Автор Тема: Сентябрь - решающий... :(  (Прочитано 3454 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Турчиноффъ

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2464
Re: Сентябрь - решающий... :(
« Reply #30 : Серпня 19, 2014, 06:00:50 18:00 »
бебифокс  :laugh:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33087
  • Стать: Чоловіча
Re: Сентябрь - решающий... :(
« Reply #31 : Серпня 19, 2014, 06:12:13 18:12 »
У лютому янукович засцяв і вийшов з бійки.

ІМХО скоріш за все це не було його ріщення (виходити чи не виходит з бійки). Януку Путін просто дав команду "відбій! евакуація в Росію! починаємо новий етап боротьби з Україною, іншими методами"

Навряд, Хуйлові було значно вигідніше, щоби Яника замочили. Просто самому Янику це ну зовсім не підходило.  :smilie7:

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Сентябрь - решающий... :(
« Reply #32 : Серпня 20, 2014, 02:53:43 02:53 »
Кацапи добре не воюватимуть. Тут я згоден з колегами. Це вже видно по їх "добровольцях". Та і запас зброї у них не нескінченний. Досадно що мій іпанутий засмаглий вже пів-року розмірковує чи надавати військову допомогу. Тупий і зажраний баран....

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Re: Сентябрь - решающий... :(
« Reply #33 : Серпня 20, 2014, 03:05:20 03:05 »
Ваш президент зовнішню політику США просрав вкінець, думаю, що в штатах більше ніколи не буде президента афроамериканця, латинос, або ще кого з національних меншин.Виграв він вибори здається тільки тому, що за нього ця більшість із нацменшин і голосувало плюс демократи.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Сентябрь - решающий... :(
« Reply #34 : Серпня 20, 2014, 03:08:10 03:08 »
Ваш президент зовнішню політику США просрав вкінець, думаю, що в штатах більше ніколи не буде президента афроамериканця, латинос, або ще кого з національних меншин.Виграв він вибори здається тільки тому, що за нього ця більшість із нацменшин і голосувало плюс демократи.

Принаймі довго не буде. Цей йолоп він реально найгірше що могло відбутися для чорних. Лінивий, обмежений і надзвичайно самозакоханий. Світ може почекати доки він згуляє партію в гольф.   

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Сентябрь - решающий... :(
« Reply #35 : Серпня 20, 2014, 06:03:32 06:03 »
Ваш президент зовнішню політику США просрав вкінець, думаю, що в штатах більше ніколи не буде президента афроамериканця, латинос, або ще кого з національних меншин.Виграв він вибори здається тільки тому, що за нього ця більшість із нацменшин і голосувало плюс демократи.

Принаймі довго не буде. Цей йолоп він реально найгірше що могло відбутися для чорних. Лінивий, обмежений і надзвичайно самозакоханий. Світ може почекати доки він згуляє партію в гольф.

А поліція як мочила малолітніх негрів, так і продовжує мочити...

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Сентябрь - решающий... :(
« Reply #36 : Серпня 20, 2014, 06:05:08 06:05 »
Ваш президент зовнішню політику США просрав вкінець, думаю, що в штатах більше ніколи не буде президента афроамериканця, латинос, або ще кого з національних меншин.Виграв він вибори здається тільки тому, що за нього ця більшість із нацменшин і голосувало плюс демократи.

Принаймі довго не буде. Цей йолоп він реально найгірше що могло відбутися для чорних. Лінивий, обмежений і надзвичайно самозакоханий. Світ може почекати доки він згуляє партію в гольф.

А поліція як мочила малолітніх негрів, так і продовжує мочити...

Знаєш, не думаю. Поліції по-моєму пєсдєтс. І це правильно. Рідкісна наволоч.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Сентябрь - решающий... :(
« Reply #37 : Серпня 20, 2014, 06:14:45 06:14 »
Ваш президент зовнішню політику США просрав вкінець, думаю, що в штатах більше ніколи не буде президента афроамериканця, латинос, або ще кого з національних меншин.Виграв він вибори здається тільки тому, що за нього ця більшість із нацменшин і голосувало плюс демократи.

Принаймі довго не буде. Цей йолоп він реально найгірше що могло відбутися для чорних. Лінивий, обмежений і надзвичайно самозакоханий. Світ може почекати доки він згуляє партію в гольф.

А поліція як мочила малолітніх негрів, так і продовжує мочити...

Знаєш, не думаю. Поліції по-моєму пєсдєтс. І це правильно. Рідкісна наволоч.

У ЛАПД це зараз звичайна практика зупиняти негрів чи латиносів, одівати в наручники та обшукувати.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Сентябрь - решающий... :(
« Reply #38 : Серпня 20, 2014, 06:17:11 06:17 »
А ти пробував приміряти це на себе? Ось підходить до тебе здоровенний негрило у хвормі і каже - а ну біложопа блядь - обличчям на землю і не пиздіти.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Сентябрь - решающий... :(
« Reply #39 : Серпня 20, 2014, 06:36:08 06:36 »
А ти пробував приміряти це на себе? Ось підходить до тебе здоровенний негрило у хвормі і каже - а ну біложопа блядь - обличчям на землю і не пиздіти.

Так їм це роблять свої ж. Білих, якщо не придурок якийсь в наколках та з приспущеними штаньми, ніхто не займає.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Сентябрь - решающий... :(
« Reply #40 : Серпня 20, 2014, 06:38:40 06:38 »
А ти пробував приміряти це на себе? Ось підходить до тебе здоровенний негрило у хвормі і каже - а ну біложопа блядь - обличчям на землю і не пиздіти.

Так їм це роблять свої ж. Білих, якщо не придурок якийсь в наколках та з приспущеними штаньми, ніхто не займає.

По-моєму ти ніколи не мав справу з поліцією. Їм абсолютно байдуже якого ти кольору. Там менталітет як у військовій частині. Своїх не здаємо а не своїм - кранти.

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Re: Сентябрь - решающий... :(
« Reply #41 : Серпня 20, 2014, 06:42:17 06:42 »
Если Хуйло задумает вторжение то ему  ничего не останется как вводить срочников.А это будет полный его аллес.Я хочу увидеть хоть одного срочника который будет с энтузиазмом воевать в непонятной никому войне.

Для них це - війна з фашистами. Так їх всіх запевняють.  :smilie9:

Тому мотивація буде. От тільки на скільки її вистачить?
Когда они перетнуть кордон то быстро разберутся где фашисты а где не фашисты.
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.