Автор Тема: НОВИНИ ВІД НАШИХ ФОРУМЧАН З АРМІЇ  (Прочитано 47567 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Offline Grizzly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1102
  • ИПАЛ Я ЭТУ КАРМУ
Re: НОВИНИ ВІД НАШИХ ФОРУМЧАН З АРМІЇ
« Reply #30 : Серпня 24, 2014, 06:06:07 18:06 »
не, у нас тут гораздо важнее прикрепить ветку про котов и анекдоты, а всех, кто против, записать в юльки и бригадные

Offline авжеж

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1307
Re: НОВИНИ ВІД НАШИХ ФОРУМЧАН З АРМІЇ
« Reply #31 : Серпня 24, 2014, 08:19:18 20:19 »
В першому пості варто дати список тих з форуму, хто в армії.

Он від Капітана Кубза є повідомлення ;)

http://ukrpravda.net/index.php?topic=19801.0
Кожен українець повинен вбити москаля - у собі.

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
Re: НОВИНИ ВІД НАШИХ ФОРУМЧАН З АРМІЇ
« Reply #32 : Серпня 24, 2014, 08:53:08 20:53 »
Підтримую. Якщо гілку не прикріплять, доведеться нам по черзі спамити "підніму гілочку", щоб усе-таки втримати її на першій сторінці.
Також підтримую. Саме тому, щоб не треба було "піднімати", не кожного дня наші з АТО можуть виходити на зв'язок.
А "мотивація" Дрейк не прикріпляти гілку мене не переконує, зовсім не переконує.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: НОВИНИ ВІД НАШИХ ФОРУМЧАН З АРМІЇ
« Reply #33 : Серпня 24, 2014, 08:55:30 20:55 »
В першому пості варто дати список тих з форуму, хто в армії.

Он від Капітана Кубза є повідомлення ;)

http://ukrpravda.net/index.php?topic=19801.0

Кубз пише тут

http://ukrpravda.net/index.php?topic=19679.0
вже другий день з телефона, і мабуть що і буде там писати.

Гілку так, треба причепити.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: НОВИНИ ВІД НАШИХ ФОРУМЧАН З АРМІЇ
« Reply #34 : Серпня 24, 2014, 09:06:23 21:06 »
Ну, гілка в мене у закладках, тобто по мірі поступлення нових "звітів" від entp я буду тут їх розміщати. Але я сильно сумніваюсь, що інші "служиві" будуть мати змогу її знайти, якщо вона потоне. Он, той же Кубс та його вповноважена пишуть в іншу гілку. Той же entp якщо захоче почитати та/або написати сам фіг її знайде (особливо якщо з телефона). Тобто я від початку за те, що гілку треба закріпити, аргументи Дрейка, що "так гілка буде краще розвиватись" я взагалі не розумію - це гілка не для "розвитку" і не для "рейтингу".

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Re: НОВИНИ ВІД НАШИХ ФОРУМЧАН З АРМІЇ
« Reply #35 : Серпня 25, 2014, 08:01:41 08:01 »
В першому пості варто дати список тих з форуму, хто в армії.

Он від Капітана Кубза є повідомлення ;)

http://ukrpravda.net/index.php?topic=19801.0

Кубз пише тут

http://ukrpravda.net/index.php?topic=19679.0
вже другий день з телефона, і мабуть що і буде там писати.

Гілку так, треба причепити.

Саме так.  :smiley24:
Contra Spem Spero

Offline Люся

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 162
  • Бандерiвка
Re: НОВИНИ ВІД НАШИХ ФОРУМЧАН З АРМІЇ
« Reply #36 : Серпня 25, 2014, 08:04:41 08:04 »
Модери, прикрiпiть гiлочку, плз. :Prapor2:

Offline Irris

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9163
Re: НОВИНИ ВІД НАШИХ ФОРУМЧАН З АРМІЇ
« Reply #37 : Серпня 25, 2014, 04:41:35 16:41 »
спасибо  :smiley24:

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: НОВИНИ ВІД НАШИХ ФОРУМЧАН З АРМІЇ
« Reply #38 : Серпня 26, 2014, 10:33:32 22:33 »
Рапорт №2 від entp: З навчальної частини, після на наряду при кухні :)


Привіт усім, "розшифровка" чергової прехвата СБУ розмови з нашим СУП-чиком "entp".

