Автор Тема: Главою УПЦ МП обрали митрополита Онуфрія.  (Прочитано 2278 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33101
  • Стать: Чоловіча
Re: Главою УПЦ МП обрали митрополита Онуфрія.
« Reply #30 : Серпня 13, 2014, 04:11:36 16:11 »
Ну то нехай Пєця тепер ламає голову, він їхній прихожанин.  :smilie7:

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Re: Главою УПЦ МП обрали митрополита Онуфрія.
« Reply #31 : Серпня 13, 2014, 04:12:38 16:12 »
Я сам не верующий тогда мне такое понять сложно, но если у вас православных патриархатов больше, тогда зачем сидеть именно в московском?
А ви це розкажіть православнутим бабушкам, яким вбили в голову. шо всі інші - то нєкананічна і разкольники.
В цілому, можливо це і добре, позиція нового митрополита ще більш поглибить відцентрові сили.

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Re: Главою УПЦ МП обрали митрополита Онуфрія.
« Reply #32 : Серпня 13, 2014, 04:18:13 16:18 »

Олександр Бригинець

Дива не сталося.... 70 річний Онуфрій - найбільш проросійський з трьох фіналістів - став предстроятелем промосковського українського правослв'я. Я писав, що можуть бути несподівані повороти.... Людина він літня, тому він може бути - або і далі 'місцеблюстителем' майбутнього реального лідера церкви, який прийде після його смерті і реформує православ'я московського штибу, або суттево українізуватиме церкву і залишиться в історії. Щоб там не говорили, погляди Онуфрія ближчі за духом до Філарета ніж до Кирила. І те, що він знайшов спільну мову з радикально проукраїнським 50 річним епіскопом Сімеоном, а саме їх спільні голоси забезпечили перемоги - хороший знак.
 ... І все ж, перехід деякий парафій з УПЦ МП в УПЦ КП я чекаю.
Вітаю Онуфрія з перемогою і бажаю йому бути Українським Православним Лідером.
P.S. Кирило і Путін не знищили УПЦ МП і не перетворили її в РПЦ в Криму. Не ризикували до виборів? Тепер може початися війна за анексію і цієї церковної території? Якби Кирил почав атаку на Крим раніше - тоно предстоятелем обрали б більш проукраїнську людину.
ігнор Квант

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Главою УПЦ МП обрали митрополита Онуфрія.
« Reply #33 : Серпня 13, 2014, 05:46:30 17:46 »
Ось ватники уже тішаться:


Хорошие новости

    13 серпень 2014 at 7:06 PM


Был избран новый митрополит Киевский - им был выбран самый промосковский кандидат - Онуфрий. Именно он а не Антоний был самым выгодным РПЦ человеком. Он заморозит текущее состояние дел. По крайне мере пока будет жив. Это значит что те кто призывали на москалей продолжат так призывать. Те кто призывали к миру продолжат так призывать. Те кто молчали - продолжат так молчать. Это значит что по полной мобилизации украинское правительство не получит полной поддержки духовенства и той части населения что прислушивается к нему. Это значит что после того как Новороссия падёт, если ополчению удасться эвакуироваться, его ждёт ещё возвращение потом , когда начнётся война с Россией, и возвращение это будет встречено многими с радостью. Теперь Украина точно не Едина. И теперь победа будет за Русским Миром ( и хохлам тем кто поумнее лучше быть на стороне победителя). Однако до этого пройдёт некоторое время. И будут ещё победы и у сторонников Единой Украины. Но каждая их победа теперь это путь к их поражению. Теперь в независимости от того какое решение примет "Путин" всегда будет много тех кто готов будет встречать российские войска с цветами. И вот если завтра началась бы война - Россия победила бы за две недели.
UPD
Это не влияние москвы - это позиция народа УПЦ МП, никогда те епископы которые сами давно хотели отделиться не выбрали бы Онуфрия если бы знали что их прихожане не повесят их на дверях храма если они захотят единой независимой поместной Церкви. Сами то епископы гораздо больше за независимость - но не считаться с радикально промосковскими настроениями царящими в приходах они не могут. Вот что показали эти выборы. На Украины есть миллионы людей которые даже не смотря на предательстыо Путина готовы порой и сражаться за Единую Православную Империю. За единое государство от Карпат до Чукотки. И Путин тут не причём. И даже Кирилл - он деньги за Антония давал, и три четверти их не взяли. И казалось они за Семеона - но они провели изучение мнения на приходах и мнение духовенства и .... поняли что настроения настролько радикально промосковские, и даже не промосковские , а радикально русско-имперские, что дёргаться против них никак. А эти настроения - для них и Путин и Кирилл пустое место если они не вписываются в них. Более того это звоночек и Путину - русский мир есть и любые его прожидовские манипуляции это топор над его головой. Или он будет за русский мир на деле а не на словах - или его труп повесят на Красной площади.

