, що друкували в совку. Холмс що грає скрипочці, врівноважений доктор Ватсон...

Особисті контакти кардинально поміняли їх імідж. Звичайно, є і спокійні. Але навіть в таких відчувається жорсткий внутрішній стержень. Тільки після близьких знайомств я зрозумів вираз "холодна британська лють".

Але британці це і різні ірландці-шотландці. Особливо шотландці. Там не стержень, там пружина. Заводяться з пів-оберту і спробуй ще зупинити. В мене один приятель шотландець, багото з ним говорено на цю тему. Через свою "відірваність" у всі часи шотландці були чи не найкращими британськими воїнами.

Або британські футбольні фани. Одні з найбезбашенніших в світі.

А ще гляньте на відоме фото всім відомого британця. І уявіть його розлютованим. Не скажу що він типовий британець, але ближчий до реальної картини.




ПиСи.

"Мій" шотландець давно вже грозиться сфотографувати мене одягнутим в його кілт і з волинкою.
« Останнє редагування: Липня 21, 2014, 08:30:42 20:30 від Маковій »