Автор Тема: Луценко уточнив особливий статус окупованих районів.  (Прочитано 2014 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46656
  • Never give in!
Жодного фінансування з Києва! Ні копійки! Хай жеруть своє лайно. Лише зрадник і падлюка може думати про те щоб фінансувати Лугандонію. Вони перед нами завинили так, що повинні на колінах і просити пробачення попередньо розпоровши животи губарєвим із захарченками і єфремовими. Все інше - від лукавого.
If you are going through hell, keep going.

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Цитувати
Теза автора статті, що грунтові води з шахт нібито попруть вище нормального водяного горизонту не здається правдоподібною. Якщо на тих місцях, де зараз є шахти, не було болот раніше (а їх там не було), то і зараз не буде.

Очень зря она Вам не кажется правдоподобной - у меня не так давно уехали последние родственники оттуда. Так вот высокие грунтовые воды там последние лет 15 стали реальной проблемой - постоянно затапливались даже обычные погребы.

Да и вообще это широко известный факт - то, что консервация работающих шахт и дальнейшее их содержание требуют денег.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Українська влада мала визнати де-факто відчужені території на Донбасі тимчасово окупованими і відгородитися від них принаймні фінансово і юридично, вважає Сергій Рахманін.
   
"Такий статус, з одного боку, позначив би небажання Києва миритися з втратою цих територій; з другого — фіксував неможливість ці території контролювати і забезпечувати", - пише оглядач у "Дзеркалі тижня".

На його думку, влада мала відкрито визнати, що доти, доки в зазначених населених пунктах стоїть ворожа армія, а українська армія не має фізичної можливості її звідти вибити, Київ не може брати на себе тягар відповідальності за ці території і за цих людей.

"Не може бути й мови ні про вибори на цих територіях, ні про функціонування там якихось органів під егідою Києва, ні про фінансування", - обурюється він.

Він порівнює Мінський протокол до Хасавюртських угод між Москвою та Чечнею, які призупинили першу російську-чеченську війну, але не уможливили наступну.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Як не мир, то воєнний стан

На думку голови парламенту Олександра Турчинова, Україна не мусить оголошувати захоплені райони окупованими, а має звільняти ці території.

"Наше завдання – не дати перетворити Донбас на зону замороженого конфлікту", - заявив він в інтерв'ю журналу "Фокус".

Він виключає формат, за якого Україна погодиться на контроль Росією частини території Донецької та Луганської областей.

"Якщо мирним шляхом очистити Донбас не вийде, то у нас немає альтернативи тому, аби знову, вже увівши військовий стан, мобілізувавши всі ресурси країни, очистити її від загарбників", - розповів пан Турчинов.

Він вважає запровадження воєнного стану вимогою Конституції та єдиною альтернативою в разі провалу мирного варіанту.

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Відсилаєте, так відсилайте з подробицями.

До чего народ пошел ленивый...  :fp2

Так отож: замість того, щоб тезисно повідомити суть "катастрофи" або зразу дати лінк, ламаються, як житній пряник.  :smiley14:

UPD: Теза автора статті, що грунтові води з шахт нібито попруть вище нормального водяного горизонту не здається правдоподібною. Якщо на тих місцях, де зараз є шахти, не було болот раніше (а їх там не було), то і зараз не буде.
Не все так просто - шахты проходят через несколько водоносных слоёв и в нижних слоях вода находится под давлением как в артезианских скважинах. Поэтому без откачки уровень грунтовых вод действительно может подняться выше, чем был.

Помимо затопления подвалов в этом есть ещё несколько неприятных моментов - во-первых, резко активизируются оседания и провалы, которые и так являются проблемой в регионе, во-вторых, грунтовые воды, пройдя через шахты, вымоют некоторые соединения, обладающие канцерогенной и мутагенной активностью, например, бензпирен.

Кроме того, поднявшиеся грунтовые воды могут размыть скотомогильники и кладбища, что чревато не только описанными в статье кишечными инфекциями, а и более тяжелыми эпизоотическими инфекциями - сибирской язвой, туляремией и лептоспирозом, а также чумой и оспой (ведь детям уже не делают вакцинацию от оспы, считая болезнь побеждённой).

В общем, мирному населению по возможности нужно оттуда уезжать.

