Автор Тема: Нєхєр на Кота гнать. Наталка он порожняк ніколи не жене  (Прочитано 764 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46733
  • Never give in!
Natalka Zubar
6 mins · Kharkiv, Ukraine · Edited ·

Моя реконструкція подій. хуйловолодимирович полякав кілька європейських країн ядерним фугасом (я знаю точно про одну, але в мене є теорія, що їх було більше). Перелякані єврики побігли домовлятися з хуйлом (див зустріч про Україну без її участі минулого тижня) і як останні лохи в банальному трілері вирішили виконати умови шантажиста.
Вмовили Україну на поступки в ЗВТ - хуйлу то не похуй всьо, читайте останні новини, наприклад, "РФ может ввести пошлины для Украины с возможностью их отсрочки". Ах да, при тому ж хуйлостан обмежує постачання єврикам наркоти (тобто газу, читайте новини, наприклад, "Газпром продолжает сокращать поставки в Словакию"), в них ломка.
Хуйло бачить, що клієнт созрел і піднімає ставки - наступним йде особстатус Мордору.
Тут, я думаю, теж єврики не просто вмовили на прийняття цього, а і ПОВ'ЯЗАЛИ ратифікацію угоди про асоціацію з ухваленням тої хуйні.
Ну ура, прийняли. Після чого радісне Хуйло починає піднімати ставки. Читайте про підсилення військової присутності в Криму і пр.
Що найсмішніше, що все це справді сюжет банального бойовика. Не можна піддаватися на тиск шантажиста з зброєю.
Вихід один -ВОЮВАТИ. Все одне доведеться, причому не тільки нам, і і їм. Тобто єврикам. І не тільки безпосереднім потенційним жертвам ядерного фугасу, тобто країнам, які мають нещастя жити поруч з хуйлостаном, а ї навіть Німеччині. Нікуди вони не дінуться, бо радіоактивна хмара і до них дістати може, вітер він такий, з ним домовитися не можна.
----
Ergo. Я розумію, чому всі учасники грають так, як грають, але це не значить, що мені це має подобатися, чи я маю робити вигляд, що це божа роса. ХУЙНЯ це все, і передтеча більшої крові та жертв.
----
Бажаючи можуть сперечатися на бухло. Готва параметризувати передбачення. Настільки гидко, що навіть сайт таким марати не хочеться....
« Останнє редагування: Вересня 16, 2014, 06:08:59 18:08 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Прямые аналогии с Мюнхеном у Наталки. нажаль  :smilie2:
ігнор Квант

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46733
  • Never give in!
Угу, і з Бенешем також.
If you are going through hell, keep going.

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
О, Кот вернулся к поискам бредовых теорий и снова притянул говно. :lol:
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46733
  • Never give in!
О, Кот вернулся к поискам бредовых теорий и снова притянул говно. :lol:

Я знаю Наталку багато років. Це дуже толкова і чесна людина. Вона дійсно дуже багато робить у Харкові. Так що прибережіть епітети для когось іншого.
If you are going through hell, keep going.

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Кот, я ж не спорю, что она человек хороший, и никоим образом ее не оскорбляю. Но текст не выдерживает критики, это если мягко сказать.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline bernie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1490
  • 
О, Кот вернулся к поискам бредовых теорий и снова притянул говно. :lol:

Я знаю Наталку багато років. Це дуже толкова і чесна людина. Вона дійсно дуже багато робить у Харкові. Так що прибережіть епітети для когось іншого.
Ты ж круглосуточно на форуме, откуда можешь знать? Или знакомство было до увлечения форумами?
П卐ТЛЕР Х☭ЙЛО

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46733
  • Never give in!
Bernie, dear, it's not your businesses in any possible way. Я взагалі не сплю, а в бункері сиджу 10 років, і вас безтолкових намагаюсь навчити думати. На жаль, не дуже виходить... :weep:
« Останнє редагування: Вересня 16, 2014, 08:39:22 20:39 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline bernie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1490
  • 
Bernie, dear, it's is not your businesses in any possible way. Я взагалі не сплю, а в бункері сиджу 10 років, і вас безтолкових намагаюсь навчити думати. На жаль, не дуже виходить... :weep:
І не надоїло вам бути таким суперкотом? (с)
П卐ТЛЕР Х☭ЙЛО

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46733
  • Never give in!
Bernie, dear, it's not your businesses in any possible way. Я взагалі не сплю, а в бункері сиджу 10 років, і вас безтолкових намагаюсь навчити думати. На жаль, не дуже виходить... :weep:
І не надоїло вам бути таким суперкотом? (с)
If you are going through hell, keep going.