Автор Тема: скільки часу втрачено ...  (Прочитано 10660 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: скільки часу втрачено ...
« Reply #30 : Квітня 03, 2014, 06:41:00 06:41 »
Наскільки я в курсі - Юля іде в президенти і прoголошує смертельну війну олігархам.

Ти проти війни олігархам?

Тобі показують конкретні платіжки з сумами і номерами рахунків. А ти все загальниками сиплеш. Марта Борщ вона олігарх, да.

Offline burlington

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 253
Re: скільки часу втрачено ...
« Reply #31 : Квітня 03, 2014, 06:45:21 06:45 »
outsider, твоє бачення? Юля кака, це я зрозумів. Хто твій кандидат тепер?

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: скільки часу втрачено ...
« Reply #32 : Квітня 03, 2014, 06:47:51 06:47 »
outsider, твоє бачення? Юля кака, це я зрозумів. Хто твій кандидат тепер?

Нічого ти не зрозумів, але то таке. А мій кандидат - Рональд Рейган

Offline burlington

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 253
Re: скільки часу втрачено ...
« Reply #33 : Квітня 03, 2014, 06:57:36 06:57 »
флудер  :smiley23:

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: скільки часу втрачено ...
« Reply #34 : Квітня 03, 2014, 06:59:14 06:59 »
флудер  :smiley23:

А з тобою без толку. Як і з радіоточкою. Пости вже краще фотки, хоч яка користь буде

Offline burlington

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 253
Re: скільки часу втрачено ...
« Reply #35 : Квітня 03, 2014, 07:02:25 07:02 »
Прочитай мій перший допис і донеси свою думку, якщо вона в тебе є. А то дві звивини в мозку, дрищ/юля. Зомбі якісь.

Offline burlington

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 253
Re: скільки часу втрачено ...
« Reply #36 : Квітня 03, 2014, 07:06:05 07:06 »
зафлудив гілку своєю юлею... це дійсно як фуп :(

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: скільки часу втрачено ...
« Reply #37 : Квітня 03, 2014, 07:06:39 07:06 »
Прочитай мій перший допис і донеси свою думку, якщо вона в тебе є. А то дві звивини в мозку, дрищ/юля. Зомбі якісь.

Я, на відміну від тебе, реально в Києві-2014 був, на тому самому Майдані. З щитом і перначем. І стояв я за вільний вибір народа. Який вже буде. Мені б реально Рейгана.

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: скільки часу втрачено ...
« Reply #38 : Квітня 03, 2014, 07:09:00 07:09 »
робити помилки це одне, зрозуміти їх - друге, а почати діяти у іншому напрямку - третє!

уряд збільшив нам податки до європейського рівня не запропонувавши кращих умов для заробітку...

проте, реальна євроінтеграція здатна дати новий поштовх економіці...

і якщо якась свиня планує комфортно влаштуватися біля корита, то народ має сказати своє слово таким політикам у цілком твердій та рішучій формі...

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: скільки часу втрачено ...
« Reply #39 : Квітня 03, 2014, 07:10:32 07:10 »

уряд збільшив нам податки до європейського рівня не запропонувавши кращих умов для заробітку...


+1

Offline burlington

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 253
Re: скільки часу втрачено ...
« Reply #40 : Квітня 03, 2014, 07:15:19 07:15 »
Я, на відміну від тебе, реально в Києві-2014 був, на тому самому Майдані. З щитом і перначем. І стояв я за вільний вибір народа. Який вже буде. Мені б реально Рейгана.

Ти зі щитом на Майдані під кулями за Рейгана? LOL Фотки є?

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: скільки часу втрачено ...
« Reply #41 : Квітня 03, 2014, 07:17:43 07:17 »
Я, на відміну від тебе, реально в Києві-2014 був, на тому самому Майдані. З щитом і перначем. І стояв я за вільний вибір народа. Який вже буде. Мені б реально Рейгана.

Ти зі щитом на Майдані під кулями за Рейгана? LOL

Узький

Offline burlington

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 253
Re: скільки часу втрачено ...
« Reply #42 : Квітня 03, 2014, 07:23:12 07:23 »
чому я ненавидів ФУП: з'являлось якесь чмо чи бригадне чи юльок/нульок і флудило гілку до неможливості відновлення. все, ця гілка втрачена. чесно не розумію навіщо це люди роблять.