Offline Светлана

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 62
Послушайте, у меня там родственники, уже в возрасте, больная тетя, парализовало в результате этих событий, квартира, могилы мох родителей, дедов и прадедов. А я даже не могу туда поехать и чем то помочь.
Сочувствую.
Такова доля Донбаса.
Надо было еще зимой что-то решать, првдвидя, что пром. регион будет в осаде боевиков.
А щас низзя их вывезти?
Думаю, что найдутся волонтёры...
А в Киеве (Харьков - как вариант)... и в больницу можно положить или в санаторий...
Найдите адрес и тел. волонтёрской службы по тегам "Украина. АТО. Волонтёры" и спасайте свою родню. :smilie3:
Спасибо всем. Ждали , что освободят
Кто кого, позвольте спросить?
Это же чистой воды криминал.
Потому и АТО.
И это еще мягко.
Ведь ВСУ не стреляют по городу.
Не тяните время, не ждите зимы, когда дороги размоет и будут проблемы.
Могут и лекарства дорожать, и продукты.
Связывайтесь с волонтёрами и рещайте свои проблемы. :smiley14:
Ждали, что украинская армия освободит, ведь были уже рядом, да и сейчас рядом, но наступило " перемирие " я думаю надолго, если не навсегда. Вы правы, спасибо за совет, попробую. А продуктов там нет, денег тоже, пенсий не платят уже 3 месяца, работы нет. Я знаю, будет еще гораздо хуже.

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Цитувати
Ждали, что украинская армия освободит, ведь были уже рядом, да и сейчас рядом, но наступило " перемирие " я думаю надолго, если не навсегда. Вы правы, спасибо за совет, попробую. А продуктов там нет, денег тоже, пенсий не платят уже 3 месяца, работы нет. Я знаю, будет еще гораздо хуже.

Это не навсегда - это, как тут уже прозвучало, наш "Хасавюрт", и мы еще вынуждены будем отвоевывать эти территории. Вопрос только когда. А вывозить всех оттуда нужно обязательно.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19224
Цитувати
Теза автора статті, що грунтові води з шахт нібито попруть вище нормального водяного горизонту не здається правдоподібною. Якщо на тих місцях, де зараз є шахти, не було болот раніше (а їх там не було), то і зараз не буде.

Очень зря она Вам не кажется правдоподобной - у меня не так давно уехали последние родственники оттуда. Так вот высокие грунтовые воды там последние лет 15 стали реальной проблемой - постоянно затапливались даже обычные погребы.

Простіше, ефективніше і дешевше відкачувати воду з підвалів, глибина котрих сягає декількох метрів, ніж з охуєнних шахт, котрі простягаються вглибину на сотні цих йобаних метрів.

Цитувати
Да и вообще это широко известный факт - то, что консервация работающих шахт и дальнейшее их содержание требуют денег.

Ніхуя він не широко відомий і ніхуя не факт. Дохуя по всьому світі кинутих шахт, з котрих ніхто нічого не качає і грошей на утримання не витрачає. Закрили штольні, щоб туди ідіоти не падали - і Вася-кіт.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46656
  • Never give in!
Якщо дешевше купувати імпортне вугілля, то на хєра ці шахти? Шахтьори без роботи будуть? Це проблема шахтьоров. Торбу в руки, суки, і на заробітки! Хєр вам а не дотаціі! :smilie9:
If you are going through hell, keep going.

Offline karabas

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 128
  • Стать: Чоловіча
Пояснюю просто, якщо ми контролюємо кордон, то який такий особливий статус?
Кожна поступка Хуйлу є зрадою, бо ми даємо йому те, що він хоче. Хулі не ясно?

Знищення ворога треба проводити повсюдно і повсякчасно. І починати треба з тих, хто контролював той регіон впродовж десятиліть. Інакше всі жертви намарне...
А силы на это есть?

Если что, предложенный план нереализуем - контроль над границей никто не отдаст. Да и как Луценко себе это представляет - на территории "Приднестровья" будут базы наших пограничников?
Луценко дал мало информации все ж таки (он скорее всего знает не много). Если статус таки им предоставят, то ИМХО Лугандон не должен влиять на Украину (ни финансово, ни политически ни как-либо еще). Должно быть как с ПМР, т.е. они должны иметь свою валюту, а не гривну, свои паспорта (странно будет, если на не подконтрольной территории будет происходить выдача украинских документов) и т.д. А в том виде, что озвучивают, это на Приднестровье не похоже.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
в том виде, что озвучивают, это на Приднестровье не похоже.

саме так
а то заладили прідністров"я-придністров"я