Автор Тема: ВР онлайн (оновлюється)  (Прочитано 42998 раз)

0 Користувачів і 13 Гостей дивляться цю тему.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: ВР онлайн (оновлюється)
« Reply #90 : Вересня 16, 2014, 11:32:03 11:32 »
//Заебись, давайте третий Майдан!

так він на часі
:lol:
Москали никак не поймут, что майдан - это не технология примененная "пиндосами", а состояние души.

Offline Ocean

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1303
  • Стать: Чоловіча
Re: ВР онлайн (оновлюється)
« Reply #91 : Вересня 16, 2014, 11:32:13 11:32 »
Розпочалась трансляція засідання!
Будь- ласка, переходьте за посиланням- в кого немає можливості дивитись ТБ.

http://rada.gov.ua/video/rada-tv/64430.html

Шрифт уменшите
« Останнє редагування: Вересня 16, 2014, 11:36:44 11:36 від Ocean »

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: ВР онлайн (оновлюється)
« Reply #92 : Вересня 16, 2014, 11:32:26 11:32 »
третий Майдан? А можно поинтересоваться против за что он? И против чего?
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: ВР онлайн (оновлюється)
« Reply #93 : Вересня 16, 2014, 11:32:32 11:32 »
//Заебись, давайте третий Майдан!

так він на часі

ну приезжай делай.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: ВР онлайн (оновлюється)
« Reply #94 : Вересня 16, 2014, 11:33:33 11:33 »

Правий Сектор @RS_Ukraine  ·  6 хв

#ПравийСектор, #Автомайдан оголошують повну мобілізацію киян.Всі до ВР.Сьогодні або ніколи!

Заебись, давайте третий Майдан!

Хрен кто прийдет. Сотня маргиналов.

И будут правы.

it was sarcasm
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: ВР онлайн (оновлюється)
« Reply #95 : Вересня 16, 2014, 11:33:58 11:33 »
Borys Filatov
ч. ·
Я сейчас выскажу может быть политически неправильные слова. Непопулярные. Те, которые от меня не ожидали. Примитивные по своей сути.
Все те, кто сейчас орет под Радой, по телевизору и в соцсетях: "Требуем продолжения войны" должны пойти и на эту войну записаться. Мужчины и женщины. Молодые и старые. Здоровые и больные.
У недовольных, которые требуют войны, всегда найдется тысяча причин почему на войну должны идти другие, но не они сами.
Но если ты хочешь войны, то у тебя всегда есть возможность принять в ней участие. Вне зависимости от пола, возраста или состояния здоровья. Даже не добровольцем. А например, партизаном или подпольщиком.
Неправильно? Непопулярно? Примитивно?
Но честно.
Хотите повоевать? Подтягивайтесь к линии фронта. Там всегда есть работа для ДРГ.
Нет? Тогда закройте рты и дайте власти возможность политически урегулировать этот кошмар.

Offline Ocean

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1303
  • Стать: Чоловіча
Re: ВР онлайн (оновлюється)
« Reply #96 : Вересня 16, 2014, 11:34:45 11:34 »
В залі Порошенко і Яценюк.

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Re: ВР онлайн (оновлюється)
« Reply #97 : Вересня 16, 2014, 11:35:13 11:35 »
\\Идиоты...
\\зы: Почему на раду а не в окопы на восток?

\\ну приезжай делай.

ну по першому - я готовий піду коли призвуть

я в Києві - сьогодні піду - буду робити

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Re: ВР онлайн (оновлюється)
« Reply #98 : Вересня 16, 2014, 11:36:22 11:36 »
Не збираюсь голосувати за Свободу, але скажіть після цього, що вони такі ж продажні, як і депутати інших партій...

Ну, мнение львовян и тернополян о "Свободе" общеизвестно.
Можно пояснить, почему во Львове Свободу ненавидят намного больше коммуняк... Как достигнут такой эпический результат???

