Автор Тема: "У Донбас я не повернусь“ - відверто  (Прочитано 3789 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46475
  • Never give in!
"У Донбас я не повернусь“ - відверто
« : Серпня 07, 2014, 09:45:21 21:45 »
Я, думаю, що подібний досвід не обмежується лише Донбасом, на жаль...  :smilie2:

Я належу до категорії людей, яких в Україні не надто люблять. До біженців, а точніше – переселенців із зони АТО. Для мене обставини склалися краще, ніж для багатьох: я не утікав з-під обстрілу, не був у заручниках, не чекав тижнями «зеленого коридору». Одного дня я просто плюнув на все, прихопив ноутбук і поїхав до міста, в якому раніше ніколи не бував. Тепер я живу і працюю в одному з райцентрів Київщини і твердо знаю: у Донбас я вже ніколи не повернусь.

Кажуть, батьківщину не обирають, в тому числі – малу. Але, як більшість моїх колишніх земляків, я не надто сентиментальний. На Київщині я досі почуваюся гостем, однак нарікати нема на що. Мабуть, саме так почувається безпритульний у нормальній прийомній родині. Батьки, звісно, не рідні, зате не доводиться битися з бомжами за склотару і право спати на теплотрасі. До відсутності комендантської години я звик за тиждень, а до вільного пересування містом – за два.

Люди утікали з Донбасу завжди. Чимало моїх друзів свого часу переїхали до Києва, Харкова, Дніпропетровська і далі. А я тримався до останнього і щиро намагався любити Донбас. У розмовах зі своїми я його завжди лаяв, але перед чужими – завжди захищав. Місцевий шахтарсько-пацанський гонор, тугу за «совком» та кримінальну романтику Дикого Поля я сприймав з усмішкою. Такі вже тут люди, що ти їм зробиш? Але цього разу Донбас перейшов межу: «Русская вєсна» стала моєю особистою точкою неповернення.

Все найгірше, що було в наших краях, сплило назовні. Голос порядних, притомних громадян заглушило ревище натовпу погромників: «Ра-сі-я! Ра-сі-я!!» Зрада місцевої влади і ментів не здивувала – іншого від регіоналів та їхніх поплічників годі було чекати. Однак звичайні люди впали в безумство настільки легко і масово, що я перестав впізнавати Донбас. Коли вони тужили за Брєжнєвим і лаяли «помаранчевих», це були мої земляки – смішні, злі, дещо недолугі, але все ж таки рідні. Але коли мої сусіди стали вітати терористичну диктатуру і радіти убивству співгромадян, я засумнівався, чи це ті самі люди, яких я знаю з дитинства.

Через це до інших переселенців – своїх «братів по нещастю» – я ставлюся з пересторогою. Звісно, мені неприємно, коли моїм друзям відмовляють у працевлаштуванні просто через донбаську прописку. Вони на таке ставлення не заслуговують. Але, каюся, на місті тих працедавців я і сам би ставився до переселенців не менш підозріло. Звідки я знаю, чи не цей бідака-біженець штурмував ОДА і радісно топтав український прапор? Тому, хто бачив цей шабаш на власні очі, милосердя дається важче.

Ще більш неприємно дізнаватися про випадки, коли біженці з Донбасу поводяться, як свині. Людям у скрутних умовах можна пробачити нахабство, часто продиктоване відчаєм і бажанням вижити. Але якщо вони вивішують російські прапори і продовжують своє «ватне» біснування, виправдань їм нема. Саме через них мені довелося покинути місто, в якому я народився, і тепер мушу починати своє життя практично з нуля. І тепер вони повзуть слідом...

Справа, звісно, не у зірваному прапорі (повторюся, я не сентиментальний). Однак за подібними жестами віднедавна стоять цілком конкретні наміри, передусім – намір убивати. Коли 2004-го місцеві «ватнікі» сходили піною, закликаючи розчавити Майдан танками, це було огидно, але терпимо. Навіть коли цьогоріч взимку вони співали осанну «героїчному» «Беркуту», це можна було списати на тимчасове запаморочення, істерику. Зрештою, то були просто слова – жорстокі, але просто слова.

Але навесні за словами пішли справи: розпороті животи політичних опонентів, полювання за головами, репресії. Здебільшого цим займалися професійні кілери з російськими паспортами, однак чимало місцевих мешканців схвалювали і підтримували безчинства. Більшість моїх друзів покинули Донбас задовго до початку бойових дій у їхніх містах, і половина з них – рятуючи власне життя від терористичного «правосуддя». Жити поруч зі своїми потенційними вбивцями чи їхніми прихильниками – сумнівне задоволення, навіть якщо таких – лише один з десятьох.

