Автор Тема: Росія планувала збити літак "Аерофлоту" для виправдання вторгнення в Україну-СБУ  (Прочитано 5062 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
В СБУ заявляють, що Росія планувала збити літак "Аерофлоту" для виправдання вторгнення в Україну.

Про це на прес-конференції у четвер повідомив глава СБУ Валентин Наливайченко.

За його словами, літак слідував ти же коридором приблизно в той же час що й малазійський Боїнг, це був рейс АФЛ-2074 за маршрутом Москва - Ларнака. Саме для цього, за словами Наливайченка, до України був доправлений комплекс "Бук", керований російським екіпажем.

Далі буде...

Українська правда
http://www.pravda.com.ua/news/2014/08/7/7034198/

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
 :gigi: класний тролінг від СБУ  :smiley24:
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
СБУ не організація для тролінга. Такі заяви прийнято підтверджувати документами і фактами. Якщо Наливайченко зважився таке заявити фактура мусить бути убивча.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
СБУ не організація для тролінга. Такі заяви прийнято підтверджувати документами і фактами. Якщо Наливайченко зважився таке заявити фактура мусить бути убивча.

ну достатньо вбивчості рівня хуйлостану

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4022
хорошая версия

главная правдоподобная...

хуйлу не впервой своих мочить чтобы войну объявлять
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Алєх

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 404
Я от лише не доганяю, нафіга сепарам той АФЛ збивати?

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
а вообще это настолько в стиле ВВХ, что я верю даже без карт.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Алєх

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 404
Я от лише не доганяю, нафіга сепарам той АФЛ збивати?
Фсьо. поняв.

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
Летайте самолётами Аэрофлота !  :smilie5:

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
СБУ не організація для тролінга. Такі заяви прийнято підтверджувати документами і фактами. Якщо Наливайченко зважився таке заявити фактура мусить бути убивча.

З якого дива, не для тролінга,
тролінг невід'ємна частина роботи таких відомств.
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Якась дурня. Принаймі в плані прив`язки до того "БУК"-а, що збив малайця. Рейс "Аерофлота" з Москви на Кіпр мав летіти із сходу на захід, в той час як малайський лайнер летів із заходу на схід. Вже ніби вияснили, що "БУК" має власну антену з досить вузькою діаграмою направленості, тому переплутати літак, що летів з східного боку горизонту з літаком, що летів з протилежного боку просто технічно складно - вже не кажучи про банальну логіку.

Наливайченко треба або наводити абсолютно непереможні докази своїх слів - або меньше язиком плескати, бо кожен такий "кривий вброс" робить СБУ посміховиськом.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
СБУ не організація для тролінга. Такі заяви прийнято підтверджувати документами і фактами. Якщо Наливайченко зважився таке заявити фактура мусить бути убивча.

З якого дива, не для тролінга,
тролінг невід'ємна частина роботи таких відомств.

Ні. Голова СБУ це не троль. Це відповідальна посадова особа.

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
мабуть мають якісь перехоплені записи чи шо

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
СБУ не організація для тролінга. Такі заяви прийнято підтверджувати документами і фактами. Якщо Наливайченко зважився таке заявити фактура мусить бути убивча.
Скорее всего кого-то взяли в плен кто был в курсах.Зря бы не трепался
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline ВотИМйух

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 212
Этот комплекс, по словам Наливайченко, должен был быть установлен в населенном пункте Первомайское в 20 км к западу от Донецка но "из-за того, что специалисты были не местные", они перепутали дислокацию и перегнали "Бук" в населенный пункт с таким же названием, который расположен в северо-востоке от Донецка.

Вы видите на карте области Пеовомайск на северо - востоке от Донецка? На западе от Донецка вижу... У кого хватило бы ума одно название давать населенным пунктам в одной рбласти?
- Я не панимаю па-украински.
- Тож "пiшовнахуй" ти теж не розумiеш?

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
мабуть мають якісь перехоплені записи чи шо

Останнім часом до тих їхніх "перехоплених записів" теж купа питань - точніше, до їхньої кількості. Таке враження, що усі російські агенти спілкуються з кураторами у Москві по відкритим лініям використовуючи звичайні мобільники і не чули про закриті канали зв"язку ;).

Хіба що американці поставили нам потужні дешифруючі комп"ютери, але це виглядає ще більшою фантастикою. Або наші отримують "розшифровки" від американського АНБ і лише озвучують результати, роблячи вигляд, що то наші перехопили.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
СБУ не організація для тролінга. Такі заяви прийнято підтверджувати документами і фактами. Якщо Наливайченко зважився таке заявити фактура мусить бути убивча.
З якого дива, не для тролінга,
тролінг невід'ємна частина роботи таких відомств.
Ні. Голова СБУ це не троль. Це відповідальна посадова особа.

Правильно. Тому за тролінг теж відповідає він. Ну не лейтенант же ж його буде озвучувати.
Та й все одно у нього потім перепитувати будуть.
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
мабуть мають якісь перехоплені записи чи шо


Хіба що американці поставили нам потужні дешифруючі комп"ютери, але це виглядає ще більшою фантастикою. Або наші отримують "розшифровки" від американського АНБ і лише озвучують результати, роблячи вигляд, що то наші перехопили.

