Автор Тема: Оце діло!  (Прочитано 5649 раз)

0 Користувачів і 6 Гостей дивляться цю тему.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Оце діло!
« Reply #90 : Вересня 18, 2014, 12:44:59 12:44 »
Все по закону ....податки, мита, увесь бюрократичний лівер...
але біганиною по кабінетам займеться спіціально приставлений клєрк.

Це що кришування?
То і мене так покришуйте . :smilie5:

по кабінетах ходить у бізнесу є свої клерки,
чим клерк від ОДА відрізняється від клерка ТОВ?

Проблемами...

глибока думка
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Ruza

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2190
  • Стать: Чоловіча
  • UA
Re: Оце діло!
« Reply #91 : Вересня 18, 2014, 12:45:35 12:45 »
Та я б не сказав.Перекручує, викладає свої висери як аксиоми, спотворює сенси, тупо бреше...
Єдиний плюс.... все це робиться вічливо.
Не ищите чёрную кошку в тёмной комнате, тем более когда её там нет.

Я не тролю, мне это не интересно. Я пишу свои мысли на определённую тему, они могут вам нравитя или нет - это ваше право. Я привёл ИМХО довольно убедительные доказательства того что новый губер поступает не правильно.
Я прекрасно понимаю что новый губер хочет понравиться бизнесу и вот у него такая идея. Да идея хорошая для местечкового бузинеса уровня торгового ларька, а вот для больших компаний даже опасна.
Так что ничего личного - just business
« Останнє редагування: Вересня 18, 2014, 12:50:46 12:50 від Ruza »
Fools Rush In Where Angels Fear to Tread

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Оце діло!
« Reply #92 : Вересня 18, 2014, 12:52:02 12:52 »
Чос...

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Оце діло!
« Reply #93 : Вересня 18, 2014, 12:53:08 12:53 »
Єдина від Вас користь ...у підніманні гілки.
На цьому і зупинимося.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Оце діло!
« Reply #94 : Вересня 19, 2014, 12:48:06 00:48 »
300 слитых спартанцев
- Буду лаконичен, - сказал царь Леонид. - Афиняне нас сливают.
Лица спартанских воинов напряглсь.
- Откуда инфа? - поинтересовался могучий ветеран, ковыряя в зубах ясеневым дротиком.
- Тайный гонец от моего человека в Агоре. Подкреплений не будет. Эти ленивые афинские свиньи отправились глазеть на Олимпийские игры пока мы тут подыхаем.
- И долго они собираются околачивать груши в Олимпии? - нервно спросил кто-то из заднего строя.
- Еще дней десять, минимум, - мрачно ответил Леонид.
- Пиздец..., - тихо пронеслось по рядам.
- Та ну их на хрен, - сказал ветеран и оскалился щербатой улыбкой. - Варварам нужны Афины, пусть они их и забирают. Нахрена им Спарта? Ни золота ни жратвы. - гоплиты одобрительно загудели.
- Братья!, - сказал Леонид, осмотрев свое небольшое войско, - почему я, спартанский царь, потомок Геракла и вы лучшие воины Эллады, а может и всей Ойкумены должы сдохнуть в этих проклятых Фермопилах, защищая афинских олигархов и каких-то спесивых голодранцев? Афиняне решили руками персов избавиться от лучших спартанских воинов, чтоб мы не мешали им договориться с варварими о сдаче. Знаете сколько персов? Миллион двести тысяч! Нас тут триста, да еще феспийцев человек семьсот. И это против миллиона! Если это не предательство, то что я вас спршиваю?
- Измена! - закричали спартанцы.
- Нас слили! - закричали феспийцы.
- По домам! - крикнул Леонид.
Так завершилась история Древней Эллады, о которой мы знаем лишь по рассказам персидских историков

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Re: Оце діло!
« Reply #95 : Вересня 20, 2014, 11:10:11 23:10 »
У Кличка обіцяють утеплити будинки і встановити термолічильники

Цитувати
Влада Києва розробляє програму з ефективного використання енергетичних ресурсів, щоб максимально забезпечити енергонезалежність.

Про це заявив перший заступник голови КМДА Ігор Ніконов, повідомляє сайт мерії.

За його словами, заходи торкнуться бюджетної сфери, житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу і промисловості міста загалом.

Зокрема, наголосив Ніконов, будуть запроваджені програми з утеплення фасадів будинків, оновлення та теплоізоляції дахів, встановлення будинкових лічильників.

"Ми маємо використовувати всі наявні ресурси для зменшення залежності від російського газу. Перш за все, це термосанація будинків, що є ефективним методом економії коштів, – утеплення дверей, вікон, дахів і підвалів – дає можливість заощадити на опалюванні до 30%. Термолічильник має бути в кожному домі – на це ми будемо виділяти кошти", - пообіцяв чиновник.

Він додав, що незабаром буде встановлено 1600 лічильників, які були закуплені раніше.

"Крім того, будемо міняти електрощитові в будинках – на це вже виділено до 30 мільйонів гривень", – сказав Ніконов.

При цьому, за його словами, за використанням коштів і виконанням програм буде подвійний контроль – як з боку глав районів та депутатів, так і з боку міської влади.



це буде діло, якщо дійде далі обіцянок.
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline гипофиз

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1654
Re: Оце діло!
« Reply #96 : Вересня 21, 2014, 12:25:38 00:25 »
Верится конечно с трудом. Но если это будет так, то губер житомира не совсем представляет что он делает. Он ломает корупционный насос , качающий бабки снизу вверх по многим каналам - разрешительным службам, мвд, здравоохранению и т.д. То есть наверху перестанут получать бабло с целого региона. Этим создается опасный прецедент для верхушки. Хочу надеяться что это так.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Оце діло!
« Reply #97 : Вересня 21, 2014, 08:45:38 08:45 »
Так завершилась история Древней Эллады, о которой мы знаем лишь по рассказам персидских историков

А де про мирні ініціативи?
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Оце діло!
« Reply #98 : Вересня 21, 2014, 12:48:41 12:48 »
І я про те ж.
Нормальний бізнес він за законами країни існувати повинен, а не за законами місцевого князя.
Демократія це процедура.
Так от цей прогресивний керівник каже: "я тут процедура"
Може тоді парламент взагалі зайва ланка, навіщо приймати закони, застосування яких залежить від місцевого керівника.

"ви не праві" - то була іронія, сумна
:smiley15:

ЗЫ Всем поставившим мне минус читать до просветления!

+1

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Оце діло!
« Reply #99 : Вересня 21, 2014, 12:57:41 12:57 »
Губернатор звичайно намагається зробити добру справу.
Він подібний до того, хто побачивши людину з важким наривом на нозі, позичив їй костиль, і дав стакан горілки.
З костилем стало легше ходити, а стакан горілки притупив біль.
Але несправді цій людині потрібен не костиль, а лікар. Бо нарив перейде в гангрену і той костиль буде як мертвому припарка.
Хоча той хто дав костиль зробив добру справу, але насправді це зовсім не вирішення проблеми, це просто тимчасове полегшення.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Оце діло!
« Reply #100 : Вересня 21, 2014, 07:27:12 19:27 »
«Есть только два способа прожить жизнь. Первый — будто чудес не существует. Второй — будто кругом одни чудеса.»
А. Энштейн

Хто в що вірить - те й отримує.