Автор Тема: Что сделал Гриценко на посту министра обороны  (Прочитано 11094 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Re: Что сделал Гриценко на посту министра обороны
« Reply #30 : Вересня 11, 2014, 12:30:08 12:30 »
Є одна реформа, за яку йому можна жирний плюс в карму кинуть.

Він скасував онучі і чоботи в армії, замінивши їх шкарпетонами і берцями.

Берці зі шкарпетками носились в ЗС ще з часів СРСР,
в чоботи з онучами перевзувались на зиму.
Я - ДМБ-89. Расскажите мне про это...  :smiley16:

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: Что сделал Гриценко на посту министра обороны
« Reply #31 : Вересня 11, 2014, 12:32:43 12:32 »
Не знаю, що там по іншим оборудкам, але факт з яким сам стикнувся - це об'єднання двох воєнкоматів Голосіївського і Печерського в один. Не знаю, як зараз, але пару років тому мені довелось туди ходити за довідкою, ну це був просто жах - страшенні черги і величезний натовп бажаючих туди попасти перед входом. Два великих райони в одну дірку - це суперреформа! :lol:
Ну, а там де був Голосіївський воєнкомат з"явилась нова забудова...

Печерський - мій. Район дуже "старий" військовозабов`язаних практично нема. Тому думаю і об`єднали
Тоді не зрозуміло, чому там такий дурдом був, бо коли я в свій час ходив в Голосіївський на Патріса Лумумби, там все нормуль було.
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Re: Что сделал Гриценко на посту министра обороны
« Reply #32 : Вересня 11, 2014, 12:34:02 12:34 »
Не знаю, що там по іншим оборудкам, але факт з яким сам стикнувся - це об'єднання двох воєнкоматів Голосіївського і Печерського в один. Не знаю, як зараз, але пару років тому мені довелось туди ходити за довідкою, ну це був просто жах - страшенні черги і величезний натовп бажаючих туди попасти перед входом. Два великих райони в одну дірку - це суперреформа! :lol:
Ну, а там де був Голосіївський воєнкомат з"явилась нова забудова...

Печерський - мій. Район дуже "старий" військовозабов`язаних практично нема. Тому думаю і об`єднали

Насправді - не зовсім так. Досить великі масиви входили до Печерського району, наприклад, весь проспект Науки та Корчувате.

Це передали до Голосіївського, і навіть ту частину Старокиївського району, що південіше вул. Толстого. Таким чином, при розформуванні Старокиївського району я опинився особисто у Голосіївському (Микільско-Ботанічна).

І тепер дуже щасливий пертися в об"єднаний Голосіївсько-Печерський  военкомат або у МВС на вул. Голосіївську (м. Голосіївська + 600 метрів пішкодралом). 

В воєнкоматі весною кілька діб у чергах простояв.. :(
Contra Spem Spero

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
Re: Что сделал Гриценко на посту министра обороны
« Reply #33 : Вересня 11, 2014, 12:35:58 12:35 »
Числилось 160, в пригодном 110...   

И к чему эти уточнения, если в стартпосте их не было?

Скажите честно, не проверял, перепостил не читая. Будет честно.


откуда информация, что 110 в пригодном было в 2013 году?
я вот нашел другую информацию:

В середине марта и.о. министра обороны Украины И. Тенюх представил доклад о состоянии военно-воздушных сил. На тот момент в ВВС Украины имелось 507 боевых самолетов и 121 ударный вертолет. При этом лишь 15% этой техники исправны и могут летать. Более того, ввиду плохой подготовки выполнять боевые задачи могут не более 10% экипажей. Из доклада Минобороны следовало, что в боях могут участвовать лишь 50 самолетов и 10-12 боевых вертолетов.
 http://ukrday.com/novosti.php?id=136344


Вам нравится бесполезный спор, в котором вы сами себя опровергаете.

Видите, уже не 27 самолетов, а 500 +  (хотя тут Тенюх посчитал явный металолом)

Из них исправны 15%, т.е. 77.

Т.е. никак на вашу цифру в 27 штук вы не выйдите. Тем более есть разница между мартом 2014 и 2013 годом.

