Автор Тема: Схоже, що Росія вирішила реалізувати план В  (Прочитано 5397 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Схоже, що Росія вирішила реалізувати план В
« Reply #30 : Серпня 28, 2014, 03:43:18 15:43 »
справа у владі. західні цінності відкривають можливість зміни владних еліт.

ну чому одразу ЗМІНИ
просто ПОЧЕРГОВОМУ перебуванні у владі
нічого страшного в цьому немає і вони як не дурні люди це розуміють

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Схоже, що Росія вирішила реалізувати план В
« Reply #31 : Серпня 28, 2014, 03:54:57 15:54 »
serginio, тому що зміни. якщо припустити, що в Раші завтра запрацюють західні цінності, то потрібно буде давати свободу ЗМІ, допускати до виборів опозицію і ще багато чого. а це для хуйла і його верхівки - смерть.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Схоже, що Росія вирішила реалізувати план В
« Reply #32 : Серпня 28, 2014, 03:57:59 15:57 »
serginio, тому що зміни. якщо припустити, що в Раші завтра запрацюють західні цінності, то потрібно буде давати свободу ЗМІ, допускати до виборів опозицію і ще багато чого. а це для хуйла і його верхівки - смерть.

ну завтра вони не запрацюють
і після завтра не запрацюють
до хуйла росія йшла шляхом західнізації і нічого - ніхто не помер

ні - тут щось ІНШЕ...

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Схоже, що Росія вирішила реалізувати план В
« Reply #33 : Серпня 28, 2014, 04:00:21 16:00 »
йшла-йшла, та не дійшла...

ну добре, не подобаються тобі мої висновки, давай свої.

що - ІНШЕ?
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Схоже, що Росія вирішила реалізувати план В
« Reply #34 : Серпня 28, 2014, 04:02:24 16:02 »
йшла-йшла, та не дійшла...

ну добре, не подобаються тобі мої висновки, давай свої.

що - ІНШЕ?

якби я ЗНАВ то не сидів би там де сиджу
ну і звичайно б нікому нічого не сказав як не кажуть ті що знають зараз

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10239
Re: Схоже, що Росія вирішила реалізувати план В
« Reply #35 : Серпня 28, 2014, 04:21:16 16:21 »
Честно кажучи ми точно не знаємо ні план Б, ні план А. Остаточно ціль всього цього маразму досі не відома. Навіщо Крим? Навіщо Донбас? Щоб отримати санкції і втрати повагу серед розвинутих держав? Щоб отримати депресивні, бідні регіони? І це ще не повний список усіх "переваг". Короче щоб вигадувати плани треба знати остаточну ціль, а її як такої не видно. Вторгнення це очікувана реакція на програш бойовиків, так що черговий левел ап у війні...

та що там знати:

1. Покарати Україну за Майдан і недопустити його повторення у Росії (мовляв, дивіться, скільки біди ті майдани приносять).
2. Зупинити розширення НАТО і західних цінностей на схід.
2.1. Не допустити ратифікацію Угоди про асоціацію.
3. Втримати Україну у своїй орбіті впливу через федералізацію і насадження місцевих лояльних царьків.
або
4. Розширити фактичні кордони імперії на догоду голодному плебсу.

Так все що він робить діє якраз навпаки.

2. Після цих подій у нас ЗНАЧНО більше шансів на вступ доа НАТО, і крім того точно можна



Меньше

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Схоже, що Росія вирішила реалізувати план В
« Reply #36 : Серпня 28, 2014, 04:52:55 16:52 »

Так все що він робить діє якраз навпаки.

2. Після цих подій у нас ЗНАЧНО більше шансів на вступ доа НАТО, і крім того точно можна


Меньше

Поршенко єдиний з не членів НАТО запрошений на саміт цієї організації в вересні.
Я думаю не просто так.  Почекаємо трошки, побачимо.
Скажемо так - підтримка українцями вступу в НАТО значно зросла.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Схоже, що Росія вирішила реалізувати план В
« Reply #37 : Серпня 28, 2014, 04:55:58 16:55 »
йшла-йшла, та не дійшла...

ну добре, не подобаються тобі мої висновки, давай свої.

що - ІНШЕ?

Та проста ситуація, як двері. Хуйлу треба в Україні маріонетковий уряд, а не окупація України.
Він над цим працює, як уміє. От зараз треба вибори зірвати. Тому активізувався, щоб ввели військовий стан.

Якщо вибори будуть навесні, а зима без газу, то рятівниця буде одна, яка вже раніше по газу з хуйлом домовлялася.