Тому стосовно Донбасу я – сепаратист. Не зазіхаючи на соборність, я відсепарувався від малої батьківщини в індивідуальному порядку. Бо дістали. Знаю, зараз там лишилося чимало хороших людей, і ще більше їх повернеться додому після війни. Саме вони підніматимуть Донбас з руїн – за це їм честь і хвала. Але з мене вже досить. Я не покладаю великих надій на перемогу АТО. Знищити терористів – свята справа, і вона, безсумнівно, буде виконана, але на перевиховання місцевого населення підуть у кращому випадку десятиліття.

Кажуть, що війна посприяла пробуженню національної свідомості на Сході. Почасти це справді так: деякі мої земляки, зіткнувшись з бандитами Новоросії, стали щирими бандерівцями. Однак поряд із цим сталася фактична деукраїнізація Донбасу. Тисячі проукраїнськи налаштованих громадян, особливо з числа громадських активістів та інтелігенції, покинули свої домівки. Не факт, що всі вони повернуться назад, бо лишитися жити у світоглядно близькому середовищі – неабияка спокуса.

Краще працювати офіціантом у Львові, ніж викладачем у Донецьку – каже мій приятель, і я з ним згоден. Мабуть, подібним чином міркували євреї, які після розпаду СРСР стали масово виїздити до Ізраїлю. Тут у них були свої затишні анклави і насиджені поколіннями місця, а там – на відстані півсвіту – ризик, невизначеність, фактично terra incognita, де ніхто тобі не гарантує успіху. Але там жили свої.

На жаль, двадцять років халтурної українізації так і не навернули Донбас. Ті, хто ідентифікує себе з Україною, були змушені вести майже сектантський спосіб життя, замикаючись у вузькому колі однодумців. За межами цих кіл – парафії, громадської організації, тусівки – ми зіштовхувалися у кращому разі з поблажливим нерозумінням, а віднедавна – з прямою загрозою життю. Можливо, після війни за українізацію Донбасу візьмуться всерйоз. Принаймні у це хочеться вірити. Але це вже буде без мене, вибачайте.

http://zaxid.net/news/showNews.do?u_donbas_ya_ne_povernus&objectId=1317931&utm_source=zaxid.net&utm_medium=twitter&utm_campaign=Feed%3A+zaxid%2FtopNews+%28Zadix.Net+-+%D0%A2%D0%9E%D0%9F-%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8%29
« Останнє редагування: Серпня 07, 2014, 09:48:16 21:48 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Л.Одеська

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1929
Re: "У Донбас я не повернусь“ - відверто
« Reply #1 : Серпня 07, 2014, 09:50:34 21:50 »
З таким знанням мови донбасянін?  :smilie10:
А жизнь остается прекрасной всегда....

(Леонид Утёсов)

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: "У Донбас я не повернусь“ - відверто
« Reply #2 : Серпня 07, 2014, 10:01:15 22:01 »
все вірно, більшість не збирається повертатися, я в лютому вирішив, що не хочу дихати одним повітрям з ватою.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: "У Донбас я не повернусь“ - відверто
« Reply #3 : Серпня 07, 2014, 10:04:31 22:04 »
З таким знанням мови донбасянін?  :smilie10:

мені у львівському селі 2002 року, коли бухали, пропонували відокремити галичину, тобто не помітили що я не місцевий.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46475
  • Never give in!
Re: "У Донбас я не повернусь“ - відверто
« Reply #4 : Серпня 07, 2014, 10:09:17 22:09 »
З таким знанням мови донбасянін?  :smilie10:

А чому б і ні?
Нормальний освічений українець.
Що вас дивує? Що людина не впала до рівня дурнуватої юрби?
If you are going through hell, keep going.

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: "У Донбас я не повернусь“ - відверто
« Reply #5 : Серпня 07, 2014, 10:10:20 22:10 »
З таким знанням мови донбасянін?  :smilie10:
Ну, по-перше видно, що це не типовий донбасянин. А по-друге, наприклад, в минулому чи позаминулому році конкурс з української мови серед школярів виграла дівчина з Криму. Так що все можливо...
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Л.Одеська

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1929
Re: "У Донбас я не повернусь“ - відверто
« Reply #6 : Серпня 07, 2014, 10:12:51 22:12 »
Я никуда не перееду, моя миссия здесь- будем ватников выдавливать потихоньку :Prapor2:
А жизнь остается прекрасной всегда....