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4202
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
Re: Главою УПЦ МП обрали митрополита Онуфрія.
« Reply #34 : Серпня 13, 2014, 05:52:12 17:52 »
Мабуть,найбільш проросійськи налаштований з усіх кандидатів.

У церковних колах Онуфрія вважають найбільш "проукраїнським". @Громадське

хм... якось у мене враження розійшлось з думкою церковних кіл...

Думаю малось на увазі ось ця стаття :

Цитувати
Источник «Капитала» в церковных кругах уточнил, наиболее серьезные шансы на избрание предстоятелем УПЦ имеют митрополит Бориспольский и Броварской Антоний и местоблюститель — митрополит Онуфрий.
В УПЦ Киевского патриархата Антония называют промосковским кандидатом. «Антоний ментально связан с Москвой, считая, что там центр принятия главных решений, а если решать что‑то в Киеве, то ориентируясь на Москву», — отметил глава Информационного управления УПЦ КП архиепископ Евстратий (Зоря). По информации источника издания в церковных кругах, весьма велика вероятность, что новым предстоятелем УПЦ станет нынешний местоблюститель митрополит Онуфрий.
«Онуфрий сумел найти баланс на Буковине между румынской, украинской и русской ветвями православия. То есть у него есть качества, нужные сегодня. А еще он скромный молитвенник, чем напоминает митрополита Владимира», — подчеркнул источник.
Филипович также считает вполне логичным такой ход событий. «Он всех устраивает, так как не откровенно промосковский иерарх, которого бы не приняли в Западной Украине. И он не сторонник разрыва связей с Москвой, что тоже чревато осложнениями. Останутся довольны и украинские власти, и Москва, и Вселенский патриарх», — предположила эксперт.
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Главою УПЦ МП обрали митрополита Онуфрія.
« Reply #35 : Серпня 13, 2014, 06:04:29 18:04 »
13 августа, 18:54 -

Патриарх Московский и всея Руси Кирилл не собирается на интронизацию новоназначенного предстоятеля УПЦ МП Онуфрия

 Об этом сообщают РИА Новости со ссылкой на источник в РПЦ, передает ДеПо.

Делегацию Русской православной церкви (РПЦ) на интронизацию нового предстоятеля Украинской православной церкви Московского патриархата, которым избран митрополит Черновицкий и Буковинский Онуфрий, возглавит председатель Отдела внешних церковных связей Московского патриархата митрополит Волоколамский илларион.

«На интронизацию, которая состоится 17 августа в Киеве, поедет митрополит Илларион», - сказал источник.

По его словам, визит патриарха Московского и всея Руси Кирилла не запланирован.

Соответственно, патриаршую благословенную грамоту, которую по уставу должен получить новоизбранный митрополит Киевский и всея Украины, ему вручит митрополит Иларион как глава делегации.

Как сообщал ДеПо, патриарх Кирилл утвердил Онуфрия предстоятелем УПЦ.

Offline Willie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1749
  • Стать: Чоловіча
  • Чернівці, Україна
Re: Главою УПЦ МП обрали митрополита Онуфрія.
« Reply #36 : Серпня 13, 2014, 06:12:40 18:12 »
Онуфрій - дуже непроста фігура.
Думаю, здавати права Москві він не буде.
Проросійські ноти в інтерв'ю він давав, щоб не нашкодити собі на виборах.
Kremlin delenda est.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Главою УПЦ МП обрали митрополита Онуфрія.
« Reply #37 : Серпня 13, 2014, 06:14:00 18:14 »
Я сам не верующий тогда мне такое понять сложно, но если у вас православных патриархатов больше, тогда зачем сидеть именно в московском?
От наскільки розумне питання від незаангажованої людини! :smiley24:
Відповідаю. Тому що це вигідно Кремлю. Чули такий принцип:"Розділяй і владарюй"?
А всі інші розмови про канонічність, правильність - фігня...
+ у карму!