Тільки на виборах і тернополяни і львівяни дають найбільший відсоток Свободі в порівнянні з іншими - парадокс виходить

Порівняйте відсоток Тягнибока у Львові та у Києві на президентских виборах

Contra Spem Spero

Offline Roman_V_M

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1231
  • Стать: Чоловіча
  • THERE IS NO JUSTICE. THERE IS JUST ME.
Re: ВР онлайн (оновлюється)
« Reply #99 : Вересня 16, 2014, 11:36:36 11:36 »
Borys Filatov
ч. ·
Я сейчас выскажу может быть политически неправильные слова. Непопулярные. Те, которые от меня не ожидали. Примитивные по своей сути.
Все те, кто сейчас орет под Радой, по телевизору и в соцсетях: "Требуем продолжения войны" должны пойти и на эту войну записаться. Мужчины и женщины. Молодые и старые. Здоровые и больные.
У недовольных, которые требуют войны, всегда найдется тысяча причин почему на войну должны идти другие, но не они сами.
Но если ты хочешь войны, то у тебя всегда есть возможность принять в ней участие. Вне зависимости от пола, возраста или состояния здоровья. Даже не добровольцем. А например, партизаном или подпольщиком.
Неправильно? Непопулярно? Примитивно?
Но честно.
Хотите повоевать? Подтягивайтесь к линии фронта. Там всегда есть работа для ДРГ.
Нет? Тогда закройте рты и дайте власти возможность политически урегулировать этот кошмар.



Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: ВР онлайн (оновлюється)
« Reply #100 : Вересня 16, 2014, 11:37:02 11:37 »

ну по першому - я готовий піду коли призвуть

я в Києві - сьогодні піду - буду робити

может сразу в АТО все таки?
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Re: ВР онлайн (оновлюється)
« Reply #101 : Вересня 16, 2014, 11:39:33 11:39 »
Borys Filatov
ч. ·
Я сейчас выскажу может быть политически неправильные слова. Непопулярные. Те, которые от меня не ожидали. Примитивные по своей сути.
Все те, кто сейчас орет под Радой, по телевизору и в соцсетях: "Требуем продолжения войны" должны пойти и на эту войну записаться. Мужчины и женщины. Молодые и старые. Здоровые и больные.
У недовольных, которые требуют войны, всегда найдется тысяча причин почему на войну должны идти другие, но не они сами.
Но если ты хочешь войны, то у тебя всегда есть возможность принять в ней участие. Вне зависимости от пола, возраста или состояния здоровья. Даже не добровольцем. А например, партизаном или подпольщиком.
Неправильно? Непопулярно? Примитивно?
Но честно.
Хотите повоевать? Подтягивайтесь к линии фронта. Там всегда есть работа для ДРГ.
Нет? Тогда закройте рты и дайте власти возможность политически урегулировать этот кошмар.


Филатов сам где?

Я скажу так.

Уважаемые мужчины. Есть критерии, которые вам прямо запрещают идти на фронт, до начала реально тотальной войны.

1. Если у вас есть живые родители.
2. Если у вас есть дети до 17 летнего возраста.

Задумайтесь над этим.

 
Contra Spem Spero

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Re: ВР онлайн (оновлюється)
« Reply #102 : Вересня 16, 2014, 11:39:38 11:39 »
\может сразу в АТО все таки?

хз - прямо на АТО я і так працюю - як програміст

може з мене як програміста буде більша користь пока чим з автоматом при -5, але спригувати не буду - призвуть піду

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Re: ВР онлайн (оновлюється)
« Reply #103 : Вересня 16, 2014, 11:40:34 11:40 »
Чи правильно я розумію, що кілька хвилин тому був прийнятий закон, що може мати дуже велике значення для розвитку України.
І попри це лише дууууже обмежене коло осіб поки що бачили сам текст закону і розуміють, що взагалі було прийнято?

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Re: ВР онлайн (оновлюється)
« Reply #104 : Вересня 16, 2014, 11:40:54 11:40 »
Чи правильно я розумію, що кілька хвилин тому був прийнятий закон, що може мати дуже велике значення для розвитку України.
І попри це лише дууууже обмежене коло осіб поки що бачили сам текст закону і розуміють, що взагалі було прийнято?

так

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: ВР онлайн (оновлюється)
« Reply #105 : Вересня 16, 2014, 11:41:56 11:41 »
Не збираюсь голосувати за Свободу, але скажіть після цього, що вони такі ж продажні, як і депутати інших партій...