Це моя версія. Думаю без американських спецзасобів не обійшлося.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
мабуть мають якісь перехоплені записи чи шо


Хіба що американці поставили нам потужні дешифруючі комп"ютери, але це виглядає ще більшою фантастикою. Або наші отримують "розшифровки" від американського АНБ і лише озвучують результати, роблячи вигляд, що то наші перехопили.

Це моя версія. Думаю без американських спецзасобів не обійшлося.
Смелее надо быть, думаю, что и время выступления и его краткое содержание тоже не у Наливайченка в голове родилось. :smilie5:
Батя, мы стараемся ...

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Этот комплекс, по словам Наливайченко, должен был быть установлен в населенном пункте Первомайское в 20 км к западу от Донецка но "из-за того, что специалисты были не местные", они перепутали дислокацию и перегнали "Бук" в населенный пункт с таким же названием, который расположен в северо-востоке от Донецка.

Вы видите на карте области Пеовомайск на северо - востоке от Донецка? На западе от Донецка вижу... У кого хватило бы ума одно название давать населенным пунктам в одной рбласти?


Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
мабуть мають якісь перехоплені записи чи шо


Хіба що американці поставили нам потужні дешифруючі комп"ютери, але це виглядає ще більшою фантастикою. Або наші отримують "розшифровки" від американського АНБ і лише озвучують результати, роблячи вигляд, що то наші перехопили.

Це моя версія. Думаю без американських спецзасобів не обійшлося.
Смелее надо быть, думаю, что и время выступления и его краткое содержание тоже не у Наливайченка в голове родилось. :smilie5:

Можливо. Прямих доказів нема, але з огляду на те як раптом ефективно запрацювала СБУ приходять в голову і такі думки.

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Росія планувала збити літак "Аерофлоту" для
« Reply #22 : Серпня 07, 2014, 03:24:47 15:24 »
Этот комплекс, по словам Наливайченко, должен был быть установлен в населенном пункте Первомайское в 20 км к западу от Донецка но "из-за того, что специалисты были не местные", они перепутали дислокацию и перегнали "Бук" в населенный пункт с таким же названием, который расположен в северо-востоке от Донецка.

Вы видите на карте области Пеовомайск на северо - востоке от Донецка? На западе от Донецка вижу... У кого хватило бы ума одно название давать населенным пунктам в одной рбласти?



там ше перед Песками є ше одне Певрмайське, і воно як раз західніше від Донецька... шось ви не то намалювали, до нього явно не 20 км ))

а ось до цього - село Первомайское, Ясиноватский район, Донецкая область, Украина десь так і буде
« Останнє редагування: Серпня 07, 2014, 03:29:34 15:29 від DFMB »

Offline Lazy

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 596
СБУ не організація для тролінга. Такі заяви прийнято підтверджувати документами і фактами. Якщо Наливайченко зважився таке заявити фактура мусить бути убивча.

Москва - Ларнака по тому же коридору? А на карту глянуть? Бред из той же серии, что самолет Путина над Донбассом.

Похоже, киселевщина заразна. СБУ ее подцепила.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26915
Этих первомайсков хоть жопой жуй, помоему даже в Крыма пара естьг

Offline Igor

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 487
  • бЄндерівець
Мені здавалося, що аерофлот взагалі не літав над Україною після 16 марта.
Зараз вже не має можливості глянути на flightradar, де був той SU2074 17-го.
"DOUBLETHINK means the power of holding two contradictory beliefs in one’s mind simultaneously, and accepting both of them."

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26915
Мені здавалося, що аерофлот взагалі не літав над Україною після 16 марта.
Зараз вже не має можливості глянути на flightradar, де був той SU2074 17-го.

Крымские рейсы не летали, остальные как обычно

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Интересно к какому Первомайску рейс Аэрофлота ближе?Эх,нужно тех кто в флайтрадаре шарит.Есть там архив или нет?
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Росія планувала збити літак "Аерофлоту"
« Reply #28 : Серпня 07, 2014, 03:35:42 15:35 »
Интересно к какому Первомайску рейс Аэрофлота ближе?Эх,нужно тех кто в флайтрадаре шарит.Есть там архив или нет?

ну в повідомлені ж чітко сказано, що західніше Донецька 20 км від нього, під це підпадає цей Первомайское



а притарабанили вон його до того шо під Сніжним виходить



той шо справа внизу

+ відео де той бук плентався, всі заголовки на тубі мають ТОРЕЗ
« Останнє редагування: Серпня 07, 2014, 03:39:24 15:39 від DFMB »

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
СБУ не організація для тролінга. Такі заяви прийнято підтверджувати документами і фактами. Якщо Наливайченко зважився таке заявити фактура мусить бути убивча.

Москва - Ларнака по тому же коридору? А на карту глянуть? Бред из той же серии, что самолет Путина над Донбассом.

Похоже, киселевщина заразна. СБУ ее подцепила.

Ну знаєш. Ти ж зараз прямим текстом звинуватив Наливайченка в брехні, потрібний аргумент серйозніший ніж "глянь на карту".