Автор Тема: Про таємний плин подій  (Прочитано 529 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9306
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Про таємний плин подій
« : Серпня 08, 2014, 10:53:45 10:53 »
Із-за,мабуть,великих знань та життєвго досвіду я схильна мистифікувати та бачити як то кажуть в подіях таємний хід карти.
Для мене зараз існує декілька правил, які дозволяють мені йти по життю спокійно і з легкою душею. Хочу поділитися ними з учасниками форума, вони дозволять дивитися на події, що відбуваються під іншим кутом зору.
Ось у гілці Сергія розглядаються спроби Путіна розпочати війну з Україною

http://ukrpravda.net/index.php?topic=18552.msg69096#new 

Дивним здається те, що Путін, має великий штат церковників та всіляких екстрасенсів та продовжує битися головою в проблему, яка називається для нього Україна. Хоча полишити в спокої Україну по правилам буття він повинен був би після першої невдалої спроби її підкорити.
Тобто перше правило любої справи: Якщо ти розпочинаєш любу справу або бізнес, або ще дещо і в тебе не нічого не виходить з самого початку або першої спроби - значить полиш цю справу або взагалі, або принаймі на декілька років - може років так на 5 або 7.
Друге правило - це правило розвитку подій. Якщо подія трапилась один раз - це може бути випадковість, якщо 2 рази - це тенденція, якщо 3 рази - це закон.
Виходячи з цього правила тричі невдала спроба розпочати війну - це закон, і рипатися Путіну далі немає ніякого смислу. Бог, як основний розпорядник долі, стоїть не на його боці.
« Останнє редагування: Серпня 08, 2014, 10:55:35 10:55 від Lina »

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
Re: Про таємний плин подій
« Reply #1 : Серпня 08, 2014, 11:57:28 11:57 »
Ваші міркування цілком слушні, але це про нормальних (звичайних і не зовсім звичайних) людей. У Путіна через його необмежену владу і "заоблачную" підтримку з боку співвітчизників + людина року у світовій політиці (скільки разів?) визрів "комплекс Бога", тому він сам собі Бог і жодного Бога за собою не потребує.
Тому - якщо про Путіна, то це дійсно таємнмй плин подій, до якого ніхто немає входу. 
« Останнє редагування: Серпня 08, 2014, 11:59:13 11:59 від Milena »