Ну, мнение львовян и тернополян о "Свободе" общеизвестно.
Можно пояснить, почему во Львове Свободу ненавидят намного больше коммуняк... Как достигнут такой эпический результат???

Тільки на виборах і тернополяни і львівяни дають найбільший відсоток Свободі в порівнянні з іншими - парадокс виходить

Порівняйте відсоток Тягнибока у Львові та у Києві на президентских виборах

[img]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/3/3e/Konovalyuk_2014%28PR%29.png/300px-Konovalyuk_2014%28PR%29.png[img]

не пересмикуйте,
рейтинги Свободи, як партії на парламентських і Тягнибока, як кандидата на президентських це не одне і те ж
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: ВР онлайн (оновлюється)
« Reply #106 : Вересня 16, 2014, 11:42:03 11:42 »
\может сразу в АТО все таки?

хз - прямо на АТО я і так працюю - як програміст

може з мене як програміста буде більша користь пока чим з автоматом при -5, але спригувати не буду - призвуть піду

Ну тогда просто поверь на слово - третий майдан счас похоронит эту страну к бениной маме. Почитай хотя бы историю - если Россия идет по пути фашистов, то мы повторим УНР.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: ВР онлайн (оновлюється)
« Reply #107 : Вересня 16, 2014, 11:42:08 11:42 »
Чи правильно я розумію, що кілька хвилин тому був прийнятий закон, що може мати дуже велике значення для розвитку України.
І попри це лише дууууже обмежене коло осіб поки що бачили сам текст закону і розуміють, що взагалі було прийнято?
та вчора виклали проекти, на УП і тут було. Але якщо це ви вважаєте дууууже обмеженим колом...

Offline Семка

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377
Re: ВР онлайн (оновлюється)
« Reply #108 : Вересня 16, 2014, 11:42:23 11:42 »
Borys Filatov
ч. ·
Я сейчас выскажу может быть политически неправильные слова. Непопулярные. Те, которые от меня не ожидали. Примитивные по своей сути.
Все те, кто сейчас орет под Радой, по телевизору и в соцсетях: "Требуем продолжения войны" должны пойти и на эту войну записаться. Мужчины и женщины. Молодые и старые. Здоровые и больные.
У недовольных, которые требуют войны, всегда найдется тысяча причин почему на войну должны идти другие, но не они сами.
Но если ты хочешь войны, то у тебя всегда есть возможность принять в ней участие. Вне зависимости от пола, возраста или состояния здоровья. Даже не добровольцем. А например, партизаном или подпольщиком.
Неправильно? Непопулярно? Примитивно?
Но честно.
Хотите повоевать? Подтягивайтесь к линии фронта. Там всегда есть работа для ДРГ.
Нет? Тогда закройте рты и дайте власти возможность политически урегулировать этот кошмар.


Войны никто не хочет! И на оккупацию Луганды с согласия большинства ее населения мы тоже готовы забить. Но пусть нам объяснят, почему мы должны содержать неподконтрольные нам территории.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: ВР онлайн (оновлюється)
« Reply #109 : Вересня 16, 2014, 11:42:42 11:42 »
Чи правильно я розумію, що кілька хвилин тому був прийнятий закон, що може мати дуже велике значення для розвитку України.
І попри це лише дууууже обмежене коло осіб поки що бачили сам текст закону і розуміють, що взагалі було прийнято?

а якби його бачили 45 мільйонів тобі було б легше?

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: ВР онлайн (оновлюється)
« Reply #110 : Вересня 16, 2014, 11:44:46 11:44 »
Borys Filatov
ч. ·
Я сейчас выскажу может быть политически неправильные слова. Непопулярные. Те, которые от меня не ожидали. Примитивные по своей сути.
Все те, кто сейчас орет под Радой, по телевизору и в соцсетях: "Требуем продолжения войны" должны пойти и на эту войну записаться. Мужчины и женщины. Молодые и старые. Здоровые и больные.
У недовольных, которые требуют войны, всегда найдется тысяча причин почему на войну должны идти другие, но не они сами.
Но если ты хочешь войны, то у тебя всегда есть возможность принять в ней участие. Вне зависимости от пола, возраста или состояния здоровья. Даже не добровольцем. А например, партизаном или подпольщиком.
Неправильно? Непопулярно? Примитивно?
Но честно.
Хотите повоевать? Подтягивайтесь к линии фронта. Там всегда есть работа для ДРГ.
Нет? Тогда закройте рты и дайте власти возможность политически урегулировать этот кошмар.




