Автор Тема: Прикарпаття проти мобілізації  (Прочитано 11175 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Прикарпаття проти мобілізації
« Reply #30 : Липня 22, 2014, 07:13:19 19:13 »
Що за кіпіш? журналісти блін. всі 5 сіл, то є одна Яремчанська міська рада, в загальній кількості якщо там буде 5 тисяч населення, то буде добре. Пару жінок підняли шум, а крику на всю Україну. Просто там в декого в літній сезон робітників хочуть з готелів позабирати.

та який там кіпіш, ну не потрібно це якимсь вибраним патріотизмом обгрунтовувати,
ну так і написати потрібно так ми, як і кримчани за пенсії, за заробіток в сезон і Батьківщину продамо,
а то патріоти, бля... тьху
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
Re: Прикарпаття проти мобілізації
« Reply #31 : Липня 22, 2014, 07:14:27 19:14 »
А чи є свіжа статистика по втратах до сьогоднішніх днів ?

Найбільші втрати зараз мають такі бригади :
24 - Львівщина
72 - Біла Церква
79 -  Миколаїв


Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Прикарпаття проти мобілізації
« Reply #32 : Липня 22, 2014, 07:16:52 19:16 »
Зразу видно справжнього бандерівця. Спідниця у жінки мусить бути широка і вигідна. Що б зручно було від комуняк ховатися.

Я не сумніваюся, що всі обурені у цій гілці строчать свої коменти з окопів або як мінімум з військкоматів, куди вони прорвались з вимогою кинути їх на АТО.

Чи це варіант "Якби мене покликали, я точно пішов, але ж не кличуть. А так я би їм показав! А тим боягузам - ганьба!"

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Re: Прикарпаття проти мобілізації
« Reply #33 : Липня 22, 2014, 07:18:19 19:18 »
Зразу видно справжнього бандерівця. Спідниця у жінки мусить бути широка і вигідна. Що б зручно було від комуняк ховатися.

Я не сумніваюся, що всі обурені у цій гілці строчать свої коменти з окопів або як мінімум з військкоматів, куди вони прорвались з вимогою кинути їх на АТО.

Чи це варіант "Якби мене покликали, я точно пішов, але ж не кличуть. А так я би їм показав! А тим боягузам - ганьба!"

та при чому тут це - чекаємо - і жінок своїх посилати нікуди не будемо. Страшно - звичайно, а що робити ?

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Прикарпаття проти мобілізації
« Reply #34 : Липня 22, 2014, 07:18:35 19:18 »
А чи є свіжа статистика по втратах до сьогоднішніх днів ?

Найбільші втрати зараз мають такі бригади :
24 - Львівщина
72 - Біла Церква
79 -  Миколаїв

Це всього лиш місця формування. Мій знайомий з Франківська був у Володимирі-Волинському, тоді у Рівному, а потім з "волновахською" бригадою на Донеччині.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Прикарпаття проти мобілізації
« Reply #35 : Липня 22, 2014, 07:19:49 19:19 »
Зразу видно справжнього бандерівця. Спідниця у жінки мусить бути широка і вигідна. Що б зручно було від комуняк ховатися.

Я не сумніваюся, що всі обурені у цій гілці строчать свої коменти з окопів або як мінімум з військкоматів, куди вони прорвались з вимогою кинути їх на АТО.

Чи це варіант "Якби мене покликали, я точно пішов, але ж не кличуть. А так я би їм показав! А тим боягузам - ганьба!"

сам то точно в палаючому танку втрати з розподілом за областями підраховуєш?
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Прикарпаття проти мобілізації
« Reply #36 : Липня 22, 2014, 07:20:41 19:20 »
Зразу видно справжнього бандерівця. Спідниця у жінки мусить бути широка і вигідна. Що б зручно було від комуняк ховатися.

