Автор Тема: Почему Госрезерв кормит не Украинскую, а Российскую армию и террористов?  (Прочитано 2548 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Это что ж получается. Госрезерв кормил наших солдат отписками, а пришли оккупанты - он им отдал ключи от склада без бумажной волокиты? Я правильно понял?

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Я же написав "в готовому вигляді з підливкою", норми укр. армії. Я служив і бачив ці норми сотні разів.
А понятно, 333 гр это суммарно мясо с подливкой и порцией каши "дробь 16"! :lol:

Риба - це теж м'ясо. Додайте навіть м'ясо + рибу з радянського раціону і вийдете на чисту вагу, яку я написав.

 :lol: :weep: :lol:

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Службовців Збройних Сил України годують за нормами, встановленими постановою Кабінету Міністрів від 29 березня 2002 року.
Згідно з цим документом, українському солдатові належить на добу по 350 г чорного і 400 г білого хліба, 120 г круп, 40 г макаронних виробів, 200 г м´яса і 150 г риби. Яйцями в армії не об’їсися - належить по два яйця в тиждень. Сиру, на думку уряду, солдату достатньо 15-грамової скибочки в день, вершкового масла - 30 г, маргарину - 15 г, олії – 25 г.

Овочів солдат може з´їсти в день майже кілограм, хоча це в основному картопля - 600 г. Капусти – трохи більше ніж 100 г на день, моркви, цибулі, буряка - по 30-50 г. Літніми салатами військовослужбовців, схоже, не балують: на огірки, помідори і зелень, разом узяті, в раціоні відведено лише 40 г.

Запити все це можна чаєм (1,2 г плюс 70 г цукру), компотом із сухофруктів або соком (100 г). У період з 15 березня по 15 червня солдатам видають вітаміни типу «Гексавіт».

Я в цей час служив, був у відрядженнях. Бачив як харчуються солдати в різних частинах і навіть регіонах. Ніяких вітамінів не давали. Сир був дуже рідко. Рибу дають не щодня, а 2 рази на тиждень.
Можливо тому я бачив цифру 333 гр. м'яса, можливо це в добу, коли не дають риби? М'ясо всюди давали тільки у вигляді підливи.
Одні продукти можна замінити іншими, так що тут "чорт ногу зламає".

Заповідь політрука №4: Бреши сміливо, будь яку брехню можна підкріпити власним досвідом, а краще досвідом начальства. 
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Это что ж получается. Госрезерв кормил наших солдат отписками, а пришли оккупанты - он им отдал ключи от склада без бумажной волокиты? Я правильно понял?

абсолютно
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
про те що в госрезерві вже нічого не було і просто СПИСАЛИ на війну чому досі нікому не спало на думку...

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Это что ж получается. Госрезерв кормил наших солдат отписками, а пришли оккупанты - он им отдал ключи от склада без бумажной волокиты? Я правильно понял?

абсолютно

Наши солдаты неправильно просили, наверное, нет чтобы прийти с оружием и транспортом, самим все погрузить и уехать.
Contra Spem Spero

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Это что ж получается. Госрезерв кормил наших солдат отписками, а пришли оккупанты - он им отдал ключи от склада без бумажной волокиты? Я правильно понял?
абсолютно
Наши солдаты неправильно просили, наверное, нет чтобы прийти с оружием и транспортом, самим все погрузить и уехать.

Тре було волонтерів попросити, ті б за народні гроші викупили б,
і армії добре і волонтерам, зекономили б на "транспортному плечі",
і бюджет в прибутку - ніби воюємо, а витрат не несемо.
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Это что ж получается. Госрезерв кормил наших солдат отписками, а пришли оккупанты - он им отдал ключи от склада без бумажной волокиты? Я правильно понял?

абсолютно

Наши солдаты неправильно просили, наверное, нет чтобы прийти с оружием и транспортом, самим все погрузить и уехать.
А потом наша доблестная Прокуратура моментально завела бы на них дело .... :lol: