Автор Тема: Наш Сковальов тролить ватну журналістку в Данії  (Прочитано 3349 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
честно говоря я бы не выдержал бы...дал бы в нос пизде и уехал бы на ровере))))

Вся суть троллінга в тому що би нервувався опонент.
Та тьотка так само хотіла потроллити, але нарвалась не ще потужнішого тролля ніж сама. :)
Я на ФУПі так само попереджав декого що я люблю потролити троллів. :)
А Сковальов і взагалі майстр троллінга.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
То не журналістка, а якась пристаркувата лєді гага,в сковальова ще залізні нерви, я би разів з 5 послав би.

Та ну, він же професійний тролль 80лвл
Тим більше стара фупівська закалка.
Бувало що він від більшої половини форума відгавкувався.
Так що яаксь паршивенька стара відьма, для нього це так, порозаважатись.

Можливо,я не був зареєстрований на ФУП , тільки читав,нік пам"ятаю,не більше,але та клізма з колорадським бантиком,це просто жах,як кажуть - пєстня.

Тролль, тобто майстр викликти злість і ненависть.
Хоча можливо і дійсно просто феерична дура.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Стара курва у виграшній позиції - адже це вона буде потім нарізати фрагменти з розмови.

Offline golden aplle

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 240
dominus: 28 липень 2014 - 00:15


Кстати его в Данию взяли на работу потому что он им вот эту игру написал, кому интересно может поиграть, дарю : http://skovalyov.github.io/game-lines/


dominus  :28 липень 2014 - 00:21

Вот его ФБ  https://www.facebook.com/skovalyov?fref=ts
если кому интересно можете почитать , лайкнуть подружится либо послать его.   Выбор большой 

Offline golden aplle

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 240
А хто це?
---


легендарный в прошлом тролль ФУПа с принципами... не гнушавщийся переносить виртуальные разборки в реал с помощью не менее легендарного гвоздя (царапал машины форумчан)



сейчас на ПМЖ в Дании (?)

та каких впесту форумчан?   и какое впесту царапал?
на жлоболони, где он обитал во время кодерства в циклуме до переезда в датское королевство, народни месныкы поцарапали несколько машын хозяев жизни, запаркованных на газонах. сковальофф участвовал в многочисленных срачах по етому поводу на форуме ульоны прытулы.


гм... насколько помню, скандал(срач) на ФУПе разразился после "знакомства" машины одного из форумчан с #ГВОЗДИК