Автор Тема: НЛО!  (Прочитано 6202 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: НЛО!
« Reply #30 : Вересня 13, 2014, 09:50:31 21:50 »
Скоріше за все, якась ескадрилья літаків. Можливо, натівці прилетіли на навчання.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: НЛО!
« Reply #31 : Вересня 13, 2014, 09:52:03 21:52 »
Скоріше за все, якась ескадрилья літаків. Можливо, натівці прилетіли на навчання.

Нет. Я очень хорошо знаю, как выглядят в небе стробы самолетов. Это не то. И летели они не упорядоченным строем.

Offline Kren

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2286
Re: НЛО!
« Reply #32 : Вересня 13, 2014, 09:52:08 21:52 »

Мираж на одном месте. А ЭТО летело по небу. Четко так перло. Как рой пчел.

вы уж простите нас за стеб. Время такое, что хочется хоть немного пошутить. Я понимаю ваше состояние. Поскольку как то на мосту метро аж остановился на машине, наблюдая полет кучи огоньков. Даже снял на телефон. Как потом оказалось это были китайские фонарики, но тогда они были в новинку и я о них не знал.  Скорее всего у этого феномена есть простейшее обьяснение. Но....не исключен и вариант НЛО. Не могу сказать что я в них сильно верю, но и не отрицаю существования. :smiley24:
Щоб лани широкополі, і Дніпро, і кручі стали вам поперек горла, москалі їбучі

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: НЛО!
« Reply #33 : Вересня 13, 2014, 09:52:51 21:52 »
И полная тишина. Никакого звука.

Offline Добродій

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1573
  • За Порошенка!
Re: НЛО!
« Reply #34 : Вересня 13, 2014, 09:53:15 21:53 »

Мираж на одном месте. А ЭТО летело по небу. Четко так перло. Как рой пчел.

Міраж це віддзеркалення, наприклад траси з автомобілями

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: НЛО!
« Reply #35 : Вересня 13, 2014, 09:54:04 21:54 »

Мираж на одном месте. А ЭТО летело по небу. Четко так перло. Как рой пчел.

вы уж простите нас за стеб. Время такое, что хочется хоть немного пошутить. Я понимаю ваше состояние. Поскольку как то на мосту метро аж остановился на машине, наблюдая полет кучи огоньков. Даже снял на телефон. Как потом оказалось это были китайские фонарики, но тогда они были в новинку и я о них не знал.  Скорее всего у этого феномена есть простейшее обьяснение. Но....не исключен и вариант НЛО. Не могу сказать что я в них сильно верю, но и не отрицаю существования. :smiley24:

Фонарики одним цветом горят. А эта хрень синим ярким, потом белым, потом опять синим...и очень быстро  мерцало.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: НЛО!
« Reply #36 : Вересня 13, 2014, 10:00:36 22:00 »
Говорят уфологи, что над "Курской дугой", когда жуткий замес был и решалась фактически дальнейшая судьба многих стран мира...дофига тарелок видели.

Цуко, ядерная война будет....

А может и наоборот...Инопланетяне рашу на Луну заберут всех до одного. Вот было бы круто.

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча
Re: НЛО!
« Reply #37 : Вересня 13, 2014, 10:22:20 22:22 »
 Ну, мабуть новая партия беспилотников прибыла, в Донбабве каждый вечер как стемнеет так понеслось. По началу за ними с ружьями бегали, стреляли, уважаемые люди города рукалицо а щас привыкли, не обращают внимания. Правда стаями больше трех не летают. Проверяют ночные приборы скорее всего.

Offline tadescu

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 13
Re: НЛО!
« Reply #38 : Вересня 13, 2014, 10:36:49 22:36 »
не таке, часом?

Offline Микроба

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 416
Re: НЛО!
« Reply #39 : Вересня 13, 2014, 10:43:39 22:43 »
Ёжа раньше про такое писала, потом еще кто то. Описывали точно так же.