Offline Nata

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 802
  • Стать: Жіноча
  • Аннушка уже разлила масло...
Re: Схоже, що Росія вирішила реалізувати план В
« Reply #38 : Серпня 28, 2014, 04:56:17 16:56 »
Профессор Зубов: Российское вторжение – это огромный успех Украины
"Российской вторжение – это, в каком-то плане, огромный успех Украины. Это означает, что Путин не смог справиться с Украиной более мягкими средствами. Ему не хотелось вовлекать новые европейские санкции и поэтому он думал обойтись сначала поддержкой сепаратистов, потом посылкой им тяжелого вооружения. Всего этого не получилось – Украине удалось не только сопротивляться, но и побеждать", – считает Зубов.

"Когда стало ясно, что прежними методами побед достигнуто не будет, а поражение вместе с капитуляцией Иловайска, окружением и изоляцией Луганска и Донецка очень близко, Путин решил отстранить от власти тех людей в самопровозглашенных республиках, которые еще имели, пусть и дурацкие, но идеалы. Он убрал своих ставленников, которые могли с ним соперничать по популярности, типа Гиркина (Стрелкова), и теперь последнее, что ему осталось – ввести регулярные войска, а затем оказать им поддержку с воздуха бомбардировками", – отметил профессор.

Андрей Зубов считает, что военная агрессия Путина говорит о том, что его возможности исчерпаны.

"Элитные русские дивизии введены в Украину, но им оказывают сопротивление, и они не идут как по воску. С ними, пусть и отступая, но воюют. Это говорит о том, что военные возможности Путина исчерпаны. В то же время растет, пусть и медленно, недовольство внутри России гибелью людей, попаданием в плен и ростом цен. Все это ставит ситуацию на грань", – считает Зубов.

По мнению профессора, западные лидеры будут вновь стараться уговорить президента России не начинать войну.

"Сегодня в Анкаре, видимо, пройдут какие-то неформальные беседы западных лидеров с Путиным и, если он будет неуступчив, завтра-послезавтра мы узнаем о новом витке поддержки Украины", – считает Зубов.

"А вот Порошенко совершенно правильно отменил свой визит в Турцию. Говорить с Путиным ему уже не о чем. И то рукопожатие в Минске, видимо, было последним", – добавил Андрей Зубов.
Бесстрашен не тот, кто ничего не боится, а тот, кто все понял и не отступил

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Re: Схоже, що Росія вирішила реалізувати план В
« Reply #39 : Серпня 28, 2014, 04:56:50 16:56 »
Как можно стоять на полосе где с другой стороны море?Утопят нах.
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline Зильбершухер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2034
  • Стать: Чоловіча
Re: Схоже, що Росія вирішила реалізувати план В
« Reply #40 : Серпня 28, 2014, 05:05:28 17:05 »
Коридор це гарантований котел. Очевидна річ для всіх. Я думаю вирішували набагато більш локальну задачу - послабити тиск ЗСУ на Донецьк

Похоже, бо сегодня опять ВСУ взяли Ясиноватую. Сейчас уже можно не стесняться, перед нами враг и уничтожать его всеми силами и средствами.

Победить врага нельзя тем, что ты лучше его. Его можно победить только став таким же или хуже.

Offline Маковій

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 261
Re: Схоже, що Росія вирішила реалізувати план В
« Reply #41 : Серпня 28, 2014, 06:19:01 18:19 »
Ну тогда в их штабе совсем больные на головку.
Прорубить коридор-то можно (доказано нашими в секторе Д), но вот эффективно его контролировать и оборонять невозможно.
Нужна ширина. И ширина не малая.

Так, в цьому й полягає основне питання, наскільки широким вони вирішать його робити.


Яке там питання? Ширина коридору запланована до Карпат.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19233
Re: Схоже, що Росія вирішила реалізувати план В
« Reply #42 : Серпня 29, 2014, 03:57:01 03:57 »
Яке там питання? Ширина коридору запланована до Карпат.

"Хочеш насмішити бога - розкажи йому про свої плани"(с)

Offline locomach

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1568
  • чешский аборигин
Re: Схоже, що Росія вирішила реалізувати план В
« Reply #43 : Серпня 29, 2014, 04:11:14 04:11 »
Думаю, что хуйло попробует напасть на Мариупол с двух сторон, от граници и от Крыма. И вторая часть с Крыма попробует захватит Одессу...
www.stopfake.org, FaceBook: Wings Phoenix, www.antiterror.in.ua

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Схоже, що Росія вирішила реалізувати план В
« Reply #44 : Серпня 29, 2014, 08:33:41 08:33 »
Как можно серьезно обсуждать идиотские планы? При этом уже почти согласившись, что они будут осуществлены. Нечем заняться? А воевать не пробовали? Нельзя "прорубить" никакой коридор если только мы не согласимся с его существованием и какой статус у этого коридора? Что за бред в головах
Батя, мы стараемся ...