Хотя бы из за Крыма.

Поэтому проверяйте, а потом пишите. Это сейчас очень вредно - распостранять непроверенную информацию. Выходит, как у Порошенко с 1200 освобожденных заложников - тоже нехорошо получилось.


А вот другая информация, ближе к концу "реформ" Грицацуя:

2008 року, за даними, оприлюдненими президентом Віктором Ющенком, з 116 винищувачів Су-27 та МіГ-29 боєздатні 31, із 24 бомбардувальників Су-24М — 10, з 12 літаків-розвідників Су-24МР — 6, з 36 штурмовиків Су-25 — 8 (близько 30% від усього складу військової авіації)[24][25]. Один з найнижчих показників реальної боєготовності серед ВВС європейських держав.


Итого 55
Эта цифра ближе к 27, чем Ваши 110
« Останнє редагування: Вересня 11, 2014, 12:37:46 12:37 від Jolly Fall »

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Что сделал Гриценко на посту министра обороны
« Reply #34 : Вересня 11, 2014, 12:37:57 12:37 »
Ну це власне моя історія. Старокиївский це просто був поганий жарт, потім стали Печерськом. Але і печерський комісар скаржився що призовників практично нема.

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Re: Что сделал Гриценко на посту министра обороны
« Reply #35 : Вересня 11, 2014, 12:40:15 12:40 »
Ладно, давайте заканчивать. Ближе... Еще ближе...

Все равно неправда.

Кроме того, я уже текст стартпоста видел раз 20 и там и по другим пунктам давно разжевано, что туфта.

Так что досвидания, я лично дальше этот диалог не продолжаю. 
Contra Spem Spero

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
Re: Что сделал Гриценко на посту министра обороны
« Reply #36 : Вересня 11, 2014, 12:43:06 12:43 »
Ладно, давайте заканчивать. Ближе... Еще ближе...

Все равно неправда.

Кроме того, я уже текст стартпоста видел раз 20 и там и по другим пунктам давно разжевано, что туфта.

Так что досвидания, я лично дальше этот диалог не продолжаю.

Ссылки есть?

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Что сделал Гриценко на посту министра обороны
« Reply #37 : Вересня 11, 2014, 12:43:59 12:43 »
Є одна реформа, за яку йому можна жирний плюс в карму кинуть.

Він скасував онучі і чоботи в армії, замінивши їх шкарпетонами і берцями.

Берці зі шкарпетками носились в ЗС ще з часів СРСР,
в чоботи з онучами перевзувались на зиму.
Я - ДМБ-89. Расскажите мне про это...  :smiley16:

Я ДМБ-91 влітку ходив в берцях і шкарпетках, взимку в чоботях і онучах.
Що ще розповісти?
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: Что сделал Гриценко на посту министра обороны
« Reply #38 : Вересня 11, 2014, 12:44:16 12:44 »
Ну це власне моя історія. Старокиївский це просто був поганий жарт, потім стали Печерськом. Але і печерський комісар скаржився що призовників практично нема.
Загадка блін. Звідки ж тоді такі шалені черги? Син після військової кафедри універу зміг туди попасти тільки з третього разу, бо черги займали ледве не з ночі. :smilie5:
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Re: Что сделал Гриценко на посту министра обороны
« Reply #39 : Вересня 11, 2014, 12:47:19 12:47 »
Ну це власне моя історія. Старокиївский це просто був поганий жарт, потім стали Печерськом. Але і печерський комісар скаржився що призовників практично нема.

Ну так не весь. Просто его поделили между Печерским, Шевченковским и Голосиевским.

Вообще были анекдоты - например, сначала кусок между Михайловской, МИД, Владимирской горкой, Европейской и Майданом оставили Печерскому району, а потом переписали Шевченковскому.

Так Печерский район забрал с ВГ все скамейки, сказал, что это его собственность. Потом два года прошло, пока новые сделали :)

Еще славный прикол - детская поликлиника Старокиевского (напротив м. Золотые Ворота) - стала центральной детской Шевченковского, в меня с ребенкой захотели запереть чуть не на проспект 40-летия...  Как то договорился.