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Главою УПЦ МП обрали митрополита Онуфрія.
« Reply #38 : Серпня 13, 2014, 06:24:16 18:24 »
Онуфрій - дуже непроста фігура.
Думаю, здавати права Москві він не буде.
Проросійські ноти в інтерв'ю він давав, щоб не нашкодити собі на виборах.

Ага, тільки те, що він Почаєвську Лавру відстояв для Московської церкви, і марить Русскім міром і Імперією.

Offline Willie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1749
  • Стать: Чоловіча
  • Чернівці, Україна
Re: Главою УПЦ МП обрали митрополита Онуфрія.
« Reply #39 : Серпня 13, 2014, 07:11:31 19:11 »
Онуфрій - дуже непроста фігура.
Думаю, здавати права Москві він не буде.
Проросійські ноти в інтерв'ю він давав, щоб не нашкодити собі на виборах.

Ага, тільки те, що він Почаєвську Лавру відстояв для Московської церкви, і марить Русскім міром і Імперією.
Про "марить" - це Ви загнули. Питання Лаври вирішувалось в 1992-93, коли Онуфрій вже не був настоятелем.
Згадайте, наскільки проросійським був Кучма до свого першого обрання.
Kremlin delenda est.

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1742
Re: Главою УПЦ МП обрали митрополита Онуфрія.
« Reply #40 : Серпня 13, 2014, 08:17:51 20:17 »
Ну що сказати... Якщо ти дійсно УКРАЇНЕЦЬ, незалежно від походження, не ходи московської секти.
Тест на колорадськість.

Offline авжеж

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1307
Re: Главою УПЦ МП обрали митрополита Онуфрія.
« Reply #41 : Серпня 13, 2014, 08:24:26 20:24 »
Я сам не верующий тогда мне такое понять сложно, но если у вас православных патриархатов больше, тогда зачем сидеть именно в московском?

Тому що РПЦ активно просуває ідею своєї "канонічності", тобто більшої благодаті, ніж в інших церквах. І люди (навіть на тих територіях, де до СРСР були переважно прихильники інших православних церков) на це ведуться.  :smilie2:

Ну і ще те, що за часів СРСР практично всі були напоказ атеїстами, і в них від церковності залишилось лише "похрестити дитину, аби чого не вийшло", "відспівати покійного, щоб було все як годиться", "обвінчатись, щоб шлюб був міцнішим (хоча і це часто-густо не допомагає  :gigi:)", ну і "посвятити паску, яйця і ковбасу" на Великдень ;)

Про божі заповіді мені, здається, і то більш відомо, ніж цим "віруючим", :gigi:, хоч я і не належу до жодної парафії жодної з церков (чи то християнських, чи то ще яких).
Кожен українець повинен вбити москаля - у собі.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46478
  • Never give in!
Re: Главою УПЦ МП обрали митрополита Онуфрія.
« Reply #42 : Серпня 13, 2014, 08:53:32 20:53 »
Я діко ізвіняюсь і нікого нє хочу обідить, але я б усіх прихожан УПЦ МП прирівняв до терористів-сепаратістів і вислав би нах в Рашу.
Вони всі падли продажні.

If you are going through hell, keep going.

Offline Inesa

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 611
Re: Главою УПЦ МП обрали митрополита Онуфрія.
« Reply #43 : Серпня 13, 2014, 09:19:56 21:19 »

Ну і ще те, що за часів СРСР практично всі були напоказ атеїстами, і в них від церковності залишилось лише "похрестити дитину, аби чого не вийшло", "відспівати покійного, щоб було все як годиться", "обвінчатись, щоб шлюб був міцнішим (хоча і це часто-густо не допомагає  :gigi:)", ну і "посвятити паску, яйця і ковбасу" на Великдень ;)