Offline акын

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3670
Re: НЛО!
« Reply #40 : Вересня 13, 2014, 10:47:16 22:47 »
Йожа такое видела, да и на Дискавери шось такое показывали.
Гео - не петросянит имхо.

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Re: НЛО!
« Reply #41 : Вересня 13, 2014, 10:57:13 22:57 »
Стая птиц - у них сейчас как раз перелет. Подсветило каким-то прожектором, предназначенным для подсветки зданий.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: НЛО!
« Reply #42 : Вересня 13, 2014, 10:59:48 22:59 »
Взагалі-то цікаво, звичайно. Хоча на 99.9999% впевнений, що цьому є "земне пояснення".

Принаймі мене завжди дивувало у спостереженнях НЛО те, що вони в більшості описів миготять ліхтариками, як і наші літаки. Тобто я розуміію, що в данному випадку вогні були біло-голубі, а не червоно-зелені з білим стробом (як в цивільнихих літаків). Але йдеться взагалі за саму ідею - нафіга миготіти ліхтариками? Ну уявіть собі - ви пролетіли ХЗ скільки квінтьльонів кілометрів, або взагалі вилізли з якогось 11-го простору Калуци-Клейна з метою поспостерігати за життям землян не особливо звертаючи на себе увагу - І ОТ НАФІГА ВАМ МИГОТІТИ ЛІХТАРИКАМИ? :shuffle: :smilie8: Це ж як то кажуть молоді - як мінімум "палєво" !

Але добре, що є ще люди, що час від часу дивляться на небо. Кажуть, що ми відрізняємось від свиней в тому числі і тим, що здатні подививтись на небо  та побачити зорі - ну і в тому числі що там біля них миготить...  :smilie7:

Плюсанув просто за "спостережливість" :)
« Останнє редагування: Вересня 13, 2014, 11:01:31 23:01 від Ronin »

Offline акын

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3670
Re: НЛО!
« Reply #43 : Вересня 13, 2014, 11:04:28 23:04 »
Прыбульци может вообще не парятся на счет маскування. Поглядели-улетели.
Вы же не грузитесь - видели вас муравьи, когда их перешагивали, или нет.

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Re: НЛО!
« Reply #44 : Вересня 13, 2014, 11:09:31 23:09 »
Цитувати
ОТ НАФІГА ВАМ МИГОТІТИ ЛІХТАРИКАМИ?

Птицы крыльями в полете машут - вот оно и "мигает" ) А в городе прожекторов, в которых они могут "засветиться" пруд пруди.

Offline акын

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3670
Re: НЛО!
« Reply #45 : Вересня 13, 2014, 11:11:59 23:11 »
Цитувати
ОТ НАФІГА ВАМ МИГОТІТИ ЛІХТАРИКАМИ?

Птицы крыльями в полете машут - вот оно и "мигает" ) А в городе прожекторов, в которых они могут "засветиться" пруд пруди.


Таратайка - не технарь :smilie5:

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: НЛО!
« Reply #46 : Вересня 13, 2014, 11:12:51 23:12 »
Взагалі-то цікаво, звичайно. Хрча на 99.9999% впевнений, що цьому є "земне пояснення".

Принаймі мене завжди дивувало у спостереженнях НЛО те, що вони в більшості описів миготять ліхтариками, як і наші літаки. Тобто я розуміію, що в данному випадку вогні були біло-голубі, а не червоно-зелені з білим стробом (як в цивільнихих літаків). Але йдеться взагалі за саму ідею - нафіга миготіти ліхтариками? Ну уявіть собі - ви пролетіли ХЗ скільки квінтьльонів кілометрів, або взагалі вилізли з якогось 11-го простору Калуци-Клейна з метою поспостерігати за життям землян не особливо звертаючи на себе увагу - І ОТ НАФІГА ВАМ МИГОТІТИ ЛІХТАРИКАМИ? :shuffle: :smilie8: Це ж як то кажуть молоді - як мінімум "палєво" !

