Автор Тема: А чи не пора курву Катерину в Одесі на шматки і в утиль  (Прочитано 17006 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Як же Одеса дістала зі своєю любов`ю до узької бляді....

Бо ненадійне місто.

Вася, я не разрешаю ни кому на этом форуме применять матрные выражения в отношении собеседника. Поэтому и сама не буду делать что-то подобное. Но ты все понял.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline runner

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 575
даже не знаю кака така  любов к памятнику или самому Хмельницкому в Киеве
стоит себе и стоит , давно стоит  ,  он же памятник

Offline olegae

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 254
Як же Одеса дістала зі своєю любов`ю до узької бляді....
Ну й нехай. Це їхнє діло. Хочуть ушановувати освічену й висококультурну європейку, яка зневажала і росіян і українців, ставилася до них, як до бидла, гідного лише рабства в ті часи, коли решта Європи вже відмовилася від кріпацтва... то прапор їм у руки.
А взагалі, мене вражають одесити. Мабуть, це єдине місто в світі, чиї мешканці вперто наполягають на тому, що воно набагато молодше, ніж є насправді. В усіх інших містах шукають свідчення про їхню стародавність, та тільки не в Одесі. Бо ж тоді жодним боком не вдасться прив'язати його до Катьки.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Як же Одеса дістала зі своєю любов`ю до узької бляді....

А Киев достал любовь до работорговца Хмельницкого. При все уважении outsider наша Одесская площадь это наше дело. Более чем уверена что только попробуйте тронуть это памятник и те кто пару месяцев назад гонял и жег по городу вату выйдут гонять тех кто тронет этот памятник.

Ну а як мені ставитися до публіки що боготворить цю курву - справа моя. Лади? Ви нею реально багато кого образили. Те що вам на цих людей насрати я вже зрозумів. 

Offline bernie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1490
  • 
2bernie, а яку відповідь ви хотіли отримати при Янику? Перейменована- в інеті маса посилань на назву Січових Стрільців і, так само, карт.
У нас тоже переименовали, но официально - нет
В Одессе появился парк имени Романа Шухевича
«к 69-ой годовщине со Дня восстановления Украинского государства местная патриотическая общественность назвала парк рядом с рынком «Северный» на жилмассиве Котовского именем Романа Шухевича».
Это решение было принято 28 июня на собрании «Народной инициативы» — «идею патриотической общественности поддержала Одесская областная организация ВО «Свобода»


П卐ТЛЕР Х☭ЙЛО

Offline fak2ra

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 83
Як же Одеса дістала зі своєю любов`ю до узької бляді....
Ну й нехай. Це їхнє діло. Хочуть ушановувати освічену й висококультурну європейку, яка зневажала і росіян і українців, ставилася до них, як до бидла, гідного лише рабства в ті часи, коли решта Європи вже відмовилася від кріпацтва... то прапор їм у руки.
А взагалі, мене вражають одесити. Мабуть, це єдине місто в світі, чиї мешканці вперто наполягають на тому, що воно набагато молодше, ніж є насправді. В усіх інших містах шукають свідчення про їхню стародавність, та тільки не в Одесі. Бо ж тоді жодним боком не вдасться прив'язати його до Катьки.

В США, очень много памятников и названий улиц в честь англичан основателей, с которыми они потом навоевались по хлеще нашего с рашкой. но никто их не сносит, По тому что это история, какой бы она не была.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП


Ну а як мені ставитися до публіки що боготворить цю курву - справа моя. Лади? Ви нею реально багато кого образили. Те що вам на цих людей насрати я вже зрозумів.

Вы ещё губки надуйте и ножкой топнете. Обидели его понимаете ли.  А революционные солдаты на этой площади Вас не обижали? не?
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Як же Одеса дістала зі своєю любов`ю до узької бляді....
Ну й нехай. Це їхнє діло. Хочуть ушановувати освічену й висококультурну європейку, яка зневажала і росіян і українців, ставилася до них, як до бидла, гідного лише рабства в ті часи, коли решта Європи вже відмовилася від кріпацтва... то прапор їм у руки.
А взагалі, мене вражають одесити. Мабуть, це єдине місто в світі, чиї мешканці вперто наполягають на тому, що воно набагато молодше, ніж є насправді. В усіх інших містах шукають свідчення про їхню стародавність, та тільки не в Одесі. Бо ж тоді жодним боком не вдасться прив'язати його до Катьки.

В США, очень много памятников и названий улиц в честь англичан основателей, с которыми они потом навоевались по хлеще нашего с рашкой. но никто их не сносит, По тому что это история, какой бы она не была.

Гон...Хочу побачити в Бостоні пам`ятник королю Георгу. Тоді поговоримо. Коротше. Одеса з Катериною вляпалася в лайно. І воно їм довго гикатиметься.....

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Як же Одеса дістала зі своєю любов`ю до узької бляді....