Услышь домбас?  :Sho_za:

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: ВР онлайн (оновлюється)
« Reply #111 : Вересня 16, 2014, 11:45:12 11:45 »
прочитав закон про особливий статус

я за  нього, його виконання - це смерть ДНР та ЛНР, повна поразка хуйла з його проектом новсранії
30 днів на розброєння та звільнення адмін будівель, відновлення влади, відновлення контролю на кордоні і т.д., всі інші пункти хочу застосувати для всіх областей України (погодження головного міліціонера і прокурора, дострокові вибори, народну міліцію і т.д.)

а під виконання вже впряглась Європа і США, два тижні і або рашка в сраку, або наступний рівень санкцій, для світу ми європейська країна з європейськими цінностями, а у хуйла проблема

а хто хоче війни вперед я згоден з Філатовим

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: ВР онлайн (оновлюється)
« Reply #112 : Вересня 16, 2014, 11:45:24 11:45 »
Но пусть нам объяснят, почему мы должны содержать неподконтрольные нам территории.

ну якщо це влаштовує коломойського (філатов - голос коломойського) то нехай утримує

зі хоча я не впевнений що мова йде про утримання територій

Offline Куркуль

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2090
Re: ВР онлайн (оновлюється)
« Reply #113 : Вересня 16, 2014, 11:46:06 11:46 »
Но пусть нам объяснят, почему мы должны содержать неподконтрольные нам территории.
А шо, должны?  :smilie10:
Я так понимаю, речь идёт максимум о выживании лугандонцев, то есть, хлебушек и соль максимум, что им светит.

Offline Ocean

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1303
  • Стать: Чоловіча
Re: ВР онлайн (оновлюється)
« Reply #114 : Вересня 16, 2014, 11:46:22 11:46 »
Так, если про амнистию я сканы видел и ничего жуткого в нем не нашел, то где можно посмотреть текст про особый режим?
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=52182
Проект. Що прийняли, хз?

З А К О Н   У К Р А Ї Н И

Про особливий порядок місцевого самоврядування
в окремих районах Донецької та Луганської областей

______________________________________________


Цей Закон визначає тимчасовий порядок організації місцевого самоврядування, діяльності органів місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей з метою створення умов для якнайшвидшої нормалізації обстановки, відновлення правопорядку, конституційних прав і свобод громадян, а також прав і законних інтересів юридичних осіб, створення умов для повернення жителів до вимушено залишених місць постійного проживання, їх реінтеграції, а також для відновлення життєдіяльності у населених пунктах у Донецькій та Луганській областях та розвитку територій.
 
Стаття 1. Згідно з цим Законом тимчасово, на три роки з дня набрання цим Законом чинності, запроваджується особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей, до яких належать райони, міста, селища, села, що визначаються рішенням Верховної Ради України (далі – окремі райони Донецької та Луганської областей).

Стаття 2. Законодавство України в окремих районах Донецької та Луганської областей на період дії особливого порядку місцевого самоврядування діє з урахуванням особливостей, визначених цим Законом.

Стаття 3. Держава гарантує відповідно до закону недопущення кримінального переслідування, притягнення до кримінальної, адміністративної відповідальності та покарання  осіб – учасників подій на території Донецької, Луганської областей.
Органам влади та їх посадовим (службовим) особам, підприємствам, установам, організаціям усіх форм власності забороняється дискримінація, переслідування та притягнення до відповідальності осіб з приводу подій, що мали місце у Донецькій, Луганській областях.

