Автор Тема: АТО объявлять не буду, а просто сообщу.  (Прочитано 14666 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Чупс

  • Гість
Re: АТО объявлять не буду, а просто сообщу.
« Reply #30 : Вересня 05, 2014, 06:11:10 18:11 »
чупа, пора менять модеров

Извини, не могу. Со многим не согласен, но я уважаю мудрость Дрейк. Может она понимает больше чем любой из нас.

Тем более, что вы отличайте баны, например, на ФУПе - это были жестокие, бессмысленные баны, от злобы. У нас совершенно не так. Это скорее похоже на добрую няню, которая иногда шлёпает провинившегося ребёнка по попе. Мы тут все один коллектив, тут нет вражды, а ценее этого ничего нет.

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: АТО объявлять не буду, а просто сообщу.
« Reply #31 : Вересня 05, 2014, 06:11:35 18:11 »
Дрейк, як би так тебе нищівно критикнути, щоб під бан не потрапити?  :snoozer_05:

А за что меня критиковать? Ха то что я тут пытаюсь не допустить проплаченого бардака.

а з чого видно, що він проплачений? і де бардак? не всі строєм ходять?
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: АТО объявлять не буду, а просто сообщу.
« Reply #32 : Вересня 05, 2014, 06:12:24 18:12 »
чупа, пора менять модеров

Извини, не могу. Со многим не согласен, но я уважаю мудрость Дрейк. Может она понимает больше чем любой из нас.

Тем более, что вы отличайте баны, например, на ФУПе - это были жестокие, бессмысленные баны, от злобы. У нас совершенно не так. Это скорее похоже на добрую няню, которая иногда шлёпает провинившегося ребёнка по попе. Мы тут все один коллектив, тут нет вражды, а ценее этого ничего нет.

Offline Trillionaire

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 161
Re: АТО объявлять не буду, а просто сообщу.
« Reply #33 : Вересня 05, 2014, 06:14:02 18:14 »

Извини, не могу. Со многим не согласен, но я уважаю мудрость Дрейк. Может она понимает больше чем любой из нас.

Тем более, что вы отличайте баны, например, на ФУПе - это были жестокие, бессмысленные баны, от злобы. У нас совершенно не так. Это скорее похоже на добрую няню, которая иногда шлёпает провинившегося ребёнка по попе. Мы тут все один коллектив, тут нет вражды, а ценее этого ничего нет.


А вдруг нет?



Offline Trillionaire

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 161
Re: АТО объявлять не буду, а просто сообщу.
« Reply #34 : Вересня 05, 2014, 06:15:13 18:15 »
А за что меня критиковать? Ха то что я тут пытаюсь не допустить проплаченого бардака.



Извольте выложить доказательства проплаченности "бардака".

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: АТО объявлять не буду, а просто сообщу.
« Reply #35 : Вересня 05, 2014, 06:16:53 18:16 »
Дрейк, як би так тебе нищівно критикнути, щоб під бан не потрапити?  :snoozer_05:

А за что меня критиковать? Ха то что я тут пытаюсь не допустить проплаченого бардака.

а з чого видно, що він проплачений? і де бардак? не всі строєм ходять?

Глаз наметан.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: АТО объявлять не буду, а просто сообщу.
« Reply #36 : Вересня 05, 2014, 06:17:26 18:17 »
А за что меня критиковать? Ха то что я тут пытаюсь не допустить проплаченого бардака.



Извольте выложить доказательства проплаченности "бардака".

В список хочешь?
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Чупс

  • Гість
Re: АТО объявлять не буду, а просто сообщу.
« Reply #37 : Вересня 05, 2014, 06:24:40 18:24 »
А вдруг нет?

Вот тут предлагают менять модераторов. Не знаю как и сказать... это как менять, например, звезду по имени Солнце - у нас есть альтернатива? Я знаю Дрейк и Аскольда по фупу 10 лет. Десять лет в нашому швидкоплинному інтернет-світі - це ціла вічність! Ці люди, якщо казати вже так як є, пройшли скрізь таке вузеньке-вузеньке сито відбору, що уявити це навіть важко. Більших патріотів, ПАТРІОТІВ, ніж вони, я просто не знаю. Нє, ну є ще люди, наприклад Хорнета б я поставив, чи Тетяну, чи Ксеню. Але вже нікуди ставити, два модери на наш форум - цілком досить.