Бо ненадійне місто.

Вася, я не разрешаю ни кому на этом форуме применять матрные выражения в отношении собеседника. Поэтому и сама не буду делать что-то подобное. Но ты все понял.

Навзаєм, люба Дрейк, навзаєм.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Все, срач начался. Ветка идет в соответствующей тематике раздел.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
ХЗ
она , похоже, уже не несет идеологической нагрузки в Одессе , просто участница событий

а вот картавого и все что с ним связано сковырнуть непременно

нуна Дрейк  спросить
нету памятника картавому в Одессе - снес Гурвиц давным-давно.
собрали все совеЦкие "памятники" и сгрузили в парк на молдаванке, где они благополучно догнивают.
 Что касается памятника основателям Одессы (катерине) то это вопрос очень нервный и лучше его не чесать, особенно сейчас
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119


Ну а як мені ставитися до публіки що боготворить цю курву - справа моя. Лади? Ви нею реально багато кого образили. Те що вам на цих людей насрати я вже зрозумів.

Вы ещё губки надуйте и ножкой топнете. Обидели его понимаете ли.  А революционные солдаты на этой площади Вас не обижали? не?

Точка зору сформована. Ніжками будете тупати самі, від дитячої образи що Україна бачите не розуміє любові Одеси до скотини яка Україну знищила....

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Як же Одеса дістала зі своєю любов`ю до узької бляді....

А Киев достал любовь до работорговца Хмельницкого. При все уважении outsider наша Одесская площадь это наше дело. Более чем уверена что только попробуйте тронуть это памятник и те кто пару месяцев назад гонял и жег по городу вату выйдут гонять тех кто тронет этот памятник.

Ого... Після цих слів все стає зрозумілим. Таких "патріотів" ще прийде час...

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Все, срач начался. Ветка идет в соответствующей тематике раздел.

Заслуги свої тільки не забудь.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119

 Что касается памятника основателям Одессы (катерине) то это вопрос очень нервный и лучше его не чесать, особенно сейчас

Ну так може і Данбас услишать? У них теж подібна риторика.

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого

 Что касается памятника основателям Одессы (катерине) то это вопрос очень нервный и лучше его не чесать, особенно сейчас

Ну так може і Данбас услишать? У них теж подібна риторика.

 повторяю - не время сейчас разводить срач вокруг памятника, оно конечно издалека лучше видно, но придется поверить одесситам на слово - НЕ ВРЕМЯ
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Ну і наостанок, це хто власне почав питання "чухати", взгромоздивши курву в центрі міста? Питання суто риторичне...

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Ну і наостанок, це хто власне почав питання "чухати", взгромоздивши курву в центрі міста? Питання суто риторичне...

господи, ну и дурак же вы :smilie2:
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ

 Что касается памятника основателям Одессы (катерине) то это вопрос очень нервный и лучше его не чесать, особенно сейчас

Ну так може і Данбас услишать? У них теж подібна риторика.

Всіх запроданців і услиш...
А не услишиш, вони закличуть ватніків на допомогу і візьмуться за зброю.
От нафіга Україні отакі от "українці", які зрадять в будь-яку мить, коли їм щось не сподобається...

Offline fak2ra

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 83
Як же Одеса дістала зі своєю любов`ю до узької бляді....
Ну й нехай. Це їхнє діло. Хочуть ушановувати освічену й висококультурну європейку, яка зневажала і росіян і українців, ставилася до них, як до бидла, гідного лише рабства в ті часи, коли решта Європи вже відмовилася від кріпацтва... то прапор їм у руки.
А взагалі, мене вражають одесити. Мабуть, це єдине місто в світі, чиї мешканці вперто наполягають на тому, що воно набагато молодше, ніж є насправді. В усіх інших містах шукають свідчення про їхню стародавність, та тільки не в Одесі. Бо ж тоді жодним боком не вдасться прив'язати його до Катьки.



В США, очень много памятников и названий улиц в честь англичан основателей, с которыми они потом навоевались по хлеще нашего с рашкой. но никто их не сносит, По тому что это история, какой бы она не была.

Гон...Хочу побачити в Бостоні пам`ятник королю Георгу. Тоді поговоримо. Коротше. Одеса з Катериною вляпалася в лайно. І воно їм довго гикатиметься.....

будь ласка. 

http://wikimapia.org/11749985/King-George-VI-Statue

только не в Бостоне, а в Ниагара Фолс Нью Йорк

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119

 Что касается памятника основателям Одессы (катерине) то это вопрос очень нервный и лучше его не чесать, особенно сейчас

Ну так може і Данбас услишать? У них теж подібна риторика.

