Автор Тема: Павло Шеремета підтвердив інформацію, що подав у відставку  (Прочитано 1166 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4812
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
Міністр економічного розвитку і торгівлі України Павло Шеремета підтвердив інформацію, що подав у відставку. Про це він написав у своєму Facebook.

"Так, замість того, щоб далі воювати зі вчорашньої системою, вирішив зосередитися на роботі з завтрашними людьми, які створять завтрашню систему", - написав він.

Нагадаємо, в секретаріаті Кабміну повідомили, що 20 серпня Шеремета написав заяву про відставку. "Вчора написав заяву про відставку і відправив його у Верховну Раду, тому що Верховна Рада повинна буде розглядати цю заяву", - повідомили в секретаріаті.

При цьому в секретаріаті не вказали причину, по якій Шеремета написав заяву про відставку.

* * *

Для мене це поганий сигнал  :smilie2:
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
З`їли Шеремету... :smilie2:
Завжди пригадую, як десь через 2-3 тижні після формування кабміну чула на 5 каналі.
Лише Шеремета і Квіт взяли до себе радниками на добровільних засадах наших громадян, які вивчились у престижних університетах Європи. Для допомоги в проведенні реформ.
Всі інші міністри просто відмовили таким людям.

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4812
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
З`їли Шеремету... :smilie2:
Завжди пригадую, як десь через 2-3 тижні після формування кабміну чула на 5 каналі.
Лише Шеремета і Квіт взяли до себе радниками на добровільних засадах наших громадян, які вивчились у престижних університетах Європи. Для допомоги в проведенні реформ.
Всі інші міністри просто відмовили таким людям.

Це не так - з березня діє ініціатива "Професійний Уряд" (Ініціатива українських випускників зарубіжних університетів) ... ось приміром їх останній звіт:

Результати роботи за минулі 7 тижнів (11.05 – 28.07):

1) На запит Міністерства Освіти і Науки щодо посади Голови міжнародного відділу, Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції, надано резюме 11 кандидатів.
2) На запит Міністерства закордонних справ України щодо юриста в юридичний департамент надано резюме 20 кандидатів.
3) В проекті «Громадські експертні ради при міністерстві інфраструктури України» (Реформування роботи залізничного транспорту, реформування роботи портів, удосконалення тарифної політики на транспорті, реформування роботи авіаційної галузі, реформування роботи автодорожньої галузі, розвиток концесійного законодавства України, реформа Укрпошти) надано резюме 24 кандидатів; прийняло участь в роботі експертних рад 8 участників ініціативи “Професійний Уряд”.
4) На посаду помічника-консультанта народного депутата України з юридичних питань Комітету з питань євроінтеграції надано резюме 25 кандидатів.
5) До відкритого відбору кандидатів на посаду заступників міністрів з питань європейської інтеграції надано резюме 4 кандидатів.
6) На розширений запит Національної академії державного управління при Президентові України надано резюме 20 кандидатів.
7) На запит Адміністрації Президента України щодо вакансії у департаменті міжнародних зв’язків надано резюме 15 кандидатів.
8) На запит першого Віце-прем’єр міністра В. Гройсмана щодо кандидатів до експертних груп по цивільній службі надано резюме 9 кандидатів.

http://proukrgov.info/
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Тьфу, блин. Немного зная Шеремету по всяким лекциям, семинарам и круглым столам, боялась, что так и случится...
Слишком идеальные у него представления о том, как можно и нужно проводить реформы, а Украина - не Сингапур, тут болото, с которым бороться, бороться и бороться, долго, нудно и рутинно. Полгода поболтался, как кое-что в кое-чем - и тупо плюнул, на самый ключевой пост в самый трудный для украинской экономики момент. Зачем было браться, блин? ((
« Останнє редагування: Серпня 21, 2014, 09:34:16 09:34 від Taratayka »

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Так трезюме надано.
Цікаво, скільки чоловік взяли на роботу в міністерства?
Так і говорили по ТБ, що люди пропонують свої кандидатури.
Але взяли радниками лише міністерство освіти і економіки.