Перш за все, кому ліньки читати весь "рапорт" - УСІМ ВЕЛИЧЕЗНІ ВІТАННЯ! ПЕРСОНАЛЬНЕ - ДЛЯ КАПІТОНА КУБСА!  :smiley15: :upa


Цього разу наша розмова була трохи незвичною - першу половину говорив я, бо він мене попросив "провести політінформацію", бо він там зовсім відрізаний від світу, інтернета не має, а на телевізор просто немає часу. Прийшлось розповідати про усе - "зустріч у верхах", "Маріупольску паніку", події навколо Іловайська, "заблудших російських десантників". Окремим пунктом - що і як з Кубсом? Прийшлося описувати йому останні фотки нашого героя... :)

Потім став розповідати він. На це раз його розповідь вийшла більш "приземленою", бо вже тиждень на службі та встиг трохи розгледітись навкого. Перш за все - щодо його військової спеціальності. Тут все у традиціях нашої старої та недоброї армії. Він був ППО-шником, працював на "висотомірі" (це РЛС таке). Так як їхній навчальний центр - то база Академії сухопутних військ, то ніяких РЛС і зокрема "висотомірів" там немає як таких. Зате є зенітки малого калібру ЗУ-23 (отаке лихо

),

тому його поставили вчити курсантів користуватись тою бандурою. Бо він принаймі "знає що таке азимут" (с), а решта і того не знає. Якось він навіть вчить, сказав, що сам з тою штукою досить швидко розібався ("то все таки не Лінукс!" (с)). Тим більше, що знайшлися два також бувших сержанта, що свого часу служили саме на цьому девайсі, тому володіють як знаннями, так і чисто практичними навиками як стрільби, так і обслуговування, тому дають раду.


Інше питання, що він сам несподівано підняв - це п'янство. Каже, що в них випивають практично усі, але відсотків 5-10% п'ють практично щоденно і до стану повної відключки. Як сумно пожартував один офіцер - в них щовечора купа "300-тих", які на фронті швидко перетворяться на "200-тих". Бо в такому перманентно невміняємому стані  вони нічому не вчаться, на полігон не їздять - тобто на фронті їх нічого доброго не чекає. По спостереженням "entp", в більшості причиною п'янства є психологічні проблеми - люди в стресовому стані, готуться до найгіршого і не усі витримують. Казав, що п'янство поширене як серед рядових, так і серед офіцерів, не залежно від віку. Серед офіцерів найгірша ситуація серед "піджаків" - тих, хто стали "офіцерами" прослухавші лівим вухом курс на військових кафедрах і хто не бачів військової служби навіть простим солдатом. А зараз іх зірвали з місця, наділи офіцерські погони і дали під командування людей... :(

Через п'янство підупала дисціпліна, по вечорах бувають бійки, навіть було пару інцидентів з місцевим населенням. Яке взагалі-то ставиться до них ДУЖЕ добре,  але декотрі п'яні втікали у самоволку і були вже інциденти "назовні". Як результат - вирішили організувати патрулі і ловити своїх же. Особливо чомусь хуліганять кияни, їх там приїхала ціла група, хоча абсолютна більшість "призову" - західняки + волиняки.

Доля, яка чекає на "entp" наразі незрозуміла. З одного боку, він типу "інструктор", тому якщо будуть наступні набори у центр, то його можуть лишити. Якщо не буде - то його разом з "курсантами" скоро відправлять на Схід. Він ставиться до того абсолютно спокійно, каже, що від нього нічого не залежить (як завжди у армії, хто служив, то знає це відчуття).