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9436
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Схоже, що Росія вирішила реалізувати план В
« Reply #45 : Серпня 29, 2014, 09:54:45 09:54 »
Как можно серьезно обсуждать идиотские планы? При этом уже почти согласившись, что они будут осуществлены. Нечем заняться? А воевать не пробовали? Нельзя "прорубить" никакой коридор если только мы не согласимся с его существованием и какой статус у этого коридора? Что за бред в головах

Типовий махновець :pooh_lol: Налетів, шаблюкою раз-раз помахав і далі поскакав. Взалі-то це форум, де обговорюють різні точки зору. Ти в курсі справи?
Сам з фронту пишеш чи з великого бодуна? Російські танки вже в 20 км від Маріуполя і навіть не запитали, чи погоджувались ми їм робити коридор чи ні.

Offline Kren

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2286
Re: Схоже, що Росія вирішила реалізувати план В
« Reply #46 : Серпня 29, 2014, 10:11:20 10:11 »
Пока Раисся пробует план А или план Б ее экономика накрывается

Morgan Stanley снизил рейтинг акций РФ до "ниже рынка"

Москва. 29 августа. ИНТЕРФАКС-АФИ - Morgan Stanley понизил рейтинг акций
российских компаний с "нейтрального" уровня до "ниже рынка", сообщается в обзоре
инвесткомпании.
Щоб лани широкополі, і Дніпро, і кручі стали вам поперек горла, москалі їбучі

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Схоже, що Росія вирішила реалізувати план В
« Reply #47 : Серпня 29, 2014, 10:25:25 10:25 »
А что раньше другие танки горели по всему Донбасу не российские? Кто вам "подсказал", что Мариуполь  это самый ключевой объект, почему третий день рвете волосы где только можно, что изменилось фактически? Понатягивали разного дерьма с зоны РУ и смакуете. Какие планы дойти до Одессы, кого вы слушаете, тупых ватных командиров? У них сегодня задание дойти до Одессы, завтра они заблудились, послезавтра - отправте меня к маме в Ростов. Мочить укропов хорошо в фейсбуке.
И да, я не приемлю обсуждение в стиле премьер -министра "как мы можем противостоять  миллионной армии". Противостоим и будем противостоять, хотя думал что будем воевать значительно хуже.
Цитувати
Мой знакомый из Мариуполя написал. Цитирую без изменений:
"Добрый вечер! Сейчас возвращаюсь с митинга в защиту Украины и моего Мариуполя, буквально за 40 км от города уже российская и днэровская мразь со своими танками, но хочу что бы люди в Украине знали, что Мариуполь у этих сук станет костью в горле которой эти твари подавятся и сдохнут, мужики готовы встать на защиту и мы из города бежать не будем !!! Слава Украине , смерть врагам! Передавай людям, что Мариупольцы будут, если надо, и зубами рвать этих сук !!!! Помните о нас, не бросайте, мы Украина !!!!"
Sergey Naumovich
Вот пример обсуждения, а не то что вы тут развезли - какой же ширины коридор он прорубит - какой разрешим, такой и прорубит, а не разрешим, пойдет нахрен.
Батя, мы стараемся ...

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Re: Схоже, що Росія вирішила реалізувати план В
« Reply #48 : Серпня 29, 2014, 10:42:07 10:42 »
не хотів окрему гілку відкривати. Засуну сюди.
Слова Дудаєва про сутність Росії. Актуально як ніколи


