Автор Тема: Откуда взялось это поколение????!!!!!!!  (Прочитано 8644 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Откуда взялось это поколение????!!!!!!!
« Reply #30 : Серпня 24, 2014, 12:38:25 00:38 »
Наверное все в этой ветке правы. Не стоит удивляться. Хотя наверное сложно не удивиться мне человеку родившемуся и прожившему большой кусок жизни в совке, где патриотизм удалось сохранить не благодаря, а вопреки и то только благодаря предкам и генной памяти. А нынешние двадцатилетние, как бы там ни было совка не видели и другой страны у них просто не было.
с другой стороны, у тех в Очакове тоже другой страны не было. Как и в заповеднике совка Луганде. А результат - противоположный.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Откуда взялось это поколение????!!!!!!!
« Reply #31 : Серпня 24, 2014, 12:39:30 00:39 »
в стране которая практически ничего им не дала
Вот тут бы я возразил.
Мы почему-то любим наговаривать на Украину, словно это худшее место на Земле.
Не худшее, далеко не худшее.

Я скоро будет ещё лучше  :smilie1:

Украина лучшее место на земле. Но что дала Украина, как государство?

Не питай, що дала тобі Україна. Питай, що ти зробив для неї
/майже Д.Кеннеді/

Offline Roland Deschain

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1040
Re: Откуда взялось это поколение????!!!!!!!
« Reply #32 : Серпня 24, 2014, 12:46:46 00:46 »
с другой стороны, у тех в Очакове тоже другой страны не было. Как и в заповеднике совка Луганде. А результат - противоположный.

Кстати, вопрос: с Лугандой более-менее понятно, что к чему, а чем этот Очаков такой особенный? Откуда вата?

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Откуда взялось это поколение????!!!!!!!
« Reply #33 : Серпня 24, 2014, 12:54:16 00:54 »
с другой стороны, у тех в Очакове тоже другой страны не было. Как и в заповеднике совка Луганде. А результат - противоположный.

Кстати, вопрос: с Лугандой более-менее понятно, что к чему, а чем этот Очаков такой особенный? Откуда вата?

Да сама в шоке. Говорят, ч о там решили что они тоже город русской славы да и Крым не так далеко.  Надеюсь СБУ в курсе что там за кубло.  :smilie9:
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Re: Откуда взялось это поколение????!!!!!!!
« Reply #34 : Серпня 24, 2014, 12:56:43 00:56 »
с другой стороны, у тех в Очакове тоже другой страны не было. Как и в заповеднике совка Луганде. А результат - противоположный.

Кстати, вопрос: с Лугандой более-менее понятно, что к чему, а чем этот Очаков такой особенный? Откуда вата?

Горад русскай слави томущо, напевно.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Roland Deschain

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1040
Re: Откуда взялось это поколение????!!!!!!!
« Reply #35 : Серпня 24, 2014, 01:03:41 01:03 »
Да сама в шоке. Говорят, ч о там решили что они тоже город русской славы да и Крым не так далеко.  Надеюсь СБУ в курсе что там за кубло.  :smilie9:

А, так у них еще с "времен очаковских и покоренья Крыма" вавка в голове?

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Re: Откуда взялось это поколение????!!!!!!!
« Reply #36 : Серпня 24, 2014, 01:12:09 01:12 »
Да сама в шоке. Говорят, ч о там решили что они тоже город русской славы да и Крым не так далеко.  Надеюсь СБУ в курсе что там за кубло.  :smilie9:

А, так у них еще с "времен очаковских и покоренья Крыма" вавка в голове?

Та подібно на те, поют всьо пєснь одну і туже.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46470
  • Never give in!
Re: Откуда взялось это поколение????!!!!!!!
« Reply #37 : Серпня 24, 2014, 01:17:20 01:17 »
А я не дивуюся.

Любов к Отчизні де героіть,
Там грудь сильніша од гармат.
If you are going through hell, keep going.

Offline elko

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1493
Re: Откуда взялось это поколение????!!!!!!!
« Reply #38 : Серпня 24, 2014, 01:17:52 01:17 »
При полном отсутствии патриотического воспитания в школе. Быть свидетелями моралного разложения. Будучи еще и сторонниками всяких субкультур, любить до такой степени Украину, что готовы отдать жизнь.