Зі свого статусу інструктора він має трохи геморою, бо як "персонал центру" через 2 дня мусить ходити в наряди  :gigi: Сьогодні від самого ранку допомагав при кухні - забеспечував подачу води для миття казанків та посуду після приблизно 1000 чоловік, 3 рази на день. Каже, що вдвох з напарником кожен мабуть біля 200 відер води перетаскали. Тішився, що своєчасно 1.5 роки тому записався у спортзал,  ;) тому особливо важко йому то не було... Цікаво, що кухня спільна для усіх, офіцери до полковника включно їдять те саме, що і рядові, на тому ж посуді і сидять за одними столами.

Завтра ранком йому - на полігон, так що життя там в нього розписане і регламентоване по годинам, як і завжди в армії.

Наразі все.

« Останнє редагування: Серпня 26, 2014, 10:58:46 22:58 від Ronin »

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: НОВИНИ ВІД НАШИХ ФОРУМЧАН З АРМІЇ
« Reply #39 : Серпня 26, 2014, 10:49:24 22:49 »
Ронін, дякую за звіт.

йому там чогось не треба, часом?

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: НОВИНИ ВІД НАШИХ ФОРУМЧАН З АРМІЇ
« Reply #40 : Серпня 26, 2014, 10:53:03 22:53 »
йому там чогось не треба, часом?

Я питався, каже що наразі нічого не треба. Хоча навіть мобільний поповнити не може. Завтра я переведу йому гроші на мобілку і відтепер буду сам йому дзвонити.

Offline авжеж

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1307
Re: НОВИНИ ВІД НАШИХ ФОРУМЧАН З АРМІЇ
« Reply #41 : Серпня 27, 2014, 08:52:15 08:52 »
Якщо ТАК п'ють - то звідки беруть? Чи вони в місто виходять, і там затарюються? і чи не можна домовитись з мером і оголосити "сухий закон", хоча б у найближчих магазинах?
Кожен українець повинен вбити москаля - у собі.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: НОВИНИ ВІД НАШИХ ФОРУМЧАН З АРМІЇ
« Reply #42 : Серпня 27, 2014, 09:11:58 09:11 »
Якщо ТАК п'ють - то звідки беруть? Чи вони в місто виходять, і там затарюються? і чи не можна домовитись з мером і оголосити "сухий закон", хоча б у найближчих магазинах?

Та мені теж цікаво, бо по його словам там навколо на пару кілометрів самі ліси десь є пару сел. Наступний раз спитаю докладніше. Або місцеві приторговують (звідси можуть бути і конфлікти), або з собою привезли - бо вони там всього 5-6 днів, а весь курс "підготовки" триває до двох тижнів. А взагалі - попит завжди породжує пропозицію, так що думаю, там вже налагоджений бізнес.  :smilie2:

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14503
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: НОВИНИ ВІД НАШИХ ФОРУМЧАН З АРМІЇ
« Reply #43 : Серпня 27, 2014, 12:17:44 12:17 »
дякую пану роніну за рапорт

таки Україна єдина

у пияцтві  :weep:


але це не більш ніж шум

все буде добре  :Prapor2:
Mocsia delenda est

Offline Françoise

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2627
  • No coffee - no life
Re: НОВИНИ ВІД НАШИХ ФОРУМЧАН З АРМІЇ
« Reply #44 : Серпня 27, 2014, 12:37:00 12:37 »
Вітання йому й він мене. Є таке старовинне побажання, його козакам, що йшли у похід, казали:

А побийте бусурмана та вертайтеся здорові!
Ничто так не бодрит по утрам, как не замеченный вовремя дверной косяк

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: НОВИНИ ВІД НАШИХ ФОРУМЧАН З АРМІЇ
« Reply #45 : Серпня 28, 2014, 09:39:40 09:39 »
ПРОХАННЯ ВІД "entp"

Точніше - від військового лікаря його частини. Видно що похолодало і люди почали хворіти, а ліків немає. Це до питань постачання армії...  :smilie9:

Тому просять закупити та прислати поштою протигрипозні та протипростудні медікаменти. Головний принцип - дешеві, вітчізняні, але побільше!

