Автор Тема: "У Донбас я не повернусь“ - відверто  (Прочитано 3790 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Luche

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 75
Re: "У Донбас я не повернусь“ - відверто
« Reply #30 : Серпня 08, 2014, 11:17:32 11:17 »
Моя знайома луганчанка - знавець української україномовної літератури, сучасної та радянської, може годинами з захватом про це розповідати, українська в неї краща, ніж у мене.
Зовсім вже міфологізували той Донбасс, капець.
мені казали що в донецькій область укрсучліт продається більше ніж на галичині.

я продаю через інтернет старі дитячі книжки, то україномовні на сході та півдні купують принаймні не гірше, ніж у якомусь львові

взагалі немає жодних мовних вподобань за регіонами, немає такого, щоб на заході купляли передусім україномовне, на сході передусім російськомовне, якось все підряд усюди беруть
тому я більшість розмов за мову сприймаю досить скептично

Продаете? А я отдаю в детдома. Бесплатно.И игрушки тоже.

а роботу свою ви теж безкоштовно виконуєте на користь обездолених, а харчуєтеся своєю святістю? й діток своїх теж власною святістю годуєте?
Оце люди в нас, лиш би вивищится над незнайомою людиною

Offline Luche

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 75
Re: "У Донбас я не повернусь“ - відверто
« Reply #31 : Серпня 08, 2014, 11:25:52 11:25 »
Ребята, вся эта ваша украинизация — это прекрасно! Но это вторично! Первична экономика. Бытие определяет сознание, если кто забыл, а не наоборот. Сколько ни украинизируй полунищего необразованного люмпена, годного только для самой черной работы, ему это как дезинфекция в свинарнике. А вот как в этом регионе, заселенном такими вот особями, поднимать экономику, чтоб хоть в следующем поколении что-то путнее выросло — вот это вопрос. Кто туда после всего захочет вложить хоть копейку?

і правда, і неправда
ось, наприклад, футбольні ультрас
значна частина з них соціально, культурно не відрізняються від тітушок
вони з одних кварталів, у них одна мова, одні й ті самі "звичаї" й  правила
різниця між ними лише в виборі, який вони зробили
Ми не позбудемося у близькій перспективі бідності та депресивності регіонів, в нас надто мало ресурсу та надто багато проблем. Більше того, "прості" люди будуть завжди - ті, кому потрібне мило, хто жадає простих гасел, простих відповідей. Бо така людська природа. Підлітки з їх специфічним тимчасовим смаком завжди будуть.
Треба задовольняти їх потяг до сенсу й правди, бо інакше цей потяг задовільнить агресивний сусід з якимось черговим братом 2.


"Ну вот смотри какая ситуация: все в жопе, разрушенные дома и инфраструкура, неработающие предприятия, а тут тебя начинают по всем каналам убеждать на украинской мове, что нет ничего лучше Украины. ИМХО это вызовет только ответную реакцию… "

бо так тупо навіть мило не можна знімати
в милі треба показувати більш-менш правду
купа проблем, жах, розвал, але головний герой героїчно з цим усім бореться, в нього то виходить, то не дуже
« Останнє редагування: Серпня 08, 2014, 11:29:49 11:29 від Luche »

Offline горняшка

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 69
Re: "У Донбас я не повернусь“ - відверто
« Reply #32 : Серпня 08, 2014, 12:38:35 12:38 »
Молодь там різна, але багато нормальної. Ми часто шукаємо секретарів - така посада, довго на ній не працюють. Дуже багато кандидатів із східних областей. Хоч резюме російською написані (та й сайти під російську заточені), але всі вказують вільне володіння українською мовою. На словах говорять, що треба трошки часу, щоб в україномовному середовищі почати розмовляти українсько. Тобто, молодь, яка здобувала на Донбасі освіту, вчила українську, бо знала, що зможе працювати в будь якому регіоні.