Автор Тема: Закордонні рахунки "Сім’ї" можуть "розморозити"  (Прочитано 839 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
"Усі наразі "заморожені" за кордоном активи минулої влади найближчим часом будуть "розморожені", якщо Генеральна прокуратура не візьметься за голову і не почне робити елементарні процесуальні дії.  Я наголошую, якщо рахунки за кордоном Клюєва, Захарченка та інших будуть "розморожені", то це "розмороження" має конкретне прізвище посадовця, який не виконав свою роль", - сказав Шабунін.

За його словами, велика політична корупція була і залишається в Україні найбільш швидким і прибутковим бізнесом.

"Поміняти це можна виключно за наявності політичної волі. Корупція завжди має прізвище. Корупція - це не щось ефемерне. Під корупцією завжді стоїть чийсь підпис. Або - не стоїть", - додав він.

Окрім того, Шабунін навів і конкретні цифри, що свідчать про протидію боротьбі з корупцією на різних щаблях влади в Україні.

"За останні півроку Держфінмоніторинг передав у правоохоронні органи інформацію про підозрілі транзакції  на загальну суму в 133 мільярдів гривень. У ході досудового розслідування цих справ було арештовано 870 мільйонів, після судового розгляду залишилося 26 млн до повернення державі, а повернули 380 тис. грн. Ці цифри говорять краще, ніж будь-які політичні заяви", - підсумував голова правління Центру протидії корупції.

http://www.epravda.com.ua/news/2014/09/14/490815/

Зато є час відкривати справи за "мородерства" проти "мирних жителів"  :smiley14: :smiley14: :smiley14:

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
шо нікому не цікава тема ?


Nashi Groshi  @nashigroshi 

Українські правоохоронці змогли повернути державі лише 0,0003% з «підозрілих» 133 мільярдів



 :smiley14:

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Война - не время для реформ. (с) Яценюк

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Причом тут Яценюк, повертати кошти справа ГПУ, нє ?

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Причом тут Яценюк, повертати кошти справа ГПУ, нє ?

Да! только вот кому ГПУ из возвращать будет??

Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline dimoto

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3792
а ГПУ у нас поменялось со времен Майдана?
только несколько первых лиц "испарилось" и всё.

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Причом тут Яценюк, повертати кошти справа ГПУ, нє ?

Да! только вот кому ГПУ из возвращать будет??



має в державу

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП


має в державу

Судя по этой фотке ВОНА це Україна
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Причом тут Яценюк, повертати кошти справа ГПУ, нє ?

Действительно, он тут ни при чем. Только вот не хороший пример показывает, не так ли?

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937


має в державу

Судя по этой фотке ВОНА це Україна

а хто ярему назначив на Головного прокурора ?
я шось не зрозумів хто клопотав перед радою за нього ? :shuffle:

Верховная Рада Украины поддержала кандидатуру Виталия Яремы на посту генерального прокурора Украины по представлению президента Петра Порошенко.

Вона це Він ? :lol:

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП


має в державу

Судя по этой фотке ВОНА це Україна

а хто ярему назначив на Головного прокурора ?
я шось не зрозумів хто клопотав перед радою за нього ? :shuffle:

Верховная Рада Украины поддержала кандидатуру Виталия Яремы на посту генерального прокурора Украины по представлению президента Петра Порошенко.

Вона це Він ? :lol:

А что поддержка Президента - это индульгенция?
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937


має в державу

Судя по этой фотке ВОНА це Україна

а хто ярему назначив на Головного прокурора ?
я шось не зрозумів хто клопотав перед радою за нього ? :shuffle:

Верховная Рада Украины поддержала кандидатуру Виталия Яремы на посту генерального прокурора Украины по представлению президента Петра Порошенко.

Вона це Він ? :lol:

А что поддержка Президента - это индульгенция?

поддержку - зробила рада.
а він таки Вніс Ярему, і здається силовий блок то особисто під призидентом ? ГПУ та МО, чи я шось путаю, поправте якшо можете.
чи можливо Порошенко просто не вкурсі, що Ярема на юльку працює та саботує його починання, тре донести!

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Взагалі, щось у нас прокуратура веде себе так, наче влада в країні не змінилась.
Сєпаратів відпускають, проти добкіних, кєрнесів, шуфричів. колєснічєнків справ не заводять, бо доказів немає.
А от проти Айдару, бійців ЗСУ, волонтерів справи заводяться.
Може вже пора і Порошенку звернути на те увагу? У першу чергу це пляма і на його репаутацію, а попереду вибори.
Юльок Ярема,не юльок, але таки його кандидатура була вибрана Порохом. Тож нехай і вирішує з ним щось.