(Леонид Утёсов)

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: "У Донбас я не повернусь“ - відверто
« Reply #7 : Серпня 07, 2014, 10:14:22 22:14 »
Я никуда не перееду, моя миссия здесь- будем ватников выдавливать потихоньку :Prapor2:

ну я видавлював з 1999 року в Донецьку.  багато проукраїнських активістів просто втомилися не жити, а боротися.
правда прийде нова хвиля...
« Останнє редагування: Серпня 07, 2014, 10:37:49 22:37 від bugaga »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: "У Донбас я не повернусь“ - відверто
« Reply #8 : Серпня 07, 2014, 10:28:53 22:28 »
З таким знанням мови донбасянін?  :smilie10:

Так у нас серед фупчиків-супчиків таких повно - Донецький Вася, Донецька комашка, stargooner, bugaga, качмар.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: "У Донбас я не повернусь“ - відверто
« Reply #9 : Серпня 08, 2014, 12:13:30 00:13 »
Тяжело там еще будет. Очень тяжело...
Слишком много людей не признают свои ошибки, а наоборот считают себя зазря обиженными ни за что.
В лучшем случае - "нас просто обманули".

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: "У Донбас я не повернусь“ - відверто
« Reply #10 : Серпня 08, 2014, 12:22:35 00:22 »
Тяжело там еще будет. Очень тяжело...
Слишком много людей не признают свои ошибки, а наоборот считают себя зазря обиженными ни за что.
В лучшем случае - "нас просто обманули".


це можна було б вирішити масованою проукраїнською ТБ пропагандою, лістовочкі, хуйовочкі і різна місцева самодіяльність - це лише додаток.

замість російських серіалів - "донецький час". кожень день. по всім каналам.

розказувати що такоє хорошо і шо такоє плохо.
розказувати, що русскій мір це фашизм, а проти фашизму нашидідивоєвалі.
що різати людей на площі Леніна за українську символіку це погано.
що кричати роіся роіся - це погано і призводить до біди
розазуати що україна годує донбас а не навпаки
а в ночному ефірі тьолки в купальниках теж нехай проводять політформацію.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: "У Донбас я не повернусь“ - відверто
« Reply #11 : Серпня 08, 2014, 12:27:22 00:27 »
Тяжело там еще будет. Очень тяжело...
Слишком много людей не признают свои ошибки, а наоборот считают себя зазря обиженными ни за что.
В лучшем случае - "нас просто обманули".


це можна було б вирішити масованою проукраїнською ТБ пропагандою, лістовочкі, хуйовочкі і різна місцева самодіяльність - це лише додаток.

замість російських серіалів - "донецький час". кожень день. по всім каналам.

розказувати що такоє хорошо і шо такоє плохо.
розказувати, що русскій мір це фашизм, а проти фашизму нашидідивоєвалі.
що різати людей на площі Леніна за українську символіку це погано.
що кричати роіся роіся - це погано і призводить до біди
розазуати що україна годує донбас а не навпаки
а в ночному ефірі тьолки в купальниках теж нехай проводять політформацію.

Вы всё правильно говорите, подписываюсь под каждым Вашим словом.
Но есть одно но. Те самые люди которые после кончины совка говорили "нас просто обманули", голосовали потом за Януковича, и теперь опять говорят "нас обманули" и воспевают Путина. Это какая-то бесконечная история с бесконечными "нас обманули".

Offline Luche

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 75
Re: "У Донбас я не повернусь“ - відверто
« Reply #12 : Серпня 08, 2014, 01:29:33 01:29 »
З таким знанням мови донбасянін?  :smilie10:
Моя знайома луганчанка - знавець української україномовної літератури, сучасної та радянської, може годинами з захватом про це розповідати, українська в неї краща, ніж у мене.
Зовсім вже міфологізували той Донбасс, капець.

Offline Luche

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 75
Re: "У Донбас я не повернусь“ - відверто
« Reply #13 : Серпня 08, 2014, 01:36:45 01:36 »
Тяжело там еще будет. Очень тяжело...
Слишком много людей не признают свои ошибки, а наоборот считают себя зазря обиженными ни за что.
В лучшем случае - "нас просто обманули".


