Автор Тема: А что бы Вы лично делали в такой ситуации? Про Крым.  (Прочитано 13671 раз)

0 Користувачів і 19 Гостей дивляться цю тему.

Чупс

  • Гість
Виправдань шукаєш?

і гілочку відповідну висрав

Ну треба завжити на те, що профілактик живе в Криму, якщо не помиляюся. Зрозуміти їх неважко. Я б не знаю що робив на його місці, це дуже сумна і складна ситуація.

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
Виправдань шукаєш?

і гілочку відповідну висрав

99% поступили бы так же, как профи
Думаю, нельзя его за это ругать

Він сміється і глузує ...

ні

п.с.
питання напрвді важливе
про роль 1 (окремо взятої) особи в історії

Offline Megan

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 268
для ВУКЕР

навіщо з палками?
невиличкий відсоток - це скільки? 1-2% від населення криму - це 20 тисяч чоловік, зброю можна достати, було б бажання.

 там російська армія, обстріляна і готова вбивати.

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2578
  • Стать: Чоловіча

Нельзя. Но у него какие-то необоснованные претензии к украине.

Так, все, заебало.

давайте ссылку на мои претензии или прекратите приписывать мне хуй знает что.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27365
для profilaktik

думаю спробував би разом з татарами взяти владу, хоча б в Симферополі

Хорошо.

Пусть у Вас в подчинении отряд из 6 тысяч человек - половина татар, половина остальных национальностей.

Можно по шагам - первое действие, второе действие...

Излишне оптимистично, минимум отбросить нолик, а потом можно еще на два поделить легко

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
100% Він махав прапорцем расєї ...а тепер бавиться на СУПі


Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
По криму - шикарна ситуація (зважаючи на ситуацію взагалі), не вбили не розбомбили. Витримає україна - повернуться, нікуди не дінуться. Хай не ниють.

Нє. Ну уявляєте ниття "зачєм сдалі брєстку крєпость, можна била", ага порахувати скільки дохуя радянських військ було - та дохуя чого "можна била", можна била "вайна на чужой территориії" - це не стикується з реальністю взагалі.

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2578
  • Стать: Чоловіча
100% Він махав прапорцем расєї ...а тепер бавиться на СУПі

Ватный Финли, давайте тогда отвечать за свои слова.

Прошу мое фото с флагом РФ или отныне и навеки Вы станете Ватным Финли - Пиздюком.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Жгі Парамоша. :smiley14:

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012

Нельзя. Но у него какие-то необоснованные претензии к украине.

Так, все, заебало.

давайте ссылку на мои претензии или прекратите приписывать мне хуй знает что.

Я з вами з толстолобіком сперечався в гілці по криму.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
для profilaktik

по кроках, що було зроблено в Тернополі

1. штурм міліції, прокуратури та СБУ - мета взяти зброю (в нас на той момент був підрозділ ПС озброєний легальними мисливськими стволами, десь 50 чоловік, можливо тому міліція майже не стріляла, так пару раз гумовими), 6 000 чоловік візьмуть і без зброї, почати з відділів державної охорони, там зброї достатньо
2. арешт (у Вашому випадку) міського голови, міської ради, депутатів ради Криму і виставлення озброєних постів на вїздах до міста
3. установка бетонних укріплень на блок постах навколо міста, створення автопатрулів
4. переговори з найблищою частино ЗСУ з вимого виділити людей і озброєння для спільного патрулювання і захисту міста (методи різні, від шанташу штурмом до арешту командирів і переговори з молодшими командирами)
5. вихід на Київ, отримати наказ для найблищих частин ЗСУ вийти на спільне патрулювання
6. Вимога до рядового складу міліції вийти на спільне патрулювання міста і постів.