При всьому цьому я повність готовий вислухати будь-які зауваження, поговорити з модераторами, висловити їм свою незгоду, щось вирішити, скасувати чийсь бан - так було, наприклад, з Вейдером, коли йому вліпили незрозумілий довічний бан, я побачив та відразу скасував, нікого навіть не питаючи. У нас тут не якесь гестапо-нквд, у нас нормальний інформаційний процес.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: АТО объявлять не буду, а просто сообщу.
« Reply #38 : Вересня 05, 2014, 06:25:19 18:25 »
Дрейк, як би так тебе нищівно критикнути, щоб під бан не потрапити?  :snoozer_05:

А за что меня критиковать? Ха то что я тут пытаюсь не допустить проплаченого бардака.

Реально важка робота у Дрейк. 5-та колона активно працює на Хуйла і тренд "вишивано-ватники" зараз у Хуйла єдиний вихід показати українській нації, що у неї усі продажні, немає героїв, немає держави і "хохли" не заслуговують бути незалежними від Москви.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: АТО объявлять не буду, а просто сообщу.
« Reply #39 : Вересня 05, 2014, 06:27:22 18:27 »
А вдруг нет?

Вот тут предлагают менять модераторов. Не знаю как и сказать... это как менять, например, звезду по имени Солнце - у нас есть альтернатива? Я знаю Дрейк и Аскольда по фупу 10 лет. Десять лет в нашому швидкоплинному інтернет-світі - це ціла вічність! Ці люди, якщо казати вже так як є, пройшли скрізь таке вузеньке-вузеньке сито відбору, що уявити це навіть важко. Більших патріотів, ПАТРІОТІВ, ніж вони, я просто не знаю. Нє, ну є ще люди, наприклад Хорнета б я поставив, чи Тетяну, чи Ксеню. Але вже нікуди ставити, два модери на наш форум - цілком досить.

При всьому цьому я повність готовий вислухати будь-які зауваження, поговорити з модераторами, висловити їм свою незгоду, щось вирішити, скасувати чийсь бан - так було, наприклад, з Вейдером, коли йому вліпили незрозумілий довічний бан, я побачив та відразу скасував, нікого навіть не питаючи. У нас тут не якесь гестапо-нквд, у нас нормальний інформаційний процес.

Чупс, ватники працюють дуже "тонко", атакують групами. "Вишивано-ватники" можуть корчити з себе українців, але в потрібний момент вставлять ножа в спину нації. Яскравий приклад ФУП та взагалі УП.

Чупс

  • Гість
Re: АТО объявлять не буду, а просто сообщу.
« Reply #40 : Вересня 05, 2014, 06:28:03 18:28 »
Щодо конкретно банів тих про кого тут сказано - ну я б взагалі нікого не банив, але я недостатньо мудра людина. Можливо, три доби то забагато, 1-2 було б нормально. Але ниття слухати мені також неприємно.

Ну ниття це ще нічого, а от коли про "чоколадного зайця" тут нам Гонта розповідає - ото б я банив, що власне й було зроблено.

Чупс

  • Гість
Re: АТО объявлять не буду, а просто сообщу.
« Reply #41 : Вересня 05, 2014, 06:30:03 18:30 »
Чупс, ватники працюють дуже "тонко", атакують групами. "Вишивано-ватники" можуть корчити з себе українців, але в потрібний момент вставлять ножа в спину нації. Яскравий приклад ФУП та взагалі УП.

Я не думаю що Ферал Кет ватник. Просто нитік. Ну така психологія у людини. Я тут здається постив дослідження фейсбуку - там сказано, що якщо ваші друзі у депресії, то вони і вас вгонять в депресію. Ну а нащо нам це, яка депресія коли загинуло біля тисячи наших воїнів, і так тошно, а тут ще нити кожну гілку...

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: АТО объявлять не буду, а просто сообщу.
« Reply #42 : Вересня 05, 2014, 06:30:38 18:30 »
А вдруг нет?

Вот тут предлагают менять модераторов. Не знаю как и сказать...

Забей...

"Злочынна влада всех слила, давай всех геть нахуй"- та ну запала эта схема...