це можна було б вирішити масованою проукраїнською ТБ пропагандою, лістовочкі, хуйовочкі і різна місцева самодіяльність - це лише додаток.

замість російських серіалів - "донецький час". кожень день. по всім каналам.

розказувати що такоє хорошо і шо такоє плохо.
розказувати, що русскій мір це фашизм, а проти фашизму нашидідивоєвалі.
що різати людей на площі Леніна за українську символіку це погано.
що кричати роіся роіся - це погано і призводить до біди
розазуати що україна годує донбас а не навпаки
а в ночному ефірі тьолки в купальниках теж нехай проводять політформацію.

Замість російських серіалів - українські.
Про героічних добровольців-ідеалістів-ментів, які вирішили, що вони створять нову міліцію, а тут друг старий - злочинець або сепар, стара номенклатура давить, інші менти бариги, але є старий такий мент, радянської закалки, такий, що розчарувався, а ось тут молодий, зелений ідеаліст, розчарування поступово спадає, треба навчити молодого дурника мєнтовській правильній науці, вордолженсідетьвтюрмє, напарники, йо, та ще собаку їм, вівчарку, і бабку-провидицю у село, щоб таємниці та мііістика, і загублена любов ше зі школи, і інший треш, який люблять робітники та жіночки під 50, але проукраїнський та про необхідність чесності, самоорганізації та реформ.
« Останнє редагування: Серпня 08, 2014, 01:39:06 01:39 від Luche »

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: "У Донбас я не повернусь“ - відверто
« Reply #14 : Серпня 08, 2014, 01:38:11 01:38 »
Моя знайома луганчанка - знавець української україномовної літератури, сучасної та радянської, може годинами з захватом про це розповідати, українська в неї краща, ніж у мене.
Зовсім вже міфологізували той Донбасс, капець.
мені казали що в донецькій область укрсучліт продається більше ніж на галичині.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Luche

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 75
Re: "У Донбас я не повернусь“ - відверто
« Reply #15 : Серпня 08, 2014, 01:43:05 01:43 »
Моя знайома луганчанка - знавець української україномовної літератури, сучасної та радянської, може годинами з захватом про це розповідати, українська в неї краща, ніж у мене.
Зовсім вже міфологізували той Донбасс, капець.
мені казали що в донецькій область укрсучліт продається більше ніж на галичині.

я продаю через інтернет старі дитячі книжки, то україномовні на сході та півдні купують принаймні не гірше, ніж у якомусь львові

взагалі немає жодних мовних вподобань за регіонами, немає такого, щоб на заході купляли передусім україномовне, на сході передусім російськомовне, якось все підряд усюди беруть
тому я більшість розмов за мову сприймаю досить скептично

Offline elko

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1493
Re: "У Донбас я не повернусь“ - відверто
« Reply #16 : Серпня 08, 2014, 02:46:24 02:46 »
ненавидят они там Украину и ничего не сделаешь.

Offline elko

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1493
Re: "У Донбас я не повернусь“ - відверто
« Reply #17 : Серпня 08, 2014, 02:47:34 02:47 »
Моя знайома луганчанка - знавець української україномовної літератури, сучасної та радянської, може годинами з захватом про це розповідати, українська в неї краща, ніж у мене.
Зовсім вже міфологізували той Донбасс, капець.
мені казали що в донецькій область укрсучліт продається більше ніж на галичині.

я продаю через інтернет старі дитячі книжки, то україномовні на сході та півдні купують принаймні не гірше, ніж у якомусь львові

взагалі немає жодних мовних вподобань за регіонами, немає такого, щоб на заході купляли передусім україномовне, на сході передусім російськомовне, якось все підряд усюди беруть
тому я більшість розмов за мову сприймаю досить скептично

Продаете? А я отдаю в детдома. Бесплатно.И игрушки тоже.

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Re: "У Донбас я не повернусь“ - відверто
« Reply #18 : Серпня 08, 2014, 06:28:32 06:28 »
Тяжело там еще будет. Очень тяжело...
Слишком много людей не признают свои ошибки, а наоборот считают себя зазря обиженными ни за что.
В лучшем случае - "нас просто обманули".


це можна було б вирішити масованою проукраїнською ТБ пропагандою, лістовочкі, хуйовочкі і різна місцева самодіяльність - це лише додаток.

замість російських серіалів - "донецький час". кожень день. по всім каналам.