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4812
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
Тьфу, блин. Немного зная Шеремету по всяким лекциям, семинарам и круглым столам, боялась, что так и случится...
Слишком идеальные у него представления о том, как можно проводить реформы, а Украина - не Сингапур, тут болото, с которым бороться, бороться и бороться, долго, нужно и рутинно. Полгода поболтался, как кое-что в кое-чем - и тупо плюнул, на самый ключевой пост в самый трудный для Украинской экономики момент. Зачем было браться, блин? ((

В мене десь таке саме відчуття - я йому щойно на цей допис у ФБ написав "Слабак!"  :smilie2:
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4812
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
Так трезюме надано.
Цікаво, скільки чоловік взяли на роботу в міністерства?
Так і говорили по ТБ, що люди пропонують свої кандидатури.
Але взяли радниками лише міністерство освіти і економіки.

Повторюю - все не так погано ... йде постійна робота - знаю процес з середини
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
В мене десь таке саме відчуття - я йому щойно на цей допис у ФБ написав "Слабак!"  :smilie2:

Да репутацию свою блюдет, не иначе. Когда понял, что на "раз-два" полумертвая экономика не встанет и не побежит, и что его имя будет ассоциироваться не с блестящими рефрмами, привевшими к быстому успеху, а с долгим и тяжелым периодом стагнации, просто смылся (( Не заботясь о том, как теперь ощущает себя прогрессивный бизнес, который связывал с его именем какие-то надежды. Он так долго в своей бизнес-школе рассказывал им, как надо - так покажи же на деле, как надо... (

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4812
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
В мене десь таке саме відчуття - я йому щойно на цей допис у ФБ написав "Слабак!"  :smilie2:

Да репутацию свою блюдет, не иначе. Когда понял, что на "раз-два" полумертвая экономика не встанет и не побежит, и что его имя будет ассоциироваться не с блестящими рефрмами, привевшими к быстому успеху, а с долгим и тяжелым периодом стагнации, просто смылся (( Не заботясь о том, как теперь ощущает себя прогрессивный бизнес, который связывал с его именем какие-то надежды. Он так долго в своей бизнес-школе рассказывал им, как надо - так покажи же на деле, как надо... (

Пинзеник №2  :smilie2:
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4812
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
А може навпаки, і все зовсім не так...

Міністр Шеремета пішов з уряду Яценюка через нав'язування йому "вчорашніх людей" з команди Януковича

"Шість місяців я намагався боротися зі вчорашніми людьми, і вчора були пройдені ряд червоних ліній, на які я не можу реагувати", - сказав він.
 http://expres.ua/news/2014/08/21/112415-ministr-sheremeta-pishov-uryadu-yacenyuka-navyazuvannya-yomu-vchorashnih


Offline RedCat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1084
  • Стать: Жіноча
Ну и чем ему Пятницкий не угодил, нормальный человек, переживающий не за свой карман и кресло, а за дело, которым он занимается...или люстрация  - это нафиг вообще всех???

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4812
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
Шо він курить ?  :smilie10:

У міністра економіки Павла Шеремети на робочому комп'ютері в офісі стоїть неліцензійна операційна система Windows.

Про це він сказав на брифінгу.

"Ви, напевно, читали, що я за п'ять місяців не вмикав комп'ютер у себе в офісі. Позавчора прийшов день, коли я ввімкнув цей комп'ютер. І що ми дізналися? Ми дізналися, що Windows у мене на комп'ютері стоїть неліцензійний, і Outlook теж неліцензійний. Я не можу цим користуватися, я не зможу на себе в дзеркало дивитися. У мене все чесно куплене через iTunes, повністю легальне, я сплю спокійно", - розповів він.
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Не, ну похвально, что он за соблюдение авторских прав. Только чего ж он только через 5 месяцев поинтересовался, что у них в Министерстве стоит?

А вообще в этой реплике - весь Шеремета со своим идеальным теоретическим миром, где все украинские чиновники, как минимум пользуются исключительно лицензионными программами )) Словно он на другой планете живет, а про реалии Украины и не слыхал.