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: АТО объявлять не буду, а просто сообщу.
« Reply #43 : Вересня 05, 2014, 06:31:12 18:31 »
Кто соскучился по перманентным истерическим вопля "все пропало" от товариСЧей из списка потерпите всего три дня. Они ни на вечно ушли.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: АТО объявлять не буду, а просто сообщу.
« Reply #44 : Вересня 05, 2014, 06:31:16 18:31 »
Чупс, ватники працюють дуже "тонко", атакують групами. "Вишивано-ватники" можуть корчити з себе українців, але в потрібний момент вставлять ножа в спину нації. Яскравий приклад ФУП та взагалі УП.

Я не думаю що Ферал Кет ватник. Просто нитік. Ну така психологія у людини. Я тут здається постив дослідження фейсбуку - там сказано, що якщо ваші друзі у депресії, то вони і вас вгонять в депресію. Ну а нащо нам це, яка депресія коли загинуло біля тисячи наших воїнів, і так тошно, а тут ще нити кожну гілку...
:smiley24:

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: АТО объявлять не буду, а просто сообщу.
« Reply #45 : Вересня 05, 2014, 06:32:30 18:32 »
квант, я, мабуть, тобі відкрию велику таємницю, але ти і є справжнісінький ватнік. куди влада - туди й ти. а в українців трохи інший підхід.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: АТО объявлять не буду, а просто сообщу.
« Reply #46 : Вересня 05, 2014, 06:35:03 18:35 »
квант, я, мабуть, тобі відкрию велику таємницю, але ти і є справжнісінький ватнік. куди влада - туди й ти. а в українців трохи інший підхід.

Я за те, щоб ми під час війни підтримали проукраїнську владу. Ситуація розрулиться і будемо "дотискати" реформи. А зараз нити, качати істерики, підривати моральний дух бійців та мобілізованих - це на руку Хуйлу.
Для мене Україна понад усе! І я думаю на пару кроків вперед.

  • Гість
Re: АТО объявлять не буду, а просто сообщу.
« Reply #47 : Вересня 05, 2014, 06:35:06 18:35 »
квант, я, мабуть, тобі відкрию велику таємницю, але ти і є справжнісінький ватнік. куди влада - туди й ти. а в українців трохи інший підхід.

а обплювувати щойно обрану владу - це що? в українців вже є дуже страшне щеплення проти цього - тимошенко. вже більше нікому не вибачимо такого.

я чомусь думаю, що якби не вона - то не було б зараз луганди і криму. це вона, сука погана до цього призвела  :smiley23:

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: АТО объявлять не буду, а просто сообщу.
« Reply #48 : Вересня 05, 2014, 06:36:07 18:36 »
квант, я, мабуть, тобі відкрию велику таємницю, але ти і є справжнісінький ватнік. куди влада - туди й ти. а в українців трохи інший підхід.

А что поддерживать власть которую избрали да ещё и во время войны есть признаком ватника? ну тогда и я тоже ватница. Естественно не без критики и обсуждения (для этого и форум).
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: АТО объявлять не буду, а просто сообщу.
« Reply #49 : Вересня 05, 2014, 06:37:04 18:37 »
квант, я, мабуть, тобі відкрию велику таємницю, але ти і є справжнісінький ватнік. куди влада - туди й ти. а в українців трохи інший підхід.

а обплювувати щойно обрану владу - це що? в українців вже є дуже страшне щеплення проти цього - тимошенко. вже більше нікому не вибачимо такого.

Плюсанув в карму, гарно сказано. Що цікаво, що я так і не зміг довести своїй матері, що Тимошенко - це антиукраїнське зло. Жаль, що вона у 2008 році померла. Зараз би бачила, чим ця "істота" є насправді.

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Re: АТО объявлять не буду, а просто сообщу.
« Reply #50 : Вересня 05, 2014, 06:39:00 18:39 »
\\а обплювувати щойно обрану владу - це що? в українців вже є дуже страшне щеплення проти цього - тимошенко. вже більше нікому не вибачимо такого.

я чомусь думаю, що якби не вона - то не було б зараз луганди і криму. це вона, сука погана до цього призвела  :smiley23:\\

так наш мудрий народ і обрав Тимошенко )) Вона і була владою при парламентсько - президентському правлінні ))
кого наш "мудрий" народ вибрав в парламент ?

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Re: АТО объявлять не буду, а просто сообщу.
« Reply #51 : Вересня 05, 2014, 06:40:10 18:40 »
і саме головне - знову це бидло вибере те саме ))

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: АТО объявлять не буду, а просто сообщу.
« Reply #52 : Вересня 05, 2014, 06:42:22 18:42 »
квант, я, мабуть, тобі відкрию велику таємницю, але ти і є справжнісінький ватнік. куди влада - туди й ти. а в українців трохи інший підхід.