... і хай Росія згине як держава

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9436
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Схоже, що Росія вирішила реалізувати план В
« Reply #49 : Серпня 29, 2014, 10:45:53 10:45 »
А что раньше другие танки горели по всему Донбасу не российские? Кто вам "подсказал", что Мариуполь  это самый ключевой объект, почему третий день рвете волосы где только можно, что изменилось фактически? Понатягивали разного дерьма с зоны РУ и смакуете. Какие планы дойти до Одессы, кого вы слушаете, тупых ватных командиров? У них сегодня задание дойти до Одессы, завтра они заблудились, послезавтра - отправте меня к маме в Ростов. Мочить укропов хорошо в фейсбуке.
И да, я не приемлю обсуждение в стиле премьер -министра "как мы можем противостоять  миллионной армии". Противостоим и будем противостоять, хотя думал что будем воевать значительно хуже.
Цитувати
Мой знакомый из Мариуполя написал. Цитирую без изменений:
"Добрый вечер! Сейчас возвращаюсь с митинга в защиту Украины и моего Мариуполя, буквально за 40 км от города уже российская и днэровская мразь со своими танками, но хочу что бы люди в Украине знали, что Мариуполь у этих сук станет костью в горле которой эти твари подавятся и сдохнут, мужики готовы встать на защиту и мы из города бежать не будем !!! Слава Украине , смерть врагам! Передавай людям, что Мариупольцы будут, если надо, и зубами рвать этих сук !!!! Помните о нас, не бросайте, мы Украина !!!!"
Sergey Naumovich
Вот пример обсуждения, а не то что вы тут развезли - какой же ширины коридор он прорубит - какой разрешим, такой и прорубит, а не разрешим, пойдет нахрен.

Махновець, валер"яна та пустирник в аптеці, аптека  в Києві через кожні 30 метрів. Заспокойте нервову систему, бо від Ваших власних бажань в світі мало чого залежить. Якщо Ви не президент чи прем"єр великої країни.

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Re: Схоже, що Росія вирішила реалізувати план В
« Reply #50 : Серпня 29, 2014, 10:57:00 10:57 »
А что раньше другие танки горели по всему Донбасу не российские? Кто вам "подсказал", что Мариуполь  это самый ключевой объект, почему третий день рвете волосы где только можно, что изменилось фактически? Понатягивали разного дерьма с зоны РУ и смакуете. Какие планы дойти до Одессы, кого вы слушаете, тупых ватных командиров? У них сегодня задание дойти до Одессы, завтра они заблудились, послезавтра - отправте меня к маме в Ростов. Мочить укропов хорошо в фейсбуке.
И да, я не приемлю обсуждение в стиле премьер -министра "как мы можем противостоять  миллионной армии". Противостоим и будем противостоять, хотя думал что будем воевать значительно хуже.
Цитувати
Мой знакомый из Мариуполя написал. Цитирую без изменений:
"Добрый вечер! Сейчас возвращаюсь с митинга в защиту Украины и моего Мариуполя, буквально за 40 км от города уже российская и днэровская мразь со своими танками, но хочу что бы люди в Украине знали, что Мариуполь у этих сук станет костью в горле которой эти твари подавятся и сдохнут, мужики готовы встать на защиту и мы из города бежать не будем !!! Слава Украине , смерть врагам! Передавай людям, что Мариупольцы будут, если надо, и зубами рвать этих сук !!!! Помните о нас, не бросайте, мы Украина !!!!"
Sergey Naumovich
Вот пример обсуждения, а не то что вы тут развезли - какой же ширины коридор он прорубит - какой разрешим, такой и прорубит, а не разрешим, пойдет нахрен.

Махновець, валер"яна та пустирник в аптеці, аптека  в Києві через кожні 30 метрів. Заспокойте нервову систему, бо від Ваших власних бажань в світі мало чого залежить. Якщо Ви не президент чи прем"єр великої країни.

Дозвольте не погодитись. Від кожного може й мало. Але згадайте майданівський лозунг "ти - крапля великого океану". А ще народне прислів'я - вода камінь точить. Кожен з нас зараз (я сподіваюсь) робить свій внесок - хто грошима, хто волонтерством, хто бере зброю в руки. Завдяки цьому внескові ми маємо зараз діючу армію, яка ще в березні не була ні на що здатна, ані морально, ані матеріально. Можливо зараз прийшов час, коли внесок кожного треба збільшити, а також підключити тих, хто досі не був підключений. Маріупольці молодці.
Слава Україні!
« Останнє редагування: Серпня 29, 2014, 10:58:49 10:58 від Rost_I »
... і хай Росія згине як держава

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9436
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Схоже, що Росія вирішила реалізувати план В
« Reply #51 : Серпня 29, 2014, 11:12:21 11:12 »
Рост, звичайно Ви праві. Це саме ті випадки, коли власні думки та бажання стають сіспільними. Тобто стають думками та інтересами багатьох.
Але в даному випадку люди собі обговорюють тему, причому зовсім в нейтральних тонах - просто обговорюється можливий розвиток подій, раптом налітає махновець, починає всім закривати роти та звинувачувати мало не в зраді та панікерстві.  Я йому ввічливо відповідаю, що це форум для обговорень всілякиї думок, але він цього не розуміє та продовжує своє. 
Звичайно, він може точити камінь й надалі, але я думаю, що його бажання якраз не співпадає з суспільним.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9436
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Схоже, що Росія вирішила реалізувати план В
« Reply #52 : Серпня 30, 2014, 12:33:44 00:33 »
А от і підтвердження. Тарас в гілці про хід АТО виклав карту можливих дій Росії від європейських аналітиків. І коридор врни хочуть зробити точно до Херсону.
Проте Одесу та Харків в цьому році вони навряд чи будуть чіпати.

