Автор Тема: Новини театру БД Україно-Російської війни2014(Лайфньюз не пропонувати) частина№9  (Прочитано 156774 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821

Тут и думать не надо. Мобилку в сетях не позиционирует, только если из нее аккумулятор вынуть...

Уверен, что случаи, если где то в поле далеко от населенных пунктов, где вообще мобилки включаются раз в год у тракториста-комбайнера, или на дороге, где проезжает пять машин в час, собирается одновременно 10-20-50 мобилок то эти случаи идут в оперативную разработку рашистами сразу (говорят, 3-4 часа, и координаты цели готовы)...

Неужели это так сложно для понимания...

3-4 години це мабуть таки дуже довго. Скоріш за все личині секунди їдуть на вирахування спеціальною комп програмою координат запеленгованих мобілок. Далі аналіз - чи рухається скупчення, чи можливо стоять десь на розслабоні. Так що від моменту виявлення до видачі цілевказівок арті пройде всього декілька хвилин.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27152
Карта весь день как вкопаная, в Донецке бои.

Интересно, что назревает?

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча

Тут и думать не надо. Мобилку в сетях не позиционирует, только если из нее аккумулятор вынуть...

Уверен, что случаи, если где то в поле далеко от населенных пунктов, где вообще мобилки включаются раз в год у тракториста-комбайнера, или на дороге, где проезжает пять машин в час, собирается одновременно 10-20-50 мобилок то эти случаи идут в оперативную разработку рашистами сразу (говорят, 3-4 часа, и координаты цели готовы)...

Неужели это так сложно для понимания...

3-4 години це мабуть таки дуже довго. Скоріш за все личині секунди їдуть на вирахування спеціальною комп програмою координат запеленгованих мобілок. Далі аналіз - чи рухається скупчення, чи можливо стоять десь на розслабоні. Так що від моменту виявлення до видачі цілевказівок арті пройде всього декілька хвилин.


Можна вже казати, ще два місяці тому  робив народ наш засідку на колорадських розвідників. Пакет із 20тю мобілками підвішували на дерево у лісосмузі и на відстані чекали...

Колоради прилазили десь за 3-4 години... Намагаються перевіряти, просто так по скупченнях не палять.
Contra Spem Spero

Offline Lock60

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 927
  • PUTIN DICKHEAD! La-La-La!
Вроде бы оффтоп, но с другой стороны с такими хуйловскими закидонами Рашка сама себе сделает 2 ой восточный (азиатский ) фронт

В Казахстане начали охоту за Российскими флагами


Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Вроде бы оффтоп, но с другой стороны с такими хуйловскими закидонами Рашка сама себе сделает 2 ой восточный (азиатский ) фронт

В Казахстане начали охоту за Российскими флагами


Правильно поняли чем заканчиваются эти флаги...

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Виталий СПб@vits2014 33 мин Новые санкции ЕС могут обойтись России в $65 млрд, решение будет принято не позже пятницы
 http://top.rbc.ru/economics/02/09/2014/946638.shtml#xtor=AL-%5Binternal_traffic%5D--%5Brbc.ru%5D-%5Bmain_body%5D-%5Bitem_4%5D
 
Ну, я вам скажу, що це копійки для Х*йла. :smilie2:

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
про Хомчака в контексті Іловайська добровольці говорили тільки позитивне, в першу чергу Семен. За спини не ховався, резерв, який мав, віддав, в Іловайську був (це він дарма, ризикував шалено). Так що "всіх геть" - такого немає.

Ну, це я вже, звісно, конспірологіческі :smilie1: , але ж "всіх геть" і бути не може, бо є ж група "спільного проекта", скажемо так.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821

Але скажіть - що, в нас швидкими темпами освоюються кошти, виділені на МО? Чи призов набув якоїсь осмисленості? Саме це - робота Міністра оборони, який може чимало прийняти управлінських рішень з вказаних питань, але йому це, схоже, нецікаво.
Для того щоб в чомусь розбиратись, треба знати хоча б предмет  (матчастину). 

Offline Irris

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9163
Ледокоин Гетьмана ‏@YevhenS  6 сек.
Украинская Точка У летит ебашить рашистов...