<... REMOVED...>

UPDATE №1

[b]1) Чекаю на контакт з донькою нашого форумчанина, вона має контакт з волонтерами і займається збором коштів та зазначених медікаментів по запиту батька. Там ніби є відкритий карточний рахунок, куди можна буде скидати гроші.

2) Як виявилось, ми з його донькою працюємо на одній дуже відомій ІТ-фірмі (у різних містах), а в нас на фірмі є своя ініциативна група та величезний фонд для допомоги армії - спробую підключити і їх. Але це не анульовує можливості індивідуальної допомоги від СУП-чиків - зараз головне отримати реквізити рахунку.[/b]



UPDATE №2

Реквізити людини, що збиратиме кошти та передасть їх донці :

5168 7423 2109 8141 в Приват банку
Отримувач - Боса Галина Дмитрівна



УВАГА! Кошти прохання перераховувати ДО 17-ї години завтрашнього дня (п'ятниці, 29 серпня), після цього терміну переводити їх немає сенсу!

В п"ятницю на зібрані кошти буде закуплено оптом медикаменти і в суботу ранком донька нашого форумчанина повезе їх у частину.
« Останнє редагування: Серпня 28, 2014, 04:34:30 16:34 від Ronin »

Offline pin2

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 954
  • Стать: Чоловіча
Re: НОВИНИ ВІД НАШИХ ФОРУМЧАН З АРМІЇ
« Reply #46 : Серпня 28, 2014, 12:53:24 12:53 »
вибачте, але Амізон і Антигрипін ні від чого не допомагають, це деремна трата грошей на гомеопатію...

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: НОВИНИ ВІД НАШИХ ФОРУМЧАН З АРМІЇ
« Reply #47 : Серпня 28, 2014, 12:55:10 12:55 »
ДУЖЕ ДЯКУЮ, ДРУЖЕ !!!  :smiley15:  :upa

P.S. Не знаю, мабуть це справа особиста і не мені щось тут радити, але я ОСОБИСТО буду це робити "анонімно", тим більше, що я вже зрушив досить великі сили на допомогу, тому принаймі _Я_ свою суму світити ту не буду. Я до того, що не обов'язково тут "звітувати" - це справа індивідуальна.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: НОВИНИ ВІД НАШИХ ФОРУМЧАН З АРМІЇ
« Reply #48 : Серпня 28, 2014, 12:57:52 12:57 »
вибачте, але Амізон і Антигрипін ні від чого не допомагають, це деремна трата грошей на гомеопатію...

Я написав, що мені продиктували - там взагалі одна назва була неіснуючого препарату, я виправив на рпавильну, на скільки я зрозумів - це був лише пересказ побажань командира частини, а він список взяв "з голови". Закуповувати будуть на оптовій фармацевтичній базі, думаю, там самі скажуть, що реально ПОТРІБНО. Але дякую за нагадування, я зверну увагу доньки, щоб не купувала розрекламоване фуфло.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: НОВИНИ ВІД НАШИХ ФОРУМЧАН З АРМІЇ
« Reply #49 : Серпня 28, 2014, 01:04:39 13:04 »
вибачте, але Амізон і Антигрипін ні від чого не допомагають, це деремна трата грошей на гомеопатію...

Я написав, що мені продиктували - там взагалі одна назва була неіснуючого препарату, я виправив на рпавильну, на скільки я зрозумів - це був лише пересказ побажань командира частини, а він список взяв "з голови". Закуповувати будуть на оптовій фармацевтичній базі, думаю, там самі скажуть, що реально ПОТРІБНО. Але дякую за нагадування, я зверну увагу доньки, щоб не купувала розрекламоване фуфло.
ну якщо вже на то пішло, то Аксицилінової мазі не існує. Є оксолінова мазь (типу під носом мазати від вірусів).

