Автор Тема: Вороватый конвой  (Прочитано 4821 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Willie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1749
  • Стать: Чоловіча
  • Чернівці, Україна
Re: Вороватый конвой
« Reply #30 : Серпня 23, 2014, 04:04:35 16:04 »
Це устаткування користі москалям не принесе. Бо, по-перше, вони криворукі. А по-друге, тупоголові.
Kremlin delenda est.

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Re: Вороватый конвой
« Reply #31 : Серпня 23, 2014, 04:18:15 16:18 »
Надо было их разбомбить ещё вчера...
 :smilie2: :smilie2: :smilie2:

Offline Татьяна

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1207
  • Стать: Жіноча
Re: Вороватый конвой
« Reply #32 : Серпня 23, 2014, 04:28:25 16:28 »
Честно говоря, не думаю, что в вывозе токарных и фрезерных станков есть смысл. Как я понимаю, техдокументация и кадры важнее. А тут еще в течение ночи все провернуть... Но в качестве информационного давления я РНБО поддерживаю.

Может я не правильно себе представляю все эти военные производства?

в течение ночи они все размонтированное погрузили в грузовики,
а снимали и готовили к загрузке до того, время было,
потому то так много пустых камазов и пригнали,
и потому Путин приказал вывезти всё до 26 числа, потому как потом может быть поздно...

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Вороватый конвой
« Reply #33 : Серпня 23, 2014, 04:31:39 16:31 »
Це устаткування користі москалям не принесе. Бо, по-перше, вони криворукі. А по-друге, тупоголові.

а по-трете, будуть свiдки, i через будь-який суд з росii можна бути взяти компенсацiю.
станки по сутi не е унiкальними, а документацiя мабуть не лежала в одному мiсцi

Тобто у украiни е шанс почати з нуля на кращому обладнаннi

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4357
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
Re: Вороватый конвой
« Reply #34 : Серпня 23, 2014, 04:34:16 16:34 »
Провокацій з «путінським конвоєм» таки вдалося уникнути - Порошенко

Завдяки скоординованим та оперативним зусиллям Україні таки вдалося уникнути провокацій з російською "гуманітарною допомогою", яка вдерлася на територію держави.  :smilie10:

Про це заявив у суботу журналістам Президент України Петро Порошенко під час спільної прес-конференції з Канцлером ФРН Ангелою Меркель, передає кореспондент Укрінформу.

«Вчора на територію України, порушуючи всі норми міжнародного права, вдерся "конвой" так званої "допомоги". Увесь світ засуджував рішення Росії, і сьогодні я можу повідомити, що більше 185 автомобілів вже повернулися. Дякуючи нашим рішучим і скоординованим зусиллям вдалося уникнути провокацій», - сказав Порошенко.
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline dimoto

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3792
Re: Вороватый конвой
« Reply #35 : Серпня 23, 2014, 04:47:25 16:47 »
Провокацій з «путінським конвоєм» таки вдалося уникнути - Порошенко

Завдяки скоординованим та оперативним зусиллям Україні таки вдалося уникнути провокацій з російською "гуманітарною допомогою", яка вдерлася на територію держави.  :smilie10:

Про це заявив у суботу журналістам Президент України Петро Порошенко під час спільної прес-конференції з Канцлером ФРН Ангелою Меркель, передає кореспондент Укрінформу.

«Вчора на територію України, порушуючи всі норми міжнародного права, вдерся "конвой" так званої "допомоги". Увесь світ засуджував рішення Росії, і сьогодні я можу повідомити, що більше 185 автомобілів вже повернулися. Дякуючи нашим рішучим і скоординованим зусиллям вдалося уникнути провокацій», - сказав Порошенко.
також вдалось уникнути (або уМыкнуты) високотехнологічного обладнання  :smilie5:

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Вороватый конвой
« Reply #36 : Серпня 23, 2014, 04:49:22 16:49 »
Провокацій з «путінським конвоєм» таки вдалося уникнути - Порошенко

Завдяки скоординованим та оперативним зусиллям Україні таки вдалося уникнути провокацій з російською "гуманітарною допомогою", яка вдерлася на територію держави.  :smilie10:

Про це заявив у суботу журналістам Президент України Петро Порошенко під час спільної прес-конференції з Канцлером ФРН Ангелою Меркель, передає кореспондент Укрінформу.