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Откуда взялось это поколение????!!!!!!!
« Reply #39 : Серпня 24, 2014, 01:19:04 01:19 »
Да сама в шоке. Говорят, ч о там решили что они тоже город русской славы да и Крым не так далеко.  Надеюсь СБУ в курсе что там за кубло.  :smilie9:

А, так у них еще с "времен очаковских и покоренья Крыма" вавка в голове?

Байки вроде "Севастополь - город русских моряков" (или "город русской славы") я слышал от кого-то еще в 90-х. Мол расеяне Крым отвоевали большой кровью и это несправедливо что он достался Украине.

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Re: Откуда взялось это поколение????!!!!!!!
« Reply #40 : Серпня 24, 2014, 01:19:30 01:19 »
А я не дивуюся.

Любов к Отчизні де героіть,
Там грудь сильніша од гармат.

Та грудь може і сильніша, а в голова повна вати.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Re: Откуда взялось это поколение????!!!!!!!
« Reply #41 : Серпня 24, 2014, 01:25:28 01:25 »
При полном отсутствии патриотического воспитания в школе. Быть свидетелями моралного разложения. Будучи еще и сторонниками всяких субкультур, любить до такой степени Украину, что готовы отдать жизнь.

Ніби парадокс, в голові не вкладається, що при такому оточуючому негативізмі, при величезній кількості вкрай сумнівних прикладів, як можна жирувати на халяву (депутати, мусора, прокурори, податківці і всіляка інша шваль), виростають такі Люди, це наша еліта, а не те гімно, вибачте, що в дужках.
« Останнє редагування: Серпня 24, 2014, 01:48:33 01:48 від liveinly »
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Откуда взялось это поколение????!!!!!!!
« Reply #42 : Серпня 24, 2014, 02:13:15 02:13 »
Справа в тому, що, можливо, ми не бачимо картини в цілому. зазвичай, коли ми оцінюємо події,
ми не дуже глибоко зазираємо у минуле або аналізуємо теперішнє, намагаючись зрозуміти, що
відбувається. Звідси і питання, накшталт того, яке ставить Дрейк.

Насправді, все і просто і складно одночасно.

Якщо сказати просто - то за 23 роки незалежної України в нас виросло покоління, яке не бачило
совка і яке розуміє, що свобода - це не просто красиве слово, а ще й глибоке і всеохоплююче почуття.
Кожен, хто воював на Майдані, кожен, хто воює зараз на східному фронті, раптом віднайшов у собі
щось, шо вартує значно дорожче хліба і ковбаси, значно дорожче свого особистого комфорту. І
навіть значно дорожче за власне життя.

Якщо копнути глибше, то нам доведеться поринути у вир століть, які рік за роком кували українську
ментальність і прагнення до свободи. Нам доведеться згадати нашого геніального Тараса Шевченка. Згадати
інших українських поетів і письменників, борців за незалежність і державних діячів, колосальні працьовитість
і талант яких були дані їм Богом, можливо, саме заради сьогоднішнього історично зламу, саме для натхнення
сучасних українців на цю, сподваюсь, останнню битву нашого народу за право бути вільним і самому вирішувати
свою долю. 

Звичайно, вищесказане - не істина в останній інстанції. Але на сьогодні я точно знаю одне: просте побиття
невеличкої купки студентів дало поштовх подіям, хід яких вже ніщо не здатне зупинити. Ці події невпинно
ведуть нас до перемоги, бо в нас є правда і ідея, а правду і ідею кулі не беруть. І про ці події з
великим сумом, але з іще більшою гордістю наші діти будуть розповідати нашим онукам.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Sturmer14

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1258
Re: Откуда взялось это поколение????!!!!!!!
« Reply #43 : Серпня 24, 2014, 02:38:11 02:38 »
Щодо Києва, то тут все зрозуміло - це діти Майдану 2004, що підросли та стали дорослими. Вони в себе вбирають же все як губка. Тоді, у 2004-му дітлахи теж бігали і грали в Майдан. А це було 10 років тому, зараз вони вже не діти.