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: НОВИНИ ВІД НАШИХ ФОРУМЧАН З АРМІЇ
« Reply #50 : Серпня 28, 2014, 01:07:15 13:07 »
ну якщо вже на то пішло, то Аксицилінової мазі не існує. Є оксолінова мазь (типу під носом мазати від вірусів).

Народ! Ви про "зіпсутий телефон" чули ?!  :gigi:

МЕДИКАМЕНТИ КУПУВАТИ НЕ ТРЕБА (індивідуально), тому не звертайте на той список вже уваги.

Щодо асортименту - вже написав кому треба, фуфло купувати не будуть! ? :)

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: НОВИНИ ВІД НАШИХ ФОРУМЧАН З АРМІЇ
« Reply #51 : Серпня 28, 2014, 01:09:01 13:09 »
ну якщо вже на то пішло, то Аксицилінової мазі не існує. Є оксолінова мазь (типу під носом мазати від вірусів).

Народ! Ви про "зіпсутий телефон" чули ?!  :gigi:

МЕДИКАМЕНТИ КУПУВАТИ НЕ ТРЕБА (індивідуально), тому не звертайте на той список вже уваги.

Щодо асортименту - вже написав кому треба, фуфло купувати не будуть! ? :)

та чули, чули, ніхто нічого не купує. Це ви згадали про неіснуючий препарат.  :gigi:

(Це я так допомагаю тримати гілку в тонусі.)

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: НОВИНИ ВІД НАШИХ ФОРУМЧАН З АРМІЇ
« Reply #52 : Серпня 28, 2014, 02:09:36 14:09 »
Мазь действительно называется оксолиновая.
Если будете покупать на большую сумму - порядка нескольких тысяч, лучше поговорить с оптовиками, объяснить что для армии - это будет существенно дешевле, чем в аптеке.
И еще советую купить и передать обычные лимоны - как средство профилактики болезней очень неплохо.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: НОВИНИ ВІД НАШИХ ФОРУМЧАН З АРМІЇ
« Reply #53 : Серпня 28, 2014, 02:17:44 14:17 »
Мазь действительно называется оксолиновая.
Если будете покупать на большую сумму - порядка нескольких тысяч, лучше поговорить с оптовиками, объяснить что для армии - это будет существенно дешевле, чем в аптеке.
И еще советую купить и передать обычные лимоны - как средство профилактики болезней очень неплохо.

Писал выше, что будут закупать У ОПТОВИКОВ.

Про лимоны - спасибо, подскажу. Но лимоны долго не хранятся. А вот чеснок (!) - намного лучше. Написал.
« Останнє редагування: Серпня 28, 2014, 02:21:16 14:21 від Ronin »

Offline com

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 931
  • Е=мс2
Re: НОВИНИ ВІД НАШИХ ФОРУМЧАН З АРМІЇ
« Reply #54 : Серпня 28, 2014, 02:47:42 14:47 »
И еще советую купить и передать обычные лимоны - как средство профилактики болезней очень неплохо.
ЧАСНИК
ЦИБУЛЯ

Теплі речі - носки, кальсони, термобілизна, шапки, тілогрійки та або бушлати\шинелі, рукавиці.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: НОВИНИ ВІД НАШИХ ФОРУМЧАН З АРМІЇ
« Reply #55 : Серпня 28, 2014, 02:52:12 14:52 »
И еще советую купить и передать обычные лимоны - как средство профилактики болезней очень неплохо.
ЧАСНИК
ЦИБУЛЯ

Теплі речі - носки, кальсони, термобілизна, шапки, тілогрійки та або бушлати\шинелі, рукавиці.

З одягу наразі купуватимуть лише теплі шкарпетки.