«Вчора на територію України, порушуючи всі норми міжнародного права, вдерся "конвой" так званої "допомоги". Увесь світ засуджував рішення Росії, і сьогодні я можу повідомити, що більше 185 автомобілів вже повернулися. Дякуючи нашим рішучим і скоординованим зусиллям вдалося уникнути провокацій», - сказав Порошенко.
також вдалось уникнути (або уМыкнуты) високотехнологічного обладнання  :smilie5:

питання - на яку сумму з того обладнання украiна виробляла ВВП на рiк?

Offline dimoto

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3792
Re: Вороватый конвой
« Reply #37 : Серпня 23, 2014, 04:58:39 16:58 »

питання - на яку сумму з того обладнання украiна виробляла ВВП на рiк?

вот этого точно никто не скажет, даже если какойто завод в том регионе прибыльный то незаконные возмещения НДС фирмам  Ахметова накрывает всё "медным тазом"с головой. Кольчуга завода Топаз вообще цены не имеет если всё правда что о ней пишут.
завод по выпуску реле - можно найти чем заменить в новых разработках-изделиях.

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Вороватый конвой
« Reply #38 : Серпня 23, 2014, 05:03:52 17:03 »
якщо це все таки правда, то це, звісно, хріново.

АЄОА. шановні, гадаю, факт вивозу пограбованого свідчить про те, що наближається кінець війни і закінчиться вона таки нашою перемогою.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4031
Re: Вороватый конвой
« Reply #39 : Серпня 23, 2014, 05:05:52 17:05 »
Если это так то гораздо проще разбомбить станок производящий чипы для военки и запчасти для истребителей пока их везут камазами по земле а не ждать когда их продукция прилетит к нам в составе бомб и самолетов
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline hornet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 672
    • fbet.org.ua
Re: Вороватый конвой
« Reply #40 : Серпня 23, 2014, 05:31:05 17:31 »

Що він хотів цим сказати?

Что "спецназ ДНР" может попробовать захватить Порошенка во время визита в Минск

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Вороватый конвой
« Reply #41 : Серпня 23, 2014, 05:31:18 17:31 »
Если это так то гораздо проще разбомбить станок производящий чипы для военки и запчасти для истребителей пока их везут камазами по земле а не ждать когда их продукция прилетит к нам в составе бомб и самолетов

Не прилетит... скоро раше вообще ни подводки ни ракеты не нужны будут...

Offline Kren

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2286
Re: Вороватый конвой
« Reply #42 : Серпня 23, 2014, 05:48:47 17:48 »
Це устаткування користі москалям не принесе. Бо, по-перше, вони криворукі. А по-друге, тупоголові.

А нам без него что делать? Кто и за что будет все это обратно покупать и настраивать?
Щоб лани широкополі, і Дніпро, і кручі стали вам поперек горла, москалі їбучі

Offline amazon

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 193
Re: Вороватый конвой
« Reply #43 : Серпня 23, 2014, 05:58:55 17:58 »
Честно говоря, не думаю, что в вывозе токарных и фрезерных станков есть смысл. Как я понимаю, техдокументация и кадры важнее. А тут еще в течение ночи все провернуть... Но в качестве информационного давления я РНБО поддерживаю.

Может я не правильно себе представляю все эти военные производства?

в течение ночи они все размонтированное погрузили в грузовики,
а снимали и готовили к загрузке до того, время было,
потому то так много пустых камазов и пригнали,
и потому Путин приказал вывезти всё до 26 числа, потому как потом может быть поздно...

Это мне напоминает разговоры о том, что вся заваруха на Донбассе из-за сланцевого газа )

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Re: Вороватый конвой
« Reply #44 : Серпня 23, 2014, 06:17:34 18:17 »

Що він хотів цим сказати?

Что "спецназ ДНР" может попробовать захватить Порошенка во время визита в Минск

ну вот ты и озвучил , я не решилась
вспоминаем случай с нашими переговарщиками. :smilie2:
ігнор Квант

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Вороватый конвой
« Reply #45 : Серпня 23, 2014, 06:44:05 18:44 »
цікаво, коли будуть уйобувати з Криму, Севастополь з місцевою ватою також з собою прихоплять?
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Kren

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2286
Re: Вороватый конвой
« Reply #46 : Серпня 23, 2014, 06:55:05 18:55 »
цікаво, коли будуть уйобувати з Криму, Севастополь з місцевою ватою також з собою прихоплять?
Нет...вату они всегда оставляют нам, чтобы 5я колонна росла и ширилась. Вопрос в другом...на чем мы дотянем до возвращения Крыма? Правда....я неисправимый оптимист, но как то сегодня немного руки опустились. Я хорошо представляю нагрузку на экономику, при отсутствии реальных реформ. Чтобы из этого вырулить, нужны гении и огромная работа. Надеюсь что все у нас получится....но сегодня взгрустнулось.
Щоб лани широкополі, і Дніпро, і кручі стали вам поперек горла, москалі їбучі