Стаття 4. Держава гарантує відповідно до Закону України "Про засади державної мовної політики" право мовного самовизначення кожного жителя в окремих районах Донецької та Луганської областей щодо мови, яку вважає рідною, вибору мови спілкування, вільного користування російською та будь-якою іншою мовою у суспільному та приватному житті, вивчення і підтримки російської та будь-якої іншої мови, їх вільний розвиток і рівноправність.
Органи місцевого самоврядування, місцеві органи виконавчої влади у спосіб і в межах повноважень, що передбачені Законом України "Про засади державної мовної політики", іншими законами України, міжнародними договорами України, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, сприяють в окремих районах Донецької та Луганської областей використанню російської та інших мов в усній і письмовій формі у сфері освіти, в засобах масової інформації і створюють можливості для їх використання у діяльності органів державної влади і органів місцевого самоврядування, в судочинстві, в економічній і соціальній діяльності, при проведенні культурних заходів та в інших сферах суспільного життя.

Стаття 5. В окремих районах Донецької та Луганської областей  місцеве самоврядування здійснюється відповідно до Конституції та законів України відповідними територіальними громадами безпосередньо та через органи місцевого самоврядування.
Повноваження депутатів місцевих рад і посадових осіб, обраних на позачергових виборах, призначених Верховною Радою України цим Законом, не можуть бути достроково припинені.
В окремих районах Донецької та Луганської областей законами України запроваджується особливий порядок призначення керівників органів прокуратури і судів, який передбачає участь органів місцевого самоврядування у вирішенні цих питань.

Стаття 6. Для забезпечення узгодженої діяльності органів місцевого самоврядування та центральних і місцевих органів виконавчої влади щодо забезпечення розвитку окремих районів Донецької та Луганської областей Кабінет Міністрів України, міністерства, інші центральні органи виконавчої влади можуть укладати з відповідними органами місцевого самоврядування угоди щодо економічного, соціального та культурного розвитку окремих районів.
Ініціатива стосовно укладення угоди щодо економічного, соціального та культурного розвитку окремих районів Донецької та Луганської областей належить відповідним органам місцевого самоврядування.
Для укладення угоди щодо економічного, соціального та культурного розвитку окремих районів Донецької та Луганської областей органи місцевого самоврядування подають до Кабінету Міністрів України, міністерства, іншого центрального органу виконавчої влади пропозиції з питань розвитку окремих районів, що потребують вирішення Кабінетом Міністрів України, міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади, реалізації спільних проектів уряду та органів місцевого самоврядування. Кабінет Міністрів України, міністерство, інший центральний орган виконавчої влади розглядає подані пропозиції та в десятиденний строк від дня одержання таких пропозицій відкриває процедуру консультацій з представниками органів місцевого самоврядування окремих районів Донецької та Луганської областей, заінтересованих суб'єктів господарювання, громадськості. Рішення про відкриття процедури консультацій приймається Кабінетом Міністрів України, міністерством, іншим центральним органом виконавчої влади, про прийняте рішення невідкладно інформується ініціатор укладення угоди, який забезпечує залучення до консультацій представників відповідних органів місцевого самоврядування, заінтересованих суб'єктів господарювання, представників громадськості.   
У ході консультацій представники Кабінету Міністрів України, міністерств, інших центральних органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування окремих районів Донецької та Луганської областей, заінтересованих суб'єктів, представники громадськості готують проект угоди щодо економічного, соціального та культурного розвитку окремих районів Донецької та Луганської областей.
Угода щодо економічного, соціального та культурного розвитку окремих районів Донецької та Луганської областей набирає чинності з дня її схвалення Кабінетом Міністрів України, міністерством.
Кабінет Міністрів України контролює виконання органами виконавчої влади укладених угод щодо економічного, соціального та культурного розвитку окремих районів Донецької та Луганської областей, заслуховує їх звіти, вживає відповідно до закону заходів до забезпечення виконання сторонами укладених угод.