Я не сумніваюся, що всі обурені у цій гілці строчать свої коменти з окопів або як мінімум з військкоматів, куди вони прорвались з вимогою кинути їх на АТО.

Чи це варіант "Якби мене покликали, я точно пішов, але ж не кличуть. А так я би їм показав! А тим боягузам - ганьба!"

Коли мене покличуть я піду. Я власне вже сьогодні вранці збирався, доки не прояснилося що просто інфу поновлювали. Страшно, але під жінчину спідницю ховатися точно не буду.

Offline Sailor

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1320
  • Стать: Чоловіча
  • Dum spiro, spero.
Re: Прикарпаття проти мобілізації
« Reply #37 : Липня 22, 2014, 07:22:44 19:22 »
В Черкассах, Запоре, Днепре, Жмеринке, Бердичеве не кричат, шо маскалей на ножи, как только видят..  А получают повестки и идут, когда вызывают. Я не говорю про именные батальоны. Днепр, Донбасс, Азов, Айдар...

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Прикарпаття проти мобілізації
« Reply #38 : Липня 22, 2014, 07:23:30 19:23 »
Зразу видно справжнього бандерівця. Спідниця у жінки мусить бути широка і вигідна. Що б зручно було від комуняк ховатися.

Я не сумніваюся, що всі обурені у цій гілці строчать свої коменти з окопів або як мінімум з військкоматів, куди вони прорвались з вимогою кинути їх на АТО.

Чи це варіант "Якби мене покликали, я точно пішов, але ж не кличуть. А так я би їм показав! А тим боягузам - ганьба!"

та при чому тут це - чекаємо - і жінок своїх посилати нікуди не будемо. Страшно - звичайно, а що робити ?

А при тому, що ці жінки, коли у не дуже густо населені гори приходять труни у кількості, більшій від очікуваної за урядовими реляціями, можуть і не чекати, доки їх пошлють, а запитатися, за що їм така патріотична честь - бути вдовами у першу чергу.

Єдина вимога - СПРАВЕДЛИВІСТЬ і ПРОЗОРІСТЬ, і тоді такого би не було.

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Re: Прикарпаття проти мобілізації
« Reply #39 : Липня 22, 2014, 07:26:12 19:26 »
\\А при тому, що ці жінки, коли у не дуже густо населені гори приходять труни у кількості, більшій від очікуваної за урядовими реляціями\\

в нас втрати набагато більші ніж "за урядовими реляціями" ми всі тут це розуміємо - і так у всіх областях ((

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Прикарпаття проти мобілізації
« Reply #40 : Липня 22, 2014, 07:27:11 19:27 »
Єдина вимога - СПРАВЕДЛИВІСТЬ і ПРОЗОРІСТЬ, і тоді такого би не було.

Життя взагалі часто не справедливе. А мужик мусить не ремствувати а робити свою роботу. Яка вже є.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Прикарпаття проти мобілізації
« Reply #41 : Липня 22, 2014, 07:27:43 19:27 »
Зразу видно справжнього бандерівця. Спідниця у жінки мусить бути широка і вигідна. Що б зручно було від комуняк ховатися.

Я не сумніваюся, що всі обурені у цій гілці строчать свої коменти з окопів або як мінімум з військкоматів, куди вони прорвались з вимогою кинути їх на АТО.

Чи це варіант "Якби мене покликали, я точно пішов, але ж не кличуть. А так я би їм показав! А тим боягузам - ганьба!"

сам то точно в палаючому танку втрати з розподілом за областями підраховуєш?