Так вот в том-то и дело. Тут интересный момент ещё присутствует. От Рыбаковки до Очакова по дороге где-то км 80. А по прямой эти два места разделяет пролив метров 200, так что Очаковские пацаны к Рыбаковским и наоборот, вплавь легко добирались. И тут эти на войну, а Очаков просто кубло сепаратистов.  Там пару дней назад говорят столько восторгов было, когда узнали что в зоне АТО погиб один из "выпускников" Первомайского. Чуть ли не общегородской праздник был под девизом "а шоб из всех там положили этих с Первомайского"  :smilie9:

Можливо в Очакові багато привозних, як на дамбаці. Що там було за совка не знаєте ?
Тут гени грають роль. Люди на Своїй землі сім поколінь - то велика сила.
Подивіться на Крим. Крім татар і ще невеликого відсотку там ВСІ привозні, результат ні честі ні совісті. Генетичне сміття, але агресивне.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Откуда взялось это поколение????!!!!!!!
« Reply #44 : Серпня 24, 2014, 04:00:11 04:00 »
Для багатьох з цих хлопців ця війна чи не перший шанс реалізувати себе по-справжньому. В Україні багато імітації. Коли зовні все вигляда "як у людей" - є партії, парламент, освіта, наука, бізнес - глянеш уважніше, і бачиш що це форма без наповнення справжньою суттю. А тут дихнуло чимось первіснин, і абсолютно не фейковим. В ретроспективі думаю що Небесна Сотня буде визнана першими полеглими героями цієї війни.   

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46470
  • Never give in!
Re: Откуда взялось это поколение????!!!!!!!
« Reply #45 : Серпня 24, 2014, 04:53:03 04:53 »
Саме так. І Сергій Нігоян буде в тому ряду першим.
If you are going through hell, keep going.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Откуда взялось это поколение????!!!!!!!
« Reply #46 : Серпня 24, 2014, 05:22:48 05:22 »
Дивно, я теж вчора ввечері про це думав  :Razom:
Я думаю, що таки в нас прокинулось, щось національне, щось, що нас усіх об'єднує. Українці заздрісні, вигобисті люди, моя хата скраю, але тим не менш - таки нація і як виявилося далеко не найгірша  :super: :upa

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Откуда взялось это поколение????!!!!!!!
« Reply #47 : Серпня 24, 2014, 06:38:13 06:38 »
Щодо Києва, то тут все зрозуміло - це діти Майдану 2004, що підросли та стали дорослими. Вони в себе вбирають же все як губка. Тоді, у 2004-му дітлахи теж бігали і грали в Майдан. А це було 10 років тому, зараз вони вже не діти.

Так вот в том-то и дело. Тут интересный момент ещё присутствует. От Рыбаковки до Очакова по дороге где-то км 80. А по прямой эти два места разделяет пролив метров 200, так что Очаковские пацаны к Рыбаковским и наоборот, вплавь легко добирались. И тут эти на войну, а Очаков просто кубло сепаратистов.  Там пару дней назад говорят столько восторгов было, когда узнали что в зоне АТО погиб один из "выпускников" Первомайского. Чуть ли не общегородской праздник был под девизом "а шоб из всех там положили этих с Первомайского"  :smilie9:

Можливо в Очакові багато привозних, як на дамбаці. Що там було за совка не знаєте ?
Тут гени грають роль. Люди на Своїй землі сім поколінь - то велика сила.
Подивіться на Крим. Крім татар і ще невеликого відсотку там ВСІ привозні, результат ні честі ні совісті. Генетичне сміття, але агресивне.

Очаков в совковые времена был таким себе микро Севастополем. Город-воинская часть. Там военных было больше, чем гражданских. Много совкового мусора осело там по выходу на военные пенсии.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46470
  • Never give in!
Re: Откуда взялось это поколение????!!!!!!!
« Reply #48 : Серпня 24, 2014, 06:49:59 06:49 »
Рональд Рейган казав: Freedom is never more than one generation away from extinction.
А це значить, що кожне покоління має дбати про власну свободу.

Я вірю в наших людей і мені начхати на всі плани покидька Путіна.
If you are going through hell, keep going.

Offline Лірник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: Откуда взялось это поколение????!!!!!!!
« Reply #49 : Серпня 24, 2014, 07:02:36 07:02 »
Очень на многих повлияла Небесная сотня.

Чтобы повлияла надо уже нормальным быть к этому времени... вон на лугандонию никак не повлияла, прости Господи...

Хотелось бы процитировать высоцкого: значит нужные книжки в детсве читал (с) Но, чет сомнение берет - какие у этого поколения книжки?  :smilie1:

Ха.
Знаємо які книжки!