розказувати що такоє хорошо і шо такоє плохо.
розказувати, що русскій мір це фашизм, а проти фашизму нашидідивоєвалі.
що різати людей на площі Леніна за українську символіку це погано.
що кричати роіся роіся - це погано і призводить до біди
розазуати що україна годує донбас а не навпаки
а в ночному ефірі тьолки в купальниках теж нехай проводять політформацію.

Замість російських серіалів - українські.
Про героічних добровольців-ідеалістів-ментів, які вирішили, що вони створять нову міліцію, а тут друг старий - злочинець або сепар, стара номенклатура давить, інші менти бариги, але є старий такий мент, радянської закалки, такий, що розчарувався, а ось тут молодий, зелений ідеаліст, розчарування поступово спадає, треба навчити молодого дурника мєнтовській правильній науці, вордолженсідетьвтюрмє, напарники, йо, та ще собаку їм, вівчарку, і бабку-провидицю у село, щоб таємниці та мііістика, і загублена любов ше зі школи, і інший треш, який люблять робітники та жіночки під 50, але проукраїнський та про необхідність чесності, самоорганізації та реформ.


Вже таке було раз і навіть вийшло не дуже погано  (Картина крейдою/Картина мелом)

На новому рівні можна було б такого мила назнімати 300 серій.

И на Украине есть своя милиция, свои герои. Так под руководством опытного украинского генерала Тарасова группа следователей, каждую серию будет раскрывать такие сложные дела и запутанные преступления, что порой кажется, у этих ребят - все должно получиться, но без жертв не обходится и у них. Подразделение Украинской милиции сформировалось из отборных умов и сильных волей людей этой профессии. И ни один вор или преступник не уйдет от преследования таких специалистов.



Contra Spem Spero

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
Re: "У Донбас я не повернусь“ - відверто
« Reply #19 : Серпня 08, 2014, 09:23:44 09:23 »
Я никуда не перееду, моя миссия здесь- будем ватников выдавливать потихоньку :Prapor2:
Слово не мальчика, но мужа..., пардон, настоящей женщины. :Razom:

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: "У Донбас я не повернусь“ - відверто
« Reply #20 : Серпня 08, 2014, 09:40:30 09:40 »
в тєму
а ось реалії:

Nataliya Gumenyuk
41 хв ·
протриматися. У містах, які залишили сепаратисти. Складно. Ще з грудня щойно приїжджаю - щоразу потужний удар граблями. У кожному місті. І ніби повертається життя, ніби пройшов місяць, але досі окрім президентського оркестру, прапорів на будівлях, однієї формальної зустрічі з військовими, де відповідей на питання не було, нічого... Люди самі по собі. Річ не в закликах до єдності, але упродовж місяця була ж можливість пояснити: who is Yanukovych, що таке Межигір'я, чому майдан був легітимним, заради чого і що далі. Якщо люди перебували в інформаційній блокаді навіть не півроку, а роки, вони що мають самі здогадатися? Просто тому що "ДНР" потікалм. Бо нині ніби "бачите, ми не їмо дітей і не розпинаємо їх на хрестах" - уже привід для гордості і доказу, що "ДНР" - брехали, а ми молодці. Так, так "не їмо". Є історії, коли ніби за "сепаратизм" затримували геть не тих. Це непоганий спосіб розібратися з незручними людьми. Так, з міліції позвільняли багатьох, але питання: а що тепер роблять ці люди? Де опиняться за місяць? Легко говорити "головне перемогти Путіна", а далі що? Цього разу ніби на вулицях тихо, є світло, електрика, люди не у відчаї, а працюється печально. Вони справді не звільнені, а просто залишені.
« Останнє редагування: Серпня 08, 2014, 09:46:34 09:46 від bugaga »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26915
Re: "У Донбас я не повернусь“ - відверто
« Reply #21 : Серпня 08, 2014, 09:41:30 09:41 »
Хороший спитч, я отлично понимаю этого человека.

А насчет украинизации Донбасса... Понимаете Украине не только Донбасс нужнно укринизировать, а даже Львов.
Я  в2004 был во Львове, не мог интересующей меня украинской музыки купить, зато росблатняка выше крыши

Про современную фантастику в украинском переводе я молчу, а про собственную даже не заикаюсь

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Re: "У Донбас я не повернусь“ - відверто
« Reply #22 : Серпня 08, 2014, 09:43:28 09:43 »
Хороший спитч, я отлично понимаю этого человека.