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
ігнор Квант

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
  Хуевый Слуцк @lukakunagilaku  ·  1 мин   Похоже, что у Красного Луча наш спецназ снова удачно навел артиллерию

Offline pomi

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 359
Не верю, там есть множество менее габаритных и более дорогостоящих материальных ценностей, продать которые можно гораздо выгоднее угля. Я думаю это осознанная диверсия против энергонезависимости Украины, "принуждение к газу"

С углем двойная выгода - с одной стороны (как Вы правильно заметили) - лишить нас энергоносителя, а с другой стороны - помародерствовать. Они наших коров перегоняли через границу, прибирают к рукам все, что плохо лежит). В Абхазии они телевизоры, матрасы и унитазы крали. Менталитет-с.

Вугілля вивозиться заради того, щоб не було чим електростанції заправляти. з цим і так вже почалися проблеми...

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946
"Дисципліна - душа армії".
В українській армії цей постулат, мабуть, відмінили. :smilie2:

Цей аспект не є таким, що все вирішує. Якщо у дисциплінованої армії (бойової частини) відсутній бойових дух - дисципліна до одного місця, оскільки вона не буде воювати, а при першому зіткнені розбіжиться, або здасться в полон.
І навпаки, якщо у армії (ополенців, добровольців і т.п.) дуже високий бойовий дух, але хромає дисципліна, вона здатна і воювати і перемагати.
Це демонструється і зараз (з обох боків воюючих сторін). І це наглядно демонструвалось в обидві чеченські війни.

Offline Irris

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9163
Виктория_Правды ‏@pravda_1  2 мин.
РЕПОСТ!
Найдена девочка, предположительно фамилия ПОПКОВА.Помогите найти родственников!!!Родители погибли.СТАРОБЕШЕВО

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Карта весь день как вкопаная, в Донецке бои.

Интересно, что назревает?
ну не совсем вкопаная http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/3f/%D0%9A%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0_%D0%B1%D0%BE%D0%B5%D0%B2%D1%8B%D1%85_%D0%B4%D0%B5%D0%B9%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B8%D0%B9_%D0%BD%D0%B0_%D0%92%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%BA%D0%B5_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D1%8B.svg
движение в сторону Волновахи

и еще

А ця паскуда з тролейбуса цинічна до жаху. Та ще й вітає ворогів.
А взагалі, техніки до хрена. Я, навіть, не уявляю, як без авіації з таким боротися???  :smilie2:

Offline pomi

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 359
Влада надає добровольчим батальйонам важке озброєння, – А. Геращенко
Міністерство оборони почало передачу добровольчим батальйонам важкого озброєння.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

«Нам дають крупнокаліберні кулемети, автоматичні гранатомети, ручні кулемети, протитанкові ручні гранатомети, стрілецьку зброю. Зараз відбувається прийом важкого озброєння і його розподіл через департамент координації добровольчих батальйонів МВС», – написав він.

У тому числі спецбатальйони отримали зі складу значну кількість крупнокаліберних кулеметів Дегтярьова-Шпагіна калібру 12,7 мм зразка 1937 року, випущених в 1950-1970 роки.

Геращенко наголосив, що крупнокаліберний кулемет на відстані до 1 км може ефективно пробивати броню бронетранспортера й БМП супротивника, знищувати вантажні й легкові броньовані автомобілі.

Він також вказав на необхідність наявності верстатів для подібних кулеметів і має намір зайнятися пошуком їх виробників.

Offline Irris

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9163
Ледокоин Гетьмана ‏@YevhenS  3 ч.
Не знаю кто и что сказал Путлеру,
Кто и чем его мог напугать,
Или что поменялось в его голове,


 Нормальный Днепр ‏@LeadAirship  3 ч.
@Ukraine_Freed @YevhenS А те европейцы, которые не хотят вводить санкции будут рады этому поводу - скажут "ну он же деэскалирует!".

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19356
Ледокоин Гетьмана ‏@YevhenS  3 ч.
Не знаю кто и что сказал Путлеру,
Кто и чем его мог напугать,
Или что поменялось в его голове,


 Нормальный Днепр ‏@LeadAirship  3 ч.
@Ukraine_Freed @YevhenS А те европейцы, которые не хотят вводить санкции будут рады этому поводу - скажут "ну он же деэскалирует!".

 :Sho_za: Це про що?

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
  Ледокоин Гетьмана @YevhenS  ·  44 с   Украинская Точка У летит ебашить рашистов...
 
Мені здається, що Жека просто робить нам гарний настрій. :smilie8:

Offline pirat

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 439
Тайна нашего фейсбучного героя...


Семенченко не хоче посади міністра і ще не знає, чи піде в Раду

Командир добровольчого батальону "Донбас" Семен Семенченко заявив, що не має жодного відношення до закликів призначити його міністром оборони.

