Автор Тема: військові з 72 і 79 бригад вийдуть на вулиці Києва UPDATE  (Прочитано 3453 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
30 липня, 12:00 год дня, урядовий квартал (ВР України, АП України, Кабмін) військові з 72 і 79 аеромобільних бригад та їхні батьки вийдуть на вулиці Києва щоб проголосити вотум недовіри "новій владі" а також зробити все можливе щоб витягнути своїх побратимів які й досі залишаються в облаві терористів-сепаратистів.

Выйдут пизды получить? 

Вот и правильно.

Нехрен ходить по Киеву, когда на Востоке война.

 От кого?

Да вот хоть от меня. через 50 минут  :smiley24:
Contra Spem Spero

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
А что не так? Потребуют подкрепления или отвода.

а те що іноді ТРЕБА ВМИРАТИ до них не доходить?

а ви теж готові вмирати?

кожен, хто щиро співав "душу й тіло ми положим" готовий.

за компом в офісі?

тут не місце грає роль, а щирість.

знаю багатьох, що перед новим роком їхали на майдан - бо там такий дух, така атмосфера!

а в січні казали - та куда їхати, та наразі не на часі.

так що не місце визначає.

100% так
Contra Spem Spero

Offline GUGA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 548
а пішли б вони на хуй зі своєю недовірою

 :smiley24:
прослуживши 20 років у наших ЗСУ - і знаючи наших "полководців" в "лице" я б не був таким категоричним..... - немає бажання але про тупість, всяких товкачів по службі (система така що віськовим начальником грамотний офіцер без якихось "протеже" і т.д. просто не може стати..) и долбоебизм - можна книжку писати..., тому зараз - всі вищі командири - це перш за все як мінімум - не компетентні... а іншими словами - просто долбойоби, як вспомню підсумкові перевірки (2 рази на рік) - це просто пиздець...... бірки, порядок, територія, конспекти..... - тому і уволився як тільки 20 років вислужив - то не армія а просто маразм.... (2010 рік).

Offline Тризуб_Володимира

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 725
а пішли б вони на хуй зі своєю недовірою

 :smiley24:
прослуживши 20 років у наших ЗСУ - і знаючи наших "полководців" в "лице" я б не був таким категоричним..... - немає бажання але про тупість, всяких товкачів по службі (система така що віськовим начальником грамотний офіцер без якихось "протеже" і т.д. просто не може стати..) и долбоебизм - можна книжку писати..., тому зараз - всі вищі командири - це перш за все як мінімум - не компетентні... а іншими словами - просто долбойоби, як вспомню підсумкові перевірки (2 рази на рік) - це просто пиздець...... бірки, порядок, територія, конспекти..... - тому і уволився як тільки 20 років вислужив - то не армія а просто маразм.... (2010 рік).

ви - RSP?

Offline GUGA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 548
Код: [Select]
ви - RSP?не зрозумів..

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
а пішли б вони на хуй зі своєю недовірою

 :smiley24:
прослуживши 20 років у наших ЗСУ - і знаючи наших "полководців" в "лице" я б не був таким категоричним..... - немає бажання але про тупість, всяких товкачів по службі (система така що віськовим начальником грамотний офіцер без якихось "протеже" і т.д. просто не може стати..) и долбоебизм - можна книжку писати..., тому зараз - всі вищі командири - це перш за все як мінімум - не компетентні... а іншими словами - просто долбойоби, як вспомню підсумкові перевірки (2 рази на рік) - це просто пиздець...... бірки, порядок, територія, конспекти..... - тому і уволився як тільки 20 років вислужив - то не армія а просто маразм.... (2010 рік).


Рядовые лучше, по вашему???

Не меньшие гандоны, чем командиры, уж поверьте...

И мародерство, и поголовное пьянство - нормальные явления в зоне АТО с нашей стороны.

Именно среди рядового состава... 
Contra Spem Spero

Offline GUGA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 548
а пішли б вони на хуй зі своєю недовірою

 :smiley24:
прослуживши 20 років у наших ЗСУ - і знаючи наших "полководців" в "лице" я б не був таким категоричним..... - немає бажання але про тупість, всяких товкачів по службі (система така що віськовим начальником грамотний офіцер без якихось "протеже" і т.д. просто не може стати..) и долбоебизм - можна книжку писати..., тому зараз - всі вищі командири - це перш за все як мінімум - не компетентні... а іншими словами - просто долбойоби, як вспомню підсумкові перевірки (2 рази на рік) - це просто пиздець...... бірки, порядок, територія, конспекти..... - тому і уволився як тільки 20 років вислужив - то не армія а просто маразм.... (2010 рік).


Рядовые лучше, по вашему???

Не меньшие гандоны, чем командиры, уж поверьте...

И мародерство, и поголовное пьянство - нормальные явления в зоне АТО с нашей стороны.

Именно среди рядового состава... 
скажу так: все залежить від командира підрозділу, якщо від грамотний має авторитет у підлеглих , його поважають - буде порядок і толк, будуть виконуватись накази і т.д., тому це я рахую зараз найважливіше і якраз з цим великі проблеми..

Offline гипофиз

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1654
Ну наконец-то!!!!!!!!!!!!!!!  :hot: :hot:Пацаны, я говорил Майдан нужно заканчивать. Слава Богу подтягиваются те, кто реально может это сделать! Готов поддержать их. А вы просто быстро забыли что вытворял Турчинов с Аваковым в Крыму. А эти кремлевские шавки занимают высшие посты в воюющем государстве.
Пацаны, у вас есть что нибудь в башке????