А насчет украинизации Донбасса... Понимаете Украине не только Донбасс нужнно укринизировать, а даже Львов.
Я  в2004 был во Львове, не мог интересующей меня украинской музыки купить, зато росблатняка выше крыши

Про современную фантастику в украинском переводе я молчу, а про собственную даже не заикаюсь

Да, на вокзале в 2009 году во Львове киоскерша извинялась, что русского выпуска Зеркала Недели уже нет, поэтому....

Когда я сказал, что мне украинский и нужен, удивилась...

Contra Spem Spero

Offline Grizzly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1102
  • ИПАЛ Я ЭТУ КАРМУ
Re: "У Донбас я не повернусь“ - відверто
« Reply #23 : Серпня 08, 2014, 10:00:39 10:00 »
Ребята, вся эта ваша украинизация — это прекрасно! Но это вторично! Первична экономика. Бытие определяет сознание, если кто забыл, а не наоборот. Сколько ни украинизируй полунищего необразованного люмпена, годного только для самой черной работы, ему это как дезинфекция в свинарнике. А вот как в этом регионе, заселенном такими вот особями, поднимать экономику, чтоб хоть в следующем поколении что-то путнее выросло — вот это вопрос. Кто туда после всего захочет вложить хоть копейку?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26915
Re: "У Донбас я не повернусь“ - відверто
« Reply #24 : Серпня 08, 2014, 10:04:30 10:04 »
Ребята, вся эта ваша украинизация — это прекрасно! Но это вторично! Первична экономика. Бытие определяет сознание, если кто забыл, а не наоборот. Сколько ни украинизируй полунищего необразованного люмпена, годного только для самой черной работы, ему это как дезинфекция в свинарнике. А вот как в этом регионе, заселенном такими вот особями, поднимать экономику, чтоб хоть в следующем поколении что-то путнее выросло — вот это вопрос. Кто туда после всего захочет вложить хоть копейку?

А зачем туда что то вкладывать принудительно?

Развитие региона это проблема местных властей, Сеня уже намекнул, если выбрали идиотов то будут жить как собаки, выберут хороших меров будут жить как люди.
Естественно в помойку никто своих денег не вложит, даже Ахметов.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26915
Re: "У Донбас я не повернусь“ - відверто
« Reply #25 : Серпня 08, 2014, 10:06:11 10:06 »
Кстати, краинизация это не расходы, это инвестиции с хорошей прибылью в перспективе.
Только наши тупые керманычи этого никогда не понимали

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: "У Донбас я не повернусь“ - відверто
« Reply #26 : Серпня 08, 2014, 10:13:16 10:13 »
Ребята, вся эта ваша украинизация — это прекрасно! Но это вторично! Первична экономика. Бытие определяет сознание, если кто забыл, а не наоборот. Сколько ни украинизируй полунищего необразованного люмпена, годного только для самой черной работы, ему это как дезинфекция в свинарнике. А вот как в этом регионе, заселенном такими вот особями, поднимать экономику, чтоб хоть в следующем поколении что-то путнее выросло — вот это вопрос. Кто туда после всего захочет вложить хоть копейку?

українізація це не лише мова мається на увазі
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Grizzly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1102
  • ИПАЛ Я ЭТУ КАРМУ
Re: "У Донбас я не повернусь“ - відверто
« Reply #27 : Серпня 08, 2014, 10:15:29 10:15 »
Ребята, вся эта ваша украинизация — это прекрасно! Но это вторично! Первична экономика. Бытие определяет сознание, если кто забыл, а не наоборот. Сколько ни украинизируй полунищего необразованного люмпена, годного только для самой черной работы, ему это как дезинфекция в свинарнике. А вот как в этом регионе, заселенном такими вот особями, поднимать экономику, чтоб хоть в следующем поколении что-то путнее выросло — вот это вопрос. Кто туда после всего захочет вложить хоть копейку?

А зачем туда что то вкладывать принудительно?

Развитие региона это проблема местных властей, Сеня уже намекнул, если выбрали идиотов то будут жить как собаки, выберут хороших меров будут жить как люди.
Естественно в помойку никто своих денег не вложит, даже Ахметов.