А вот то, что людям со Щербакова и Туполева приходится детей возить на Владимирскую - это, конечно, добавило людям удобств.

 

Contra Spem Spero

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Что сделал Гриценко на посту министра обороны
« Reply #40 : Вересня 11, 2014, 12:48:22 12:48 »
Ну це власне моя історія. Старокиївский це просто був поганий жарт, потім стали Печерськом. Але і печерський комісар скаржився що призовників практично нема.
Загадка блін. Звідки ж тоді такі шалені черги? Син після військової кафедри універу зміг туди попасти тільки з третього разу, бо черги займали ледве не з ночі. :smilie5:

Я - хз. Може персонал скоротили?

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Re: Что сделал Гриценко на посту министра обороны
« Reply #41 : Вересня 11, 2014, 12:49:40 12:49 »
Ну це власне моя історія. Старокиївский це просто був поганий жарт, потім стали Печерськом. Але і печерський комісар скаржився що призовників практично нема.
Загадка блін. Звідки ж тоді такі шалені черги? Син після військової кафедри універу зміг туди попасти тільки з третього разу, бо черги займали ледве не з ночі. :smilie5:

Я - хз. Може персонал скоротили?

Ну все эти мобилизации, добровольцы, прочее...

Наверное, у них там не персонала на такой режим работы...
Contra Spem Spero

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Re: Что сделал Гриценко на посту министра обороны
« Reply #42 : Вересня 11, 2014, 12:50:09 12:50 »
Ладно, давайте заканчивать. Ближе... Еще ближе...

Все равно неправда.

Кроме того, я уже текст стартпоста видел раз 20 и там и по другим пунктам давно разжевано, что туфта.

Так что досвидания, я лично дальше этот диалог не продолжаю.

Ссылки есть?

Читать умеете?
Contra Spem Spero

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Re: Что сделал Гриценко на посту министра обороны
« Reply #43 : Вересня 11, 2014, 12:52:55 12:52 »
Є одна реформа, за яку йому можна жирний плюс в карму кинуть.

Він скасував онучі і чоботи в армії, замінивши їх шкарпетонами і берцями.

Берці зі шкарпетками носились в ЗС ще з часів СРСР,
в чоботи з онучами перевзувались на зиму.
Я - ДМБ-89. Расскажите мне про это...  :smiley16:

Я ДМБ-91 влітку ходив в берцях і шкарпетках, взимку в чоботях і онучах.
Що ще розповісти?
Хіба що служили кимось особливо спеціальним?
У нашій частині (Полтава, зв'язок) дєдам хіба що можна було носити неуставні чоботи з литою підошвою. Звісно, шкарпетки з онучами носили.
Оффтоп закінчив  :smiley16:

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: Что сделал Гриценко на посту министра обороны
« Reply #44 : Вересня 11, 2014, 01:02:34 13:02 »
Ну це власне моя історія. Старокиївский це просто був поганий жарт, потім стали Печерськом. Але і печерський комісар скаржився що призовників практично нема.
Загадка блін. Звідки ж тоді такі шалені черги? Син після військової кафедри універу зміг туди попасти тільки з третього разу, бо черги займали ледве не з ночі. :smilie5:
Я - хз. Може персонал скоротили?

Ну все эти мобилизации, добровольцы, прочее...

Наверное, у них там не персонала на такой режим работы...
Та саме дивне, що то було роки два тому, коли про війну ще і думки не було.
Може ми про різні воєнкомати говоримо, це було на вул.Камєнева, на Печерську.

