Автор Тема: Шкідники Майдану. Ті, що безпідставно руйнують його та загажують  (Прочитано 3277 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Та Да . крутий неймовірно,  увесь у татухах, 110 кг, теквандо, айкідо + духовні практики протидії форумним анонімам-пердунам  :weep:
а чо ты тогда дома отсиживаешься в своем Киеве во время войны, воин? :lol:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
взяв інструмент цитат в руки, і написав конкретно, де я написав про те хто і ким завідує. Ума хватіт?
ты тупой? :Sho_za:

ты открываешь тему под названием "Шкідники Майдану. Ті, що безпідставно руйнують його та загажують", и в первом сообщении под какими-то невнятными фотами упоминаешь лишь ОДНО имя - Игоря Мосийчука, зама командира батальона "Азов".
а потом в последующих сообщениях привязываешь его к говну на майдане и каким-то переодетым медведям.

1.
в той час, коли на Майдані частково відновлюють плитку, ці невідомі руйнують Майдан і надалі(фото лайдаків не робив):

ось зовсім недавнішні палатки (за останній тиждень поставлені прямо біля входу до метро на тротуарній плитці)






столік для продажу всякого лахміття (судячи з усього зберігається саме в цій палатці)

ЗІ: хто такий Ігор Мосійчук?

2.
Поки що просто цікавлюсь. Його прізвище(з позначкою про приймальню депутата київської міськради) висить на будівлі пров. Шевченко 5, з двора якої виходять костюмовані ведмежатка та інші персонажі майдану, з якими можна пофоткатись, там же зберігають торгівці яток свій нехитрий крам. І там же  прапор націоналістичної організації, учасники якої спілкуються російською.  Цікаво як це все уживається під одним дахом.

3.
мене і це не дуже хвилює - це ваші особисті проблеми :)


А от більше хвилює як уживаються ці люди з торгівцями майдану і чому наноситься шкода місту зараз
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Та Да . крутий неймовірно,  увесь у татухах, 110 кг, теквандо, айкідо + духовні практики протидії форумним анонімам-пердунам  :weep:
а чо ты тогда дома отсиживаешься в своем Киеве во время войны, воин? :lol:

героїчно лежу на  майдані лежу,  пасу телепузіків  :weep:

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Та Да . крутий неймовірно,  увесь у татухах, 110 кг, теквандо, айкідо + духовні практики протидії форумним анонімам-пердунам  :weep:
а чо ты тогда дома отсиживаешься в своем Киеве во время войны, воин? :lol:

героїчно лежу на  майдані лежу,  пасу телепузіків  :weep:
ну давай :lol:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Та Да . крутий неймовірно,  увесь у татухах, 110 кг, теквандо, айкідо + духовні практики протидії форумним анонімам-пердунам  :weep:
а чо ты тогда дома отсиживаешься в своем Киеве во время войны, воин? :lol:

героїчно лежу на  майдані лежу,  пасу телепузіків  :weep:
ну давай :lol:

погодь погодь...
Тепер ти хвались своїми битвами на диванних фронтах.
Що саме тебе прикомандирувало до диванних військ АТО? геморой, плоскостопіє, енурез? :laugh:

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Та Да . крутий неймовірно,  увесь у татухах, 110 кг, теквандо, айкідо + духовні практики протидії форумним анонімам-пердунам  :weep:
а чо ты тогда дома отсиживаешься в своем Киеве во время войны, воин? :lol:

героїчно лежу на  майдані лежу,  пасу телепузіків  :weep:

Герои неизвестного фронта



Contra Spem Spero

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
погодь погодь...
Тепер ти хвались своїми битвами на диванних фронтах.
Що саме тебе прикомандирувало до диванних військ АТО? геморой, плоскостопіє, енурез? :laugh:
у меня 2 категория призыва - будут призывать наравне с детьми, бабами и пенсами :gigi:
а ты чо дома сидишь? чо там у тебя в военнике?  :smiley14:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
погодь погодь...
Тепер ти хвались своїми битвами на диванних фронтах.
Що саме тебе прикомандирувало до диванних військ АТО? геморой, плоскостопіє, енурез? :laugh:
у меня 2 категория призыва - будут призывать наравне с детьми, бабами и пенсами :gigi:
а ты чо дома сидишь? чо там у тебя в военнике?  :smiley14:

а я вже був... чекаю ще дзвіночка.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
ты открываешь тему под названием "Шкідники Майдану. Ті, що безпідставно руйнують його та загажують", и в первом сообщении под какими-то невнятными фотами упоминаешь лишь ОДНО имя - Игоря Мосийчука, зама командира батальона "Азов".