навіть 10-15 міліціонерів у формі, а ще краще змішані з армійськими патрулі, швидко остудили б ситуацію

головний лозунг, ми господарі свого міста і нікому не дозволими влаштувати тут провокації

« Останнє редагування: Липня 28, 2014, 08:54:32 20:54 від Nik02121971 »

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
Главное, не слушать российское радио и ТВ, сопротивляться зомбированию,...беречь себя и своих близких, работать и надеяться на лучшее. Можно вырезать из газеты портрет упыря и гоблинов и тыкать им дули. Мне помогало.  :smilie1:

+++
= внутрішня еміграція

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Про, а ти мені дай відповідь краще: Готовий щоб україна вас визволила як зараз визволяє донбас - тобо з тими ж руйнуваннями і жертвами?

Вже раз надцятий запитую - немає відповідей від кримчаків.

зі: я ж кажу шикарна ситуація для криму.

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
3 варианта:

1) воевать и погибнуть
2) смириться
3) валить

2 самый реалистичный
Живу на севере юга Украины, когда начались разговоры об оккупации южных областей серьезно подумывал тикать на запад. Если бы не получилось, то п.2.  :smilie2:  возможно постарался бы партизанить, но по возможности. Огнестрел никогда даже в руках не держал. Но совершить диверсию смог бы, если бы не надеялся на скорое (год-два) возвращение.

Это называется "мечты, мечты"

Поверьте человеку который достаточно серьезно над этим думал.

1 - места передислокации и ее время ???
2 - ВВ и плилагающиеся средства ???
3 - навыки конспиративной работы ----
4 - соседи и знакомые (большинство) - заложат нех делать
и тд и тп так что не все так просто как в советских книжках про партизан
Ну я не имел ввиду диверсию против военных и не военными методами. Диверсию на каком либо предприятии или инженерном сооружении, в общем попытался бы осложнить жизнь оккупантам.
Ник зарезервирован

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
І паспорт візьме...і пенсію.

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
для profilaktik

по крока, що було зроблено в Тернополі

1. штурм міліції, прокуратури та СБУ - мета взяти зброю (в нас на той момент був підрозділ ПС озброєний легальними мисливськими стволами, десь 50 чоловік, можливо тому міліція майже не стріляла, так пару раз гумовими), 6 000 чоловік візьмуть і без зброї, почати з відділів державної охорони, там зброї достатньо
2. арешт (у Вашому випадку) міського голови, міської ради, депутатів ради Криму і виставлення озброєних постів на вїздах до міста
3. установка бетонних укріплень на блок постах навколо міста, створення автопатрулів
4. переговори з найблищою частино ЗСУ з вимого виділити людей і озброєння для спільного патрулювання і захисту міста (методи різні, від шанташу штурмом до арешту командирів і переговори з молодшими командирами)
5. вихід на Київ, отримати наказ для найблищих частин ЗСУ вийти на спільне патрулювання
6. Вимога до рядового складу міліції вийти на спільне патрулювання міста і постів.

навіть 10-15 міліціонерів у формі, а ще краще змішані з армійськими патрулі, швидко остудили б ситуацію

головний лозунг, ми господарі свого міста і нікому не дозволими влаштувати тут провокації
4. вимога до
Ну тогда бы было АТО со стороны Хуйлостана. С теми же, приблизительно последствиями как и для ЛНР и ДНР.
Ник зарезервирован

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27365
І паспорт візьме...і пенсію.

"Дядя Петя вы дурак?"

А что человеку делать если отказаться от пенсии , с голоду подыхать?
Украинскую пенсию с ежемесячными поездками в херсонскую область за три сотни тудысюды не предлагать

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27365
для profilaktik

по крока, що було зроблено в Тернополі

1. штурм міліції, прокуратури та СБУ - мета взяти зброю (в нас на той момент був підрозділ ПС озброєний легальними мисливськими стволами, десь 50 чоловік, можливо тому міліція майже не стріляла, так пару раз гумовими), 6 000 чоловік візьмуть і без зброї, почати з відділів державної охорони, там зброї достатньо
2. арешт (у Вашому випадку) міського голови, міської ради, депутатів ради Криму і виставлення озброєних постів на вїздах до міста
3. установка бетонних укріплень на блок постах навколо міста, створення автопатрулів
4. переговори з найблищою частино ЗСУ з вимого виділити людей і озброєння для спільного патрулювання і захисту міста (методи різні, від шанташу штурмом до арешту командирів і переговори з молодшими командирами)
5. вихід на Київ, отримати наказ для найблищих частин ЗСУ вийти на спільне патрулювання
6. Вимога до рядового складу міліції вийти на спільне патрулювання міста і постів.