« Останнє редагування: Вересня 11, 2014, 01:07:48 13:07 від Vols »
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Что сделал Гриценко на посту министра обороны
« Reply #45 : Вересня 11, 2014, 01:10:46 13:10 »
Хіба що служили кимось особливо спеціальним?
У нашій частині (Полтава, зв'язок) дєдам хіба що можна було носити неуставні чоботи з литою підошвою. Звісно, шкарпетки з онучами носили.
Оффтоп закінчив  :smiley16:

та звичайні ВДВ, може дійсно піхоту так не поважали, я якось не звертав уваги, каюсь
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Семка

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377
Re: Что сделал Гриценко на посту министра обороны
« Reply #46 : Вересня 11, 2014, 02:16:29 14:16 »
А вот вопрос у меня в связи с вышеизложенным. Гриценко всегда лил гамно на власть: на Ющенко, на Януковича, на Юльку, сейчас на Порошенко. Почему он не сидит еще, если за ним такой шлейф, и при этом любой власти он — враг? Разъясните, а то концы с концами не сходятся получается...  :shuffle:

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Re: Что сделал Гриценко на посту министра обороны
« Reply #47 : Вересня 11, 2014, 02:31:14 14:31 »
А вот вопрос у меня в связи с вышеизложенным. Гриценко всегда лил гамно на власть: на Ющенко, на Януковича, на Юльку, сейчас на Порошенко. Почему он не сидит еще, если за ним такой шлейф, и при этом любой власти он — враг? Разъясните, а то концы с концами не сходятся получается...  :shuffle:

1. Критикан по жизни. Бывает.

2. Очевидно, ничего серьезно не крал.

3. Власть не расценивает его (даже если и крал), как представляющего угрозу, а фон критики всегда нужен, демократия же...

4. Газета не последняя (ЗН) если чего вони будет, что капец. Закрыть ее нельзя, она, в общем, американская
Contra Spem Spero

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Что сделал Гриценко на посту министра обороны
« Reply #48 : Вересня 11, 2014, 02:33:18 14:33 »
А вот вопрос у меня в связи с вышеизложенным. Гриценко всегда лил гамно на власть: на Ющенко, на Януковича, на Юльку, сейчас на Порошенко. Почему он не сидит еще, если за ним такой шлейф, и при этом любой власти он — враг? Разъясните, а то концы с концами не сходятся получается...  :shuffle:

От є, наприклад, Добкін там чи Бондарєнка так не тільки на владу гімно лили, а ще й на Україну і на її народ і на державу і на армію. Так не те що не сидять, лити продовжують... і нічо.
Тут у вас кінці з кінцями нормально зійшлись? 
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Семка

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377
Re: Что сделал Гриценко на посту министра обороны
« Reply #49 : Вересня 11, 2014, 02:44:18 14:44 »
А вот вопрос у меня в связи с вышеизложенным. Гриценко всегда лил гамно на власть: на Ющенко, на Януковича, на Юльку, сейчас на Порошенко. Почему он не сидит еще, если за ним такой шлейф, и при этом любой власти он — враг? Разъясните, а то концы с концами не сходятся получается...  :shuffle:

От є, наприклад, Добкін там чи Бондарєнка так не тільки на владу гімно лили, а ще й на Україну і на її народ і на державу і на армію. Так не те що не сидять, лити продовжують... і нічо.
Тут у вас кінці з кінцями нормально зійшлись?

Тут сошлись, учитывая то, что этим же самым занимается половина парламента минимум. Они (Добкин, Бондаренко и т.п.) — представители стаи, многочисленной. Со стаей тяжело бороться. А Гриценко всегда позиционировал себя эдакой белой вороной. Он обливал дерьмом всех — и власть, и оппозицию. Всегда причем! А тут оказывается, что на нем якобы висит банальная уголовка. Почему никто не воспользовался еще?

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Что сделал Гриценко на посту министра обороны
« Reply #50 : Вересня 11, 2014, 02:47:35 14:47 »
Тут сошлись, учитывая то, что этим же самым занимается половина парламента минимум. Они (Добкин, Бондаренко и т.п.) — представители стаи, многочисленной. Со стаей тяжело бороться. А Гриценко всегда позиционировал себя эдакой белой вороной. Он обливал дерьмом всех — и власть, и оппозицию. Всегда причем! А тут оказывается, что на нем якобы висит банальная уголовка. Почему никто не воспользовался еще?

Хм... ну, якщо з цими зійшлись, тоді питання якесь дивне,
а про Гриценка криміналу за ним нема, ті всі статті звичайний фуфєл, заказуха
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!