Offline GizmoGremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 837
Re: скільки часу втрачено ...
« Reply #43 : Квітня 03, 2014, 07:28:59 07:28 »
Не бушуйте, Бурлі і Аутсайдере. Реальність - проста: з положених 40 років, потрібних для зміни поколінь, пройшло лише 20. Старе покоління не видохло, воно і далі при владі. І змінювати себе НЕ збирається. Ваші ілюзії про "втрачений" час чи можливість щось змінити перначем - даремні. Ще років 20 нічого не зміниться. Крапка.


Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Re: скільки часу втрачено ...
« Reply #44 : Квітня 03, 2014, 07:29:23 07:29 »
Все фигня:10 лет назад мы могли быть и в НАТО и в ЕС но только без Крыма и юго-востока.С этими анклавами мы смогли бы вступить только в говно.Сейчас,только благодаря агрессии,в сознании людей что-то начало меняться в лучшую сторону.Может всем скопом и вырулим.Не зря говорится-всему свое время.
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline GizmoGremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 837
Re: скільки часу втрачено ...
« Reply #45 : Квітня 03, 2014, 07:31:47 07:31 »
Все фигня:10 лет назад мы могли быть и в НАТО и в ЕС но только без Крыма и юго-востока.С этими анклавами мы смогли бы вступить только в говно.Сейчас,только благодаря агрессии,в сознании людей что-то начало меняться в лучшую сторону.Может всем скопом и вырулим.Не зря говорится-всему свое время.
Про час - погоджуюсь. Щойно написав (див. постом вище).

Offline burlington

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 253
Re: скільки часу втрачено ...
« Reply #46 : Квітня 03, 2014, 07:36:57 07:36 »
та пішли ви всі, заграли, що я тут роблю взагалі? в мене своя депресія не ваша. see you in hell.

Offline GizmoGremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 837
Re: скільки часу втрачено ...
« Reply #47 : Квітня 03, 2014, 07:38:40 07:38 »
та пішли ви всі, заграли, що я тут роблю взагалі? в мене своя депресія не ваша. see you in hell.
Невже на новому форумі не знайшлося жодної теми, яка б не вимагала категоричної оцінки?

Offline free UA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3971
  • Стать: Чоловіча
Re: скільки часу втрачено ...
« Reply #48 : Квітня 03, 2014, 07:42:02 07:42 »
Зараз справа йде на дні, щоранку боюся відкривати сторінку новин... Крим втрачений. Всі очікують агресії з півночі, сходу, півдня. В авральному порядку збираються до купи збройні сили. Народ готується до партизанських боїв. І ніхто не заступиться, жоден клятий гарант суверенності. Тому ця агресія - лише справа часу. Таке враження, що мені це сниться.

Прочитал топик – первое что подумал:



(без обид  :smiley25: мы сейчас большинство такие  :smiley14: )

Offline GizmoGremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 837
Re: скільки часу втрачено ...
« Reply #49 : Квітня 03, 2014, 07:43:05 07:43 »
Бурлі: дякую!  :pooh_lol:

Offline burlington

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 253
Re: скільки часу втрачено ...
« Reply #50 : Квітня 03, 2014, 07:46:12 07:46 »
Гізмо, хочеш вести дискусію, почитай тему до з'яви аутсайдера і вислови свою думку.

Offline GizmoGremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 837
Re: скільки часу втрачено ...
« Reply #51 : Квітня 03, 2014, 07:55:14 07:55 »
Тікаю спатки. Завтра зранку вставати.