Стаття 7. Держава надає підтримку соціально-економічному розвитку окремих районів Донецької та Луганської областей.
Державна підтримка полягає у запровадженні законом відмінного від загального економічного режиму здійснення господарської та інвестиційної діяльності, спрямованого на відновлення об'єктів промисловості, транспортної та соціальної інфраструктури, житлового фонду, переорієнтацію промислового потенціалу, створення нових робочих місць, залучення інвестицій і кредитів для відновлення та розвитку об'єктів, розташованих в окремих районах Донецької та Луганської областей.
Для впровадження сталого соціально-економічного розвитку окремих районів Донецької та Луганської областей Кабінет Міністрів України відповідно до Закону України "Про державні цільові програми" затверджує державну цільову програму, в якій визначає заходи, завдання та показники, спрямовані на створення умов для комплексного та збалансованого територіального розвитку, відновлення виробничого та експортного потенціалу, забезпечення ефективного використання ресурсного та промислового потенціалу, потреб населення відповідних територій у високотехнологічній конкурентоспроможній екологічно чистій продукції, високоякісних послугах, створення сприятливого середовища для залучення інвестицій та оптимального здійснення інвестиційної діяльності, розширення сфери застосування праці шляхом створення нових робочих місць.
У законі про Державний бюджет України щороку передбачаються видатки, що спрямовуються на державну підтримку соціально-економічного розвитку окремих районів Донецької та Луганської областей. Україна гарантує визначення таких видатків загального фонду Державного бюджету України захищеними видатками, обсяг яких не може змінюватися при здійсненні скорочення затверджених бюджетних призначень.

Стаття 8. Органи виконавчої влади сприяють розвитку в окремих районах Донецької та Луганської областей транскордонного співробітництва, спрямованого на вирішення спільних проблем розвитку, посилення та поглиблення добросусідських відносин між територіальними громадами, органами місцевого самоврядування окремих районів з адміністративно-територіальними одиницями Російської Федерації на основі угод про прикордонне співробітництво, що укладаються територіальними громадами, органами місцевого самоврядування, місцевими органами виконавчої влади України та територіальними громадами у межах компетенції, встановленої законом.

Стаття 9. В окремих районах Донецької та Луганської областей рішенням міських, селищних, сільських рад створюються загони народної міліції, на які покладається реалізація завдання з охорони громадського порядку в населених пунктах цих районів.
Координація діяльності загонів народної міліції з охорони громадського порядку в населених пунктах здійснюється відповідним сільським, селищним, міським головою.
Загони народної міліції утворюються на добровільних засадах із числа громадян України, які постійно проживають у відповідних населених пунктах окремих районів Донецької та Луганської областей.
Загони народної міліції під час охорони громадського порядку реалізують повноваження, передбачені для них законами України.
 Про утворення та діяльність загонів народної міліції сільський, селищний, міський голова інформує місцеве населення через засоби масової інформації.

Стаття 10. Прикінцеві положення
1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.
2. Відповідно до пункту 30 частини першої статті 85 Конституції України призначити позачергові вибори депутатів районних, міських, районних у містах, селищних, сільських рад, сільських, селищних, міських голів в окремих районах Донецької та Луганської областей на неділю,             7 грудня 2014 року.
Кабінету Міністрів України в межах повноважень вжити невідкладних заходів щодо забезпечення фінансування позачергових виборів, що призначені абзацом першим цього пункту, за рахунок коштів резервного фонду Державного бюджету України.
3. Кабінету Міністрів України невідкладно за участю органів місцевого самоврядування окремих районів Донецької та Луганської областей підготувати та внести на розгляд Верховної Ради України законопроекти та забезпечити прийняття підзаконних нормативно-правових актів, що випливають із цього Закону.


Голова
Верховної Ради України
« Останнє редагування: Вересня 16, 2014, 11:50:44 11:50 від Ocean »

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: ВР онлайн (оновлюється)
« Reply #115 : Вересня 16, 2014, 11:46:41 11:46 »
прочитав закон про особливий статус

цікаво а скільке ще дописувачів ПРОЧИТАЛИ цей закон?

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Re: ВР онлайн (оновлюється)
« Reply #116 : Вересня 16, 2014, 11:47:43 11:47 »
Чи правильно я розумію, що кілька хвилин тому був прийнятий закон, що може мати дуже велике значення для розвитку України.
І попри це лише дууууже обмежене коло осіб поки що бачили сам текст закону і розуміють, що взагалі було прийнято?

а якби його бачили 45 мільйонів тобі було б легше?

Ну згідно Конституції України (є, виявляється, такий документик) єдиним джерелом влади є народ. Ну і так далі. А тут цей самий народ є останнім хто дізнається (і ще й досі точно не знає), яку долю для України приготували Пєтя, Хуйло і ще фіг знає хто.