О, і я така ж віруюча...
Дитину, до речі,  хрестила у тій церкві де Онуфрій служив в той час :) , і коли домовлялися попитали за ціну, на нас ТАК подивилися і сказали, що якщо ми хочемо,то можемо пожертвувати церкві якусь суму, але якщо не пожертвуємо, то похрестять дитину і так...
А ось не так давно довелося домовлятися про "відспівати..." , домовлялася не я, запросили батюшку з іншої церкви МП, так ось дали нам цілий список: 3 калачі(можна хліб), 3 рушника, бутилка кагору, сіль, сахар (можна мед), олія і ще 300грн на церкву.
Все ніби то нічого, але як виявилося батюшка запізднювався на інший похорон, і всю дорогу до цвинтаря ми проїхали під стенанія "ой, ми не вспіваємо, як так можна, ми запізднюємося..." іт.п. , так і хотілося йому нагадати, ти ж не з доброти душевної тут, а за гроші...
Вобщем після цього в церкву МП, я більше ні ногою, з пасками піду у КП.
« Останнє редагування: Серпня 13, 2014, 09:22:44 21:22 від Inesa »

Offline Ocean

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1303
  • Стать: Чоловіча
Re: Главою УПЦ МП обрали митрополита Онуфрія.
« Reply #44 : Серпня 13, 2014, 10:19:11 22:19 »
Онуфрій- це поразка Порошенка і перемога Хуйла! Зрозуміло, що бабло кацапи заслали не мале, але... Мракобіси, а-ля Кирил, в тому числі Онуфрій, і далі будуть рупором ВВХ в Україні, адже "обраний" голова УПЦ (МП)- це реваншизм, на межі реакціонізму, неприхована підтримка сепаратизму, зневага до УПЦ КП,  і що найстрашніше- "недоторкана" пята колона паРаші.

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Re: Главою УПЦ МП обрали митрополита Онуфрія.
« Reply #45 : Серпня 13, 2014, 11:07:48 23:07 »
Онуфрій- це поразка Порошенка і перемога Хуйла! Зрозуміло, що бабло кацапи заслали не мале, але... Мракобіси, а-ля Кирил, в тому числі Онуфрій, і далі будуть рупором ВВХ в Україні, адже "обраний" голова УПЦ (МП)- це реваншизм, на межі реакціонізму, неприхована підтримка сепаратизму, зневага до УПЦ КП,  і що найстрашніше- "недоторкана" пята колона паРаші.
От питання - якого хєра недоторкана? ПОра вже за них братися, чи влада реально боїться, шо їх Бозя покарає за те?

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Главою УПЦ МП обрали митрополита Онуфрія.
« Reply #46 : Серпня 13, 2014, 11:11:18 23:11 »
Онуфрій- це поразка Порошенка і перемога Хуйла! Зрозуміло, що бабло кацапи заслали не мале, але... Мракобіси, а-ля Кирил, в тому числі Онуфрій, і далі будуть рупором ВВХ в Україні, адже "обраний" голова УПЦ (МП)- це реваншизм, на межі реакціонізму, неприхована підтримка сепаратизму, зневага до УПЦ КП,  і що найстрашніше- "недоторкана" пята колона паРаші.

Це поразка України, а не Порошенка. Люди у нас таки ще туповаті і прихожани навіть на Західній Україні є і моляться за святих кацапні.

Offline Ocean

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1303
  • Стать: Чоловіча
Re: Главою УПЦ МП обрали митрополита Онуфрія.
« Reply #47 : Серпня 13, 2014, 11:21:41 23:21 »
Онуфрій- це поразка Порошенка і перемога Хуйла! Зрозуміло, що бабло кацапи заслали не мале, але... Мракобіси, а-ля Кирил, в тому числі Онуфрій, і далі будуть рупором ВВХ в Україні, адже "обраний" голова УПЦ (МП)- це реваншизм, на межі реакціонізму, неприхована підтримка сепаратизму, зневага до УПЦ КП,  і що найстрашніше- "недоторкана" пята колона паРаші.

Це поразка України, а не Порошенка. Люди у нас таки ще туповаті і прихожани навіть на Західній Україні є і моляться за святих кацапні.
Святі єдині для всіх конфесій. Порошенко- обраний Україною. А, насправді, вірних прихожан МП не так і багато, особливо серед молоді і, тим більше, на Зах Україні- просто церква поряд з домом... :smilie7: