Автор Тема: Що таке п“ята колона в Україні?  (Прочитано 5657 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Що таке п“ята колона в Україні?
« Reply #30 : Вересня 15, 2014, 09:53:31 21:53 »
Так шо-то я не врубаюсь. То что идет накидывание на вентилятор вижу. А вот что за тема пока просечь не могу. Видать  обезболивающие реакцию притупляют
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Що таке п“ята колона в Україні?
« Reply #31 : Вересня 15, 2014, 09:56:48 21:56 »

дай собі відповідь - чому

читай, я малехо устал вышиватникам объяснять, почему они такие
http://ukrpravda.net/index.php?topic=5317.0
http://ukrpravda.net/index.php?topic=5925.0
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline авжеж

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1307
Re: Що таке п“ята колона в Україні?
« Reply #32 : Вересня 15, 2014, 09:57:25 21:57 »
І знову мовне питання, ну що за люди. Скільки ще повинно пройти часу щоб усі зрозуміли що російсько-мовні українці також люди, також можуть бути патріотами. В зоні ато величезна кількість солдатів говорить російською і що з ними робити? Розстріляти, бо вони не вишиватники?

Всіх російськомовних (не лише українців, а й болгар, німців чи французів) легше зомбувати текстами російською мовою. Україномовні українці (болгаромовні болгари, німецькомовні німці, франкофонні французи) росіською мовою пропаганду не читають, не слухають і не сприймають.
Кожен українець повинен вбити москаля - у собі.

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Що таке п“ята колона в Україні?
« Reply #33 : Вересня 15, 2014, 09:59:14 21:59 »
Так шо-то я не врубаюсь. То что идет накидывание на вентилятор вижу. А вот что за тема пока просечь не могу. Видать  обезболивающие реакцию притупляют

Да уже в который раз одно и то же, я ссылки постом выше дал. На манеже - те же. Кто не скачет тот москаль, то есть кто не говорит по украински всегда и везде - пятая колонна и именно русскоязычные Киева, Одессы и Днепропетровска включительно привели Хуйло в Украину. Объяснять что либо бесполезно - или делают вид что не понимают, пытаясь примитивно брать на слабо, типа раз ты знаешь украинский, чего на нем не говоришь, либо действительно туповаты.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Що таке п“ята колона в Україні?
« Reply #34 : Вересня 15, 2014, 10:03:42 22:03 »
Так шо-то я не врубаюсь. То что идет накидывание на вентилятор вижу. А вот что за тема пока просечь не могу. Видать  обезболивающие реакцию притупляют

Да уже в который раз одно и то же, я ссылки постом выше дал. На манеже - те же. Кто не скачет тот москаль, то есть кто не говорит по украински всегда и везде - пятая колонна и именно русскоязычные Киева, Одессы и Днепропетровска включительно привели Хуйло в Украину. Объяснять что либо бесполезно - или делают вид что не понимают, пытаясь примитивно брать на слабо, типа раз ты знаешь украинский, чего на нем не говоришь, либо действительно туповаты.

Либо я не ошибаюсь когда ТС Дидусем про себя называю уже не первый раз.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46751
  • Never give in!
Re: Що таке п“ята колона в Україні?
« Reply #35 : Вересня 15, 2014, 10:05:40 22:05 »
Нема у мене ще онуків.  :smilie5:Дідус - Юлькін клієнт.  :smiley23:

Я сам по собі - Бродячий Кіт.
Нікому не вірю... :smilie2:
If you are going through hell, keep going.

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Що таке п“ята колона в Україні?
« Reply #36 : Вересня 15, 2014, 10:06:16 22:06 »

Либо я не ошибаюсь когда ТС Дидусем про себя называю уже не первый раз.

И за столько времени ни слова про ту, кого нельзя называть? Не знаю, дидусь слоганами пишет обычно, Кот в другом ключе работает, он проф нагнетатель.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46751
  • Never give in!
Re: Що таке п“ята колона в Україні?
« Reply #37 : Вересня 15, 2014, 10:08:00 22:08 »

Либо я не ошибаюсь когда ТС Дидусем про себя называю уже не первый раз.

И за столько времени ни слова про ту, кого нельзя называть? Не знаю, дидусь слоганами пишет обычно, Кот в другом ключе работает, он проф нагнетатель.

Я ж казав, є нікому не вірю. Особливо словам. Лише діям.
Якби Сашко Білий був живий...
If you are going through hell, keep going.

Offline Оптиміст

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 157
Re: Що таке п“ята колона в Україні?
« Reply #38 : Вересня 15, 2014, 10:09:04 22:09 »
І знову мовне питання, ну що за люди. Скільки ще повинно пройти часу щоб усі зрозуміли що російсько-мовні українці також люди, також можуть бути патріотами. В зоні ато величезна кількість солдатів говорить російською і що з ними робити? Розстріляти, бо вони не вишиватники?

Всіх російськомовних (не лише українців, а й болгар, німців чи французів) легше зомбувати текстами російською мовою. Україномовні українці (болгаромовні болгари, німецькомовні німці, франкофонні французи) росіською мовою пропаганду не читають, не слухають і не сприймають.
Родной язык мой русский и что? Мне это не мешает быть украинцем и любить Украину.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46751
  • Never give in!
Re: Що таке п“ята колона в Україні?
« Reply #39 : Вересня 15, 2014, 10:10:28 22:10 »
І знову мовне питання, ну що за люди. Скільки ще повинно пройти часу щоб усі зрозуміли що російсько-мовні українці також люди, також можуть бути патріотами. В зоні ато величезна кількість солдатів говорить російською і що з ними робити? Розстріляти, бо вони не вишиватники?

Всіх російськомовних (не лише українців, а й болгар, німців чи французів) легше зомбувати текстами російською мовою. Україномовні українці (болгаромовні болгари, німецькомовні німці, франкофонні французи) росіською мовою пропаганду не читають, не слухають і не сприймають.
Родной язык мой русский и что? Мне это не мешает быть украинцем и любить Украину.

Вас Хуйло розцілує за перше речення. А друге речення він не помітить.
Ех, не розумієте ви нічого...
If you are going through hell, keep going.

Offline Оптиміст

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 157
Re: Що таке п“ята колона в Україні?
« Reply #40 : Вересня 15, 2014, 10:12:15 22:12 »
І знову мовне питання, ну що за люди. Скільки ще повинно пройти часу щоб усі зрозуміли що російсько-мовні українці також люди, також можуть бути патріотами. В зоні ато величезна кількість солдатів говорить російською і що з ними робити? Розстріляти, бо вони не вишиватники?

Всіх російськомовних (не лише українців, а й болгар, німців чи французів) легше зомбувати текстами російською мовою. Україномовні українці (болгаромовні болгари, німецькомовні німці, франкофонні французи) росіською мовою пропаганду не читають, не слухають і не сприймають.
Родной язык мой русский и что? Мне это не мешает быть украинцем и любить Украину.

Вас Хуйло розцілує за перше речення. А друге речення він не помітить.
Ех, не розумієте ви нічого...
Хуйло застрелит меня и не услышит не первое предложение, не второе...

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46751
  • Never give in!
Re: Що таке п“ята колона в Україні?
« Reply #41 : Вересня 15, 2014, 10:14:53 22:14 »
Хуйло скаже, що вас застрелили націоналісти як русскоязичного. І йому повірять.
If you are going through hell, keep going.

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Що таке п“ята колона в Україні?
« Reply #42 : Вересня 15, 2014, 10:15:23 22:15 »

Хуйло застрелит меня и не услышит не первое предложение, не второе...

Тот случай, когда ник крайне соответствует посту :lol:
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Що таке п“ята колона в Україні?
« Reply #43 : Вересня 15, 2014, 10:16:32 22:16 »

Либо я не ошибаюсь когда ТС Дидусем про себя называю уже не первый раз.

И за столько времени ни слова про ту, кого нельзя называть? Не знаю, дидусь слоганами пишет обычно, Кот в другом ключе работает, он проф нагнетатель.

Да, но по продуктивности от Дидуся мало чем отличается. И IP мне сравнить не с чем потому что на ФУПе после переделки Дидусь не появлялся. Интересное совпадение.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Що таке п“ята колона в Україні?
« Reply #44 : Вересня 15, 2014, 10:17:42 22:17 »
 :lol: де б то ше юльків пошукати

параноя, вона така

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Що таке п“ята колона в Україні?
« Reply #45 : Вересня 15, 2014, 10:21:20 22:21 »

Да, но по продуктивности от Дидуся мало чем отличается. И IP мне сравнить не с чем потому что на ФУПе после переделки Дидусь не появлялся. Интересное совпадение.

Так Дидусь на фупоголике пашет с такой же скоростью. Это надо 4 руки иметь и два ноута, чтобы успевать и там и там. Плюс Дидусь вроде за знанием английского в объеме Кота замечен не был.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46751
  • Never give in!
Re: Що таке п“ята колона в Україні?
« Reply #46 : Вересня 15, 2014, 10:25:39 22:25 »
Ну от, вже на персоналії перейшли.  :Ganba:
If you are going through hell, keep going.

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Що таке п“ята колона в Україні?
« Reply #47 : Вересня 15, 2014, 10:28:58 22:28 »
Ну от, вже на персоналії перейшли.  :Ganba:

ти юльок, тебя забанют :laugh:


Ты не юлек но тебя забанят за флуд на 3 дня
« Останнє редагування: Вересня 15, 2014, 10:39:49 22:39 від Дрейк »

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Що таке п“ята колона в Україні?
« Reply #48 : Вересня 15, 2014, 10:32:38 22:32 »
Ну от, вже на персоналії перейшли.  :Ganba:

И это обижается человек, который обозвал пятой колонной всех русскоязычных жителей страны :lol:
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1148
Re: Що таке п“ята колона в Україні?
« Reply #49 : Вересня 15, 2014, 10:37:49 22:37 »

Родной язык мой русский и что?

Значить, ви або рускій або єврей. І все.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46751
  • Never give in!
Re: Що таке п“ята колона в Україні?
« Reply #50 : Вересня 15, 2014, 10:39:04 22:39 »
Ну от, вже на персоналії перейшли.  :Ganba:

И это обижается человек, который обозвал пятой колонной всех русскоязычных жителей страны :lol:

Поясню, ще раз - з точки зору офіційного Кремля, російськомовне населення є головним сприятливим фактором для ведення Кремлем агресивної зовнішньої політики і відновлення свого впливу.

Ви можете бити себе в груди і кричати матюки на адресу хуйла, але ваш голос не братиметься до уваги ніким у світі.

 Так, я вам вірю (з певною засторогою), але для Кремля головне є те, що в Україні мільйони людей називають себе російськомовними. Тому вони є важливим стратегічним ресурсом останнього - тобто п“ятою колоною. Як би це образливо для вас не звучало.

Do you get it now?
« Останнє редагування: Вересня 15, 2014, 10:55:41 22:55 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19226
Re: Що таке п“ята колона в Україні?
« Reply #51 : Вересня 15, 2014, 10:51:32 22:51 »
Ну от, вже на персоналії перейшли.  :Ganba:

И это обижается человек, который обозвал пятой колонной всех русскоязычных жителей страны :lol:

Поясню, ще раз - з точки зору офіційного Кремля, російськомовне населення є головним сприятливим фактором для ведення Кремлем агресивної зовнішньої політики і відновлення свого впливу.

Ви можете бити себе в груди і кричати матюки на даресу хуйла, але ваш голос не братиметься до уваги ніким у світі.

 Так, я вам вірю (з певною засторогою), але для Кремля головне є те, що в Україні мільйони людей називають себе російськомовними. Тому вони є важливим стратегічним ресурсом останнього - тобто п“ятою колоною. Як би це образливо для вас не звучало.

Do you get it now?

 :smiley24:

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Що таке п“ята колона в Україні?
« Reply #52 : Вересня 15, 2014, 11:05:00 23:05 »
кот, комбат "Азова" и почти весь л/с, которые не просто украинские националисты и украинские архи-нацисты (пробы негде ставить) - они только на камеру официально юзают украинский. плюс в инете все публикации.

между собой неофициально и в бою они юзают только отборный литературный русский мат :gigi:

Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Що таке п“ята колона в Україні?
« Reply #53 : Вересня 15, 2014, 11:07:01 23:07 »

 Так, я вам вірю (з певною засторогою), але для Кремля головне є те, що в Україні мільйони людей називають себе російськомовними. Тому вони є важливим стратегічним ресурсом останнього - тобто п“ятою колоною. Як би це образливо для вас не звучало.

Do you get it now?

Now I really see why you don't get it at all in line with your favourite Huylo. Ты вместе с Хуйлом считаешь русскоязычных ресурсом. И теперь наверное вместе с Хуйлом недоумеваешь о провале русской весны в Одессе, в Запорожье, в Николаеве, в Днепре да? Как же так, ресурс стратегический подвел, не побежал с триколорами встречать освободителей. Мудак ты Кот, больше общаться с тобой ни малейшего желания. Надеюсь, только, что за деньги это делаешь, иначе мудак в квадрате.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46751
  • Never give in!
Re: Що таке п“ята колона в Україні?
« Reply #54 : Вересня 15, 2014, 11:07:20 23:07 »
кот, комбат "Азова" и почти весь л/с, которые не просто украинские националисты и украинские архи-нацисты (пробы негде ставить) - они только на камеру официально юзают украинский. плюс в инете все публикации.

между собой неофициально и в бою они юзают только отборный литературный русский мат :gigi:

Та я в цьому і не сумніваюся.
Але це в Кремлі до уваги не беруть. Вони беруть сухі цифри наших переписів і поширюють ці цифри у світі. Світ вірить цифрам.
Наші люди не хочуть цих речей розуміти, і підіграють Хуйлу.

If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46751
  • Never give in!
Re: Що таке п“ята колона в Україні?
« Reply #55 : Вересня 15, 2014, 11:12:16 23:12 »

 Так, я вам вірю (з певною засторогою), але для Кремля головне є те, що в Україні мільйони людей називають себе російськомовними. Тому вони є важливим стратегічним ресурсом останнього - тобто п“ятою колоною. Як би це образливо для вас не звучало.

Do you get it now?

Now I really see why you don't get it at all in line with your favourite Huylo. Ты вместе с Хуйлом считаешь русскоязычных ресурсом. И теперь наверное вместе с Хуйлом недоумеваешь о провале русской весны в Одессе, в Запорожье, в Николаеве, в Днепре да? Как же так, ресурс стратегический подвел, не побежал с триколорами встречать освободителей. Мудак ты Кот, больше общаться с тобой ни малейшего желания. Надеюсь, только, что за деньги это делаешь, иначе мудак в квадрате.

Не нервуй. Кремль використовує тебе без твоєї на те згоди. І його не цікавить, що ти думаєш з цього приводу. Одеса, Запоріжжя, Миколаїв - це міста, де ситуація висіла на волосині. Спрацював інстинкт самозбереження.

Повторюю, Москва вважає вас своїм ресурсом і далі. Тому і вимагала в для Даунбасу російської мови, тому в Криму ліквідували останню українську школу.
If you are going through hell, keep going.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Що таке п“ята колона в Україні?
« Reply #56 : Вересня 15, 2014, 11:13:31 23:13 »
кот, комбат "Азова" и почти весь л/с, которые не просто украинские националисты и украинские архи-нацисты (пробы негде ставить) - они только на камеру официально юзают украинский. плюс в инете все публикации.

между собой неофициально и в бою они юзают только отборный литературный русский мат :gigi:

Та я в цьому і не сумніваюся.
Але це в Кремлі до уваги не беруть. Вони беруть сухі цифри наших переписів і поширюють ці цифри у світі. Світ вірить цифрам.
Наші люди не хочуть цих речей розуміти, і підіграють Хуйлу.
да им пох что там в Кремле считают. у них свои планы на счет Кремля

ты лучше бы поинтересовался, скольких свинорусов они не взяли в плен за прошлую неделю  :laugh:


Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
Re: Що таке п“ята колона в Україні?
« Reply #57 : Вересня 15, 2014, 11:35:52 23:35 »
By default, це практично все російськомовне населення країни.
Його Кремль використовував, використовує, і буде й надалі використовувати в своїх інтересах. Не зважаючи на те, що багато російськомовних наших співгромадян воюють проти Хуйлостану.
  :Sho_za:
То може і вам, українськомовним українським патріотам, вже час припинити використовувати нас, російськомовних, в своїх інтересах?! А то на Майдані - побратими, війна на Сході - пліч о пліч, а тепер - п'ята колона?
Багато цвоків доводилось читати на форумах, але цей - неперевершений, за рівнем дурості. :jg:
І хто дурніший, Кремль чи Ф. Кєт, важко сказати, обоє мабуть однакові.

   
 
« Останнє редагування: Вересня 15, 2014, 11:39:11 23:39 від Milena »

Offline Sturmer14

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1258
Re: Що таке п“ята колона в Україні?
« Reply #58 : Вересня 15, 2014, 11:45:51 23:45 »
Ви можете проклинати і банити кота,
Але не можете або не хочете зрозуміти суті.
Можливо вам так зручніше.

Я давно писав по суті те саме.
Ніхто не заперечує патріотизму російськомовних українців. І називати їх п'ятою колоною не правильно. Бо проблема є ще глибша і гірша ніж здається.

Ці самі російськомовні патріоти помимо своєї волі тягнуть в Україну на своїх хвостах російський культурний (безкультурний) простір. Це як кому подобається.

Тут і преса, інтернет, фільми, література, все...
Ці ж самі російськомовні українці є частиною по суті московської експансії, як би вони того не хотіли чи ненавиділи саму Москву. Не важливо "за" чи "проти", важливо що сама гра проходить по правилах написаних у Москві.
Всі наші події як майдани, війни, політика, економіка є реакцією на дії кремля.

Спробуйте замутити срач чи бригаду чи інфовійну на словацькому, мадярському, шведському, польському форумі... - нічого не вийде, крім окремих спроб спецслужб. Мовний і культурний бар'єр.
І на останнє.
Неукраїнська Україна не потрібна, бо не має ніякої автентичної цінності, не залежно від форми політичного устрою.
Або робіть Україну справді українською, позбавтися кацапізму в будь якому прояві, перш за все в МОВНОМУ, або не тратьте сили і спускайтеся на дно. Бо посуті ведете боротьбу з собою.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Що таке п“ята колона в Україні?
« Reply #59 : Вересня 15, 2014, 11:52:47 23:52 »
тю. ну так формируйте украиноязычное информпространство. мягко и ненавязчиво прессуйте русский в учебных заведениях.
блокируйте руссо-каналы. запрещайте вещание не только руссо-ТВ, но и наших каналов и радиостанций

а то в Харькове нет ни одной газеты на украинском, ни одного канала, ни одной радиостанции, а вы хотите, чтобы тут все на украинском разговаривали.

ахуеть, вы требовательные :gigi:
Welcome to the Dark Side of the Force