Ну вот смотри какая ситуация: все в жопе, разрушенные дома и инфраструкура, неработающие предприятия, а тут тебя начинают по всем каналам убеждать на украинской мове, что нет ничего лучше Украины. ИМХО это вызовет только ответную реакцию…

Я к чему клоню: мне кажется, что все потуги там бесполезны. Денег на восстановление нет и никто не даст, и ненависть к Украине там расцветет буйным цветом с новой силой уже зимой, когда там будут замерзать целые города. Это сейчас лето, шок после беспредела сепаров, народ рад даже простой питьевой воде, привезенной в цистерне, и палке бесплатной колбасы из гуманитарки. А что зимой там будет — даже страшно представить. Все помнят Алчевск, замерзший в 2005-м из-за какой-то аварии? Так там это будет повсеместно.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: "У Донбас я не повернусь“ - відверто
« Reply #28 : Серпня 08, 2014, 10:24:27 10:24 »
Ребята, вся эта ваша украинизация — это прекрасно! Но это вторично! Первична экономика. Бытие определяет сознание, если кто забыл, а не наоборот. Сколько ни украинизируй полунищего необразованного люмпена, годного только для самой черной работы, ему это как дезинфекция в свинарнике. А вот как в этом регионе, заселенном такими вот особями, поднимать экономику, чтоб хоть в следующем поколении что-то путнее выросло — вот это вопрос. Кто туда после всего захочет вложить хоть копейку?

А зачем туда что то вкладывать принудительно?

Развитие региона это проблема местных властей, Сеня уже намекнул, если выбрали идиотов то будут жить как собаки, выберут хороших меров будут жить как люди.
Естественно в помойку никто своих денег не вложит, даже Ахметов.

Ну вот смотри какая ситуация: все в жопе, разрушенные дома и инфраструкура, неработающие предприятия, а тут тебя начинают по всем каналам убеждать на украинской мове, что нет ничего лучше Украины. ИМХО это вызовет только ответную реакцию…

Я к чему клоню: мне кажется, что все потуги там бесполезны. Денег на восстановление нет и никто не даст, и ненависть к Украине там расцветет буйным цветом с новой силой уже зимой, когда там будут замерзать целые города. Это сейчас лето, шок после беспредела сепаров, народ рад даже простой питьевой воде, привезенной в цистерне, и палке бесплатной колбасы из гуманитарки. А что зимой там будет — даже страшно представить. Все помнят Алчевск, замерзший в 2005-м из-за какой-то аварии? Так там это будет повсеместно.

В донбасі весною-влітку платили вчасно пенсії - місцеві були переконані ЦЕ ТОМУ ЩО  пенсії платило ДНР. Якщо просто давати гроші я переконаний - що буде тєма - гроші дає Путін. Ну і нахєра воно нам?
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26915
Re: "У Донбас я не повернусь“ - відверто
« Reply #29 : Серпня 08, 2014, 10:36:11 10:36 »

Ну вот смотри какая ситуация: все в жопе, разрушенные дома и инфраструкура, неработающие предприятия, а тут тебя начинают по всем каналам убеждать на украинской мове, что нет ничего лучше Украины. ИМХО это вызовет только ответную реакцию…

Это не украинизация, а пропаганда. Пропагандой там вообще на русском заниматься нужно.
Украинизация это не запрещение печатных изданий например на русском.
Украинизация это создание государством условий для развития украинской культуры.
Именно широко употребительного украинского продукта, не элитарного поэтического кино и художников постмодернистов, а именно попсы во всех ее проявлениях.
Именно попсу покупает массовый потребитель

Я к чему клоню: мне кажется, что все потуги там бесполезны. Денег на восстановление нет и никто не даст, и ненависть к Украине там расцветет буйным цветом с новой силой уже зимой, когда там будут замерзать целые города. Это сейчас лето, шок после беспредела сепаров, народ рад даже простой питьевой воде, привезенной в цистерне, и палке бесплатной колбасы из гуманитарки. А что зимой там будет — даже страшно представить. Все помнят Алчевск, замерзший в 2005-м из-за какой-то аварии? Так там это будет повсеместно.

Что значит бесполезны? Мосты востановить по минимуму, разрешить индивидуалное отопление если разрушены котельные в городе, если нет то не думаю что будут проблемы с отоплением. Льготный режим для МАЛОГО БИЗНЕСА. "Градообразующие предприятия" на жесткий поводок. Соцвыплаты платить. Поголовное истребление местной "элиты". Великая бетоння стена от кацапов.
И собственно все. Заниматься Украиной в целом не сильно обращая внимание на местные проблемы. Пусть живут как хотят