та да, тому століттями не мали своєї державності і знову пруться на ті ж граблі.
А хто їх на ті граблі науськує - москва, звісно...  отакіє не ватніки.

Чупс

  • Гість
Re: АТО объявлять не буду, а просто сообщу.
« Reply #53 : Вересня 05, 2014, 06:43:11 18:43 »


напомнило любимые бсд-тяны  :smiley24:








Offline Kren

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2286
Re: АТО объявлять не буду, а просто сообщу.
« Reply #54 : Вересня 05, 2014, 06:43:30 18:43 »
Дрейк, наконец о произошло то, о чем я столько раз просил модераторов  :smiley15:  Нытики и всепропальщики задолбали. НО...там явно не хватает нескольких ников. Получается очень однобокая АТО.
Щоб лани широкополі, і Дніпро, і кручі стали вам поперек горла, москалі їбучі

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: АТО объявлять не буду, а просто сообщу.
« Reply #55 : Вересня 05, 2014, 06:43:33 18:43 »
підтримувати треба, це правда. але не сліпо, як це робить квант. і до того ж ще більш потрібно підштовхувати її у правильному напрямку руху.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline EZelenyk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1543
  • Стать: Чоловіча
  • Львiв'янин з USA
    • AZAM
Re: АТО объявлять не буду, а просто сообщу.
« Reply #56 : Вересня 05, 2014, 06:44:15 18:44 »
Я писав якось, ще коли нi модераторiв, нi правил на СУПi не було, що всі форумні правила не можуть ані зробити форум місцем спілкування достойних цікавих людей, ані завадити  власникам зробити з нього купу гівна.
Побачимо, з чим лишимося...
Sapere aude

Offline Шоцемамо?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1672
  • отакої...
Re: АТО объявлять не буду, а просто сообщу.
« Reply #57 : Вересня 05, 2014, 06:47:29 18:47 »
И Аскольд, и Дрейк - отличные модеры. На своем месте.
Тревзвомыслящие люди и патриоты.
Причем, обладающие недюжинной выдержкой.
Это их заслуга, что при чтении СУПа редка возникает желание придушить какого-нибудь олддидуся...
Единственное что, им просто зачастую не хватает сил на весь форум.
Особенно в выходные.
В результате, чтобы не отслеживать стоны плакальщиков,
их банят в превентивном порядке.
Поэтому, имхо, третий модер типа Татьяны лишним бы не был.
Ну, и еще одно: чтобы действия модераторов не только были, но и выглядели адекватно,
логично было бы внести определенные изменения в Правила форума.

Стосовно Тимошенко:
жєнчіна она, конєшно, рєдкая сука
Але, якби не ця жєнчіна, президентом в 2004 став би Янукович.
І тільки гадати залишається, що було б зараз з нами  :shuffle:
ну и ладно...

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: АТО объявлять не буду, а просто сообщу.
« Reply #58 : Вересня 05, 2014, 06:48:43 18:48 »
квант, я, мабуть, тобі відкрию велику таємницю, але ти і є справжнісінький ватнік. куди влада - туди й ти. а в українців трохи інший підхід.

а обплювувати щойно обрану владу - це що? в українців вже є дуже страшне щеплення проти цього - тимошенко. вже більше нікому не вибачимо такого.

я чомусь думаю, що якби не вона - то не було б зараз луганди і криму. це вона, сука погана до цього призвела  :smiley23:

критикувати владу - цілком цивілізоване практика...
ну, там є традиція щось аналізувати та змінювати...
наші реалії побудовані за прикладом ватностану, тому в нас критика влади у будь-якому вигляді це чистий спорт...

Чупс

  • Гість
Re: АТО объявлять не буду, а просто сообщу.
« Reply #59 : Вересня 05, 2014, 06:49:04 18:49 »
Стосовно Тимошенко:
жєнчіна она, конєшно, рєдкая сука
Але, якби не ця жєнчіна, президентом в 2004 став би Янукович.
І тільки гадати залишається, що було б зараз з нами  :shuffle:

Навпаки. Ющено переміг би у першому турі. Бо лугандони ще тоді казали - от с ним тимошенко сука, не будем за него голосовать!