Автор Тема: Чи ви б потиснули руку Ху@лові на місці президента України?  (Прочитано 2877 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46473
  • Never give in!
У протоколі нема потискання рук, не треба киздіть.
If you are going through hell, keep going.

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Кет, а ви впевнені в цьому, чи здогадка? Питаю з цікавості, бо сам не знаю.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
У протоколі нема потискання рук, не треба киздіть.
Тебе уже сказали - если нету значит не жмем
Но тебе похоже не ответ нужен, а пороха попинать
Напечатай его портрет и кидай в него камнями - может пропустит?
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Навіть, якщо того вимагає протокол, можна пошукати можливості оминути цього. Згадую, як під час "кольчужної" кризи, десь там на якомусь саміті несподівано офіційною мовою стала французька. Причина - дати змогу президенту США (фр. - Etats Unis) сидіти за столом подалі від Кучми (адже розміщення за абеткою), бо англійською USA та Ukraine мали б бути поруч.

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Та подібно на те, що кету аби тільки поглумитись над порохом.Кет, ви можете собі уявити себе на його місці, його режим, нервовий стан і так далі? Ви б змогли хоч день прожити в такому темпі? Я нікого не захищаю, тай мій захист для Петручо, як мертвому припарка, просто перш ніж ляпати язиком, слід подумати, як би я себе повів на його місці.На мою думку, Порошенко, покищо робить все правильло, не без просирів звичайно, але в тій ситуаціі яка є, не найгірший варіант.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Дідусь

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 66
Петр Алексеевич все сделает верно :gigi:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46473
  • Never give in!
Я не хочу “пінать Петра“ і не роблю цього, бо кожен несе свій хрест.
У нього цей хрест найважчий.
Якби він спитав мене поради - я б сказав - не потискай. Бо цим ти збережеш свою честь.
Але не забувай, Петре, що твоя честь - це честь країни.
If you are going through hell, keep going.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Вот тому порох і не національний лідер бо діє по протоколу
По твоєму національний лідер має посилати на*уй наліво і направо? :laugh:
Я схиляюсь до думки, що є протокол, а є зміст зустрічі. Можна потиснути руку, сісти за стіл, послати на*уй, встати, знову потиснути руку і піти з посмішкою. І протокол збережений, і прикмети національного лідера присутні.
:smiley24:
О! Діло кажете.
Можна послати так... що "візаві" тільки на другий день допетрає як його далеко і глубоко післали... "нахуй" і "вморду" - це не єдині варіанти.

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Я - нет. Но я бы и в политику не пошла.

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
 :Razom:А якщо від цього потискання буде залежати життя тисяч людей, не виключаючищи мого, Вашого, наших дітей і батьків, теж не потисли б?
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Та подібно на те, що кету аби тільки поглумитись над порохом.Кет, ви можете собі уявити себе на його місці, його режим, нервовий стан і так далі? Ви б змогли хоч день прожити в такому темпі? Я нікого не захищаю, тай мій захист для Петручо, як мертвому припарка, просто перш ніж ляпати язиком, слід подумати, як би я себе повів на його місці.На мою думку, Порошенко, покищо робить все правильло, не без просирів звичайно, але в тій ситуаціі яка є, не найгірший варіант.

До чого тут захист? Тверезі речі говорите...
Всім звісно хочеться звісно щоб було як у шустера - хрясь і по морді. Але не слід забувати. У шустера - цирк шапіто. Великий політік робиться трошки інакше. зовсім інакше...

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Я - нет. Но я бы и в политику не пошла.

Це теж відверта і твереза відповідь  :smiley24:

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
:Razom:А якщо від цього потискання буде залежати життя тисяч людей, не виключаючищи мого, Вашого, наших дітей і батьків, теж не потисли б?

Я бы ни за что не пошла бы в профессиональную политику, прекрасно понимая, что, возможно, придется делать и что-то такое, и гораздо хуже.

А за Порошенко лично я голосовала именно потому, что верю в его потенциал человека, который умеет договариваться.

Offline Оптиміст

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 157
Вот тому порох і не національний лідер бо діє по протоколу
По твоєму національний лідер має посилати на*уй наліво і направо? :laugh:
Я схиляюсь до думки, що є протокол, а є зміст зустрічі. Можна потиснути руку, сісти за стіл, послати на*уй, встати, знову потиснути руку і піти з посмішкою. І протокол збережений, і прикмети національного лідера присутні.
:smiley24:
О! Діло кажете.
Можна послати так... що "візаві" тільки на другий день допетрає як його далеко і глубоко післали... "нахуй" і "вморду" - це не єдині варіанти.
Та що ви так накинулися на мене)), я хотів сарказмом написати з відсилом до "великої" промови яценюка перед "відставкою". Так що відмінусовуйте карму))

Offline free UA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3971
  • Стать: Чоловіча
бо діє по протоколу

а вот хорошо еще что по-протоколу не требуется сначало публично отпедить какое-нибудь хуйло))

или  например так – в давней традиции  :gigi: (хуйлобан же там савецкий союз себе усилено строит?)









Тогда ябы Пете вариант капитана Кирка порекомендовал  :smilie8: (и по протоколу, и хуйлу понравится  :gigi: )


Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Вот тому порох і не національний лідер бо діє по протоколу
По твоєму національний лідер має посилати на*уй наліво і направо? :laugh:
Я схиляюсь до думки, що є протокол, а є зміст зустрічі. Можна потиснути руку, сісти за стіл, послати на*уй, встати, знову потиснути руку і піти з посмішкою. І протокол збережений, і прикмети національного лідера присутні.
:smiley24:
О! Діло кажете.
Можна послати так... що "візаві" тільки на другий день допетрає як його далеко і глубоко післали... "нахуй" і "вморду" - це не єдині варіанти.
Та що ви так накинулися на мене)), я хотів сарказмом написати з відсилом до "великої" промови яценюка перед "відставкою". Так що відмінусовуйте карму))

 :smilie10:
Де я на вас накинувся?
Навпаки: діло кажете.

Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча
Вот тому порох і не національний лідер бо діє по протоколу
По твоєму національний лідер має посилати на*уй наліво і направо? :laugh:
Я схиляюсь до думки, що є протокол, а є зміст зустрічі. Можна потиснути руку, сісти за стіл, послати на*уй, встати, знову потиснути руку і піти з посмішкою. І протокол збережений, і прикмети національного лідера присутні.
:smiley24:
О! Діло кажете.
Можна послати так... що "візаві" тільки на другий день допетрає як його далеко і глубоко післали... "нахуй" і "вморду" - це не єдині варіанти.
Та що ви так накинулися на мене)), я хотів сарказмом написати з відсилом до "великої" промови яценюка перед "відставкою". Так що відмінусовуйте карму))

 :smilie10:
Де я на вас накинувся?
Навпаки: діло кажете.
Може це було мені? :smiley16:

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2944
Друзі, а де ми всі були б зараз, якби під час Майдану безоглядно йшли за політиками?
Будь-який Президент від Народу повинен
відчувати ТИСК народу і відповідати за свої дії перед народом.
Я проти того, щоб Порошенко як Президент зустрічався з міжнародними злочинцями, яким я вважаю є ПТН  ХЛО.
Як вчинить Президент в конкретній ситуації з Ху-лом йому самому рішати.
Я допускаю, що ми можемо не знати якихось деталей... Головне щоб ПП знав думку більшості і добре зважив всі за і проти.