 повторяю - не время сейчас разводить срач вокруг памятника, оно конечно издалека лучше видно, но придется поверить одесситам на слово - НЕ ВРЕМЯ

А вам доведеться повірити що Україні не байдуже.  Не кожна курва підписувала указ про скасування України. Далеко не кожна. Ось ця і Гітлер. Навіть картавий не зважився.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Ну і наостанок, це хто власне почав питання "чухати", взгромоздивши курву в центрі міста? Питання суто риторичне...

господи, ну и дурак же вы :smilie2:

Гурвіц ваш дурень. Великий. Може колись до вас дійде, а може і ні, але цим "пам`ятником" він і прокладав шлях Костусєву з Трухановим, чи як там вашого нового мера звуть....

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Ну і наостанок, це хто власне почав питання "чухати", взгромоздивши курву в центрі міста? Питання суто риторичне...

господи, ну и дурак же вы :smilie2:

Гурвіц ваш дурень. Великий. Може колись до вас дійде, а може і ні, але цим "пам`ятником" він і прокладав шлях Костусєву з Трухановим, чи як там вашого нового мера звуть....

І не лише їм, а й тим, хто згорів (і хєр з ними!), у будинку профспілок. Тим, хто їм допомагав, забезпечував прикриття, хто зараз просто затихарився. Всі вони сидять в тіні того пам'ятника...

Offline Алєх

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 404
Ну і наостанок, це хто власне почав питання "чухати", взгромоздивши курву в центрі міста? Питання суто риторичне...

господи, ну и дурак же вы :smilie2:

Гурвіц ваш дурень. Великий. Може колись до вас дійде, а може і ні, але цим "пам`ятником" він і прокладав шлях Костусєву з Трухановим, чи як там вашого нового мера звуть....

І не лише їм, а й тим, хто згорів (і хєр з ними!), у будинку профспілок. Тим, хто їм допомагав, забезпечував прикриття, хто зараз просто затихарився. Всі вони сидять в тіні того пам'ятника...

І так і є

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Як же Одеса дістала зі своєю любов`ю до узької бляді....

А Киев достал любовь до работорговца Хмельницкого. При все уважении outsider наша Одесская площадь это наше дело. Более чем уверена что только попробуйте тронуть это памятник и те кто пару месяцев назад гонял и жег по городу вату выйдут гонять тех кто тронет этот памятник.

Взагалі треба взяти в підпис. Щоб ніщо таке мерзенне не проходило повз увагу...
ЗИ. Не надумай терти рукописи, катюша, вони не горять...
« Останнє редагування: Липня 28, 2014, 10:52:15 10:52 від Вася Ем »

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Такий пiдхiд лише збiльшують кiлькiсть колорадiв. Якщо мiсцеве населення хоче мати памятники Катьцi чи Ленiну, де справа мiсцевого населення i мiсцевих властей. Українська армiя дуже правильно вчинила що перешкодила демонтажу Ленiна в Краматорську.

такий підхід не може збільшувати кількість колорадів а може лише їх виявити
людина не може виступати за збереження символу, якщо він їй байдужий,

називати пам'ятники інтер'єрами те саме, що називати подружню зраду логічним продовженням веселої вечірки   
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Це не має значення. Якщо мiсцеве населення хоче мати той пам'ятник то це їх право. Це справа мiсцевої громади. Бiльшiсть одеситiв проти знесення пам'ятника Катьцi.

Якщо львiвяни хочуть мати пам'ятник Бандерi, то це справа львiвян. Якщо одесити хочуть мати пам'ятник Катьцi, то це справа одеситiв.

Угу, треба поважати чужих тараканів.
З часом самі дозріють до розуміння того ким була та Катерина.
А на разі не треба щось нав'язувати.
Це ж ази, не треба зачипати різні несуттеві але чутливі для людей речі, але в той же час не можнавідступати ні на крок у речах принципових.
Тільки так можна відстояти ці принципові речі, таким чином що би люди з ними самі погодились і підтримували їх.
Пам'ятник Катерині це так, другорядні деталі.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Такий пiдхiд лише збiльшують кiлькiсть колорадiв. Якщо мiсцеве населення хоче мати памятники Катьцi чи Ленiну, де справа мiсцевого населення i мiсцевих властей. Українська армiя дуже правильно вчинила що перешкодила демонтажу Ленiна в Краматорську.

такий підхід не може збільшувати кількість колорадів а може лише їх виявити
людина не може виступати за збереження символу, якщо він їй байдужий,

називати пам'ятники інтер'єрами те саме, що називати подружню зраду логічним продовженням веселої вечірки

Катерина на відміну від леніна, це не принципово.
Що би легко знищити леніна, треба поступитись катериною.
Неможливо зробити все і одразу, а лише поступово і послідовно одне за одним.
Хто береться за все підряд і одночасно, в результаті незадтен робити нічого.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Якщо не принципово то чого її так наполегливо тулили і так уперто за неї чіпляються?
« Останнє редагування: Липня 28, 2014, 02:58:44 14:58 від outsider »