Ні, але ховатися не буду. Зате, сидячи вдома, критикувати інших за те, що вони не герої, вважаю ганебним. Україна велика, а героїв на Майдані в критичний момент стояло 300, зате зараз - неможливо вигнати з Майдану. Знаю одного такого критика, який отримав повістку і раптом почав думати, як відмазатися. Спершу візьміть зброю і йдіть туди, а тоді обпльовуйте боягузів, яких, на жаль, у суспільстві більшість - це біологія.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Прикарпаття проти мобілізації
« Reply #42 : Липня 22, 2014, 07:30:37 19:30 »
Ні, але ховатися не буду. Зате, сидячи вдома, критикувати інших за те, що вони не герої, вважаю ганебним. Україна велика, а героїв на Майдані в критичний момент стояло 300, зате зараз - неможливо вигнати з Майдану. Знаю одного такого критика, який отримав повістку і раптом почав думати, як відмазатися. Спершу візьміть зброю і йдіть туди, а тоді обпльовуйте боягузів, яких, на жаль, у суспільстві більшість - це біологія.

вони не те що не герої, вони прямі порушники закону - злочинці тобто,
і найпаскудніше, що злочин свій прикривають якимсь особливим в порівнянні зі "східним" патріотизмом,
на зразок "дєди ваєвалі", я й кажу  - ватники
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Re: Прикарпаття проти мобілізації
« Reply #43 : Липня 22, 2014, 07:30:43 19:30 »
\\критикувати інших за те, що вони не герої\\ ми всі не герої. Герої вже давно там. Але то що ти пишеш відноситься не до геройства а до обов'язків.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Прикарпаття проти мобілізації
« Reply #44 : Липня 22, 2014, 07:32:02 19:32 »
В Черкассах, Запоре, Днепре, Жмеринке, Бердичеве не кричат, шо маскалей на ножи, как только видят..  А получают повестки и идут, когда вызывают. Я не говорю про именные батальоны. Днепр, Донбасс, Азов, Айдар...

Петро Шкутяк з "Айдару", батько 5 дітей, поранений, про якого писала Настя Станко - не з "Черкасс, Запора, Днепра, Жмеринки, Бердичева", а  з Франківська, і таких в тих батальонах досить. І не треба повторювати москальські штампи про "москалів на ножі"!

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Re: Прикарпаття проти мобілізації
« Reply #45 : Липня 22, 2014, 07:33:27 19:33 »
Взагалі-то ніде не пише, що там чоловіки протестували. Чоловіки якраз всі пройшли чемно медкомісії. Крик підняли жінки. Так що не треба.

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27021
Re: Прикарпаття проти мобілізації
« Reply #46 : Липня 22, 2014, 07:33:52 19:33 »
По глупости своей надеются съипать в австровенгрию

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8106
  • Стать: Чоловіча
Re: Прикарпаття проти мобілізації
« Reply #47 : Липня 22, 2014, 07:35:21 19:35 »
З усіх територій (крім окупованих) повинні набирати до війська ПРОПОРЦІЙНО КІЛЬКОСТІ НАСЕЛЕННЯ.

Щось по новинах майже непоказували про загиблих з Харківщини чи з Одещини чи з якихось ще центральних областей.
Таку карто потрібно обновляти щотижня.
І ще публікуватим карту, скільки чоловік, що призвані і яка кількість з яких областей.

От власне про це й йдеться, нехай навіть мені накидають ще десяток мінусів. І не треба "пиздіти" про Київ в рівних умовах, бо загиблі з нього та з Дніпра - переважно добровольці, а з Франківщини чимусь і добровольці, і мобілізовані.

Я киянин і вважаю, що кияни нарівні з усіма іншими представниками інших регіанів мають мобілізуватися в потрібній кількості, рівно-пропорційно на рівні з усіма іншими регіонами.

Це скотство київської влади, що вони намагаються витягти всю війну за рахунок галичан.

Я ж кажу, має бути щотижневе зведення звідки кого і скільки мобілізовано і звідки і яка кількість загиблих і поранених.

