Автор Тема: Народний Фронт  (Прочитано 4723 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Willie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1749
  • Стать: Чоловіча
  • Чернівці, Україна
Re: Народний Фронт
« Reply #90 : Вересня 10, 2014, 03:04:55 15:04 »
"Народний фронт" зібрав багато достойних людей. Не так вже й погано...
Kremlin delenda est.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Народний Фронт
« Reply #91 : Вересня 10, 2014, 03:08:46 15:08 »
Цитувати
Я только знаю, что Порох без своей крепкой партии в Раде - нуль без палочки. Увы и ах!
Да, он к сожалению опирается на соратников по бизнесу, а не на молодых и прогрессивных а мог бы порвать всех с их помощью. А так обречен на вариант Ющенко лайт.
Батя, мы стараемся ...

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Народний Фронт
« Reply #92 : Вересня 10, 2014, 03:10:41 15:10 »
Цитувати
Ну я до цього був би не проти проголосувати за БЮТ без Юльки. Так, лайна там багато. Але і нормальних людей багато. А в цілому краще ніж в інших. А тут виходить БЮТ без Юльки та ще й з комбатами  :smiley24:
Сколько комбатов в список не ставь, а жарить нас будут Мартыненки и Яценки как говориться - "как до войны".
Батя, мы стараемся ...

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Народний Фронт
« Reply #93 : Вересня 10, 2014, 03:11:06 15:11 »
От був би непоганий склад НФ, бойові командири дуже викликають довіру. Особливо для мене Білецький.
Але ж юльки все перекреслюють.
Ну не може ж адекватна людина голосувати за пашинських, авакових і тому подібних... :smilie2:
А хто ще буде у наступних номерах списку?..

маєте нагоду голоснути за Садового, там молоді, якшо не хочете за колишніх юльків
Чесно, я чекаю, у списках якої партії з`являться люди з ПС. За ту і буду голосувати.
Відносно Садового, навіть не знаю. Нічого не маю проти нього, але чомусь інтуїтивно він мені не подобається... :shuffle:

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Народний Фронт
« Reply #94 : Вересня 10, 2014, 03:19:37 15:19 »
От був би непоганий склад НФ, бойові командири дуже викликають довіру. Особливо для мене Білецький.
Але ж юльки все перекреслюють.
Ну не може ж адекватна людина голосувати за пашинських, авакових і тому подібних... :smilie2:
А хто ще буде у наступних номерах списку?..

маєте нагоду голоснути за Садового, там молоді, якшо не хочете за колишніх юльків
Чесно, я чекаю, у списках якої партії з`являться люди з ПС. За ту і буду голосувати.
Відносно Садового, навіть не знаю. Нічого не маю проти нього, але чомусь інтуїтивно він мені не подобається... :shuffle:

вони ж мають власну партію, нє ?

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Народний Фронт
« Reply #95 : Вересня 10, 2014, 03:22:51 15:22 »
От був би непоганий склад НФ, бойові командири дуже викликають довіру. Особливо для мене Білецький.
Але ж юльки все перекреслюють.
Ну не може ж адекватна людина голосувати за пашинських, авакових і тому подібних... :smilie2:
А хто ще буде у наступних номерах списку?..

маєте нагоду голоснути за Садового, там молоді, якшо не хочете за колишніх юльків
Чесно, я чекаю, у списках якої партії з`являться люди з ПС. За ту і буду голосувати.
Відносно Садового, навіть не знаю. Нічого не маю проти нього, але чомусь інтуїтивно він мені не подобається... :shuffle:

вони ж мають власну партію, нє ?
більше того, збираються балотуватися

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Народний Фронт
« Reply #96 : Вересня 10, 2014, 03:25:06 15:25 »

Чесно, я чекаю, у списках якої партії з`являться люди з ПС. За ту і буду голосувати.
Відносно Садового, навіть не знаю. Нічого не маю проти нього, але чомусь інтуїтивно він мені не подобається... :shuffle:

вони ж мають власну партію, нє ?
Та не знаю, чула різні думки.
Андрій Тарасенко ще місяців два тому на фейсбуці писав, що вони ідуть самостійно на вибори.
А недавно наш форумчанин, який, як я розумію, в ПС, писав, що не встигають, і будуть іти в списках Свободи.
Тому поки що чекаю...