Offline com

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 931
  • Е=мс2
Re: НОВИНИ ВІД НАШИХ ФОРУМЧАН З АРМІЇ
« Reply #56 : Серпня 28, 2014, 02:58:32 14:58 »
Можливо, ще яблука.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: НОВИНИ ВІД НАШИХ ФОРУМЧАН З АРМІЇ
« Reply #57 : Серпня 29, 2014, 05:37:10 17:37 »
Отже, надішов лист від доньки нашого однофорумчанина "entp":

Цитувати
З вашою допомогою вдалося зібрати 1850 грн. Я докладу їх до коштів зібраних із інших джерел і оплачу ліки. Можливо комусь будуть цікаві чеки і фото то їх скину пізніше.

Дуже дякую вам за допомогу!

Трохи мало часу було, але майже 2000 гривень за 1.5 доби - таки непогано для початку.

МОЛОДЦІ !  :Razom: :smiley15:

Щиро дякую усім, зто відгукнувся!  :upa

P.S. Написав доньці, "замовив" в неї фотки - вона завтра їде у військову частину, повезе куплені медикаменти та інші припаси, сподіваюсь, що в цій гілці будуть і фото.

« Останнє редагування: Серпня 29, 2014, 05:40:24 17:40 від Ronin »

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: НОВИНИ ВІД НАШИХ ФОРУМЧАН З АРМІЇ
« Reply #58 : Серпня 30, 2014, 08:19:42 20:19 »
Рапорт №3 від entp: Перший випуск та нове прохання.

Привіт Форуму від нашого побратима "entp" !

Зібрані медикаменти та інше майно приїде до нього ЗАВТРА (перенесли на один день через певні причини), є велика імовірність отримати від нього фото.

Основні новини з його життя:

1) Вчора були фінальні "випускні" нічні стрільби на полігоні - кожному дали по 80 снарядів, тобто була можливість постріляти з зенітки досить нормально. Сьогодні перший випуск вже вирушає у частину під одним з великих міст на берегах Дніпра. Нашего героя чекає ще 2 набори курсантів, враховуючи, що один цикл навчання триває до 2-х тижнів, то ще десь місяць він буде у навчальному центрі. Усі офіцери та інструктора написали заяви про переведення у бойові частини, але відправляють лише тих, по спеціальностям яких не буде більше наборі - вони з останньою групою курсантів разом вирушають на Схід.

2)  В нього є конкретне прохання до тих форумчан, хто сам служив або має доступ до закупівлі військової форми. Наш колега трохи "високогабаритний" пан (зріст 185+) тому в нього проблема з формою. Він просить допомогти купити/подарувати можна б/у-шну, але ЯКІСНУ форму 56 розміру 5-го зросту. З взуттям в нього проблем немає (бо сам турист і з дому захопив нормальні черевики на підміну до наших берців, на які, до речі, не сильно нарікає). Він планує через пару днів на наступному тижні підскочити до нас у Львів, тут є один магазин по цій тематиці, але люба допомога від вас буде вітатись. Можливо у когось є роздільний маскхалат західного зразку (на його зріст !) - це йому теж буде потрібне.

Трохи про настрої у хлопців. Настрій і далі стабільно рішучий та налаштованння "ми це зробимо". Свідомо не читає інтернет і практично не дивиться ТБ, щоб не грузити себе панікерськими настроями та всякими вбросами від "всепропальців". Передавав усьому Форуму вітання і казав, що їм зараз потрібні наші конкретні справи та конкретна допомога, а не паніка на форумах.
« Останнє редагування: Серпня 30, 2014, 09:19:51 21:19 від Ronin »

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: НОВИНИ ВІД НАШИХ ФОРУМЧАН З АРМІЇ
« Reply #59 : Серпня 30, 2014, 08:29:49 20:29 »
Ви про маг. Штурм?

Там нові штани і китель обійдуться десь біля 900-1000 грн. Але це не зимовий одяг.