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Вороватый конвой
« Reply #47 : Серпня 23, 2014, 06:56:54 18:56 »
Мне понравился комментарий на "Цензоре", к сожалению не могу найти, поэтому привожу по памяти.
Цитувати
Чтоб Вам руки поотрывало нахуй на этих станках

Offline Алекс

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2606
  • Стать: Чоловіча
Re: Вороватый конвой
« Reply #48 : Серпня 23, 2014, 07:00:56 19:00 »

Що він хотів цим сказати?

Что "спецназ ДНР" может попробовать захватить Порошенка во время визита в Минск

ну вот ты и озвучил , я не решилась
вспоминаем случай с нашими переговарщиками. :smilie2:
Не, Батька на это не пойдет.

Offline Алекс

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2606
  • Стать: Чоловіча
Re: Вороватый конвой
« Reply #49 : Серпня 23, 2014, 07:06:07 19:06 »

В Свердловске Луганской области уже появились точки продажи соли и воды, которую привезли в грузовиках российского "гуманитарного конвоя". Об этом сообщает пресс-центр АТО.
"В городе Свердловск появились точки по продаже российской "гуманитарки". Для примера, пачка соли стоит не менее 10 гривен", - говорится в сообщении.
Ранее сообщалось, что российский гуманитарный конвой полностью покинул территорию Украины.
Грузовики в сопровождении боевиков так называемой "Луганской народной республики" по объездным дорогам проследовали из Луганска в Ростовскую область.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26992
Re: Вороватый конвой
« Reply #50 : Серпня 23, 2014, 07:09:00 19:09 »
Ну за соль из САМОЙ России любимой и десятки не должно быть жаль :)

Offline Алекс

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2606
  • Стать: Чоловіча
Re: Вороватый конвой
« Reply #51 : Серпня 23, 2014, 07:16:55 19:16 »

Російський гумконвой на виїзді з України прикривався заручниками, – в.о. голови Луганської ОДА
Російський гуманітарний конвой на виїзді з території України прикривався заручниками з числа цивільного населення.
Про це у прямому ефірі одного з українських телеканалів сказала в.о. голови Луганської облдержадміністрації Ірина Веригіна, передає УНН.
І. Веригіна відзначила, що при виїзді російського гуманітарного конвою з території України армія проводила операцію.
«Армія проводила свою операцію, але росіяни прикриваються мирними жителями, тому проводити якісь додаткові операції неможливо... Операція звичайно велась, але все це було точково і спрямовано на те, щоб не загинули мирні жителі», – відзначила вона.
На уточнююче запитання, чи використовувались цивільні громадяни як заручники, І. Веригіна відповіла: «Так, деякі у них були як заручники».

Offline dorosh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1291
Re: Вороватый конвой
« Reply #52 : Серпня 23, 2014, 07:28:39 19:28 »
и пустые они были при выезде, пустые, вот те крест, журналисты все проверили.
Цитувати
Росія заперечує, що її "гуманітарний конвой" незаконно вторгнувся в Україну і переконує, що її військ на Донбасі немає.
В МЗС РФ заявили, что Київ сам дав добро на заїзд конвою.
"Офіційний запит на надання такої допомоги був направлений нами українській стороні дипломатичною нотою 11 серпня. Згоду отримали 12 серпня", - заявили у Лаврова.
Представник Міноборони Росії Ігор Конашенков заявив РІА "Новости", що заяви генсека НАТО про використання російських військ в Україні "порожні".
"Ми вже втомились звертати увагу на порожні заяви пана Расмуссена та його прес-секретаря. Коментувати їх по суті немає сенсу. Знову нічого крім Twitter`a", - заявив представник МО РФ.
Він також заявив, що Расмуссен просто старається створити більший "промоушен" саміту НАТО у Вельсі, щоб альянс його потім працевлаштував.
А в МНС Росії поспішили запевнити, що путінські КамАЗи вийшли з України порожніми і нічого з Донбассу не вивозили.
Як сказав РІА "Новости" заступник мініста МНС Едуард Чижиков, у тому, що вантажівки були порожні змогли переконатись журналісти телеканалу "Russia Tuday".