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: ВР онлайн (оновлюється)
« Reply #117 : Вересня 16, 2014, 11:48:32 11:48 »
Borys Filatov
ч. ·
Я сейчас выскажу может быть политически неправильные слова. Непопулярные. Те, которые от меня не ожидали. Примитивные по своей сути.
Все те, кто сейчас орет под Радой, по телевизору и в соцсетях: "Требуем продолжения войны" должны пойти и на эту войну записаться. Мужчины и женщины. Молодые и старые. Здоровые и больные.
У недовольных, которые требуют войны, всегда найдется тысяча причин почему на войну должны идти другие, но не они сами.
Но если ты хочешь войны, то у тебя всегда есть возможность принять в ней участие. Вне зависимости от пола, возраста или состояния здоровья. Даже не добровольцем. А например, партизаном или подпольщиком.
Неправильно? Непопулярно? Примитивно?
Но честно.
Хотите повоевать? Подтягивайтесь к линии фронта. Там всегда есть работа для ДРГ.
Нет? Тогда закройте рты и дайте власти возможность политически урегулировать этот кошмар.


А зачем тогда вообще воевали с таким подходом?
Политически урегулировать этот кошмар невозможно, поскольку Россия недоговороспособна.
Она принимает только акты капитуляции (которым, по сути, и является принятый закон) и то временно. Пока не подготовится к следующей аннексии.

Я вообще-то - пацифист, но именно в этой ситуации считаю этот позорный договор тупиковым и ошибочным решением, он оттягивает конец фашистского российского государства. А пока оно существует, нам покоя не будет.
В который раз привожу слова Черчилля:

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Re: ВР онлайн (оновлюється)
« Reply #118 : Вересня 16, 2014, 11:49:01 11:49 »
мне тоже не нравятся эти законы, мне не нравится лугандон и я против амнистии, но...
сегодня утром я увидела в новостях сюжет о том, как на волынь приехали ВОЕННЫЕ из зоны АТО, которые мотивировали свре бегство тем, что "командиры их боросили" и т.д....
Так вот пока наша армия не станет ЕДИНЫМ кулаком, который сможет и будет трощтить врага, пока наши подразделения не перестанут САМОВОЛЬНО сваливать из зоны боевых действий, а командиры не станут действительно командирами, а не истериками из ФБ, нам придется терпеть такие законы и идти на уступки.

Извините за резкость
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline Ocean

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1303
  • Стать: Чоловіча
Re: ВР онлайн (оновлюється)
« Reply #119 : Вересня 16, 2014, 11:50:09 11:50 »
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=52182

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту Закону України "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей"


1. Обгрунтування необхідності прийняття Закону
Як відомо, Тристороння контактна група у складі представників України, Російської Федерації і Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) досягла згоди стосовно необхідності здійснення спільних заходів, спрямованих на  імплементацію Мирного плану Президента України, що зафіксовано у Мінському протоколі від 5 вересня 2014 року. Серед цих заходів здійснення децентралізації влади, в тому числі шляхом прийняття Закону України про тимчасовий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей (Закон про особливий статус), забезпечення проведення відповідно до такого Закону дострокових місцевих виборів.
Необхідність прийняття Закону, проект якого пропонується, зумовлена потребою невідкладного вжиття заходів щодо створення умов для мирного врегулювання ситуації, що склалася в Донецькій, Луганській областях.

2. Мета і цілі прийняття проекту Закону
Метою прийняття Закону є створення умов для якнайшвидшої нормалізації обстановки, відновлення правопорядку, конституційних прав і свобод громадян, а також прав і законних інтересів юридичних осіб, створення умов для повернення жителів до вимушено залишених місць постійного проживання, їх реінтеграції, а також для відновлення життєдіяльності у населених пунктах у Донецькій та Луганській областях та розвитку територій.

