Автор Тема: Новини театру БД Україно-Російської війни2014(Лайфньюз не пропонувати) частина№9  (Прочитано 154775 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline koksnick

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 700
  • Si vis pacem, para bellum
В ночь на 6-е сентября планируется ударом из-под воды взять Мариуполь, а затем развить наступление на Николаев и Одессу.

Може саме цього Порошенко злякався і погодився на мир?

йа-йа-натюрлих
Похоже конно-водолазные корпуса читателей не смущают   :smilie1: Продолжаем обсуждение подводных угроз?  :smilie10:

Да, видно народ настроен сурово и приколов не замечает...
Ждем атаки подземных котиков и древесных парашютистов :lol:

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
В ночь на 6-е сентября планируется ударом из-под воды взять Мариуполь, а затем развить наступление на Николаев и Одессу.

Може саме цього Порошенко злякався і погодився на мир?

Теж так вважаю . Хоча і в россіян теж не зовсім гладко . Є інсайд , що закуплені через корупційні схеми ласти для коней , не налазять на копита . Тому вирішили застосовувати ішаків , а це значно слабша ударна група .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
В ночь на 6-е сентября планируется ударом из-под воды взять Мариуполь, а затем развить наступление на Николаев и Одессу.

Може саме цього Порошенко злякався і погодився на мир?

Теж так вважаю . Хоча і в россіян теж не зовсім гладко . Є інсайд , що закуплені через корупційні схеми ласти для коней , не налазять на копита . Тому вирішили застосовувати ішаків , а це значно слабша ударна група .

Учитывая, что средняя глубина Азова 12 метров - принято решение пустить спецназ на ходулях...
Contra Spem Spero

Offline Igor

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 487
  • бЄндерівець
В ночь на 6-е сентября планируется ударом из-под воды взять Мариуполь, а затем развить наступление на Николаев и Одессу.

Може саме цього Порошенко злякався і погодився на мир?

Теж так вважаю . Хоча і в россіян теж не зовсім гладко . Є інсайд , що закуплені через корупційні схеми ласти для коней , не налазять на копита . Тому вирішили застосовувати ішаків , а це значно слабша ударна група .

Учитывая, что средняя глубина Азова 12 метров - принято решение пустить спецназ на ходулях...
вот это будет зрелище!
"DOUBLETHINK means the power of holding two contradictory beliefs in one’s mind simultaneously, and accepting both of them."

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
для Задармапродавши

навчіться, запишіться в ТБО, побачите скільки навколо людей вірять і борються, зразу стане легше
або прийдіть і запишіться в місцеве відділення ПС, там стільки молодих патріотів, які реально готові віддати житя за Україну, що песимізм зникне зразу

там панує оптимізм і віра в себе та народ, звикайте
президент, уряд, ВР і т.д. - наймані особи, що повинні виконувати волю народу, не будуть, чи будуть погано - змінимо.

а у хуйла нічого не вийде, в цій країні десятки тисяч, а може і сотні тисяч патріотів, що готові вмерти за Україну, для яких девіз "Воля, або смерть" не віртуальна фраза, а спосіб життя

Слава Україні

Offline koksnick

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 700
  • Si vis pacem, para bellum
Кароч, похоже, говнометная группа обстреляла СУП :weep: Потерь нет?

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
для Задармапродавши

навчіться, запишіться в ТБО, побачите скільки навколо людей вірять і борються, зразу стане легше
або прийдіть і запишіться в місцеве відділення ПС, там стільки молодих патріотів, які реально готові віддати житя за Україну, що песимізм зникне зразу

там панує оптимізм і віра в себе та народ, звикайте
президент, уряд, ВР і т.д. - наймані особи, що повинні виконувати волю народу, не будуть, чи будуть погано - змінимо.

а у хуйла нічого не вийде, в цій країні десятки тисяч, а може і сотні тисяч патріотів, що готові вмерти за Україну, для яких девіз "Воля, або смерть" не віртуальна фраза, а спосіб життя

Слава Україні

Плюсую, але боюсь, що Задармапродавши є 5-ю колоною, бо на логічні аргументи несе ахінею і далі "нагнітає паніку". Видно за це отримує копійчину або колорад, який тут "підло сере" та корчить українця.

Offline Irris

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9163
Хуевый Слуцк ‏@lukakunagilaku  23 сек.
Оказывается наши еще накрыли артпозиции терров под Мариуполем в пансионате "Утес". РДГшечки наши молодцы!!!

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд


Учитывая, что средняя глубина Азова 12 метров - принято решение пустить спецназ на ходулях...

В деяких місцях до 14 . Не будемо недооцінювати ворога
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Прес-центр АТО
БОЇ В РАЙОНІ МАРІУПОЛЯ
Близько двох годин тому в районі населеного пункту Безименнє російська артилерія відкрила вогонь по позиціям Збройних Сил України. За даними розвідки, неподалік гарматних розрахунків розташувались знімальні групи російських телеканалів. Їх метою було відзняти черговий провокативний матеріал. Адже безпринципності російських військових та мас-медіа і далі немає меж. Вогневі позиції російської артилерії облаштували на території пансіонату «Утес». Втім, українські військові не піддались на провокацію.
Мобільними групами сил АТО в районі населеного пункту Комінтерново було знищено зенітну установку терористів та автомобіль «Урал». За доповідями наших військових, техніка була позначена білими колами, як це роблять окупаційні війська Збройних Сил Росії.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Кароч, похоже, говнометная группа обстреляла СУП :weep: Потерь нет?