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Re: Откуда взялось это поколение????!!!!!!!
« Reply #50 : Серпня 24, 2014, 08:48:15 08:48 »
Они родились в свободной стране - вот в этом все дело
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Откуда взялось это поколение????!!!!!!!
« Reply #51 : Серпня 24, 2014, 08:57:00 08:57 »
Тут згадували наше прислів`я: "Моя хата скраю".
А насправді, спочатку в оригіналі воно звучало: "Моя хата скраю, ворога першим встрічаю"... :smilie1:
От наша молодь і повернула йому первісне, правдиве значення.

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: Откуда взялось это поколение????!!!!!!!
« Reply #52 : Серпня 24, 2014, 10:23:32 10:23 »
Україна не тисла на молодь до овоча та хуйла, вони росли і формувалися у свободі...
і молодь була цілком пофігістична ще рік тому, а багато хто ще (за прикладом своїх батьків) були проти України чи українців...
але відбувся банальний, жорсткий та жорстокий наїзд на права і свободи громадян, який породив патріотів!

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Откуда взялось это поколение????!!!!!!!
« Reply #53 : Серпня 24, 2014, 10:34:05 10:34 »
Мы - сформировавшаяся нация, которая готова бороться за свою независимость и свободу.
А про кацапов еще Сенека написал - нет рабства позорнее, чем рабство добровольнее.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
Re: Откуда взялось это поколение????!!!!!!!
« Reply #54 : Серпня 24, 2014, 11:47:25 11:47 »

А Небесная сотня откуда взялась???!!!!!!
[/quote]

Чому Моїсей 40 років водив євреїв по пустелі?  Щоб вимерли всі з рабскою психологією. Щоб не залишилось тих, хто казав краще б нам повернутись до фараона, там безпечно, звично.
Українці сотні років жили в рабстві. Люди сформувались в такій атмосфері, на свободі їм не затишно, не звично.
Нам доля дала унікальний шанс: 22 роки хоч і  формальної зате свободи. І за цей час виросло нове покоління НЕ-РАБІВ!
А старші просто йдуть за ними, для них відстоюють цю країну.
А взагалі це потужна енергія. Боюсь, що вже жоден народ у цілому світі не здатен на такі позитивні перетворення. В українців шалена сила духу, яка зненацька прорвала греблю.

Offline Солоха

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4997
  • Министр непознанных сновидений
Re: Откуда взялось это поколение????!!!!!!!
« Reply #55 : Серпня 24, 2014, 12:47:18 12:47 »
Для мене це була повна несподіванка - звідки вони взялись, ці хлопчики з фанерними щитами, що стояли насмерть? Ці поважні дядечки з пивними черевцями, що духопелять лугандонів аж гай гуде? А нізвідки не взялися, вважаю, нікуди й не дівалися. Герої приходять, коли вони потрібні. І як же в біса приємно дивитися на вояків і мліти від захоплення, як нормальній жінці й годиться!
Хай  живими вертаються! Вони нам потрібні!!!

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Re: Откуда взялось это поколение????!!!!!!!
« Reply #56 : Серпня 24, 2014, 02:05:31 14:05 »
Надо видеть лица молодежи и детей, которые смотрели парад не смотря на дождь и штормовой ветер.  Многое становится понятным
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline Michigan

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 243
Re: Откуда взялось это поколение????!!!!!!!
« Reply #57 : Серпня 24, 2014, 04:31:07 16:31 »
в стране которая практически ничего им не дала
Вот тут бы я возразил.
Мы почему-то любим наговаривать на Украину, словно это худшее место на Земле.
Не худшее, далеко не худшее.

Я скоро будет ещё лучше  :smilie1:

Украина лучшее место на земле. Но что дала Украина, как государство?

23 роки миру щоб ці хлопці виросли та зрозуміли ціну життю та мирного неба над головою.
У цей час їх ровісники у Мордорі не вилазили з бойових дій.
Всі ті хлопці з ким я їздив у Штати по студентскій програмі з Раші пройшли через Чечню, та багато з них загинуло.
Війна - це перманентний стан у Рашці - якщо немає війни та злочинна озброєнна банда починає бунт.

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Re: Откуда взялось это поколение????!!!!!!!
« Reply #58 : Серпня 25, 2014, 12:26:18 00:26 »
Це покоління виросло на піснях "Океану Ельзи", а не не піснях Кобзона