Offline Blokh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 800
  • Стать: Чоловіча
Re: скільки часу втрачено ...
« Reply #52 : Квітня 03, 2014, 08:00:46 08:00 »
  Читаю, та  зрозуміти не можу-Славко, зараз  при владі  БЮТ, сподіваюсь, ти проти цього не сперечаєшся?
Порядку немає і  ніхто його не  збираєцця наводити- ну як же, вибори  на носі! :smilie2:

Ти, та й інші  юльки  пропонуєте голосувати за  Юлю президента, тобто, щоб ця  фуйня  продовжувалася?
Чи  правильно я  зрозумів, що для  вас  головне- це не  реформи, а персоналії- типу  "Юля прийде-порядок наведецця сам собою!"
Чому тоді  зараз ні  порядку ні реформ немає???
Логіка типу, якщо  я не президент- то фуй вам реформи та  нормальна країна для мене та і для багатьох-не аргумент, а відмазка та
шантаж! :Ganba:
За Родину, за  Путина, бля!  (ц)     сказав один колорад

Offline Blokh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 800
  • Стать: Чоловіча
Re: скільки часу втрачено ...
« Reply #53 : Квітня 03, 2014, 08:01:34 08:01 »
Тікаю спатки. Завтра зранку вставати.
==========

Не  тільки тобі, до речі! :smiley15:
За Родину, за  Путина, бля!  (ц)     сказав один колорад

Offline Blokh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 800
  • Стать: Чоловіча
Re: скільки часу втрачено ...
« Reply #54 : Квітня 03, 2014, 08:09:35 08:09 »
 Дуже  висока вірогідність того, що і цього разу  все  просремо-  дивлюсь на перебіг подій і явно це бачу.

Народонаселенню вже  все  пофуй. Вже  готуюцця  до виборів президента, навіть не зробивши головного.

Януковича  довелося  гнати втрачаючи  людські  життя, бо не було  механізму  легального відсторонення  президента!
На.рали на це, вже  вибирають за кого голосувати, навіть не  намаючись  виробити механізм  імпічменту чи  відсторонення!

Знову  хочете небесні  сотні та  тисячі  рахувати?

Ну давайте!
За Родину, за  Путина, бля!  (ц)     сказав один колорад

Offline SlavRedko

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 424
Re: скільки часу втрачено ...
« Reply #55 : Квітня 03, 2014, 08:28:57 08:28 »
  Читаю, та  зрозуміти не можу-Славко, зараз  при владі  БЮТ, сподіваюсь, ти проти цього не сперечаєшся?
Порядку немає і  ніхто його не  збираєцця наводити- ну як же, вибори  на носі! :smilie2:

Ти, та й інші  юльки  пропонуєте голосувати за  Юлю президента, тобто, щоб ця  фуйня  продовжувалася?
Чи  правильно я  зрозумів, що для  вас  головне- це не  реформи, а персоналії- типу  "Юля прийде-порядок наведецця сам собою!"
Чому тоді  зараз ні  порядку ні реформ немає???
Логіка типу, якщо  я не президент- то фуй вам реформи та  нормальна країна для мене та і для багатьох-не аргумент, а відмазка та
шантаж! :Ganba:

Сфуеть можно от этих читателей.
Пока этот придурок конченный "За Фьодорыча, крепкого хозяйственника!" Не пришел о Юле тут ни слова сказано не было.
Да и потом кроме него никто ее не упоминал. Так что ты там прочитал и что ты понял только тебе известно :(

Offline Людас

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1964
Re: скільки часу втрачено ...
« Reply #56 : Квітня 03, 2014, 08:32:10 08:32 »
Знову суцільне ниття

Offline Tide

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 825
Re: скільки часу втрачено ...
« Reply #57 : Квітня 03, 2014, 11:50:24 11:50 »
Хуторянщина и взаимная демонстрация срак через межу в качестве главного и единственного аргумента предельно контрпродуктивны.
Но пока, кажется, неизбывны...

Что нужно сделать, как на меня:
а). Сегодня:
- Под любым соусом (но мирно, естественно) ликвидировать тот бедлам в центре европейской столицы, в который правратился Майдан.
То что было и есть гордостью украинской нации в очередной раз плавно трансформировалось в ее позор.
Гарантией чего являются все эти вновь-образованные сотни и остатки баррикад? Чесных выборов, как это изначально декларировалось? Ну так угрозы этим выборам в центре Киева нет. Очевидно, что новая власть остро нуждается в легитимации, поэтому она заинтересована в этих выборах никак не меньше, чем ее номинальные "сторожа". Угрозы выборам есть на юго-востоке, вот пусть туда и кочуют все эти "неравнодушные".