Offline noxious

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Народний Фронт
« Reply #97 : Вересня 10, 2014, 03:25:47 15:25 »
Чесно, я чекаю, у списках якої партії з`являться люди з ПС. За ту і буду голосувати.
Відносно Садового, навіть не знаю. Нічого не маю проти нього, але чомусь інтуїтивно він мені не подобається... :shuffle:

А какие принципы внутренней и внешней политики исповедывают члены ПС?
И какие шаги в сфере экономики они планируют реализовать в первую очередь?

Offline Willie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1749
  • Стать: Чоловіча
  • Чернівці, Україна
Re: Народний Фронт
« Reply #98 : Вересня 10, 2014, 03:26:08 15:26 »

 Sergiy Ivanov ‏@applecrysis  42 хв.
В целом, впечатление от съезда ок. Почти без "КПССности" и почвенничества. Насколько я могу судить, "НФ" не договорился с ПП и будет замес.

 Vasyl Gatsko ‏@Vasyl_Gatsko  23 хв.
@applecrysis  це торги, Сергію

 Sergiy Ivanov ‏@applecrysis  19 хв.
@Vasyl_Gatsko вася, я понял). Но уровень аргументации меня обескураживает.
Kremlin delenda est.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Народний Фронт
« Reply #99 : Вересня 10, 2014, 03:32:54 15:32 »
Чесно, я чекаю, у списках якої партії з`являться люди з ПС. За ту і буду голосувати.
Відносно Садового, навіть не знаю. Нічого не маю проти нього, але чомусь інтуїтивно він мені не подобається... :shuffle:

А какие принципы внутренней и внешней политики исповедывают члены ПС?
И какие шаги в сфере экономики они планируют реализовать в первую очередь?
Ви серйозно запитуєте?  :smilie1:
Такі питання можна ставити до партій - лідерів виборчих перегонів. Власне, вони і формуватимуть зовнішню і внутрішню політику держави.
Я сподіваюсь, що ПС швидше виконуватиме у ВР функції контролю, щоб депутати, вибачте, не скурвились. Те болото - ВР ще як мінімум 2-3 скликання потрібно буде контролювати.
Ну і хочеться мені в ВР бачити Яроша, Березу, Тарасенка... :shuffle:

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1146
Re: Народний Фронт
« Reply #100 : Вересня 10, 2014, 03:45:33 15:45 »
Ретвітнуте Українська правда
 Taras Berezovets ‏@TarasBerezovets  29 сек.
По поводу Народного фронта. Коротко. Рад за Коломойского. Искренне.

Навіть так: "Да здравствует царь всея Новососии!"

Нарешті в новососів буде конституційна більшість у ВР.


Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Народний Фронт
« Reply #101 : Вересня 10, 2014, 03:46:14 15:46 »
Ретвітнуте Українська правда
 Taras Berezovets ‏@TarasBerezovets  29 сек.
По поводу Народного фронта. Коротко. Рад за Коломойского. Искренне.

Навіть так: "Да здравствует царь всея Новососии!"

Нарешті в новососів буде конституційна більшість у ВР.

на живця....  :lol:

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Народний Фронт
« Reply #102 : Вересня 10, 2014, 03:47:25 15:47 »
Ретвітнуте Українська правда
 Taras Berezovets ‏@TarasBerezovets  29 сек.
По поводу Народного фронта. Коротко. Рад за Коломойского. Искренне.

Навіть так: "Да здравствует царь всея Новососии!"

Нарешті в новососів буде конституційна більшість у ВР.