Offline andronchik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1742
  • Стать: Чоловіча
  • Херсон
Re: Прикарпаття проти мобілізації
« Reply #48 : Липня 22, 2014, 07:35:59 19:35 »
Под Зеленопольем "Градами" накрыло десантников из Львова и Николаева.
Мы верим в бога, они - в Путина.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Прикарпаття проти мобілізації
« Reply #49 : Липня 22, 2014, 07:36:39 19:36 »
Ні, але ховатися не буду. Зате, сидячи вдома, критикувати інших за те, що вони не герої, вважаю ганебним. Україна велика, а героїв на Майдані в критичний момент стояло 300, зате зараз - неможливо вигнати з Майдану. Знаю одного такого критика, який отримав повістку і раптом почав думати, як відмазатися. Спершу візьміть зброю і йдіть туди, а тоді обпльовуйте боягузів, яких, на жаль, у суспільстві більшість - це біологія.

вони не те що не герої, вони прямі порушники закону - злочинці тобто,
і найпаскудніше, що злочин свій прикривають якимсь особливим в порівнянні зі "східним" патріотизмом,
на зразок "дєди ваєвалі", я й кажу  - ватники

Не чув, щоб вони чимось там щось прикривали. Мобілізований, який ухиляється від призову - злочинець. Але його жінку я б не став однозначно засуджувати. Біологічно нормальна (посередня) жінка перше думає про сім'ю і потомство, а потім про суспільство. На жаль, Таня Чорновіл - приємне відхилення від норми.

Щодо голів, то це питання дискусійне, але гадаю, що після оприлюднення пропорцій призову воно стало б ще дискусійнішим на користь "ватників".

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Прикарпаття проти мобілізації
« Reply #50 : Липня 22, 2014, 07:38:44 19:38 »
По глупости своей надеются съипать в австровенгрию

Це ти, щиро кажучи, дурень, і виправдовуєш владу, яка хоче зберегти свій комфорт, чхавши на справедливість і вирішуючи проблеми найприємнішим шляхом.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8106
  • Стать: Чоловіча
Re: Прикарпаття проти мобілізації
« Reply #51 : Липня 22, 2014, 07:39:54 19:39 »
Галичани внесли вклад в становлення України як ніхто інший і на Майдані в Небесній Сотні було найбільше львів"ян.

Хай фільтрують свій гнилий базар ті, хто звинувачує галичан в непатріотизмі.

Offline Sailor

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1320
  • Стать: Чоловіча
  • Dum spiro, spero.
Re: Прикарпаття проти мобілізації
« Reply #52 : Липня 22, 2014, 07:44:05 19:44 »
Так я и не слышал, чтоб во Львове призыв косили. Лвовяне молодцы!

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Прикарпаття проти мобілізації
« Reply #53 : Липня 22, 2014, 07:45:06 19:45 »
Не чув, щоб вони чимось там щось прикривали. Мобілізований, який ухиляється від призову - злочинець. Але його жінку я б не став однозначно засуджувати. Біологічно нормальна (посередня) жінка перше думає про сім'ю і потомство, а потім про суспільство. На жаль, Таня Чорновіл - приємне відхилення від норми.

Щодо голів, то це питання дискусійне, але гадаю, що після оприлюднення пропорцій призову воно стало б ще дискусійнішим на користь "ватників".

про що думає біологічно нормальний (посередній) чоловік в цей час, коли жінка не думає?
про що думав мудак, який спалював документи,
про думає той хто пише таке
влада України хоче кинути під кулі найнадійніший і патріотичний ресурс - галичан.
в чому його надійність і патріотичність тоді полягає в контролі, щоб усе порівну було?
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Прикарпаття проти мобілізації
« Reply #54 : Липня 22, 2014, 07:46:27 19:46 »
Галичани внесли вклад в становлення України як ніхто інший і на Майдані в Небесній Сотні було найбільше львів"ян.

Хай фільтрують свій гнилий базар ті, хто звинувачує галичан в непатріотизмі.

Без киян ви б були ніхто ...так що спершу ти фільтруй базар з приводу киян.І кияни зараз ідуть туди нарівні з усіма.