Про це він заявив у студії "Громадського телебачення".

"Я не маю жодного відношення до цього. Це несерйозно (…) Який ідіот призначить мене міністром оборони собі на голову?", - сказав він.

"Я не готовий до цієї посади, ніколи її не буду займати. Це (заклики про його призначення на посаду міністра) наївна віра у людей, в героїв. У більшій мірі та вдячність і ті сподівання, які люди на мене покладали, є авансом. Люди хочть вірити. Я заповнював собою вакуум", - додав Семенченко.

Він також зізнався, що досі не вирішив, чи йти у політику.

"Мене запросили всі (…) Один Ляшко не запросив", - зазначив він, говорячи про списки політичних сил, до яких йому запропонували увійти.
Як відомо, під час пікетів Генерального штабу та Адміністрації президента частина мітингарів вимагала відправити у відставку чинного міністра оборони Валерія Гелетея та призначити на його посаду Семена Семенченка.

Українська правда

Offline Кру_Элл

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9540
  • Стать: Жіноча
  • Миколаїв - місто корабелобандерівців.
Ледокоин Гетьмана ‏@YevhenS  3 ч.
Не знаю кто и что сказал Путлеру,
Кто и чем его мог напугать,
Или что поменялось в его голове,


 Нормальный Днепр ‏@LeadAirship  3 ч.
@Ukraine_Freed @YevhenS А те европейцы, которые не хотят вводить санкции будут рады этому поводу - скажут "ну он же деэскалирует!".

 :Sho_za: Це про що?
Про "нібито" відхід мордорських військ до Ізварино. Але загальна думка у Твітері більш схиляється до версії "ротація" з свіжими силами, які прибувають з якихось Пенз-Костром-Сахалінів.
Я не замкнутый, просто мои социальные навыки где-то на уровне фисташки без трещинки

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
  Хуевый Слуцк @lukakunagilaku  ·  1 мин   О, а вот и "Точечки" пошли - благо есть куда
 
Ще один.  :smilie5:
От скажіть, звідки вони про ТАКЕ знають, сидячи у києвах-харковах-слуцках...?

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча

Украинская армия - уникальная армия.
по мобилкам трындят, в фейсбуках и твитеррах пишут, приказы обсуждают, действуют на свое усмотрение, начальство посылают нах, дезертиров встречают как героев
пока не дойдет, кровью не дойдет, что армия - это прежде всего ЖЕЛЕЗНАЯ ДИСЦИПЛИНА, ничего хорошего не будет. это доказывает тысячелетний опыт человечества и нечего здесь изобретать велосипед.

Вы, батенька, варвар, ватник и трус, сейчас Вам расскажут. У нас танец на граблях уже давно заменил гопак.

Тут він повністю правий.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Тайна нашего фейсбучного героя...


Семенченко не хоче посади міністра і ще не знає, чи піде в Раду

Українська правда

Слухайте, а не забагато раптом стало Семенченка? Це вже починає дратувати. Чому ми не чуємо стільки про Айдар, про Азов, про Січ та ще й багато про кого. І раптом, як біс з табакерки вискакує Семенченко. Головний герой?
Ні. Я не применшую його та його товаришів вкладу у спільну справу, його мужності та геройства. Навпаки, перед усіми нашими бійцями низько вклоняюся. Але... щось смутой якмйсь, якась нещирість.

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Україна - Ukraine ‏@UkraineUA  · 1 хв. 
Британія може взяти участь у військових навчаннях в Україні – ЗМІ http://fb.me/1dTQFHj4M

ігнор Квант

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
  Хуёвый Київ @tombreadley  ·  26 с     По Луганску. Станица и Новоайдарский район - лупит РСЗО с территории РФ. Инфа военных. Мирняк путает и кричит про авиацию РФ.
 
  • Ці території зайняті ЗСУ? Це луплять по нам?

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Не в тему, але я коротенько:
 
  Хуевый Слуцк @lukakunagilaku  ·  1 мин   Порошенко ликвидировал рабочую группу по взаимодействию с Таможенным союзом
 
  • :gigi:

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Филатов о Семене pic.twitter.com/blkIWJz0ra 
      Прямая ссылка на встроенное изображение

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Філатов читає наші форуми?
Пам*ятаю, як він нас розводив з проектом Сер - 3М. Потім, правда, лише намагався розпіарити Кернеса на місто губера Харкова. Тепер новий проект.
В мене вже немає сумніву.