на живця....  :lol:

 :lol: :smiley24:
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline noxious

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Народний Фронт
« Reply #103 : Вересня 10, 2014, 03:50:45 15:50 »
Ви серйозно запитуєте?  :smilie1:
Такі питання можна ставити до партій - лідерів виборчих перегонів. Власне, вони і формуватимуть зовнішню і внутрішню політику держави.
Я сподіваюсь, що ПС швидше виконуватиме у ВР функції контролю, щоб депутати, вибачте, не скурвились. Те болото - ВР ще як мінімум 2-3 скликання потрібно буде контролювати.
Ну і хочеться мені в ВР бачити Яроша, Березу, Тарасенка... :shuffle:

Странно, что у Вас вызывает улыбку вопрос о мировозрении кандидатов в депутаты в парламент.
Ведь именно они будут принимать законы.

Даже не беря во внимание ПС, а просто для примера:
Таня Черновол... Патриотка. Многое пережила. Честность не вызывает сомнений.
Какое решение она примет если к ней на стол попадут два проекта закона, один из которых вводит налог с оборота и отменяет НДС, а второй снижает НДС до базовых 10% и предполагает много дифференциаций по сферам хоздеятельности и кучу других особенностей?

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1146
Re: Народний Фронт
« Reply #104 : Вересня 10, 2014, 04:07:03 16:07 »
Ну і хочеться мені в ВР бачити Яроша, Березу, Тарасенка... :shuffle:

Тут всякі Члєнки розповсюджують чутку, що це бажання уже практично нездійсненне.
« Останнє редагування: Вересня 10, 2014, 04:39:42 16:39 від Dust »

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Народний Фронт
« Reply #105 : Вересня 10, 2014, 04:10:23 16:10 »
[

Странно, что у Вас вызывает улыбку вопрос о мировозрении кандидатов в депутаты в парламент.
Ведь именно они будут принимать законы.

Даже не беря во внимание ПС, а просто для примера:
Таня Черновол... Патриотка. Многое пережила. Честность не вызывает сомнений.
Какое решение она примет если к ней на стол попадут два проекта закона, один из которых вводит налог с оборота и отменяет НДС, а второй снижает НДС до базовых 10% и предполагает много дифференциаций по сферам хоздеятельности и кучу других особенностей?

Ну, ВР професіоналів ми вже мали 23 роки. - азіров, янукович, ківалов, царьов...
Всі прекрасно розбирались в НДСах і т.д...
Тепер маєме, те що маємо...
Я вірю, що людина, яка має інтелект швидко розбереться в справах. А якщо ні, завжди знайде спеціалістів, які їй роз`яснять всі тонкощі того чи іншого закону. Тим більше одна людина не може бути відмінним фахівцев одночасно і в економіці, і в культурі, і в військовій справі.
Для мене на першому місці таки патриотизм. Події останнього року ще раз це довели.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Народний Фронт
« Reply #106 : Вересня 10, 2014, 04:11:06 16:11 »
Ну і хочеться мені в ВР бачити Яроша, Березу, Тарасенка... :shuffle:

Тут всякі Члєки розповсюджують чутку, що це бажання уже практично нездійсненне.
Вибачте, а хто такі Члєхи?  :shuffle:

Offline noxious

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Народний Фронт
« Reply #107 : Вересня 10, 2014, 04:18:06 16:18 »
Ну, ВР професіоналів ми вже мали 23 роки. - азіров, янукович, ківалов, царьов...
Всі прекрасно розбирались в НДСах і т.д...
Тепер маєме, те що маємо...
Я вірю, що людина, яка має інтелект швидко розбереться в справах. А якщо ні, завжди знайде спеціалістів, які їй роз`яснять всі тонкощі того чи іншого закону. Тим більше одна людина не може бути відмінним фахівцев одночасно і в економіці, і в культурі, і в військовій справі.
Для мене на першому місці таки патриотизм. Події останнього року ще раз це довели.

Во многом ильенко и сотоварищи разобрались?
Патриотизм -- это ОБЯЗАТЕЛЬНОЕ условие ВТОРОГО плана.
А на первом плане политология, юриспруденция и экономика в конкретной человеческой голове.
И пока этого народ не поймет толку не будет.
450 Ярошей угробят страну так же, как и янучара с азаровым.