3. Загальна характеристика і основні положення проекту Закону
Законопроектом пропонується визначити тимчасовий, строком на три роки з дня набрання Законом, про проект якого йдеться, чинності, порядок організації місцевого самоврядування, діяльності органів місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей, до яких належать райони, міста, селища, села, що визначаються рішенням Верховної Ради України; законодавство України в окремих районах на період дії запроваджуваного особливого порядку місцевого самоврядування діє з урахуванням особливостей, визначених Законом.
Зокрема, законопроектом передбачається в окремих районах Донецької та Луганської областей:
здійснення відповідними територіальними громадами безпосередньо та через органи місцевого самоврядування місцевого самоврядування з додержанням Конституції та законів України;
призначення на 7 грудня 2014 року позачергових виборів депутатів районних, міських, районних у містах, селищних, сільських рад, сільських, селищних, міських голів в окремих районах; неможливість дострокового припинення повноважень депутатів місцевих рад і посадових осіб, обраних на цих позачергових виборах;
запровадження законами України особливого порядку призначення керівників органів прокуратури і судів, який передбачає участь органів місцевого самоврядування у вирішенні цих питань;
можливість створення рішенням міських, селищних, сільських рад із числа громадян України, які постійно проживають у відповідних населених пунктах, на добровільних засадах загонів народної міліції, на які покладається реалізація завдання з охорони громадського порядку в населених пунктах окремих районів і які реалізують повноваження, передбачені для них законами України, здійснення координації діяльності таких загонів з охорони громадського порядку в населених пунктах окремих районів відповідним сільським, селищним, міським головою;
здійснення органами місцевого самоврядування, місцевими органами виконавчої влади у спосіб і в межах повноважень, що передбачені Законом України "Про засади державної мовної політики", іншими законами України, міжнародними договорами України, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, в окремих районах заходів зі сприяння використанню російської та інших мов у сфері освіти, в засобах масової інформації і створення можливості для їх використання у діяльності органів державної влади і органів місцевого самоврядування, в судочинстві, в економічній і соціальній діяльності, при проведенні культурних заходів та в інших сферах суспільного життя;
можливість укладення відповідними органами місцевого самоврядування та Кабінетом Міністрів України, міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади для забезпечення узгодженої діяльності органів місцевого самоврядування та центральних і місцевих органів виконавчої влади щодо забезпечення розвитку окремих районів угоди щодо економічного, соціального та культурного розвитку окремих районів; проведення консультацій з представниками органів місцевого самоврядування щодо укладення такої угоди;
надання державної підтримки соціально-економічному розвитку окремих районів шляхом запровадження законом відмінного від загального економічного режиму здійснення господарської та інвестиційної діяльності, спрямованого на відновлення об'єктів промисловості, транспортної та соціальної інфраструктури, житлового фонду, переорієнтацію промислового потенціалу, створення нових робочих місць, залучення інвестицій та кредитів для відновлення та розвитку об'єктів, розташованих в окремих районах; затвердження Кабінетом Міністрів України відповідно до Закону України "Про державні цільові програми" відповідної державної цільової програми; передбачення бюджетного фінансування на державну підтримку соціально-економічного розвитку окремих районів та гарантування визначення таких видатків загального фонду Державного бюджету України захищеними видатками; сприяння розвитку в окремих районах транскордонного співробітництва, укладення між органами місцевого самоврядування, місцевими органами виконавчої влади України у межах компетенції, встановленої законом, з адміністративно-територіальними одиницями Російської Федерації угод про прикордонне співробітництво.
Передбачається, що Закон, про проект якого йдеться, набирає чинності з дня його опублікування.
Прикінцевими положеннями законопроекту передбачено доручення Кабінету Міністрів України щодо підготовки за участю органів місцевого самоврядування відповідних законопроектів та підзаконних нормативно-правових актів.

4. Стан нормативно-правової бази у даній сфері правового регулювання
Основними нормативно-правовими актами у даній сфері правового регулювання є Конституція України, Закон України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів", "Про транскордонне співробітництво", "Про засади державної мовної політики" тощо. 

5. Фінансово-економічне обгрунтування
Прийняття Закону потребуватиме додаткових витрат із Державного бюджету України після впровадження в установленому законами України порядку відповідних заходів, а також на проведення за рахунок коштів резервного фонду Державного бюджету України позачергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, в обсягах, що визначатимуться відповідно до Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів".
 
6. Прогноз соціально-економічних та інших наслідків прийняття Закону
Прийняття Закону створює підгрунтя для мирного врегулюванню ситуації в Донецькій, Луганській областях та їх розвитку.


Представник Президента України
     у Верховній Раді України                           Р.Князевич