http://ukrpravda.net/index.php?topic=20141.270

Offline Sarumyan

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 315
Re: Схоже, що Росія вирішила реалізувати план В
« Reply #53 : Серпня 30, 2014, 12:39:11 00:39 »
А от і підтвердження. Тарас в гілці про хід АТО виклав карту можливих дій Росії від європейських аналітиків. І коридор врни хочуть зробити точно до Херсону.
Проте Одесу та Харків в цьому році вони навряд чи будуть чіпати.

http://ukrpravda.net/index.php?topic=20141.270

Лина, идите нахер со своими коридорами.
Все правильно махновец говорит: насколько дадим хуйлу продвинуться, настолько оно и продвинется.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9436
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Схоже, що Росія вирішила реалізувати план В
« Reply #54 : Серпня 30, 2014, 12:46:24 00:46 »
Європейських аналітиків забув туди послати.
Скоріш туди, куди ти мене послав підеш ти.
Здається мені, що твій другий нік Махновець, так що відчепися і йди у люлю.
Не забудь випити перед сном заспокійливе, параноїку.

Offline Sarumyan

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 315
Re: Схоже, що Росія вирішила реалізувати план В
« Reply #55 : Серпня 30, 2014, 12:50:14 00:50 »
Європейських аналітиків забув туди послати.
Скоріш туди, куди ти мене послав підеш ти.
Здається мені, що твій другий нік Махновець, так що відчепися і йди у люлю.
Не забудь випити перед сном заспокійливе, параноїку.

Это кто тут параноик?
Дрейк, не пора ли забанить эту дуру за разведение паники?

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Схоже, що Росія вирішила реалізувати план В
« Reply #56 : Серпня 30, 2014, 12:54:01 00:54 »
Європейських аналітиків забув туди послати.
Скоріш туди, куди ти мене послав підеш ти.
Здається мені, що твій другий нік Махновець, так що відчепися і йди у люлю.
Не забудь випити перед сном заспокійливе, параноїку.

Это кто тут параноик?
Дрейк, не пора ли забанить эту дуру за разведение паники?

А можливо, вас потрібно забанити за матюки на форумі:
"Лина, идите нахер со своими коридорами."

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9436
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Схоже, що Росія вирішила реалізувати план В
« Reply #57 : Серпня 30, 2014, 01:01:58 01:01 »
Європейських аналітиків забув туди послати.
Скоріш туди, куди ти мене послав підеш ти.
Здається мені, що твій другий нік Махновець, так що відчепися і йди у люлю.
Не забудь випити перед сном заспокійливе, параноїку.

Это кто тут параноик?
Дрейк, не пора ли забанить эту дуру за разведение паники?


Де ти бачиш розведення паніки? У тебе справжні глюки, тобто параноя. Так що випий пару таблеток валер"янки і у люлю.
Або йди геть з моєї гілки, бо довго будеш репетувати ДРЕЙК, ДРЕЙК.
Дитинка маленька, зразу мамусю кличе, бо його образили. Тьху.

Offline Grizzly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1102
  • ИПАЛ Я ЭТУ КАРМУ
Re: Схоже, що Росія вирішила реалізувати план В
« Reply #58 : Серпня 30, 2014, 01:09:10 01:09 »
Бог мой, целая ветка про обсуждение того факта, что дважды два равно четыре!

ЗЫ. Лина, ваш план В был ясен еще в мае, сразу после захвата Крыма. Без всяких британских ученых европейских аналитиков

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9436
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Схоже, що Росія вирішила реалізувати план В
« Reply #59 : Серпня 30, 2014, 01:22:43 01:22 »
Бог мой, целая ветка про обсуждение того факта, что дважды два равно четыре!

ЗЫ. Лина, ваш план В был ясен еще в мае, сразу после захвата Крыма. Без всяких британских ученых европейских аналитиков

Та я й не проти, просто мова про те, що Росія зараз почала його реалізовувати.
До цього вони все пробували створити якусь Новоросію з восьми областей.
Сподіваюсь, що у нас все буде добре, але ж береженого Бог береже. Краще зайвий раз бути насторожі.