Автор Тема: тактически - у нас оппа полная .. стратегически - это полный успех  (Прочитано 2657 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
Недавно киевлянина считали одним из главных паникеров, а теперь он один из главных оптимистов  :smilie1:

Та да...
Но сейчас он не паникует. это факт  :smilie1:

це лише питання інтрепретації його текстів тим, хто їх читає

Offline Груздев

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 928
ну, х.з. на радио вести кто-то сказал, что нельзя раздавать оружие... мол, агентура кремлёвская(а она есть - и немало)  устроит такие провокации, что украинцы попросту перестреляют друг дружку

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
ну, х.з. на радио вести кто-то сказал, что нельзя раздавать оружие... мол, агентура кремлёвская(а она есть - и немало)  устроит такие провокации, что украинцы попросту перестреляют друг дружку

дивно, що він не відмовив українцям у праві голосу, а то під впливом агентури вони мають звичку такого понавибирати...
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Груздев

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 928
ну, х.з. на радио вести кто-то сказал, что нельзя раздавать оружие... мол, агентура кремлёвская(а она есть - и немало)  устроит такие провокации, что украинцы попросту перестреляют друг дружку

дивно, що він не відмовив українцям у праві голосу, а то під впливом агентури вони мають звичку такого понавибирати...

так понавибирали ж...

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
так так
можно сказати ми премогли ДНР ЛНР адже вони не змогли далі битися без росармії
переможемо і москалів!

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
так так
можно сказати ми премогли ДНР ЛНР адже вони не змогли далі битися без росармії

саме так
москалі заверещали і у відчаї кинулися в бій з знятими масками
"последний парад наступает"

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
всім доброго дня

все чітко і по поличкам
але, треба терміново озброювати населення в центрі і на заході України по Швейцарському зразку, всі бажаючі, повинні, по військовому білету отримати АК, гранати і боєкомплект. Всі вони повинні бути зведені у відділення, взводи, роти і т.д. по місцю проживання. Всі вони повинні, за власний  рахунок, взяти відпустку на 14 днів і провести навчання на місцевості, в своїх областях, на напрямках де будуть оборонятись. За цей час повинні бути відриті та побудовані укріп райони, та протитанкові опорні пункти. Далі в цих районах несуть чергування, учасники цих формувань, з розрахунку кожна людина 5 днів у місяць, проводиться постійне інженерне вдосконалення рубежів, для цього виділяється техніка і будматеріали.
Думаю в першу чергу це повинно стосуватись Миколаївської, Херсонської, Одеської, Дніпропетровської, Запорізької, Харківської областей.

Слава Україні

Та твої слова  та Порошенку в вуха .....
Ну скільки можна вже  казати  ....
І не треба  якісь відпустки   вечором  півтора години  2 заняття в любій школі
в суботу неділю в полі,  виїзд на полігон ....
мені за 50 але перший би побіг  записуватись ...
Старший лейтинант  -  але міг би  і звичайним солдатом  хоч з трьохлінійки  , та і окопи покопав  з великим задоволенням а то засидівся на стільці .  А  ще би  організували би патрулювання  газопроводів , ліній електропередач , водогонів , охорону автомобільних і жд мостів , блок пости на автодорогах ,  та охорону правопорядку  не гірше міліції .  і це все без відриву від роботи ...
А всіх міліціонерів  відпустили б  на АТО.

Та і склади озброєння треба забрати з  сходу ....

Правда я далеко  Івано-Франківськ
« Останнє редагування: Серпня 29, 2014, 05:39:27 17:39 від server error »
І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline Willie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1749
  • Стать: Чоловіча
  • Чернівці, Україна
(може, вже було)
Коли потоком піде зброя від США та інших країн НАТО плюс технічна та технологічна допомога плюс інструктори - тоді буде видно шлях до стратегічної перемоги. Плюс санкції проти Рашки.
Kremlin delenda est.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
ну, х.з. на радио вести кто-то сказал, что нельзя раздавать оружие... мол, агентура кремлёвская(а она есть - и немало)  устроит такие провокации, что украинцы попросту перестреляют друг дружку

дивно, що він не відмовив українцям у праві голосу, а то під впливом агентури вони мають звичку такого понавибирати...

так понавибирали ж...

так і я про те ж
потрібен однаковий підхід:
або і загальне виборче право і загальне право на зброю
або заборонити і те і друге бо не дозріли
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!