дарт ну в натурі
якби ти не АКЦЕНТУВАВ увагу ніхто б на це прізвище не звернув жодної уваги
тема зовсім про інше
не треба шукати чорну кішку в темній кімнаті... (с)

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Darth Vader,  :fp
це треба бути настільки тупим, щоб зв"язати мої повідомлення таким чином, як ти це зробив. Прямої цитати, я так розумію, твій збуджений та запалений мозок не зміг знайти використовуючи твої очі, тому вирішив решту дофантазувати
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
я ваще не в теме. я не киевлянин и бываю в Киеве только проездом
Ну так и проезжай! Чего встреваешь да еще с патриотическими речами!
Ответь лучше на вопрос: Какое отношение имеет "Азов" к мухосранску, к-рый развели на Крещатике псевдомайдановцы? 

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
я ваще не в теме. я не киевлянин и бываю в Киеве только проездом
Ну так и проезжай! Чего встреваешь да еще с патриотическими речами!
Ответь лучше на вопрос: Какое отношение имеет "Азов" к мухосранску, к-рый развели на Крещатике псевдомайдановцы?
исконные куевляне, вы реально задрали своим майданом. как одни, так и другие.
одни носятся с майданом как с духовным и демократическим центром всей планеты.
другие фанатично носятся с аптечной чистотой улиц.

я тут в теме Шамбалая уже неоднократно и открыто стебался с нынешней бомжатни на майдане. да, это реально смешно. и задрачивал его самого.

но теперь я ржу и с тех куевлян, которые носятся с "чистым майданом".
носитесь с чистым Киевом? ну так напишите в прокуратуру, приведите конкретную доказуху, организуйте митинг-протест или митинг-субботник и почистите ваши улицы.

а то носитесь по всем форумам и умничаете про чистоту улиц, поливая говном то одних, то других. импотенты безвольные :smiley14:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Darth Vader,  :fp
це треба бути настільки тупим, щоб зв"язати мої повідомлення таким чином, як ти це зробив. Прямої цитати, я так розумію, твій збуджений та запалений мозок не зміг знайти використовуючи твої очі, тому вирішив решту дофантазувати
слив засчитан  :laugh:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
я ваще не в теме. я не киевлянин и бываю в Киеве только проездом
Ну так и проезжай! Чего встреваешь да еще с патриотическими речами!
Ответь лучше на вопрос: Какое отношение имеет "Азов" к мухосранску, к-рый развели на Крещатике псевдомайдановцы?
исконные куевляне, вы реально задрали своим майданом. как одни, так и другие.
одни носятся с майданом как с духовным и демократическим центром всей планеты.
другие фанатично носятся с аптечной чистотой улиц.

я тут в теме Шамбалая уже неоднократно и открыто стебался с нынешней бомжатни на майдане. да, это реально смешно. и задрачивал его самого.

но теперь я ржу и с тех куевлян, которые носятся с "чистым майданом".
носитесь с чистым Киевом? ну так напишите в прокуратуру, приведите конкретную доказуху, организуйте митинг-протест или митинг-субботник и почистите ваши улицы.

а то носитесь по всем форумам и умничаете про чистоту улиц, поливая говном то одних, то других. импотенты безвольные :smiley14:


Да давно написали, и поговорили... У нашего квартала своя задача  - достроить сквер "Небесной Сотни"...

Уже почти готово, на той неделе сделаю репортаж...

Касательно "Майдана" - никто его разгонять не будет - политика другая - так как там реально 150-200 человек - МВД и СБУ поработают с каждым документально, предметно и отдельно.

И все. 
Contra Spem Spero

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Касательно "Майдана" - никто его разгонять не будет - политика другая - так как там реально 150-200 человек - МВД и СБУ поработают с каждым документально, предметно и отдельно.

И все.
ну вот и отлично :smiley24:
и не нужны все эти сопли про шкидныкив майдану :smiley23:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Касательно "Майдана" - никто его разгонять не будет - политика другая - так как там реально 150-200 человек - МВД и СБУ поработают с каждым документально, предметно и отдельно.