Але добре, що є ще люди, що час від часу дивляться на небо. Кажуть, що ми відрізняємось від свиней в тому числі і тим, що здатні подививтись на небо  та побачити зорі - ну і в тому числі що там біля них миготить...  :smilie7:

Плюсанув просто за "спостережливість" :)


Ну тут певна логіка є . Он Кришна був фіолетовим . Чого не тихарився ? Він же ж за всіма розкладами там розрулював на весь Ганг . Але 9 пісня Шриватбхагаваттам каже , що його вуєк ( якийсь там поцоватий раджа ) хтів його Кришну зачистити . Думаю з цими марсіанами подібна байда . Вони типа маякують , шо раз ми засвітились , то якась лажа явно намічається .
До речі Кришна там потім з тим чуркою , що в ракушку дудів під Каркушетром , чи як там його в чорта лисого , дохреніща народу покрошили . Я не пам'ятая , що там Бхагаіатгіта за 200-х писала , але число реально штирить .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Re: НЛО!
« Reply #47 : Вересня 13, 2014, 11:16:14 23:16 »
Цитувати
ОТ НАФІГА ВАМ МИГОТІТИ ЛІХТАРИКАМИ?

Птицы крыльями в полете машут - вот оно и "мигает" ) А в городе прожекторов, в которых они могут "засветиться" пруд пруди.


Таратайка - не технарь :smilie5:

Не технарь. И что не так?

Offline акын

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3670
Re: НЛО!
« Reply #48 : Вересня 13, 2014, 11:22:04 23:22 »
Цитувати
ОТ НАФІГА ВАМ МИГОТІТИ ЛІХТАРИКАМИ?

Птицы крыльями в полете машут - вот оно и "мигает" ) А в городе прожекторов, в которых они могут "засветиться" пруд пруди.


Таратайка - не технарь :smilie5:

Не технарь. И что не так?




Все не так.
Периодическое мигание и регулярная смена цвета не может быть объяснена переотражениями огней города от крыльев. По законам физики и оптики.

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Re: НЛО!
« Reply #49 : Вересня 13, 2014, 11:25:49 23:25 »
Не огней города, а направленных в небо прожекторов. Смена цвета на такой высоте может быть просто оптическим обманом.

В 2003 году (если не ошибаюсь) британцы опубликовали доклад о своих наблюдениях за "НЛО". Три основные вещи, которые чаще всего принимают за НЛО: самолеты с особо яркими бортовыми огнями, воздушные шары необычной формы и банальные стаи птиц. А сейчас самый сезон для последних.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: НЛО!
« Reply #50 : Вересня 13, 2014, 11:26:12 23:26 »


Все не так.
Периодическое мигание и регулярная смена цвета не может быть объяснена переотражениями огней города от крыльев. По законам физики и оптики.

Це по яким таким законам ? Ну як фізик - фізику і оптик - оптику .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Kpok

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 717
  • Рептилоид
Re: НЛО!
« Reply #51 : Вересня 13, 2014, 11:34:00 23:34 »
А может и наоборот...Инопланетяне рашу на Луну заберут всех до одного. Вот было бы круто.
Не хочу на Луну  :weep:
.
Беспорядочная толпа не более армия, чем куча стройматериалов – дом. (Сократ)

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: НЛО!
« Reply #52 : Вересня 13, 2014, 11:41:38 23:41 »

Не хочу на Луну  :weep:
.

Мій межгалактичний брат , припиняйте тролити землян . В них і так зараз якесь щимилово .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline акын

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3670
Re: НЛО!
« Reply #53 : Вересня 13, 2014, 11:43:06 23:43 »


Все не так.
Периодическое мигание и регулярная смена цвета не может быть объяснена переотражениями огней города от крыльев. По законам физики и оптики.

Це по яким таким законам ? Ну як фізик - фізику і оптик - оптику .


Задача: постоянно освещать крылья летящей стаи птиц с периодической сменой цвета.