навіть 10-15 міліціонерів у формі, а ще краще змішані з армійськими патрулі, швидко остудили б ситуацію

головний лозунг, ми господарі свого міста і нікому не дозволими влаштувати тут провокації
4. вимога до
Ну тогда бы было АТО со стороны Хуйлостана. С теми же, приблизительно последствиями как и для ЛНР и ДНР.

Не обращайте на Ника внимания.
Они нихрена не понимает и пишет разную юхню.

Скажу по этому поводу только то что если бы описаное им было хотя бы на долю реально проблемы Крыма не существовало бы в принципе

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
Шо опять про Крым? Бенефис Профилактика продолжается?
Мутит и мутит, и все про то, что сейчас не имеет никакого отношения к событим, от которых зависит быть Украине или не быть.
По недоумию? Неа. Преднамеренно, так задумано, а потому  :Ignor:

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
І паспорт візьме...і пенсію.

"Дядя Петя вы дурак?"

А что человеку делать если отказаться от пенсии , с голоду подыхать?
Украинскую пенсию с ежемесячными поездками в херсонскую область за три сотни тудысюды не предлагать

Ви теж з Криму?

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Шо опять про Крым? Бенефис Профилактика продолжается?
Мутит и мутит, и все про то, что сейчас не имеет никакого отношения к событим, от которых зависит быть Украине или не быть.
По недоумию? Неа. Преднамеренно, так задумано, а потому  :Ignor:


 :smiley24:

Offline Grizzly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1102
  • ИПАЛ Я ЭТУ КАРМУ
Профи, все, что ты можешь сделать сейчас  — это диверсионно-разъяснительно-агитационная работа.  Она будет иметь успех со временем, если действительно в Крыму уровень жизни большинства упадет и будет хуже, чем он был в составе Украины. Если ухудшения есть, то необходимо всего лишь с цифрами и аналитическими выкладками доводить до умов пострадавших крымчан причины ухудшения и объяснять, почему в Украине им было бы лучше. Для успеха конечно необходимо еще, чтоб в самой Украине за это время хотя бы не стало хуже! Со временем протестные настроения в Крыму возможно позволят вернуться Крыму в состав Украины.
Если же после аннексии в Крыму наступят покращення, то тогда вообще ничто не поможет. Тогда надо просто смириться и жить, радуясь покращенням.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14556
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.

ЗЫ. профи, цуко, овца умничающая и сомневающася

Вы, кстати, уже второй раз игнорируете мой вопрос относительно Ваших действий.

Что бы Вы сделали в такой ситуации?

читай архив, вата

я был 7 апреля в центре Николаева возле ольшанцев, когда ваши крымские уебаны приехали
11 колорадских мавп наши на больничку отправили
вот это и были мои действия
шониясна?  :consul
Mocsia delenda est

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27365
Профи, все, что ты можешь сделать сейчас  — это диверсионно-разъяснительно-агитационная работа.  Она будет иметь успех со временем, если действительно в Крыму уровень жизни большинства упадет и будет хуже, чем он был в составе Украины. Если ухудшения есть, то необходимо всего лишь с цифрами и аналитическими выкладками доводить до умов пострадавших крымчан причины ухудшения и объяснять, почему в Украине им было бы лучше. Для успеха конечно необходимо еще, чтоб в самой Украине за это время хотя бы не стало хуже! Со временем протестные настроения в Крыму возможно позволят вернуться Крыму в состав Украины.
Если же после аннексии в Крыму наступят покращення, то тогда вообще ничто не поможет. Тогда надо просто смириться и жить, радуясь покращенням.