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Народний Фронт
« Reply #108 : Вересня 10, 2014, 04:42:26 16:42 »
я так зрозумів, раз комбат Дніпра там, то Парасюк примкнув до НФ також ?

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1146
Re: Народний Фронт
« Reply #109 : Вересня 10, 2014, 04:54:16 16:54 »
Ну і хочеться мені в ВР бачити Яроша, Березу, Тарасенка... :shuffle:

Тут всякі Члєки розповсюджують чутку, що це бажання уже практично нездійсненне.
Вибачте, а хто такі Члєхи?  :shuffle:

Виправлено. Члєнко, він же Чалєнко з Жиліним розказують, що Яроша уже немає серед живих.

Бєрьоза заперечує  Об очередном убийстве Дмитрия Яроша


Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Народний Фронт
« Reply #110 : Вересня 10, 2014, 04:55:07 16:55 »
Патріот не візьме хабар, за прихування невпихуваного і красти не буде якщо він патріот. Я відкатів принципово не даю і живу якось.
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1146
Re: Народний Фронт
« Reply #111 : Вересня 10, 2014, 05:01:00 17:01 »

 

Молодці, хлопці, що відмітились!

Але це не повний список новососів. Ще ж мінімум двоє активних та з десяток ситуативних. :gigi:




Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Народний Фронт
« Reply #112 : Вересня 10, 2014, 05:04:32 17:04 »
Даже не беря во внимание ПС, а просто для примера:
Таня Черновол... Патриотка. Многое пережила. Честность не вызывает сомнений.
Какое решение она примет если к ней на стол попадут два проекта закона, один из которых вводит налог с оборота и отменяет НДС, а второй снижает НДС до базовых 10% и предполагает много дифференциаций по сферам хоздеятельности и кучу других особенностей?

Я б їй порадив - нахуй обидва, і в неї таких радників буде вдосталь.
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline noxious

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Народний Фронт
« Reply #113 : Вересня 10, 2014, 05:07:56 17:07 »
Я б їй порадив - нахуй обидва, і в неї таких радників буде вдосталь.

Так может лучше советника продвигать, подписываясь за него: я, такой-то такой-то, верю этому человеку, ибо не тварь, патриот и сечет тему?

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Народний Фронт
« Reply #114 : Вересня 10, 2014, 06:09:02 18:09 »
Ігор Мосійчук

Только что ·


Партію поразки на чолі з Турчиновим, Яценюком та Аваковим яка без жодного спротиву віддала агресорам Крим і яка шляхом безкінечних компромісів з терористами майже призвела до втрати Україною Донбасу політтехнологи намагаються причепурити командирами героїчних добровольчих батальйонів. Хоча швидше комбати на участі в цьому партійному виборчому списку розгублять свій здобутий в боях авторитет чим піднімуть політичний рейтинг трьох лузерів

Ляшковець мочить Яценюка :weep:

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Народний Фронт
« Reply #115 : Вересня 10, 2014, 06:11:09 18:11 »
Ігор Мосійчук

Только что ·


Партію поразки на чолі з Турчиновим, Яценюком та Аваковим яка без жодного спротиву віддала агресорам Крим і яка шляхом безкінечних компромісів з терористами майже призвела до втрати Україною Донбасу політтехнологи намагаються причепурити командирами героїчних добровольчих батальйонів. Хоча швидше комбати на участі в цьому партійному виборчому списку розгублять свій здобутий в боях авторитет чим піднімуть політичний рейтинг трьох лузерів

Ляшковець мочить Яценюка :weep:

 :lol: :lol: :lol:

Шо, Ляшко не зміг до себе до списку жодного польового командира затягнути? Лишився один Мосійчук, якого в Азова засцяними майтками вигнали?