И все.
ну вот и отлично :smiley24:
и не нужны все эти сопли про шкидныкив майдану :smiley23:

Даже - лучше... Эти товарищи на особом контроле в плане мобилизации...

А так как они - главные защитники Украины - то известие о призыве воспримут с радостью и энтузиазмом
Contra Spem Spero

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Darth Vader,  :fp
це треба бути настільки тупим, щоб зв"язати мої повідомлення таким чином, як ти це зробив. Прямої цитати, я так розумію, твій збуджений та запалений мозок не зміг знайти використовуючи твої очі, тому вирішив решту дофантазувати
слив засчитан  :laugh:

і куди тебе злили   :gigi:?
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Цитувати
куевлян

а Дарт то ватнік латентний :smilie3:
лексика саме така ..чіста як у Рєшика   :laugh:


Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Аткєль ти друже-інвалід всєх форумов будеш, де тебе куевляне(с) єбалі і заєбалі? :laugh:

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Аткєль ти друже-інвалід всєх форумов будеш, де тебе куевляне(с) єбалі і заєбалі? :laugh:
куевлянами я называю тех, кто приперся в Киев из высерков пять лет назад и громче всех кричит, что он из Киева и рвет на себе майку :laugh:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Як важко розбиратися у всіх хитросплетеннях твоїх розпальцовок... :laugh:
Кияни будуть терплячими і толерантними до тебе. :gigi:

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Як важко розбиратися у всіх хитросплетеннях твоїх розпальцовок... :laugh:
Кияни будуть терплячими і толерантними до тебе. :gigi:

Потрібно буде толерантними до того, хто поставив себе в один ряд до "дітей, баб та пенсів"
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
но теперь я ржу и с тех куевлян, которые носятся с "чистым майданом".
носитесь с чистым Киевом? ну так напишите в прокуратуру, приведите конкретную доказуху, организуйте митинг-протест или митинг-субботник и почистите ваши улицы.

а то носитесь по всем форумам и умничаете про чистоту улиц, поливая говном то одних, то других. импотенты безвольные :smiley14:
:super:
Да, когда за обсуждение берутся умственные импотенты, то и выводы получаются только импотентные.
Вперед и с песней, пиши еще. 

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Як важко розбиратися у всіх хитросплетеннях твоїх розпальцовок... :laugh:
Кияни будуть терплячими і толерантними до тебе. :gigi:

Потрібно буде толерантними до того, хто поставив себе в один ряд до "дітей, баб та пенсів"
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
но теперь я ржу и с тех куевлян, которые носятся с "чистым майданом".
носитесь с чистым Киевом? ну так напишите в прокуратуру, приведите конкретную доказуху, организуйте митинг-протест или митинг-субботник и почистите ваши улицы.

а то носитесь по всем форумам и умничаете про чистоту улиц, поливая говном то одних, то других. импотенты безвольные :smiley14:
:super:
Да, когда за обсуждение берутся умственные импотенты, то и выводы получаются только импотентные.
Вперед и с песней, пиши еще.

Да, уж мошно загнул товарищ... Как это.... "..страшно далеки они от народа"...

Contra Spem Spero

Offline Chambaly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 524
я тут в теме Шамбалая уже неоднократно и открыто стебался с нынешней бомжатни на майдане. да, это реально смешно. и задрачивал его самого.

Я, конечно, извиняюс, но задрачивалка у вас ещё не выросла...  :gigi:

Касательно "Майдана" - никто его разгонять не будет - политика другая - так как там реально 150-200 человек - МВД и СБУ поработают с каждым документально, предметно и отдельно.

И все.

Серёжа, СБУ не будет ни с кем работать. Открою тебе тайну, на Майдане объявлена мобилизация и в Киев приедет сейчас дополнительно от 250 до 500 человек. И по трёхсвятительской будут продолжать ездить автомобили. Примерно до мая месяца.
Сложные проблемы очень часто имеют простые,
наглядные и понятные всем неправильные решения...

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Серёжа, СБУ не будет ни с кем работать. Открою тебе тайну, на Майдане объявлена мобилизация и в Киев приедет сейчас дополнительно от 250 до 500 человек. И по трёхсвятительской будут продолжать ездить автомобили. Примерно до мая месяца.

може заб'ємось на 100 грн., що 24.08 майдан буде вільним?
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!