Задормапродавши контузило малехо, но ниче, оклимается  :smilie1:

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
для Задармапродавши

навчіться, запишіться в ТБО, побачите скільки навколо людей вірять і борються, зразу стане легше
або прийдіть і запишіться в місцеве відділення ПС, там стільки молодих патріотів, які реально готові віддати житя за Україну, що песимізм зникне зразу

там панує оптимізм і віра в себе та народ, звикайте
президент, уряд, ВР і т.д. - наймані особи, що повинні виконувати волю народу, не будуть, чи будуть погано - змінимо.

а у хуйла нічого не вийде, в цій країні десятки тисяч, а може і сотні тисяч патріотів, що готові вмерти за Україну, для яких девіз "Воля, або смерть" не віртуальна фраза, а спосіб життя

Слава Україні

Плюсую, але боюсь, що Задармапродавши є 5-ю колоною, бо на логічні аргументи несе ахінею і далі "нагнітає паніку". Видно за це отримує копійчину або колорад, який тут "підло сере" та корчить українця.

Або звичайна жіноча істерика  :shuffle:

Offline Inesa

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 611
Цитувати
Сейчас в портах Трапезунда, Поти и Судака концентрируются части 108-го конно-водолазного корпуса, в составе 344, 654, 113, 430, 671 и 1215 полков.

Вибачайте, а як це ? Водолази на конях?


Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4031
Цитувати
Сейчас в портах Трапезунда, Поти и Судака концентрируются части 108-го конно-водолазного корпуса, в составе 344, 654, 113, 430, 671 и 1215 полков.

Вибачайте, а як це ? Водолази на конях?


нед

наоборот!

это ж морпехи!
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Irris

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9163

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Йо ! Припиніть наїзжати на жінку . Нормально , що вона хвилюється і переживає .
Вже її в колоради записали .... Стриманіше , шановні , стриманіше .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4031
или морпЫхи ...

когда как

зависит от того где конь
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Цитувати
Сейчас в портах Трапезунда, Поти и Судака концентрируются части 108-го конно-водолазного корпуса, в составе 344, 654, 113, 430, 671 и 1215 полков.

Вибачайте, а як це ? Водолази на конях?

По-моєму тут треба чистити гілку, бо скоро у всіх контузія розвинеться.

Offline Куркуль

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2090
Я ещё слышал что терры захватили отряд боевых дрессированных кротов, и они будут атаковать Марик снизу.

Offline koksnick

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 700
  • Si vis pacem, para bellum
Я ещё слышал что терры захватили отряд боевых дрессированных кротов, и они будут атаковать Марик снизу.
Снизу и сзади!!! :lol:
Все, завязываю флудить - боюсь МОДЕРАТОРА :tease:

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд

Вибачайте, а як це ? Водолази на конях?

А що Вас дивує , прошу пані ? Ну є ж бойові слони стратегічного призначення - так і тут .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Цитувати
Сейчас в портах Трапезунда, Поти и Судака концентрируются части 108-го конно-водолазного корпуса, в составе 344, 654, 113, 430, 671 и 1215 полков.

Вибачайте, а як це ? Водолази на конях?

Та так вилазять з танків і переаджуються на конів, яких возять в бензовозах.

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Я ещё слышал что терры захватили отряд боевых дрессированных кротов, и они будут атаковать Марик снизу.
Снизу и сзади!!! :lol:
Сзади будет оборонять Ляшко  :smiley16:

Offline RedCat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1084
  • Стать: Жіноча
Кароч, похоже, говнометная группа обстреляла СУП :weep: Потерь нет?

ой спасибо дорогие:) давно у меня уже чтение данной ветки не вызывало слезы от смеха..особенно порадовали клггл-водолазные войска!!!
БРАВО!!!

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Йо ! Припиніть наїзжати на жінку . Нормально , що вона хвилюється і переживає .
Вже її в колоради записали .... Стриманіше , шановні , стриманіше .

Якщо жінка істерична, то нехай кричить сама до себе перед зеркалом. Немає чого тут "паніку та істерики" постити через кожні 2-3 поста. Щось дуже забагато істерик стало. Схоже на клініку або 5-ту колону.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Цитувати
Сейчас в портах Трапезунда, Поти и Судака концентрируются части 108-го конно-водолазного корпуса, в составе 344, 654, 113, 430, 671 и 1215 полков.

Вибачайте, а як це ? Водолази на конях?


нед

наоборот!

это ж морпехи!

І у кожного коня по десять стрибків з танку в у воду. прямо в ластах.

Offline koksnick

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 700
  • Si vis pacem, para bellum
Я ещё слышал что терры захватили отряд боевых дрессированных кротов, и они будут атаковать Марик снизу.
Снизу и сзади!!! :lol:
Сзади будет оборонять Ляшко  :smiley16:
Не-не-не... Ляшко не должен быть сзади!

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
цікаво, продовжує прикордонна застава читати гілку чи вже закинула...?
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Я ещё слышал что терры захватили отряд боевых дрессированных кротов, и они будут атаковать Марик снизу.
Снизу и сзади!!! :lol:
Сзади будет оборонять Ляшко  :smiley16:
Не-не-не... Ляшко не должен быть сзади!

Чому це не должен? должен, якщо ляшко пробереться до ворогів сзаду - то то повне оточення і білий флаг.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Йо ! Припиніть наїзжати на жінку . Нормально , що вона хвилюється і переживає .
Вже її в колоради записали .... Стриманіше , шановні , стриманіше .

Якщо жінка істерична, то нехай кричить сама до себе перед зеркалом. Немає чого тут "паніку та істерики" постити через кожні 2-3 поста. Щось дуже забагато істерик стало. Схоже на клініку або 5-ту колону.

Пішов натуй!
Я ніде не істерила, крім того, що не хочу чергового перемир*я. От і все. А критика нашого керівництва в мене має під собою сенс. Я ж тут не вивалюю того, що знаю. Дійсно не хочу паніки.
Сьогодня по работі була на з-ді Малишева.