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Народний Фронт
« Reply #116 : Вересня 10, 2014, 06:35:02 18:35 »
Ігор Мосійчук

Только что ·


Партію поразки на чолі з Турчиновим, Яценюком та Аваковим яка без жодного спротиву віддала агресорам Крим і яка шляхом безкінечних компромісів з терористами майже призвела до втрати Україною Донбасу політтехнологи намагаються причепурити командирами героїчних добровольчих батальйонів. Хоча швидше комбати на участі в цьому партійному виборчому списку розгублять свій здобутий в боях авторитет чим піднімуть політичний рейтинг трьох лузерів

Ляшковець мочить Яценюка :weep:

 :lol: :lol: :lol:

Шо, Ляшко не зміг до себе до списку жодного польового командира затягнути? Лишився один Мосійчук, якого в Азова засцяними майтками вигнали?

ну ДБ багато, думаю когось таки купить він для себе

Offline ray

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 520
Re: Народний Фронт
« Reply #117 : Вересня 10, 2014, 08:23:48 20:23 »
Тимчук так відписався в ФБ про "Народний фронт":

Dmitry Tymchuk

....
P.S. Друзья, должен поделиться с вами. После согласования с другими координаторами группы «ИС» я принял предложение войти в состав т.н.Военного совета официально учрежденной сегодня политической партии «Народный фронт».
Почему именно эта политическая сила? Две причины. Во-первых, мы не нашли в ее списках всяких прихвостней прошлой власти, и одновременно видим здесь наших героев АТО и активистов – тех, работать с кем можно считать честью. Уверен, это команда не слов, а действия.
Во-вторых, мы, группа «ИС», пошли на диалог с госструктурами и взаимодействие с ними весной этого года благодаря А.Турчинову – после его приглашения на встречу и откровенной беседы (причем конструктивной: наши предложения были приняты и реализованы – так, к слову, и появилось распоряжение и.о.Президента о создании нынче действующего пресс-центра АТО). И поскольку мы начали работать вместе с учредителями «Народного фронта» «на заре» вторжения России, продолжить эту работу в политическом формате считаем логичным.
В то же время, уверен, что работа в парламенте позволила бы нам более эффективно решать актуальнейшие задачи, которые мы ставим перед собой: от активного участия в коренной реформе системы нацбезопасности и обороны, а также борьбе с коррупцией в рядах военных и правоохранителей, и до решения социальных проблем людей в погонах – прежде всего, участников АТО.
Как это отразится на работе группы «ИС»? Никак, если говорить о возможных негативных моментах. Политику мы считаем не самоцелью, а инструментом новых возможностей для выполнения той задачи, ради которой создавались: работы на благо Украины. Сейчас продолжаем работать в прежнем режиме.


Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Народний Фронт
« Reply #118 : Вересня 11, 2014, 04:24:50 16:24 »

Після проведення з'їзду, який нагадував гру мускулами, Олександр Турчинов відбув як спікер парламенту до Норвегії, звідки планує повернутися ближче до вихідних аби провести завершальний раунд переговорів з Порошенком. Після чого має відбутися форум президентської партії, на якому або "Народний фронт" стане її частиною, або обидві партії влади підуть на вибори самостійно.

Наслідком окремого походу стане майже гарантоване усунення Яценюка з посади прем'єр-міністра, яку обійме людина з пулу Порошенка. Якщо "Народний фронт" зможе випередити "Батьківщину" та "Громадянську позицію" Гриценка, та посісти третє місце, то вони можуть претендувати на посаду спікера парламенту та роль молодшого партнера у коаліції. У будь-якому разі, "фронтовики" залишаються найбільш природним зовнішнім союзником Порошенка у новому політичному циклі.

----

Лещенко прогнозує 3є місце Фронту, якшо випередить юльку та Гриця...

можна зрозуміти, що він ставить на перше місце БПП, а хто тоді на другому  :smilie11:

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Народний Фронт
« Reply #119 : Вересня 11, 2014, 04:25:47 16:25 »
Лещенко прогнозує 3є місце Фронту, якшо випередить юльку та Гриця...

можна зрозуміти, що він ставить на перше місце БПП, а хто тоді на другому  :smilie11:

БП