Offline otaman

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1330
  • Стать: Чоловіча
  • Збирач мінусів
Re: Прикарпаття проти мобілізації
« Reply #55 : Липня 22, 2014, 07:50:43 19:50 »
чудова нагода пасти смертю славних та не заважати олігархам далі грабувати країну.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8106
  • Стать: Чоловіча
Re: Прикарпаття проти мобілізації
« Reply #56 : Липня 22, 2014, 07:57:25 19:57 »
Галичани внесли вклад в становлення України як ніхто інший і на Майдані в Небесній Сотні було найбільше львів"ян.

Хай фільтрують свій гнилий базар ті, хто звинувачує галичан в непатріотизмі.

Без киян ви б були ніхто ...так що спершу ти фільтруй базар з приводу киян.І кияни зараз ідуть туди нарівні з усіма.

Драсьтє-пажалоста!
так я сам киянин, тут народився й виріс, хоча всі предки походять з південних кайонів Київщини.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Прикарпаття проти мобілізації
« Reply #57 : Липня 22, 2014, 07:57:51 19:57 »
Не чув, щоб вони чимось там щось прикривали. Мобілізований, який ухиляється від призову - злочинець. Але його жінку я б не став однозначно засуджувати. Біологічно нормальна (посередня) жінка перше думає про сім'ю і потомство, а потім про суспільство. На жаль, Таня Чорновіл - приємне відхилення від норми.

Щодо голів, то це питання дискусійне, але гадаю, що після оприлюднення пропорцій призову воно стало б ще дискусійнішим на користь "ватників".

про що думає біологічно нормальний (посередній) чоловік в цей час, коли жінка не думає?
Він боїться, але готовий іти. Зате пиздити жінку за непослух - це кацапський, а не український варіант, тому одне до іншого має віддалене відношення.

Цитувати
про що думав мудак, який спалював документи,
Оце для мене складне. Як писав Камю, "Найвища сміливість - це бути дезертиром." Самим головам мобілізація не загрожувала, заробити на цьому теж складно, тому єдина версія - альтруїстична, тобто дати по пальцях владі, яка гребе, де легше.


Цитувати
про думає той хто пише таке
влада України хоче кинути під кулі найнадійніший і патріотичний ресурс - галичан.
в чому його надійність і патріотичність тоді полягає в контролі, щоб усе порівну було?

Скрізь є гауссівський розподіл - герої, середняки, засранці, і влада в Галичині захопилась і надто вигребла ресурс середняків аж близько до засранців. Десь на Віннчичині чи Кіровоградщині це б настало швидше.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Прикарпаття проти мобілізації
« Reply #58 : Липня 22, 2014, 08:01:08 20:01 »
про думає той хто пише таке
влада України хоче кинути під кулі найнадійніший і патріотичний ресурс - галичан.
в чому його надійність і патріотичність тоді полягає в контролі, щоб усе порівну було?

Скрізь є гауссівський розподіл - герої, середняки, засранці, і влада в Галичині захопилась і надто вигребла ресурс середняків аж близько до засранців. Десь на Віннчичині чи Кіровоградщині це б настало швидше.

Піздьож не підтверджений цифрою
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Прикарпаття проти мобілізації
« Reply #59 : Липня 22, 2014, 08:03:39 20:03 »
Галичани внесли вклад в становлення України як ніхто інший і на Майдані в Небесній Сотні було найбільше львів"ян.

Хай фільтрують свій гнилий базар ті, хто звинувачує галичан в непатріотизмі.

Без киян ви б були ніхто ...так що спершу ти фільтруй базар з приводу киян.І кияни зараз ідуть туди нарівні з усіма.

Драсьтє-пажалоста!
так я сам киянин, тут народився й виріс, хоча всі предки походять з південних кайонів Київщини.

Та мені начхати де ти виріс. Не кидай лайном в киян, вони поводяться достойно і тягнуть це все нарівні з усіма.