- Вместо всей этой самообороны наладить непрывное давление на власть, в виде вече по выходным, на которые в силу их многолюдности будут сами рваться политики, а через них (или каким-то другим образом) можна требовать отчетов о проделанной работе соответствующих чиновников, конкретных планов реформ на ближайшие пару недель каждого из них, etc.
Любые другие общественные инициативы и формы контроля (и помощи!) власти, естественно, также приветствуются.
Оранжевая революция была слита Витей, Юлей, Петей и другими очильныками не потому, что они дерьмовые очильныки (это само собой, так было, есть и будет), а потому, что общественность благодушно позволила им быть такими дерьмовыми и не чморила их систематически за это. К моему ужасу, сейчас происходит нечто подобное.
Неужели проще месяцами морозить опу и даже идти под пули, вместо того, чтобы мирно, но систематически давить на власть?!

б). Всегда (т.е. то, что нужно было делать ранее, требуется сейчас, и нужно делать в будущем, хотя это не даст мнгновенного эффекта):

                 "Геть від Москви!"

    Совковую ментальность, первопричину всех украинских проблем, неизлечат никакие 40 лет, никакое время вообще, т.к. она непрерывно (а сейчас и расширенно!) воспроизводится "братом у ворот", а сожительствуя с ним, мы обеспечиваем непрерывную подпитку свежими штамами этого зловредного вируса. Следует иметь ввиду, что то, что называется совком, возникло и развивалось
столетиями в лоне русского общества (изначально - в лоне русской сельской общины), и, увы, кажется неизбывным. Причем первыми жертвами этого ужаса всегда были именно сами русские - вполне адекватные и часто очень даже замечательные люди, если они формировались вне влияния этой обвалакивающей в коричневое среды.

Поэтому
- сознавая все потери - исторические, культурные и экономические;
- отдавая себе отчет, что это потребует от нас множества усилий, настойчивости и терпеливости;
- соглашаясь на множество весьма длительных неудобств и прочего дискомфорта:

                 Геть від Москви!

Для этого (для начала):
 - Без "шума и пыли", криков, разного публичного законотворчества переходим на украинский, если этого еще кто не сделал (как, например, я - но в оправдание себе могу сказать, що скільки-небудь достатнього досвіду живого спілкування українською я не маю уже років з 20, але колись же потрібно починати :smilie3:). Це кожний має вирішити для себе. З розумінням, що ваша власна дорога до видужіння/в Європу починається саме з цієї невеликої [можливо] незручності.

 - Недопустити відновлення трансляції каналів-пропагандонів.

 - Почати витіснення інших рос.каналів англомовними, польскими, словацькими, білоруськими (є один такий "в екзилі"), німецькими etc. Я розумію, що це жорстоко і несправедливо. Але ліки рідко бувають солодкими.

 - Всіляко сприяти вивченню іноземних мов без перекосу в бік російської.

 - Переймати звичаї, манеру спілкування, властиві західному суспільству. І щоб життя не здавалось медом: повна заборона мату! В т.ч. на цьому форумі! :smiley25:

 - Надавити на владу, щоб якомога швидше став можливим безвізовий в'їзд в Європу.

 - Готуватись до введення візового в'їзду в Росію з початку 15-го, неупустити проблем приграничного бізнесу, родинних стосунків etc.

 - Будь-що інше, що буде поглиблювати ментальний рів на східній границі. Повірте, я знаю Росію, і давно вже прийшов до висновку що надії на 2018, 2024, та й на будь-що інше - марні. За Михайловським - ворог. Назавжди.
« Останнє редагування: Квітня 03, 2014, 12:01:04 12:01 від Tide »

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Re: скільки часу втрачено ...
« Reply #58 : Квітня 03, 2014, 11:58:02 11:58 »
Прочитала ТС.
І згадала, починаючи з грудня: все не так, Майдан зливають, Яценюка купили, Тягнибок - злився, Кличко мудак, українці ні на що не здатні, оппо - імпотенти.
Може досить?
Хочете - допомагайте, не хочете - просто не нийте.
Не можна за місяць, і навіть за рік зробити цукерку з руїни

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: скільки часу втрачено ...
« Reply #59 : Квітня 03, 2014, 01:28:46 13:28 »
От що цікаво. Просто розмістив сторінку з текстом про допит ЮВТ слідчим ФБР Мартою Борщ. Тут же обізвали придурком і флудером