Выделенное самое главное,, реформы, реформы, и еще раз реформы

Offline Sturmer14

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1258
27-го вже майже нічого не можна було зробити реального. Можна було тільки пропасти і потім появитися вбитим як той татарин, або опинитися на Лубянці як Сенцов.
 А щоб не сталося 27-ме, можна було зробити багато. Корисного та потрібного. Для себе.
Треба було всі ці роки гасити ватні прояви на корню. Збирати ядро однодумців, проукраїнського руху. Контактувати з патріотами всіх областей.
Не давати нагліти російській колоні. Одним словом Згуртовувати Громадськість, бо сам в полі не воїн.
Але цього теж не пороблено, бо там не було кому. Населення переважно з ватою в голові або кримінал. Тому сталося це все як об'єктивний наслідок діяльності одних і бездіяльності інших.

 Нема сенсу зараз нікого звинувачувати. Всім треба прояснити для себе : що ми хочемо ?
І тоді діяти. Скільки треба довго і наполегливо. А результат прийде неодмінно.

Профілактик тримайтеся і не падайте духом. Насправді нам всім пощастило жити в цей час. Народжується щось нове, чого не було. Це нове навіть відчутно в повітрі.
Я знаю точно, що український народ це велетенська сила, і ніяким хуйлам ми не по зубах.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
для Некто_2

яке АТО? їх пару раз міліція зупиняла, вони обїзд шукали. думаю далі Севастополя не вилізли б.

для div

я описав те, що ми зробили 19-20 в Тернополі.

мені поставили запитання, що робив би я, я відповів, мені поставили уточнюючу умову 6000 чоловік. я б діяв так, а що б було? не знаю, думаю не ризикнули б москалі починати війну, це не АТО на своїй території, це збройна агресія.

Нагадую, що в той момент не було ще референдуму і іншої фігні. А 6000 озброєних і достатньо рішучих чоловік - це сила. Якщо татари б підтримали (хоча б мирними акціями) нічого б не було.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
З урахуванням нинішніх масових смертей українців в боях за Україну ...чесно і щиро раджу Вам заткнутися Дорогі мої  кримчани.
Бо Ви навіть не спромоглися хоча б з рогатки стрельнути по акупантах.

Offline Grizzly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1102
  • ИПАЛ Я ЭТУ КАРМУ
Профи, все, что ты можешь сделать сейчас  — это диверсионно-разъяснительно-агитационная работа.  Она будет иметь успех со временем, если действительно в Крыму уровень жизни большинства упадет и будет хуже, чем он был в составе Украины. Если ухудшения есть, то необходимо всего лишь с цифрами и аналитическими выкладками доводить до умов пострадавших крымчан причины ухудшения и объяснять, почему в Украине им было бы лучше. Для успеха конечно необходимо еще, чтоб в самой Украине за это время хотя бы не стало хуже! Со временем протестные настроения в Крыму возможно позволят вернуться Крыму в состав Украины.
Если же после аннексии в Крыму наступят покращення, то тогда вообще ничто не поможет. Тогда надо просто смириться и жить, радуясь покращенням.

Выделенное самое главное,, реформы, реформы, и еще раз реформы

+100500 наши успехи в экономике — это наше единственное оружие по возврату Крыма. Воевать обычным оружием за Крым никто не будет.

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2578
  • Стать: Чоловіча
Про, а ти мені дай відповідь краще: Готовий щоб україна вас визволила як зараз визволяє донбас - тобо з тими ж руйнуваннями і жертвами?

Вже раз надцятий запитую - немає відповідей від кримчаків.

зі: я ж кажу шикарна ситуація для криму.

Да, я ничего не имею против такого варианта. Уже свыкся с мыслью, что так и будет.

Но тут есть даже более коварный вопрос - а готов ли я лично убивать своих бывших друзей, родственников и знакомых, которые решат принять сторону России с оружием?

Ответа на этот вопрос я не знаю.

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2578
  • Стать: Чоловіча

шониясна?  :consul

Что бы Вы делали в Крыму в ситуации, которую я описал?

Вы можете ответить на прямой вопрос или так и будете скакать по оврагам?