Прожектор с широким "пятном" исключается - были бы видны признаки луча + огромное покрытие по площади, ибо объект наблюдался долго, в полете и со сменой курса.


Сопровождение цели некими суперсовременными системами а-ля ПРО?


Дискотечные лазерные блымалки мимо. Вероятность совпадения курса цели и подсветки математически ничтожна.


Просто отражение городской засветки - нет. Или весь город должен синхронно мигать наблюдаемыми цветами.

И учтите, что надо уговорить птиц махать крыльями строго синхронно и без перерывов.

Куча аргументов "нет". Особенно если захотеть решить такую задачу, а не отмахиваться.
Безусловно, мы опираемся на описание события свидетеля.
« Останнє редагування: Вересня 13, 2014, 11:54:01 23:54 від акын »

Offline акын

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3670
Re: НЛО!
« Reply #54 : Вересня 13, 2014, 11:47:35 23:47 »

Не хочу на Луну  :weep:
.

Мій межгалактичний брат , припиняйте тролити землян . В них і так зараз якесь щимилово .


Земляне про нас знают.
Даже книжку написали. Некто Стивен Кинг, "Под куполом".

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: НЛО!
« Reply #55 : Вересня 14, 2014, 12:02:50 00:02 »

Земляне про нас знают.
Даже книжку написали. Некто Стивен Кинг, "Под куполом".

Ну я ж там вище поясняв , чого ми не ховаємось , але вочевидь перемудрив .
Мені твоя версія з мурашками сподобалась .  :smiley24:
А яка у вас там емпірична Залежність від центральної дисперсії зірок ?
Який інтервал значеннь ? Десь до 3х10 в восьмому ступні сонячних масс набігає чи меньше ?
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline -Юрій-

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1928
Re: НЛО!
« Reply #56 : Вересня 14, 2014, 12:24:28 00:24 »
колись бачив схожу хуйню,й не на одинці...
інші свідки ,через деякий час відмовлялись, визнати те ,що бачили ...
простіше не помічати наглядне ,ніж сприйняти незрозуміле...

Offline Technics-20000

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 1
Re: НЛО!
« Reply #57 : Вересня 14, 2014, 01:06:38 01:06 »

Offline free UA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3971
  • Стать: Чоловіча
Re: НЛО!
« Reply #58 : Вересня 14, 2014, 01:08:17 01:08 »
было подобное пару раз

первый раз днем – в небе несколько четких точек серебристых довольно хаотично двигались, я даже взял ручку и бумажку фиксировать на всякий случай. Во дворе весь народ из дома повываливал все глазели в небо...

Потом отец позвонил на метеостанцию, сказали – это они метозонды запускали... Ну а во дворе об этом думаю никто так и не узнал.

А второй раз как-то ночью возвращался с работы через парк – торопился на троллейбус поднял глаза в небо – вижу три огня треугольником движутся... бесшумно. про себя подумал "НЛО" и побежал дальше на траллик) Так и не знаю что это было, но в этом году как-раз было много шума про летающие треугольники – Бельгия, Британия итд. По описаню – точно все совпадало

по описанию ТС – скорее всего фонарики ИМХО. Над Киевом обычное явление – по крайней мере я почти каждую ночь вижу когда курю на балконе


Offline GizmoGremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 837
Re: НЛО!
« Reply #59 : Вересня 14, 2014, 02:11:00 02:11 »
5 років рому, будучи на дасі в нічному клубі, я побачив щось типу трикутника чи неправильного ромбу, що складався зі світних вогнів, і пролітав над містом в північно-східному напрямку. Окрім мене, його бачило ще як мінімум 3-4 особи. Довший час я не мав пояснення побаченому, аж поки рік чи два назад по дорозі на роботу не побачив дивний літак, військовий, що йшов на посадку. Від його носа до кінчиків крил і далі до хвоста були натягнуті товсті кабелі. Деталі розгледіти не встиг, але - якби вздовж тих кабелів були розміщені лампи чи прожектори, то в польоті він виглядав би 1:1, як те, що я бачив.