Автор Тема: Українаські державні лотереї працюють на російську армію ?  (Прочитано 3743 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
чомусь здавалось , що ця умова не збереглась, але в документи не буду лізти, якщо є тоді добре...

Зберіглась, і ще з виграшу зараз виплачуєтся 20% за новим законом що Яценюк провів. Тобто загалом до бюджету перераховуєтся більше ніж 70% зібраних грошей. Мабуть це деякого не влаштовує.

Тобто таки Volf Ram написав не правду.
Ну нікому не можна довіряти.  :smilie9:
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4200
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
Статья - обычная заказуха

Аргументи закінчились ?  :gigi:
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline Irris

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9163
Министерство финансов Украины назвало незаконной деятельность трех крупнейших операторов государственных лотерей в Украине, а именно «МСЛ», «Патриот» и «УНЛ», а также призвало граждан бойкотировать эти лотереи.

Об этом заявил в ходе брифинга министр финансов Украины Александр Шлапак, передает УНИАН.
Он сообщил, что правительство намерено обратиться в силовые структуры по этому вопросу и решать вопрос дальнейшей деятельности этих лотерей в судебном порядке.
Напомним, ранее сообщалось, что владелец украинской лотереи «Патриот» россиянин Олег Бойко официально финансирует российскую армию.
http://obkom.net.ua/news/2014-08-15/1714.shtml

Offline Volf Ram

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 180
  • Стать: Чоловіча
  • Неадекват
Тобто таки Volf Ram написав не правду.
Ну нікому не можна довіряти.  :smilie9:
Мені можна, але астарожна. :smilie1: Я розмовляв з юристом МСЛ, стикуюсь з ним по роботі, так що з чужих слов співаю, але вже вибачте.
Так ось, лоторея платить 25% з зібраних грошей зразу і 30% з призового фонда який як вже вище писали складає НЕ МЕНЬШЕ 50% від тих самих зібраних грошей, в МСЛ призовий фонд складає в різних лотореях від 50 до 75 відсотків. Так шо про половину коштів до бюджету я не брехав. Наприклад квартирна лоторея "Хто там" останні років 5 працювала в мінус. Тому й закрилась нещодавно. Тобто якщо прийняти на віру статтю з якої начався весь цей бурхливий движ, то МСЛ обкрадала чи то Фрідмана чи то россійську армію.

 Про вброс чи не вброс: я радо заслухаю будь-кого хто розповість мені бодай щось про чесного й звитяжного пана накалякавшого цю дурню (маю на увазі статтю яку постійно копіюють з одного новинного сайта на іньший) із вражаючими уяву але взятими зі стелі (в кращому випадку) цифрами. А то пишуть: "як вже раніше писалось..." Ким писалось, коли писалось, куди й навіщо писалось? :eyes:
Типовий вброс одна штука.

Ну і  заява нашого свежеспеченого міністра фінансів - я як на рік назад вернувся в часі.
Виявляється усі ці падлюки-лоторейщики отримали ліцензіі "незаконно". Вкрали мабуть в мінфіні глупой ночі. І він буде звертатись до органів... Тобто ще не звернувся, ще ні слідства ні суду, але колишній затятий комсомолець, а з 1990 року не меньш затятий демократ Шлапак вже все розповів, відкрив очі дурнуватим українцям на "звєріний оскал" грального бізнесу. Легальні (адже ліцензія є, щоп пан Шлапак не казав) і податкосплачуючи (не знаю як сказати краще) структури звинувачуються одна в фінансуванні російскої арміі (якщо докажуть - я перший буду волать про закриття), а друга (найбільш ласий кусень, чи дарма всі передруковки супроводжуются ії лого) в тому що ії хазяїн росіянин Фрідман (до речі народився у Львові). І що поганого зробив Фрідман Україні, вклав гроши у МСЛ? Так він і в Альфа-Групп присутній, і навіть мобільний оператор Лайф частково його. А якщо копнути в якому бізнесі нема російського капіталу - то краще й не копати, а то і всі будконтори закрити прийдеться і ще багато чого.
МСЛ входить до складу Європейської асоціації Державних і ТОТО лотерей. Якусь сумнівну позазаконну структуру туда б не приняли ИМХО.
Я гадаю закінчиться усе так як треба, Шлапаку занесуть і ліцензії стануть правильними, а перевірка нічого не виявить. Почекаєм. :smilie8:

АПД: Ось що знайшов:http://novosti-n.org/ukraine/read/67730.html
Тобто заносити шлапаку нічого не будуть, він вирішив все проковтнути.
Одні люди розробляють, вкладають гроші, розгортають мережу, рекламують, а тут приходить такий собі міністр і каже "було ваше - стало наше". Браво!! :Ganba:
« Останнє редагування: Серпня 15, 2014, 11:03:54 23:03 від Volf Ram »
путін-хуйло

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Тобто таки Volf Ram написав не правду.
Ну нікому не можна довіряти.  :smilie9:
Мені можна, але астарожна. :smilie1: Я розмовляв з юристом МСЛ, стикуюсь з ним по роботі, так що з чужих слов співаю, але вже вибачте.

Я гадаю закінчиться усе так як треба, Шлапаку занесуть і ліцензії стануть правильними, а перевірка нічого не виявить. Почекаєм. :smilie8:

 :smilie1: я ще десь на початку писав, що все що можна закинути лотереям це власники - росіяни і специфічно написані ліцензійні умови, які цими лотерейниками і були пролобійовані у ВР, а зовсім не те, що їм закидають,
виходить все просто, замість писати такі паскудні статті, достатньо застосувати закон "Про санкції"  до власників,
і переписати умові ліцензування
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!